IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3365
Reģ: 30.01.2022
Karadžanu dzīvoklis ir MAZIŅŠ, šaujiet kaut nost. Ar mazu bērnu pa vidu, tur nebūs, kur apgriezties. Un viss balts, kafijas galdiņš no stikla, pati Jeļena pa logu filmē visu apkārtni- bērnu drošība gar zemi. 👍🏻 Un šī sieviešu suga, kas desmit reizes atkārto vārdu ‘vīrs’. Jā, mēs sapratām- tu esi precējusies! :D Bet tavam vīram ir arī vārds! :D
10.09.2022 16:16 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Hubabuba @ 10.09.2022 13:59

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
nezinu vai tikai baimas vai kā…bet viņi vairākkārtīgi esot mēģinājuši tikt pie bērniņa. Savstarpēji apvainojumi, kurš vainīgs. Nesaskaņas, šķiršanas. Un lai Gints pieradītu savu ego, ka viņš ir VECIS, tāpēc tik ātri mazais ar Jekaterinu. Nu Jutai tas sāp, un viņas pretreakcija ir apvainojumi.
10.09.2022 15:30 |
 
Reitings 1328
Reģ: 01.08.2021
SantaBarbara @ 10.09.2022 09:12

Es atkal kaut ,kā Savādāk sapratu,nav tā ka Jutas tetim Gints nepatika?
Jo tur bija kaut kas par ,cik vinja laimiga ,ka tas esot bijis tieši vinas teta ierosinajums tai bildei un ka vieniga kopbilde utml!
Ja,godīgi man liekas bērniškīgi cik gadi jau pagajuši ,bet Juta joprojam megina katru reizi kaut ko par Gintu uzrakstīt vai likt saprast,ka tur kaut kas nebija labi un vinš bija toxic!
Vareja ielikt bildi ,viss forshi ,bet nafig tā piebilde,ka šis bez maz vai ir daudz vairak special,jo redz ar iepriekshejo viru nav pat nevienas kopbildes ar vecakiem,apmēram zemteksts,ka Juris visiem ir daudz svarigaks vai tas ka visiem daudz labakas attiecibas,nu kaut kads zemteksts tur bija atkal Ginta virziena!
Mēs visi jau sen sapratām ,ka Gints ir toxic narciss un Juris ir 100x labāks utt ,bet priekš kam joprojam ir jaruna par to pagatni!

Man liekas ka viņai kautkāds aizvainojums vel palicis. Jo nu 2 gadi jau pagājuši, par ilgu viņa tur ņemas, vel jo vairāk ja pašai tik laimīgas jaunās attiecības.
10.09.2022 13:59 |
 
Reitings 21435
Reģ: 18.08.2022
Danuta @ 10.09.2022 09:00

Kādā sviestā tad iet Jekaterina?

Gan jau tie tik tok ko vina vienu laiku taisija!😀
Diez vel taisa ?
Tagad jau izskatas ,ka strada un vingro diez vai laiks tam visam !
10.09.2022 09:14 |
 
Reitings 21435
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 10.09.2022 07:41
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...

Es atkal kaut ,kā Savādāk sapratu,nav tā ka Jutas tetim Gints nepatika?
Jo tur bija kaut kas par ,cik vinja laimiga ,ka tas esot bijis tieši vinas teta ierosinajums tai bildei un ka vieniga kopbilde utml!
Ja,godīgi man liekas bērniškīgi cik gadi jau pagajuši ,bet Juta joprojam megina katru reizi kaut ko par Gintu uzrakstīt vai likt saprast,ka tur kaut kas nebija labi un vinš bija toxic!
Vareja ielikt bildi ,viss forshi ,bet nafig tā piebilde,ka šis bez maz vai ir daudz vairak special,jo redz ar iepriekshejo viru nav pat nevienas kopbildes ar vecakiem,apmēram zemteksts,ka Juris visiem ir daudz svarigaks vai tas ka visiem daudz labakas attiecibas,nu kaut kads zemteksts tur bija atkal Ginta virziena!
Mēs visi jau sen sapratām ,ka Gints ir toxic narciss un Juris ir 100x labāks utt ,bet priekš kam joprojam ir jaruna par to pagatni!
10.09.2022 09:12 |
 
Reitings 21435
Reģ: 18.08.2022
JERSIKA @ 10.09.2022 08:09

Piekrītu. Mazā telpā grib sabāzt tik daudz kā 3-istabu dzīvoklī. Tas viss arī diezgan ne gaumīgi. Lai uzvilktu to trako laineri un pieliku liekos matus, nu nav nepieciešams tādas tarataikas, spoguļgalds un viss pārējais - lieka vietas izmantošana. Pluss vēl minēja, ka arī tur būs vēl Stefānijas spēļu stūris :D
Sākums šķita samērā daudzsološi, bet nu ir viss balts un ar grabuļiem.

Es esmu minimālisma piekritēja,lidz ar to man ar ne visai -sākums bija daudzsološs ,bet nu jā par gaume nestrīdās,kā saka!
Varēja mierigi ielikt to galdu un talak atdalit atputas zonu ar divanu to kafijas galdu varbūt tv un to sturiti meitai un guljamistaba ielikt kosmetika galdinju un padomat vai tos visus parejos plauktus vajag !
Tagad ir tā ,kā pelju migā viss savilkts iekšā!
Vēl piebilde ,krasu salikums -nu nafig to balto visur vajadzeja ,kaut kas tur neiet kopā!
Un tas baltais plastmasas trauku paliknis nu moins,tik nu Jelenas stilā😀vareja tak iebuvet kāda no plauktiem to trauku zavetaju!
Vinjai tik daudz gadu bija ,lai sagatavotos tiesham nav paskirstijusi nevienu majas iekartoshanas zurnalu!
Bet nu varbūt šis ir pirmais mēginājums ,varbūt ar laiku izdosies iekartot labāk!
10.09.2022 09:03 |
 
Reitings 7362
Reģ: 09.09.2021
Meitenearputniem @ 10.09.2022 07:41
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...

Kādā sviestā tad iet Jekaterina?
10.09.2022 09:00 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
missfortune @ 10.09.2022 07:14
Kā var nopirkt normālu dzīvokli un iekārtot tik bezgaumīgi, kā to dara Karandža?
Tas kosmētikas galdiņš ar diviem skapjiem sānos un tām gleznām aiz muguras. ?
Un vienā telpā četri galdi - ēdamgalds, datorgalds, kosmētikas galds, žurnālgaldiņš.
Interesanti, ka pārejot no 10 uz 50 kvadrātmetriem vienalga viss būs piekrauts līdz augšai.

Piekrītu. Mazā telpā grib sabāzt tik daudz kā 3-istabu dzīvoklī. Tas viss arī diezgan ne gaumīgi. Lai uzvilktu to trako laineri un pieliku liekos matus, nu nav nepieciešams tādas tarataikas, spoguļgalds un viss pārējais - lieka vietas izmantošana. Pluss vēl minēja, ka arī tur būs vēl Stefānijas spēļu stūris :D
Sākums šķita samērā daudzsološi, bet nu ir viss balts un ar grabuļiem.
10.09.2022 08:09 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jutai storijos bilde un komentārs par to,ka tā vienīgā bilde ar otro pusīti un vecākiem . Nu ja Gintam jau derēja tikai profesionāli iestudētas bildes . Nezinu kāpēc,bet man viņš šķiet toksisks. Skatoties cik brīvi šobrīd jūtas Juta un kāda sviesta iet viņa jaunā sieva...
10.09.2022 07:41 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Kā var nopirkt normālu dzīvokli un iekārtot tik bezgaumīgi, kā to dara Karandža?
Tas kosmētikas galdiņš ar diviem skapjiem sānos un tām gleznām aiz muguras. 🙈
Un vienā telpā četri galdi - ēdamgalds, datorgalds, kosmētikas galds, žurnālgaldiņš.
Interesanti, ka pārejot no 10 uz 50 kvadrātmetriem vienalga viss būs piekrauts līdz augšai.
10.09.2022 07:14 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jums ir influenceri kas gan patīk ,gan nepatīk? 😁
Man tā ir saila plocina. Nu nezinu kas viņa tāds . Pirmo reizi uzgāju viņu,kad ieteica kā animatoru bērnu ballītei un biju šokā a viņa tā runājot strādā ar bērniem. No vienas puses , protams,privātajā telpā viņa ar lamaties un teikt ko grib,bet kaut kā neticejas,ka viņa var savaldīties pie bērniem,ka nekāds bleg neizspruk. Bet tā viņa izskatījās forša . Otrreiz sāku sekot ,kad bija stāvoklī . Kad uzzināja ,ka gaida meitiņu likās,ka viņa atplaukst,kļūst tik sievišķīga un maiga pat ,bet tad maza viņu atgrieza realitāte.un ne es nesaku,ka visi bērni ir tik sarežģīti un grūti. Bet viņai izskatās,ka bija par grūtu . Jo arī super ātri beidza mazo barot ar krūti,cerība ka mierīgas naktis būs un necelsies,tā vien šķita,ka tas,ka viņa izlēmusi būt mamma 100% viņai nemaz nepatīk un ir par grūtu ar zīdaini būt. Ja nemaldos pati kaut kad minēja ,ka viņai patīk vecāki bērni ,tas , protams,katram savs. Bet man likās ,ka viņa nemaz neizbauda šo. Bet kāpēc es šo rakstu . Vakar mazliet sasmejos-,kad ielika storija par to,ka bija tik ilgi mājsaimniece,ka gribēja ātrāk atgriezties darbā . Nu realitāte viņai ir aukle,viņai māju uzkopj ,viņa var izskriet ārpus tās bez bērniem ,ko viņa arī aktīva dara . Nu lielākajai daļai sieviešu dekrēta tas galīgi nesanāk un , protams,katrs atļaujas ko var . Te arī , protams,vīra nopelns jo pati viņa tik daudz taču nepelna nemaz . Vai man skauž ? Varbūt mazliet . Bet vienkārši man te vairāk sāpe par to ,ka viņa galīgi nešķiet matišķa ,nevajag jau ucinaties ,bet reāli izskatās,ka viņa ļoti mēģina izmukt no bērniem. Un šķiet,ka viņai šobrīd ir tāda ka krīze sevis meklējumos . Jo pirms tam ņemas ar bērniem un mammām,bet šobrīd ielec cita tēmā ,bet vai viņa ir to divštuk verta,ko pati gribēja? Nu nezinu , protams,forši ka ir bijis savs uzņēmums,bet nu nez .nav jau viņai ne tādā izglītība nekas. .
Bet kas man viņa patīk ir tas,ka viņa sevi kopj un pucējās ikdienā un tas ,ka šobrīd viņas stils ir uzlabojies . Ka vairs nav tikai tie briesmīgie kažoki un kleitas . Viņa kaut kad minēja ka neatklās kur iepērkas,bet man tas viņas ar stils vienmēr atgādinaja tirgus apģērbu. Pārāk šiku,bet lēti . Šobrīd patīk kad viņa uzvelk ko vienkāršaku un sportisku,man pat šķiet,tas viņai vairāk atbilst un nepartaisa tik vecu. Kad uzzināju,ka viņa par mani jaunākā biju mazliet šokā,jo vienmēr likās,ka viņai 35+ ,tomēr divi bērni un dēls jau paliels ...
10.09.2022 07:14 |
 
10 gadi
Reitings 3030
Reģ: 13.11.2011
Sandijai arī jauns drēbju bizness?!
09.09.2022 22:33 |
 
Reitings 119
Reģ: 09.08.2013
Neskaitot čīkstules Dzenīti un Danenbergsoni, patiess prieks skatīties Nīmanes storijus. Nu tik cute! 😍🫶🏼
Vienīgā influencere, kur, manuprāt, nav kur piekasīties - viss forši 😁 ja neskaita to, ka Vucēnas druška 🙄😂
09.09.2022 20:24 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Es atceros, ka kadreiz Danenbergsone tada nebija. Bija pozitiva utt, tiesi teica, ka par sliktajam lietam publiski nav jaruna. Toreiz Dzenite bija miss chikstule 😀
09.09.2022 19:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.05.2022
Nl kachinjai 9000 mēnesi alga , baigā
09.09.2022 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
ManPatiikLasiit @ 09.09.2022 17:43

Tieši noklausījos viņas brokastu problēmu... Ko mēs pārējās vispār saprotam par problēmām :D
Brīžiem nevar saprast, viņa tiešām domā, ka tas ir pieminēšanas vērts vai vienkārši ķer visus uz muļķi :D

Es tieši par šo iedomājos, vai vispār ir kāds kurš viņas storijus noklausās līdz galam, tik tukšas, bezjēdzīgas, neinteresantas runas ir reti kuram infuencerim. Viņai stipri jo stipri jāpiedomā pie ig satura
09.09.2022 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Clara @ 09.09.2022 15:09
Danenbergsone un viņas problēmas. Tai sievietei ar steigu ir jāsāk strādāt vai kaut ko darīt dzīvē ārpus mājām, lai nesaiet uz īso.

Tieši noklausījos viņas brokastu problēmu... Ko mēs pārējās vispār saprotam par problēmām :D
Brīžiem nevar saprast, viņa tiešām domā, ka tas ir pieminēšanas vērts vai vienkārši ķer visus uz muļķi :D
09.09.2022 17:43 |
 
Reitings 10683
Reģ: 05.03.2020
Tā neko cipars. Tad jau drošvien, ka pārdeva, jo sludinājumu vairs nemāku atrast.
09.09.2022 17:32 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
iiieviiite @ 09.09.2022 15:28
Kāds zin, varbūt viņa ir teikusi, viņi Kalnlāčus pārdeva? Vai atdeva kādam uz ilgtermiņa īri? Kāda te redzēja laikam sludinājumu, interesē par cik tirgoja.
bija ielikts par 220k
09.09.2022 17:06 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Marija20 @ 09.09.2022 15:59

Viña tik pārspīlēti un neticami runā, aita
Labāk grāmatu palasītu, pilnveidotos, izglītotos.. sēž platāk kājām, neko nedarīdama un kunkst

Viņa taču itkā lasot savus romānus.
09.09.2022 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits