IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
1.5 gadu strādāja pie ražošanas. tad skaidrs, ka par pārējo netika domāts nemaz. kvalitāte laikam nebūs viņas stiprā puse, tik vien kā garša un skaistais noformējums.

Un vairākus mēnešus pa starpai braukāja pa Eiropu, tad jau vēl mazāk sanācis strādāt pie ražošanas
21.07.2022 09:59 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Līna ❀ @ 21.07.2022 09:50

Vispār jau Skrīveru saldumi sen veic piegādes caur pakomātiem, nejau nu P.Freimane to sāka ar saviem batoniem darīt. ??

Jā, arī no mājražotājiem cepumus utml lietas var pasūtīt ar pakomātiem.
21.07.2022 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 25.08.2011
Apple of my eye @ 21.07.2022 01:29

O jā! Tieši manas domas!
Un es arī lieku ALL IN, ka notikušais IR viņas vaina. Ja piegādes būtu kontrolējuši Skrīveri, tad viņiem tas ietu pēc tās pašas procedūras, pa tiem pašiem kanāliem & klientiem, kur parasti citi viņu produkti. Un nekas tāds nenotiktu. Beeeeeet pieslēdzās dižā biznesmene Paula Freimane, paņēma piegādes uz sevi un sāka sūtīt b*e pa pakomātiem ??? Come on!
Tas par dabīgajām sastāvdaļām - izklausās ticami, vai tā ir - nez...
Es biju domājusi, ka Paula paņems kādu dieniņu, lai padomātu, ko teikt. Un RUNĀS. Bet nē - hujakš, uztaisa privāto un hibernējas. Paula, nāc ārā! ? Latvija ir maza

Vispār jau Skrīveru saldumi sen veic piegādes caur pakomātiem, nejau nu P.Freimane to sāka ar saviem batoniem darīt. 🤔😀
21.07.2022 09:50 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
woman_wonderland @ 21.07.2022 09:09
jā, nu tik dabīgs, ka pūku met.
gribas teikt, lai vienkārši nelien, kur nevajag līst. nevarēji pieturēties pie tā hercoga un pavērot kā vispār cilvēki reaģēs un vai tie ēdieni strādās ilgtermiņā? tas, ka pirmajās dienās pasūta kastēm, vēl nav nekas.
ja 10 gadus sapņoja par saviem batoniņiem, kuriem tik īss mūžs, tad laikam vēl 10 vajadzēja apdomāties.

Nu beidz, kāpēc lai viņa nepamēģinātu! Gribēja savu produktu, izlaida, malacis! Daudzi kaut ko visu dzīvi grib un gaida īsto momentu un tā arī neko neizdara.
Piekrītu, ka noteikti visu sasteidza, gribēja ātrāk, uzglabāšanu nenotestēja. Mēs pat nezinam, varbūt iepakojumi bija bojāti, kaut kur laida cauri gaisu vai kā? Ražošana kaut kad atsāksies, un viss tiks 10x rūpīgāk pārbaudīts!
Tad kad viņi parādīsies lielveikalos es noteikti iegādāšos, kāpēc neatbalstīt savējos kārtējā snickers vietā? Cita lieta ir vai man viņš garšos un es izdarīšu atkārtotu pirkumu.
Bet par to, ka pati Paula klusē un nav pateikusi nevienu vārdu, turpina likt receptes utt - nesmuki, ļoti nesmuki…es gan pieļauju, ka komentārs vēl būs, un pateiks ka klusēja, jo gaidīja ĪSTO secinājumu kāpēc tad produkts bojājas.
21.07.2022 09:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
1.5 gadu strādāja pie ražošanas. tad skaidrs, ka par pārējo netika domāts nemaz. kvalitāte laikam nebūs viņas stiprā puse, tik vien kā garša un skaistais noformējums.
21.07.2022 09:24 |
 
Reitings 120
Reģ: 12.07.2022
woman_wonderland @ 21.07.2022 09:09
jā, nu tik dabīgs, ka pūku met.
gribas teikt, lai vienkārši nelien, kur nevajag līst. nevarēji pieturēties pie tā hercoga un pavērot kā vispār cilvēki reaģēs un vai tie ēdieni strādās ilgtermiņā? tas, ka pirmajās dienās pasūta kastēm, vēl nav nekas.
ja 10 gadus sapņoja par saviem batoniņiem, kuriem tik īss mūžs, tad laikam vēl 10 vajadzēja apdomāties.

Manas domas vajadzēja vairāk piestrādāt info meklēt,experiments ar uzglabāšanu ,bet tad vnk.sanāk experiments ar cilvēku. Cilvēks var iegulties infekčos uz reakciju ar pelējumu,nemaldos botkins?? Zinu kad var but loti nopietnas sekas uz cilvēka.dzīvību tieši šī pelējuma sēne.
Paula tā priecājās naivi smaidija,kur tu esi paula? Kaut vai atvainojies cilvēkiem par to misēkli vai kā to nosaukt.
Mīkstā tu esi!!
21.07.2022 09:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
jā, nu tik dabīgs, ka pūku met.
gribas teikt, lai vienkārši nelien, kur nevajag līst. nevarēji pieturēties pie tā hercoga un pavērot kā vispār cilvēki reaģēs un vai tie ēdieni strādās ilgtermiņā? tas, ka pirmajās dienās pasūta kastēm, vēl nav nekas.
ja 10 gadus sapņoja par saviem batoniņiem, kuriem tik īss mūžs, tad laikam vēl 10 vajadzēja apdomāties.
21.07.2022 09:09 |
 
Reitings 120
Reģ: 12.07.2022
NataL @ 21.07.2022 08:53

bāc nu ko var cepties, tak nepērkiet. Es gan gaidu jauno partiju. Obligāti iegādāšos, bet neglabāšu ilgi, ēdīšu uzreiz. Ja jau bija tā štelle, varam priecāties, ka produkts tiešām ir dabīgs, kā Paula solīja.

Meitenes neperciet Paulas beigtos b .tada veidaa jus vinu atbalstat un ta tik var celot uz jusu rekina par beigtajiem batoniniem.
Galigi sai neiet savu suni ar sabeidza ,izvazāja pa celojumiem un kalniem nomaina divanu uz pufiem tapat suni leka. Paula varbut sac ar suņu dresūru??
21.07.2022 09:03 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Helga Andersson @ 21.07.2022 04:55
Kāds negrib paeksperimentēt ar Paulas batoniņiem? ?
http://www.bildites.lv/images/znqnv9dq/155350/original.jpeg

bāc nu ko var cepties, tak nepērkiet. Es gan gaidu jauno partiju. Obligāti iegādāšos, bet neglabāšu ilgi, ēdīšu uzreiz. Ja jau bija tā štelle, varam priecāties, ka produkts tiešām ir dabīgs, kā Paula solīja.
21.07.2022 08:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Miaa, nav vērts tērēt savu laiku un enerģiju citām skaidrojot kā strādā dzīve. Tur nav un nebūs. Lasi, pasmejies, nospied sarkano īkšķīti un tin pāri. Neviens, man liekas, vispār neaizdomājas pēc šādiem komentāriem par to, ko dara internetā.
21.07.2022 06:22 |
 
Reitings 16152
Reģ: 07.06.2022
Kāds negrib paeksperimentēt ar Paulas batoniņiem? 😎
http://www.bildites.lv/images/znqnv9dq/155350/original.jpeg
21.07.2022 04:55 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
P.S. Neaizstāvu konkrēti Jeļenu, bet visas sievietes, kuras iet/ir gājušas cauri tam pašam, kam cauri iet viņa. Nu kas tā par modi - apņirgt citas sievietes par viņu ķermeni, izskatu, kaut kādiem fiziskiem defektiem? Vai ieņirgt par vīrieša etnisko izcelsmi, rasi, ādas krāsu? Tas kaut kādā veidā liek justies labāk, ka esi apsmējis citu cilvēku? Ja tā, tad baigi skumji. Man šķiet, ka cilvēkiem, kuri raksta tāda veida komentārus, ir ļoti skumja, neizdevusies dzīve, līdz ar to man pat tādus žēl. Man ir laba, laimīga dzīve, līdz ar to nerodas vēlme izgāzt savas negācijas, apsaukājot svešiniekus internetā. Ashely un anonymus, acīmredzot, dzīvē ne tik labi klājas, tā ka ar to laikam var izskaidrot to žulti, kuri gāžas pār citu galvām. Būs labi, dāmas, turaties!
21.07.2022 03:00 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ashley @ 20.07.2022 23:55

Atkal ten tiek pieminēts tas anoreksis..?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

"Šeit" vai "te", ne "ten". Nu, tas tā, zināšanai. ;)
Ja par tēmu, tad esmu ievērojusi, ka šajā forumā uzturas Jeļenas nīdējas, kuras neguļ ne dienu, ne nakti, jo tiklīdz, kā tiks pieminēta Jeļena, tā uzreiz modrās Jeļenas nīdējas pieslēgsies, lai uzrakstītu kārtējo stulbo komentāru, tādā veidā izrādot sava neeksistējošā intelekta līmeni.
Un, nē, es neesmu ne Jeļena, ne viņas māsa, ne kāda cita viņai tuvu stāvoša persona, jo gan jau tūlīt tās pašas personas uzradīsies, lai mani tajā apsūdzētu. Vienkārši liekas absurdi, ka šajā diskusijā drīkst aprunāt visas iespējamās ietekmeles, tai skaitā visādas Jelgavas Elīnas, kuras pat neskaitās ietekmeles, bet, tiklīdz piemini Jeļenu, tā uzreiz uzrodas vecenes (goda vārds, citādi tādas pat nosaukt nevaru), kuras spļaudās, ka, oi, oi, oi, "anoreksiķes" fani uzradušies, ja reiz par viņu runā. Goda vārds, gribētos redzēt tās skaistules, kuras raksta tos komentārus, un pie reizes arī viņu dievišķi skaistos vīrus, ja reiz pašas citu sievieti komentāros apsaukā pretīgiem vārdiem un šīs sievietes vīru - ar rasistiskiem apzīmējumiem. Nu tad nebaidies un atklāj savu seju, lai visi redz kāda izskaties, citādi kopā ar to otru, kā redzu, esat ļoti aktīvas citu sieviešu apņirdzējas, kamēr pašas slēpjaties aiz tukšām profila bildēm. Un anoreksija, starp citu ir briesmīga slimība ar kuru, nedod Dievs, kādam saskarties. Tā ka nākamreiz, kad rodas vēlme paņirgāties par kādu "anoreksiķi", izdari sev pakalpojumu un jau laikus aizver savu muti, citādi izklausies pēc totālas idiotes, jo ņirgāšanās par cita cilvēka ārējo izskatu atgādina pamatskolu. Pieaugušas, ar galvu domājošas sievietes, neuzvedas tā, kā Tu, sirsniņ. Tā ka labāk ieskaties spogulī, pirms nākamreiz anonīmi forumā, atvainojos, apdirs svešus cilvēkus, kuri Tev neko ļaunu nav nodarījuši.
21.07.2022 02:36 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
anonymus @ 20.07.2022 13:14
Mani fascinē tā rižā bāba Paula Freimane! Ir notikusi reāla hu*ņa ar viņas produktu, tā vietā, lai kaut vizmaz kaut ko paskaidrotu- iemauc privāto. Neesmu viņas fane, sekotāja, bet ja būtu, tad viņas vērtība ļoti manās acīs kristos. Kā var bāzt galvu smiltīs šobrīd, pat ja tā nav viņas vaina, vismaz storijos pateikt KAUT KO VAR. fuj, reali apšaubu tagad viņas jebkādas spējas.

O jā! Tieši manas domas!
Un es arī lieku ALL IN, ka notikušais IR viņas vaina. Ja piegādes būtu kontrolējuši Skrīveri, tad viņiem tas ietu pēc tās pašas procedūras, pa tiem pašiem kanāliem & klientiem, kur parasti citi viņu produkti. Un nekas tāds nenotiktu. Beeeeeet pieslēdzās dižā biznesmene Paula Freimane, paņēma piegādes uz sevi un sāka sūtīt b*e pa pakomātiem 😀😀😀 Come on!
Tas par dabīgajām sastāvdaļām - izklausās ticami, vai tā ir - nez...
Es biju domājusi, ka Paula paņems kādu dieniņu, lai padomātu, ko teikt. Un RUNĀS. Bet nē - hujakš, uztaisa privāto un hibernējas. Paula, nāc ārā! 😛 Latvija ir maza
21.07.2022 01:29 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
DaigaL @ 21.07.2022 01:03
Vizla tik interesanti saģērbusies pēdējā storijā ar KP
Sen nebiju viņu redzējusi. Tur viss jau ir silikonos? Sāk atgādināt Terezi Kalmani.... Salīdzinu ar to, kas bija pirms pāris gadiem un tagad, vismaz man tā šķiet
21.07.2022 01:20 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
Vizla tik interesanti saģērbusies pēdējā storijā ar KP
21.07.2022 01:03 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
PatrishaS @ 20.07.2022 20:28

Paula vainīga pie tā ka sabojājās viņas batoniņš? Viņa nāca ar savu ideju, bet produktu izstrādā pārtikas tehnologi. Un viņiem ir jārada vēlamais produkts, domājot par tā uzglabāšanas laiku utml. Ne jau paula ņēma un pati bļodā maisīja sastāvdaļas un taisīja batoniņus ?
nu bet kkadus komentārus jau varēja sniegt saviem pircējiem
21.07.2022 01:01 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Ashley @ 20.07.2022 23:55

Atkal ten tiek pieminēts tas anoreksis..?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Ne? tieši nodomāju, nu kāpēc Jeļena, viņas māsa vai kāda ,, draudzene''visu laiku par viņu atgādina? Kāpēc?
21.07.2022 00:03 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Cik labi @ 20.07.2022 20:51
Cik gan Karadžanas meitiņa ir jauka un priecīga!
Var redzēt, ka ir ļoti mīlēta, aprūpēta un lutināta.
Pēc meitiņas uzvedības var pateikt, cik gan ļoti mīloša māte ir Karadžana.
Un tad kontrastam ir Lienes Kivičas Mia...

Atkal ten tiek pieminēts tas anoreksis..🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
20.07.2022 23:55 |
 
Reitings 532
Reģ: 23.01.2022
JERSIKA @ 20.07.2022 22:08
Protams, Paulas vaina nav, ja rieksti ir sākuši bojāties pie nepareizām uzglabāšanas temperatūrām... Bet nu šķiet būtu labs tonis, ka pati arī par šo savus sekotājus uzrunātu, nomierinātu... Tomēr šēroja n-tos storijus un direct ziņas ar atsauksmēm, bet pie sliktajām lietām tiešām kā tītars sūdu čupā galvu iebāzis.
Ne jau liek kāds taisnoties, bet tik paziņot par situāciju, varbūt savā ziņā brīdināt tos, kas iegādājušies preci ar sūtīšanu...

Piekrītu. Būtu pateikusi to pašu, ko Skrīveri atbildēja ziņu portāliem. Nekas jau tik traģisks nav noticis- tātad produkts tiešām ir dabīgs,ja ātri sabojājās. Vairāk baidītu,ja tas varētu nostāvēt gadiem bez sabojāšanās. Tagad tā nesmuki, ka klusē un izliekas,ka neko nezina. Būtu pateikusi,ka novērsīs problēmu, atvainosies pircējiem un nosūtīs vietā kaut ko citu.
20.07.2022 22:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits