IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

3.DAĻA
3. Mums nav neviens kredīts. Visa nauda paliek mums. Tur, teiksim paldies Sendijas traumai, kura nāk no ģimenes, kura parādīja, ko kredīts nodara ar cilvēkiem.
ATBILDE IR NĒ: mums nav neviens kredīts
4. Kā mēs varam atļauties ceļot, lai arī dzīvotu? Katru mēnesi ceļojumiem novirzam apmēram 500 eiro. Reizēm vairāk, reizēm mazāk. Reizēm nepaspējam sakrāt, bet tad kompensējam no nākotnes "ceļojuma". Vai arī kaut kur sanāk ietaupīt un to atmetam.
ATBILDE IR: ja prioritāte ir ceļojumi / dzīvošana šodienai = tad tie ir svarīgāki par nākotnes plāniem un raizēm. Un mums tiešām labāk patīk baudīt dzīvi, nevis iespringt.
5. Tas viens LIVE, kur "PAZIŅAS", eskorts bla bla. Nu katrs jau spriež pēc savas vērtējuma tabulas. Man tādi murgi pat prātā neienāktu. Kāpēc, lai es stāstītu LIVE, ja man būtu ko slēpt? TIE NEBIJA PAZIŅAS, tie bija LABI DRAUGI. Vēl tagad viņi figurē mūsu dzīvēs, bet nedzīvo LATVIJĀ. Tur viens vispār bija "liebherr" mazdēls. Nezini, kas tas ir ? IEGOOGLE. Tie ir ļoti turīgi cilvēki. Kur tādus iepazīt? BŪT TRENERIM. Un JĀ : ŠĪ ir Tava motivācija, kur strādāt, jo iepazīsi gan ārstus, gan policistus, gan krutos dūžus. Vai šie cilvēki ir kaut ko vairāk pienesuši par ballīti IBIZA, kas viņiem bija kā mums ezītī izdzert kokteili? Nē! Daudzi pāri izsķīrās, daži pārvācās citur. Mēs visus kopā būšanas gadus esam dzīvojušas savu dzīvi, savu darbu, jo neesam un nebūsim šie mazdēli. :D
ATBILDE IR NĒ: man pat pretīgi rakstīt, bet eskorts ir pasaule caur Tavām acīm & iespējām kā redzi, kā var sasniegt nieka labu ēdienu, dzīvošanu un pāris ceļojumus gadā.
29.01.2024 12:09 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

2.DAĻA
1. Pirmais svarīgais punkts ir kliedēt baumas par mūsu vecākiem. Te daži minēja par milzu mantojumiem (i wish, jo tad es būtu lepna un nesēdētu kkādā anonīmo dirsaholiķu vietā). Visi, kuri apgalvo, ka seko Sendijai sen: ļoti labi zin, ka Sendijas mērķtiecība un pieticība nāk no fakta, ka izaugusi neapskaužamos apstākļos. Pati smejas, ka bērnības stāstu čempionātā viņa vienmēr uzvarēs. Sendija arī Rīgā ieradās precīzi ar 5eiro (bet kā citi mēļo = laicīgi nepazina, kas ir eskorts?:D) . Vēl Sendija teiktu, ka labākais, ko saņems mantojumā ir dakša. Arī Danutei ir tikai mamma, kura ir tikai mamma. Mēs abas saviem vecākiem regulāri palīdzam, nevis saņemam.
ATBILDE IR NĒ: MUMS NAV MANTOJUMS, MUMS IR TIKAI IZDEVUMI
2. Mums abām iepazīstoties Danute jau bija TOP10 trenere Rīgā (tajā laikā nebija 1000 treneri kā tagad), es tikai mācījos, bet pabeidzot, es 3 mēnešu laikā ātri ierindojos starp viņiem. Nu tad šeit vēstījums visām, kuras saka "tIkaI tReNeRes". Meitenes: treneris un sporta skolotājs nav viens un tas pats. Mēs, salīdzinot ar citiem treneriem pelnam pat mazāk, jo prasam "vidējo" summu (35eiro/h), nevis 75eiro/h. Un jā, es saprotu, ka Jums būs šoks, ka kāds tādu summu pelna stundā, kamēr cits 2.2 eiro, bet nu viss ir atkarīgs no PAŠA. NEVIENAM šie augļi nav liegti. Un neesiet kartupeļi, uzmetiet šo summu uz kalkulatora. Tā ir laba alga, bet arī darbs ir intensīvs: telpā, bez logiem & saistīts ar mūžīgām citu problēmu labošanām, kā arī sevis modeļa viedošanu, kas ilgtermiņā ved pie psiholoģiskās un fiziskās izdegšanas (visiem treneriem, ne tikai mums). Un NĒ, mēs neesam TIKAI TRENERES. Mēs esam labas treneres (it īpaši DANUTE ar savām 300 medaļām šajā jomā).
ATBILDE IR JĀ: labs treneris pelna ļoti labi.
29.01.2024 12:08 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
VivaD @ 21.01.2024 18:29

Ja runa ir par TIK publiskām personām, kā šīs treneres, kuras ir ļoooti daudzu jaunu meiteņu role model, tad pi* gan. Sekoju Sendijai jau sen, un daļēji iedvesmojos no viņu ceļojumu bildēm, domājot, ja daudz, daudz mācīšos un sākšu strādāt prestižā uzņēmumā, man būs tādi paši un tikpat bieži ceļojumi, un tam nevajadzēs nevienu vīrieti, tikai godīgu darbu.
Tad pirms kāda laika viņas veidoja 1-2 stundu garas tiešraides veltītas katra ceļojuma sīkākam izklāstam un cenām. Uztrāpījos vien uz diviem, bet izrādījās viens ceļojums viņām izmaksāja par vairākiem tūkstošiem vairāk nekā man šķita, jo viņas neizvēlas budžeta viesnīcas, restorānus un transportus. Un tiešraidē par Ibizas ceļojumu stāstīja, kā tusēja dārga festivāla vip ložā ar superdārgiem ēdieniem un dzērieniem, un tas viss, jo ''paziņa'' to viņām tāpat vien sagādāja un nosponsorēja. Ļoti izklausījās pēc eskorta brauciena, tādēļ personīgi jutos piečakarēta, ka es pie tām bildēm iepriekš siekalojos ?
Man tomēr ir svarīgi zināt, kura dārgais dzīvesveids vai ceļojumi ir no seksa vai narkotiku industrijas, jo tad man ir skaidrs, ka šo cilvēku bildes vai dzīvesveids nav jāņem ''vērā'', un lai kā es attīstītos, tāds dzīvesveids man nebūs sasniedzams, ja negribu iet to viņu izvēlēto ceļu. Bet ja izrādītos, ka trenere, kas it kā iedvesmoja ar 12 stundu godīga darba dienu augļiem, tomēr piepelnās ar vīriešiem... Nuu, tas nav ētiski no sievietes, kura sevi uzstāda par citu meiteņu iedvesmotāju.
Es gan tomēr gribu ticēt, ka var skaisti dzīvot tikai ar smagu darbu bez kājstarpes iesaistīšanus, un šīs ir tikai nepamatotas baumas.

1. DAĻA
Sveiks, čūsku midzeni! Šī ir otrā reize, kad šeit atgriežos (biju 1x ciemos 2023. gada martā, lai kliedētu baumas, kuras Jums tik ļoti iet pie sirds). Šī gan ir ziņa cilvēkiem, kuri grib dzirdēt atbildi no "patiesā" avota. Tiem, kuri nevēlās, tāpat tālāko tekstu apmetīs kājām gaisā. Pirms es sāku:
Meitenes, kas ir Jūsu problēma? Cik reizes instagram es varu teikt, lai jautājiet man visu: finanses, kaķi, iespējas, ceļojumus? Ne pa velti arī LIVE stāstu visu no A-Z, jo tas tiešām var kādu ievesmot. Kāpēc te visu laiku izskan "HEY, mošk kāds cilvēks, kurš mūs nepazīst gribētu atbildēt par to, ko nemaz nezin?''. Vai arī tas ir tas, kas Jums ir vajadzīgs?
Man pat tālāk rakstīt ir žēl, jo šeit ir kaudze ar sievietēm, kuras ir slinkas, skaudīgas vai arī sevi nemīl, nenovērtē & domā, ka sieviete bez vīrieša nekas nav. Sieviete bez vīrieša NEKO nevar sasniegt. Un divas sievietes ir vājākā lomā, nekā sieviete + vīrietis. Vīrietis tiek tā idializēts it kā visām vīri būtu kaut kādi deputāti, nevis parasti pārdevēji, santehiķi un vienkārši.. cilvēki..Es arī saprotu, ka nevienai nebūs drosmes ar bildi & vārdu man uzprasīt pašai, tāpēc palaidīsim gaisu sasmakušā telpā:
29.01.2024 12:05 |
 
Reitings 170
Reģ: 04.09.2020
Runājot par Pērles Annu. Kādēļ viņai tās skropstas tik neglītas visu laiku? Itkā pašai ir salons un skropstu meistare, bet viņai tās skropstas briesmīgas visu laiku.
29.01.2024 11:58 |
 
Reitings 756
Reģ: 18.02.2022
Annas pērle kafejnīca ar vīrieti? Jauns mīļotais ? 🤗🤔
29.01.2024 11:31 |
 
Reitings 3873
Reģ: 09.05.2023
Cherry_bombbb @ 29.01.2024 10:09

Cik dzirdēts no liepājniekiem, KP esot ļoti dāsns. Saviem 3 labākajiem draugiem uzdāvinājis jaunas mašīnas, draugiem regulāri izmaksā smalkas ballītes uz jahtām un ceļojumus. Kāpēc lai viņš Laurai neatstātu dzīvokli un mašīnu? Tomēr tak bija diezgan ilgi kopā. Manā redzējumā, tas ir normāli, ka tik bagāts cilvēks šķiroties neatstāj otru ar pliku pakaļu.
Man atkal jautājums par Fiļu. Zinu, ka te besī šī tēma :D bet es ievēroju, ka viņš laiku pa laikam publicē savu dēlu bildes (ar piesegtām sejām, gan). Un manā redzējumā, tie bērni tak riktīgi mazi vēl, kādi 10 gadi maksimums. Jelinskas puikas izskatās krietni vecāki. Tad sanāk, ka viņš Zāmueles dēļ pametis iepriekšējo sievu ar pavisam maziem bērniem? Jo cik sen viņš ar Zāmueli precējās? 2017-2018. gadā?

Jā, OF pameta sievu ar zīdaini. Tur bijusi liela mīlestība pret Santu. Kristinkas vietā nebūtu tik droša, ka viņas papiks kādreiz akal neaizies pie citas. Gājēji ir un paliek gājēji. Cik viņam sievas bijušas? Trīs. Var jau, protms, būt arī izņēmumi, kad tā pēdējā arī ir līdz galam. Rdzēs kā būs šajā gadījumā.
29.01.2024 11:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Cherry_bombbb @ 29.01.2024 10:09

Cik dzirdēts no liepājniekiem, KP esot ļoti dāsns. Saviem 3 labākajiem draugiem uzdāvinājis jaunas mašīnas, draugiem regulāri izmaksā smalkas ballītes uz jahtām un ceļojumus. Kāpēc lai viņš Laurai neatstātu dzīvokli un mašīnu? Tomēr tak bija diezgan ilgi kopā. Manā redzējumā, tas ir normāli, ka tik bagāts cilvēks šķiroties neatstāj otru ar pliku pakaļu.
Man atkal jautājums par Fiļu. Zinu, ka te besī šī tēma :D bet es ievēroju, ka viņš laiku pa laikam publicē savu dēlu bildes (ar piesegtām sejām, gan). Un manā redzējumā, tie bērni tak riktīgi mazi vēl, kādi 10 gadi maksimums. Jelinskas puikas izskatās krietni vecāki. Tad sanāk, ka viņš Zāmueles dēļ pametis iepriekšējo sievu ar pavisam maziem bērniem? Jo cik sen viņš ar Zāmueli precējās? 2017-2018. gadā?

Senāk forumā runāja, ka vairākiem saviem draugiem ir palīdzējis uzsākt biznesus, gan aizdevis, gan vienkārši investējis viņu biznesos.
Pagājušo gad uz Ziemassvētkiem viņš pievienojās arī labdarības projektā, ko rīko tas Roberts no labajiem perekupiem (jā tā to džeku pareizi sauc), ja nemaldos tika sagatavotas ap 300 paciņas, tikai no viņa puses vien un palīdzēja viņa draugi to visu sapakot. Tā Roberta yt kanālā vēl ir video. Tādā ziņā, paldies KP par to.
29.01.2024 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 17
Reģ: 14.10.2009
Laavii @ 29.01.2024 09:37

tak KP peld naudā.. kāds viņam būtu labums to visu atņemt viņai..

Cik dzirdēts no liepājniekiem, KP esot ļoti dāsns. Saviem 3 labākajiem draugiem uzdāvinājis jaunas mašīnas, draugiem regulāri izmaksā smalkas ballītes uz jahtām un ceļojumus. Kāpēc lai viņš Laurai neatstātu dzīvokli un mašīnu? Tomēr tak bija diezgan ilgi kopā. Manā redzējumā, tas ir normāli, ka tik bagāts cilvēks šķiroties neatstāj otru ar pliku pakaļu.
Man atkal jautājums par Fiļu. Zinu, ka te besī šī tēma :D bet es ievēroju, ka viņš laiku pa laikam publicē savu dēlu bildes (ar piesegtām sejām, gan). Un manā redzējumā, tie bērni tak riktīgi mazi vēl, kādi 10 gadi maksimums. Jelinskas puikas izskatās krietni vecāki. Tad sanāk, ka viņš Zāmueles dēļ pametis iepriekšējo sievu ar pavisam maziem bērniem? Jo cik sen viņš ar Zāmueli precējās? 2017-2018. gadā?
29.01.2024 10:09 |
 
Reitings 712
Reģ: 07.04.2022
LuckyStrike @ 28.01.2024 11:12
Man jau apnicis muļļāt Vizlas tēmu, bet tas nu ir skaidrs, ka PATI no laba prāta viņa nekad neaizietu no tādas dzīves. Tātad bijis kaut kas, ar ko pat viņai, zeltracītei bija grūti samierināties.
Un otrs, te izskanējis, ka K.P. atstājis viņai auto un dzīvokli. Ja tā, tad kāpēc? Nebija ne sieva, ne bērnu māte. Brūtēm tāpat vien neko neatstāj, nav viņš tāds izšķērdīgais labdaris. Izskatās, ka vienkārši skuķim aizbāza muti.

tak KP peld naudā.. kāds viņam būtu labums to visu atņemt viņai..
29.01.2024 09:37 |
 
Reitings 583
Reģ: 03.11.2023
guccibabe @ 29.01.2024 08:03

Neaizvaino "mammītes". Mums vismaz ir iemesls strādāt un kā tu saki rauties.?‍♀️
Un kad vienreiz beigsies šis- Jums visām skauž.??‍♀️

Bet tu man pastāsti, kas cits taaaa traucē, ja ne skaudība šajā gadījumā? 😀
PS. Citur man šis arguments nav, Didrihsone un visādas mlm tirgotājas toč nevienam neskauž. Bet smuka, jauna, čilo un instagramo, hmmm
29.01.2024 08:54 |
 
Reitings 756
Reģ: 18.02.2022
Fargerike @ 28.01.2024 23:17

Dārtai ir kaut kāda jocīga gaume uz vīriešiem. Nesaku, ka pati skaidra, kā stikliņš, bet nu vienu par otru ķertāku izvēlas ??

Kas Kurpniekam vainas ? 😀
29.01.2024 08:54 |
 
Reitings 98
Reģ: 22.11.2023
pavasarazieds @ 28.01.2024 22:12

Viņš ar Dārtu salaida krietni senāk nevis 4 gadus atpakaļ.
Lai pastāsta par gredzentiņu ko Dārtai uzdāvināja?

Tas ir cik krietni senāk? Kad bija tikko precējies ar Kristu?
29.01.2024 08:38 |
 
Reitings 2632
Reģ: 05.09.2023
Tad nu gan dzīves augstākais sasniegums uzcirst sīko pie sūdīga finansiālā stāvokļa un dēļ viņa rauties darbā. 😅
29.01.2024 08:33 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Zaļā Dille @ 28.01.2024 23:04
Kas ir tā Luīze, kas pie Milzarājiem dzīvo? Zanes draudzene vai kas? Nesaprotu, jo reizēm viņai story parādās ar Rūdi, kas izskatās divdomīgi. Vai arī viņiem kaut kādas brīvās attiecības tur visiem.

Man šķiet, ka viņa ir Zanes draudzene.
29.01.2024 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.03.2010
Varone1 @ 27.01.2024 07:00
izskatās pēc grūtniecības... Tā gan var kā kaķene vairoties. Bet ok piķis nav problēma lai tik dzemdē

Tests nav pozitīvs.🤣🥱
29.01.2024 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.03.2010
Džinga @ 28.01.2024 20:58
Cik var pērties ap vienu Lauru Vizlu? Jums besī, ka viņa pēc šķiršanās nav taisnā ceļā uz rimčika kasi? ?
Nu neko citu nevaru izdomāt kā to, ka šoreiz gan mammītēm skauž, ka kāda var šiki dzīvot un nerauties darbā.

Neaizvaino "mammītes". Mums vismaz ir iemesls strādāt un kā tu saki rauties.🤦‍♀️
Un kad vienreiz beigsies šis- Jums visām skauž.😁🤦‍♀️
29.01.2024 08:03 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Fargerike @ 28.01.2024 19:27

Izšķirties uz labas nots var tad, ja neesi vainīgs pie tā, ka jāšķiras, bet otrai pusei ir nauda, slava un ietekme un tas uz priekšdienām var būt noderīgi un izdevīgi. Kā arī tajos gadījumos, ja nav bijusi baigā love un nav aizvainojuma. Vienvārdsakot- izdevīgums un aprēķins.

Vēl ir tāda nianse, ka izšķirties ar labu var arī dēļ bērniem. Tas saucās divi nobrieduši, inteliģenti cilvēki nonāk SAVU attiecību beigu punkta, bet ne kā mamma vai tētis. Tāpēc pieaudzis cilvēks, kam viss kārtībā ar psihi, spēj nodalīt šis lietas.
29.01.2024 06:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Fargerike @ 28.01.2024 23:17

Dārtai ir kaut kāda jocīga gaume uz vīriešiem. Nesaku, ka pati skaidra, kā stikliņš, bet nu vienu par otru ķertāku izvēlas ??

Tik Silovs bija jēdzīgs.
29.01.2024 03:42 |
 
Reitings 2217
Reģ: 02.04.2020
pavasarazieds @ 28.01.2024 23:27

Precizi uzrakstiji. Es skatos tos tiktok video un vienkarsi nespeju??? kaut kadas gudribas ik pa laikam meetaa, bet otra teikums daljaa jau par lupatam runa. Cik vinai gadu? Pec taa ko raada skiet ka 16 gadi.

Ja nemaldos 24 bet prātā 14
Varbūt cer būt influencere 🤣🤣 bet mīļās,viņa vispār nav interesanta skatoties video tāda jocīga liekas.😀
29.01.2024 02:51 |
 
Reitings 2175
Reģ: 19.05.2022
Zaļā Dille @ 28.01.2024 23:04
Kas ir tā Luīze, kas pie Milzarājiem dzīvo? Zanes draudzene vai kas? Nesaprotu, jo reizēm viņai story parādās ar Rūdi, kas izskatās divdomīgi. Vai arī viņiem kaut kādas brīvās attiecības tur visiem.
nav kādam no viņiem meita?
28.01.2024 23:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits