IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
SmiekliNāk @ 11.09.2022 07:59
aij, nu nevajag. Man patīk Paula, bet arī viņa vairākas reizes ir pieminējusi, cik agrāk slikti jutās (esot ar Pēteri) un ka Arvis viņu bez maz vai esot izglābis, iedrošinājis visiem varoņdarbiem, pslīdzējis cīnīties ar veģetatīvo distoniju. Un tas arī ir kā akmens Pētera dārziņā, jo viņš bija narciss, kas stundām sevi čeko spogulī un bučo savus muskuļus.
jā, piekritīšu šim gan. Kjip esot bijusi depresijā, neesot zinājusi, ko darīt, klusībā rakstījusi savu grāmatu un tad Alfa romeo tēvinš Alvis viņu izglāba 😅😅😅😅
11.09.2022 08:18 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.02.2022
SantaBarbara @ 11.09.2022 07:18

Bet Paula par pagātni nerunā,tā arī atskiriba ar Jutas situaciju!
Vinai ir savs Arvis un dzivo tālāk,Paula neliek postus par to ,ka ex redz bija toksisks vai nu whatever ik pa laikam!
Kas bija vairs nav svarigi,fokusējas tagadnei un nākotnei!
aij, nu nevajag. Man patīk Paula, bet arī viņa vairākas reizes ir pieminējusi, cik agrāk slikti jutās (esot ar Pēteri) un ka Arvis viņu bez maz vai esot izglābis, iedrošinājis visiem varoņdarbiem, pslīdzējis cīnīties ar veģetatīvo distoniju. Un tas arī ir kā akmens Pētera dārziņā, jo viņš bija narciss, kas stundām sevi čeko spogulī un bučo savus muskuļus.
11.09.2022 07:59 |
 
Reitings 21656
Reģ: 18.08.2022
chiepinja @ 10.09.2022 23:22
Labi, ja arī Juta jau sarakstījās ar Juri laulībā ar Gintu…bet, piedodiet, atvainojiet, Paula Freimane tad ir piemērs kā labāk NEDARÎT ? stāsta kā satikās ar Arvi, bet pat pēc imterneta resursiem (bildes!!!) var atrast, ka tajā laikā bija ar Rumpi un rudenī izsķīrās (oktorbī paziņo oficiāli), bet patiesībā mīcijās jau ar Arvi kopš jūlija. Patiesībā apbrīnoju pašus večus

Bet Paula par pagātni nerunā,tā arī atskiriba ar Jutas situaciju!
Vinai ir savs Arvis un dzivo tālāk,Paula neliek postus par to ,ka ex redz bija toksisks vai nu whatever ik pa laikam!
Kas bija vairs nav svarigi,fokusējas tagadnei un nākotnei!
11.09.2022 07:18 |
 
Reitings 21656
Reģ: 18.08.2022
Clara @ 10.09.2022 22:16
Nu cmoon, skaidrs kā diena, ka Gints ar to bērnu iekrita, neticu, ka bija plānots, 100%. Neizskatās arī, ka viņš ģimeni vai bērnu ir licis augstāk par sevi pašu. Visas tās mūžīgās spoguļbildes, reāls narciss. Varētu būt, ka Jutai ir kāds aizvainojums, bet teikšu, ka man bieži vien viņas domu gājiens šķiet ļoti pareizs un atklāts. Un arī vienā intervijā viņa atzina, ka bijusi tā, kura pielikusi punktu, kaut vai Gints to neesot gribējis.

Jā,punktu pielikusi pēc sarakstas ar Juri(Erm Ginta “draugu “) ,kurš esot Jutai licis sev uzdot jautajumu vai vina tiešām esot laimiga!😁
Un pėc tam pārsteigums -Juta kopā ar iejūtīgo Juri 😀😁
Man Gints nefascinė un Juta man pirms tam loti patika!
Bet tā sarakstīšanās ar citu čali un sirds kratíšana man ir liels NO,ja esi precējusies,problemas ir jarisina attiecību iekšienē neviss jāmeklē kaut kādas 3 personas it īpaši vel kaut kads cits vecis kam kratīt sirdi viena lieta vēl draudzenēm pastāstīt ,bet tas kas tur notika bija kaut kas cits !
Var jau vinja teikt ,ka Gints toksisks un kā vina nabadzite pacieta ,labi ka Juris atvera acis apmēram 😀😁Bet tagad izskatās,ka pašai sāk palikt abidna nav nemaz tik viegli uzturēt tās attāluma attiecibas un nekas cits neatliek ,jo ex jau ir cita dzīve !
Tas ,ka Gints “iekrita “ nav pat svarígi,vinš tika pamests gan jau mekleja plaksteri,bet vinš uznjemas atbildibu vismaz par sekām apprecēja Jelenu un audzina bernu,kamer Juta šnāc indi,ka ex bija toksisks! Girl,move on un neskaties pagātnē!
11.09.2022 07:11 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Labi, ja arī Juta jau sarakstījās ar Juri laulībā ar Gintu…bet, piedodiet, atvainojiet, Paula Freimane tad ir piemērs kā labāk NEDARÎT 😅 stāsta kā satikās ar Arvi, bet pat pēc imterneta resursiem (bildes!!!) var atrast, ka tajā laikā bija ar Rumpi un rudenī izsķīrās (oktorbī paziņo oficiāli), bet patiesībā mīcijās jau ar Arvi kopš jūlija. Patiesībā apbrīnoju pašus večus
10.09.2022 23:22 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Kairi @ 10.09.2022 21:10
Identiski to pašu, ko jau citas rakstīja, nodomāju par to Jutas storiju ar ģimenes bildi. Es Jutai sekoju ļoti ilgu laiku un neilgi pirms šķiršānās ar Gintu, viņai profilā bija kaut kāds kopīgs selfijs ar viņu un tekstu, ka vienam nepatīk karuseļi, otram šausmenes, bet viens otram pielāgojas, jo ļoti mīl...Neilgu laiku pēc tā posta publikācijas, parādījās ziņas par šķiršanos. Nezinu kurš bija iniciators, bet, Juta, ja jau biji attiecībās tik ilgi un tik ļoti sevi pozicionē kā sievieti ar galvu uz pleciem, negribu ticēt, ka dzīvoji tik ļoti toksiskā vidē. Nu būtu mukusi no tā toksiskā Ginta jau krietni ātrāk nevis rādījusi laimīgo fasādi. Kaut kā parodoksāli sanāk, Gints ir toksiskais, bet Juta ir tieši tā, kas pamanīsies pie katras iespējas kaut ko tādu rakstīt, lai gan jau gadi pagājuši un katram sava dzīve. Arī es domāju, ka Jutai savā ziņā kremt, ka sliktajam zēnam Gintam ir gan sieva, gan bērns, arī ceļojumu dzīves stils, kamēr Juta joprojām skraida riņķī poļu saules griezuma kleitās un dzīve īsti neprogrosē uz priekšu ar jauno boyfriendu.

Par Jutas jocīgo Octoberfest beibes stilu - piekrītu :D
Par to, ka frošā Juta un sliktais/toksiskais Gints - esmu jau teikusi citu pāru sakarā - nu beidziet, šie divi cilvēki ilgi dzīvoja kopā, nu nevar būt tā, ka viens ir viss ļaunais un otrs ir viss labiņais, cikvēkiem vienkārši patīk visu attēlot melns-balts
10.09.2022 23:21 |
 
Reitings 2516
Reģ: 05.12.2021
A kam Karadžanai lielāku dzivokli? Viņa taču tur pārsvarā dzīvos viena ar bērnu un virs brauks ciemos. Viņa pati teica, ka jā, virs kārto uzturēšanās atļaujas, lai varētu ciemoties ilgāk, bet pārvākties pavisam viņš netaisās. Arī darba pagaidām paliks Turcijā. Praktiski, tas būs viņas ikdienas miteklis. Un priekš mātes un meitas un reizēm vīra.... Tīri OK.
Un tūlīt es dabūšu pa krāgu.. Bet man mazliet patīk tas viņas mēbeles. Bet tikai tāpēc, ka es esmu vārna uz spīdumiem un baltā krāsabman ar ļoti . Man tāds iekārtojums nekad nebūs,bet nezinu kāpēc tas viņas stiliņš tur man patīk. 🤣😀😀🤣🤣
10.09.2022 23:15 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
Kairi @ 10.09.2022 21:22
Un, ja kāds izdomās teikt, ka Juta negāja prom no toksiskas vides dažādu apsvērumu dēļ....Viss populārākais iemesls neiet prom ir finanses vai bailes par to, ka neatradīs citu vietā. Kā redzams, Jutas gadījums nav ne viens ne otrs. Man pat izskatās, ka esot attiecībās ar Gintu, viņa vēl strādāja, tagad pilnīgs chill??

Esmu taisījusi uzacis pie viņas, drīzumā jāatjauno, cerams, ka tomēr strādā 😄
Man ļoti patika ar viņu runāt, atstāja ļoti patīkamas un skaistas sievietes iespaidu
10.09.2022 22:43 |
 
Reitings 2144
Reģ: 13.07.2016
Nu cmoon, skaidrs kā diena, ka Gints ar to bērnu iekrita, neticu, ka bija plānots, 100%. Neizskatās arī, ka viņš ģimeni vai bērnu ir licis augstāk par sevi pašu. Visas tās mūžīgās spoguļbildes, reāls narciss. Varētu būt, ka Jutai ir kāds aizvainojums, bet teikšu, ka man bieži vien viņas domu gājiens šķiet ļoti pareizs un atklāts. Un arī vienā intervijā viņa atzina, ka bijusi tā, kura pielikusi punktu, kaut vai Gints to neesot gribējis.
10.09.2022 22:16 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
Linus @ 10.09.2022 16:16
Karadžanu dzīvoklis ir MAZIŅŠ, šaujiet kaut nost. Ar mazu bērnu pa vidu, tur nebūs, kur apgriezties. Un viss balts, kafijas galdiņš no stikla, pati Jeļena pa logu filmē visu apkārtni- bērnu drošība gar zemi. ?? Un šī sieviešu suga, kas desmit reizes atkārto vārdu ‘vīrs’. Jā, mēs sapratām- tu esi precējusies! :D Bet tavam vīram ir arī vārds! :D

Noteikti visas ģimenes, un tu pati dzīvo 100m2 dzīvokļos. 🤦🏼‍♀️ Džīzas, lielākā daļa ģimeņu dzīvo tādos dzīvokļos, bet jāpiekasās tikai Jeļenai. Ej kaimiņiem, kuriem divistabu dzīvokļi, klauvē pie durvīm, un saki, ka viņiem nav kur apgriezties
10.09.2022 22:00 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
fifa @ 09.09.2022 22:33
Sandijai arī jauns drēbju bizness?!
tā izskatās. Un jā, es arī pabrīnījos par izvēli tirgot drēbes , bet nauda jāpelna šajos laikos kā var , tas nu fakts.
10.09.2022 21:23 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Un, ja kāds izdomās teikt, ka Juta negāja prom no toksiskas vides dažādu apsvērumu dēļ....Viss populārākais iemesls neiet prom ir finanses vai bailes par to, ka neatradīs citu vietā. Kā redzams, Jutas gadījums nav ne viens ne otrs. Man pat izskatās, ka esot attiecībās ar Gintu, viņa vēl strādāja, tagad pilnīgs chill😀👍
10.09.2022 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
chiepinja @ 10.09.2022 15:30
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.

Juta gribēja bērnus, Gints nē. Pēc tam šis publiski pateica, ka vispār gribot gan, bet ne ar Jutu. Juta jau laulības laikā čatoja ar Juri un sūdzēja savu sāpi. Gints pēc izšķiršanās dažu mēnešu laikā uzcirta bērnu citai.
10.09.2022 21:11 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Identiski to pašu, ko jau citas rakstīja, nodomāju par to Jutas storiju ar ģimenes bildi. Es Jutai sekoju ļoti ilgu laiku un neilgi pirms šķiršānās ar Gintu, viņai profilā bija kaut kāds kopīgs selfijs ar viņu un tekstu, ka vienam nepatīk karuseļi, otram šausmenes, bet viens otram pielāgojas, jo ļoti mīl...Neilgu laiku pēc tā posta publikācijas, parādījās ziņas par šķiršanos. Nezinu kurš bija iniciators, bet, Juta, ja jau biji attiecībās tik ilgi un tik ļoti sevi pozicionē kā sievieti ar galvu uz pleciem, negribu ticēt, ka dzīvoji tik ļoti toksiskā vidē. Nu būtu mukusi no tā toksiskā Ginta jau krietni ātrāk nevis rādījusi laimīgo fasādi. Kaut kā parodoksāli sanāk, Gints ir toksiskais, bet Juta ir tieši tā, kas pamanīsies pie katras iespējas kaut ko tādu rakstīt, lai gan jau gadi pagājuši un katram sava dzīve. Arī es domāju, ka Jutai savā ziņā kremt, ka sliktajam zēnam Gintam ir gan sieva, gan bērns, arī ceļojumu dzīves stils, kamēr Juta joprojām skraida riņķī poļu saules griezuma kleitās un dzīve īsti neprogrosē uz priekšu ar jauno boyfriendu.
10.09.2022 21:10 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Ohoho, neticeju, ka to kadreiz teiksu, bet Dzenites posts ir trapits 100 nieka.
10.09.2022 20:56 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
chiepinja @ 10.09.2022 15:30
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.
baumas :)
10.09.2022 19:15 |
 
Reitings 3433
Reģ: 30.01.2022
Karadžanu dzīvoklis ir MAZIŅŠ, šaujiet kaut nost. Ar mazu bērnu pa vidu, tur nebūs, kur apgriezties. Un viss balts, kafijas galdiņš no stikla, pati Jeļena pa logu filmē visu apkārtni- bērnu drošība gar zemi. 👍🏻 Un šī sieviešu suga, kas desmit reizes atkārto vārdu ‘vīrs’. Jā, mēs sapratām- tu esi precējusies! :D Bet tavam vīram ir arī vārds! :D
10.09.2022 16:16 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Hubabuba @ 10.09.2022 13:59

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.
10.09.2022 15:30 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
SantaBarbara @ 10.09.2022 09:12

Es atkal kaut ,kā Savādāk sapratu,nav tā ka Jutas tetim Gints nepatika?
Jo tur bija kaut kas par ,cik vinja laimiga ,ka tas esot bijis tieši vinas teta ierosinajums tai bildei un ka vieniga kopbilde utml!
Ja,godīgi man liekas bērniškīgi cik gadi jau pagajuši ,bet Juta joprojam megina katru reizi kaut ko par Gintu uzrakstīt vai likt saprast,ka tur kaut kas nebija labi un vinš bija toxic!
Vareja ielikt bildi ,viss forshi ,bet nafig tā piebilde,ka šis bez maz vai ir daudz vairak special,jo redz ar iepriekshejo viru nav pat nevienas kopbildes ar vecakiem,apmēram zemteksts,ka Juris visiem ir daudz svarigaks vai tas ka visiem daudz labakas attiecibas,nu kaut kads zemteksts tur bija atkal Ginta virziena!
Mēs visi jau sen sapratām ,ka Gints ir toxic narciss un Juris ir 100x labāks utt ,bet priekš kam joprojam ir jaruna par to pagatni!

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
10.09.2022 13:59 |
 
Reitings 21656
Reģ: 18.08.2022
Danuta @ 10.09.2022 09:00

Kādā sviestā tad iet Jekaterina?

Gan jau tie tik tok ko vina vienu laiku taisija!😀
Diez vel taisa ?
Tagad jau izskatas ,ka strada un vingro diez vai laiks tam visam !
10.09.2022 09:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits