IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 153
Reģ: 26.07.2022
cory @ 12.08.2022 22:50

Pasaki man lūdzu ar ko atšķiras ceļošana izmaksu ziņā ceļojot tikai divatā vai ja līdzi tiek paņemtas divas Nīmanes vecuma meitas? Vai tev Airbnb būs 2x dārgāka cena, ja ņemsi 2 tik mazus bērnus līdzi nekā ja ceļosi divatā? Vai tev īrējot auto būs jāmaksā 2x vairāk par auto īri un 2x vairāk par degvielu ja tajā sēdēs 2 papildus bērni?
Mani vienmēr ir fascinējuši tie cilvēki, kas domā, ka bērns būs milzīga finansiālā nasta. Patiesībā bērnam vajag diez gan maz un liela daļa no tā, kas prasa lielas finanses, ir nevis pirmā nepieciešamība, bet vecāku iegribas.

ceļazīmes neviena te vispār nav pirkusi?
13.08.2022 17:14 |
 
Reitings 27224
Reģ: 11.02.2015
Nīmane vismaz nelec augstāk par savu di**u, kā dažas labas citas. Un ir sekotāji, kam tas patīk, tostarp man. Plus pieminētā humora izjūta, citām instamammām neesmu tādu manījusi. "Nav godīgi, ka tik daudz sekotāju". Lol, viņa ar stroķi kādu spiež viņai sekot? Man nē. Sekoju, jo patīk; ir, ko redzēt, kaut tā ir it kā vienkārša ikdiena. Chill.
13.08.2022 17:09 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Skrullējot ig netīšàm uzdūros Gluzunovai,mama mia, nu nafig zirga lūpas jàtaisa,nu? Un uzacis pa puspieri jàzīmè.. Labàk pa to fillera cenu apavus būtu normàlus nopirkusi vienus,nevis humpalas atràdíjusi..
13.08.2022 16:45 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
cory @ 12.08.2022 22:50

Pasaki man lūdzu ar ko atšķiras ceļošana izmaksu ziņā ceļojot tikai divatā vai ja līdzi tiek paņemtas divas Nīmanes vecuma meitas? Vai tev Airbnb būs 2x dārgāka cena, ja ņemsi 2 tik mazus bērnus līdzi nekā ja ceļosi divatā? Vai tev īrējot auto būs jāmaksā 2x vairāk par auto īri un 2x vairāk par degvielu ja tajā sēdēs 2 papildus bērni?
Mani vienmēr ir fascinējuši tie cilvēki, kas domā, ka bērns būs milzīga finansiālā nasta. Patiesībā bērnam vajag diez gan maz un liela daļa no tā, kas prasa lielas finanses, ir nevis pirmā nepieciešamība, bet vecāku iegribas.

Wow okei, pastāsti kā var pa lēto ar diviem, man ar vienu nesanāk.
Jā, līdz 2 gadiem avio krietni lētāks, pēc tam jau diži vairs neatšķiras un viesnīcas tieši tā pat. Tas, ka muzejos un kaut kur par velti? Ja grib, lai bērnam ar ir ko darīt, tad būs jāmaksā.
Un nav jau jāpārspīlē, ka 2x dārgāk, pietiek ar tiem "pāris simtiem"
13.08.2022 16:11 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
lexxxuslex @ 12.08.2022 16:31

un citas māmiņas nerāda ikdienu ar visiem up and downs? Tās citas arī stāsta savu ikdienu un pamanās to vēl smukāk un radošāk ietērpt bildēs, bet kaut kā nedzirdu tās slavas dziesmas? Tikai Nīmane, Nīmane. Atradās nez kāda paraugmāmiņa.:D ?
nu acīmredzot tavs profils nav TIK interesants ☺️
13.08.2022 15:33 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Man gan nav radies iespaids, ka Ķuze dzīvo vīram uz kakla. Viņa jau kuro gadu štancē savus plānotājus, kaut ko jau nopelna, ņemot vērā to plānotāju cenu.
Tas, ka feiko kaut ko citu, tā ir cita lieta. Bet pati šo to arī padara.

man pat šķiet, ka viņa diezgan ok arī nopelna...
13.08.2022 14:34 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Strēle regulāri meklē darbiniekus. Laikam nekāds sapņu darbs nav

nu viņas darbinieku kategorija - studenti, kuri dzīvo Piņķos, jo cik atminos darbs sākas diezgan agri. šaubos, ka kāds no Rīgas speciali brauks uz namiņu strādāt.
13.08.2022 14:32 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Strēle regulāri meklē darbiniekus. Laikam nekāds sapņu darbs nav
13.08.2022 13:33 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Marleena @ 13.08.2022 10:51
Un jā, jāskatās ka Zvirgzdiņiem viss ir kārtībā un nav šķīrušies.

Kad es pirmo reizi lasīju te diskusijā pieņēmumu, ka Zvirgzdiņi šķirušies tikai tāpēc ka kādu laiku nav bijušas kopbildes (kas tāpat netiek publicētas ļoti bieži), man bija konkrēts wtf?! Tiešām tāds bezsakars te dažreiz ar fantazēšanu un mistiskiem pieņēmumiem..
13.08.2022 12:28 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
kumelite15 @ 13.08.2022 09:48
vispar man man ljoti patik patenkot un paviipsnat par atpazistamiem cilvekiem un vinju feiliem, bet shito naudas skaitishanu es nesaprotu :D es saprotu nlshicas, kuras apzinati izliek savus algas chekus, savus mega pirkumus, veikala chekus utt kultuve ap sevi to naudas vibe un ar to cope jauninos komandaa, tad jaa, bet shitaa parasto lv gimenisu ienakumu preperesana, kur nimanjiem nauda majai, par kadu naudu kraminji dzivo kipsala, par ko vienai vai otrai virs strada, kaa dzenishi var 3 men nestradat un dzivot srilanka, kapec shkjeles tik ilgi nevar atrast naudu kazam, kaa virsnishi vispar izdzivo un celjo, ja abi tikai influenceri, kjuze dzivo viram uz kakla un vazajas lidzi komandejumos, dvinskai forsi, nav jamaksa hipotekas, jo dzivo pie sencisiem, un tad protams tas galejibas, ka ieliek tris storijus menesi ar berniem un sak piesieties, ka vai nevajg aizvest atradit logopedam (par dzenisu puikam) vai ja virs neparadas divas nedelas ig, tad stabili skirusies, tak maju buve, nabaga bernini (par zvirgzdinu, kurai izskatas, ka gimene viss ir kartiba, protams). :D manskiet, ka ir ok patrit meles par to, ko influenceri pashi izliek uz paplates un provoce uz diskusiju nevis tiesam tada nekauniga gimenes iekshienes preperesana ar izdomatiem faktiem, bet es ari saprotu, kapec arvien vairak influenceri paliek noslepumaini un mazak rada privatas dzives sikumus, lai nedotu iemeslu tenkam

Es to laikam uztveru mazliet savādāk. Kāds rāda kaut kādu noteiktu dzīvesveidu, tad jau sekotāji ar sāk domāt, ka tā grib, bet daļa savā galvā iedomājas, ka tiem influenceriem ir kaut kādi bagātie labdari, kas to visu sponsorē. Bet mazliet pasekojot līdzi, piemēram, tai pašai Nīmaņu ģimenei, jau var saprast aptuveni ar kādu budžetu viņi dzīvo un, ja vēl pieliek klāt jomas, kurās viņi strādā, tad jau vairs neliekas, ka viņiem ir kādi labdari, bet paši ir pavisam normāla ģimene. Un es jau atkal fanoju par Nīmani 😂😂 bet man patīk, ka viņa rāda tādu normālu dzīvi ar patiešām normālu budžetu 😂 tas, ko viņa rāda, ir man "paceļams", tāpēc no viņas var iedvesmoties kādam ceļojumam vai tml. Visi šitie profili ar profesionālajiem fotogrāfiem, dārgiem ceļojumiem, bez bērniem man nesaista, jo tas nav pat tuvu manam dzīvesveidam.
13.08.2022 11:16 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
*izskatās
13.08.2022 10:52 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Un jā, jāskatās ka Zvirgzdiņiem viss ir kārtībā un nav šķīrušies.
13.08.2022 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 2969
Reģ: 09.10.2009
“Kur izrāvāt, ka Nīmaņi pērk māju? Varbūt cilvēki vienkārši ir atraduši lielāku īres dzīvokli?”
Pēc viena story tā izskatījās - 1.stāvs + bruģētais celiņš. Kā privātmājai. 😊
13.08.2022 10:46 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
"...dzivo vīram uz kakla"-un kas par to ja tā arī ir?varbūt viņas vīram patīk ka sieva rūpējas par mājas dzīvi,nav pārmocijusies un vīrs jūtas kā ģimenes galva...brīžiem apskaužu šādus ģimenes modeļus,jo pati visu daru gan katru dienu gatavoju ēst,gan tīru māju un vēl strādāju un mācos ..bet zinu ka nevarētu ilgi tā izturet, jo justos kā dekorācija un man liekas ka man arī kkas jāienes ģimenē
13.08.2022 10:40 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Man gan nav radies iespaids, ka Ķuze dzīvo vīram uz kakla. Viņa jau kuro gadu štancē savus plānotājus, kaut ko jau nopelna, ņemot vērā to plānotāju cenu.
Tas, ka feiko kaut ko citu, tā ir cita lieta. Bet pati šo to arī padara.
13.08.2022 10:23 |
 
Reitings 341
Reģ: 30.03.2022
vispar man man ljoti patik patenkot un paviipsnat par atpazistamiem cilvekiem un vinju feiliem, bet shito naudas skaitishanu es nesaprotu :D es saprotu nlshicas, kuras apzinati izliek savus algas chekus, savus mega pirkumus, veikala chekus utt kultuve ap sevi to naudas vibe un ar to cope jauninos komandaa, tad jaa, bet shitaa parasto lv gimenisu ienakumu preperesana, kur nimanjiem nauda majai, par kadu naudu kraminji dzivo kipsala, par ko vienai vai otrai virs strada, kaa dzenishi var 3 men nestradat un dzivot srilanka, kapec shkjeles tik ilgi nevar atrast naudu kazam, kaa virsnishi vispar izdzivo un celjo, ja abi tikai influenceri, kjuze dzivo viram uz kakla un vazajas lidzi komandejumos, dvinskai forsi, nav jamaksa hipotekas, jo dzivo pie sencisiem, un tad protams tas galejibas, ka ieliek tris storijus menesi ar berniem un sak piesieties, ka vai nevajg aizvest atradit logopedam (par dzenisu puikam) vai ja virs neparadas divas nedelas ig, tad stabili skirusies, tak maju buve, nabaga bernini (par zvirgzdinu, kurai izskatas, ka gimene viss ir kartiba, protams). :D manskiet, ka ir ok patrit meles par to, ko influenceri pashi izliek uz paplates un provoce uz diskusiju nevis tiesam tada nekauniga gimenes iekshienes preperesana ar izdomatiem faktiem, bet es ari saprotu, kapec arvien vairak influenceri paliek noslepumaini un mazak rada privatas dzives sikumus, lai nedotu iemeslu tenkam
13.08.2022 09:48 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
cory @ 12.08.2022 22:50

Pasaki man lūdzu ar ko atšķiras ceļošana izmaksu ziņā ceļojot tikai divatā vai ja līdzi tiek paņemtas divas Nīmanes vecuma meitas? Vai tev Airbnb būs 2x dārgāka cena, ja ņemsi 2 tik mazus bērnus līdzi nekā ja ceļosi divatā? Vai tev īrējot auto būs jāmaksā 2x vairāk par auto īri un 2x vairāk par degvielu ja tajā sēdēs 2 papildus bērni?
Mani vienmēr ir fascinējuši tie cilvēki, kas domā, ka bērns būs milzīga finansiālā nasta. Patiesībā bērnam vajag diez gan maz un liela daļa no tā, kas prasa lielas finanses, ir nevis pirmā nepieciešamība, bet vecāku iegribas.

Air bnb un viesnīcas gan sanāk dārgāk, principā ar 2 bērniem jau izmaksas ir lielākas, tas nav 1,kuru var paņemt pa vidu gultā vai papildus mazo gultiņu dabūt numurā.
Bet nu aizlidot uz kādu Eiropas lēto galamērķi (kas viņai arī pēdējie bija-Sicīlijā, Malagā nesezonā) ir lētāk kā nedēļu atpūsties kaut kur Latvijā 😂
13.08.2022 08:56 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Marleena @ 12.08.2022 22:33
Santas vīrs strādā saistībā ar ēkām.
Bet nu es arī nesaprotu kā viens var pavilkt tik lielu ģimeni.

Būvniecības nozarē projektu vadītājiem utml ir ļoti normālas algas, vismaz manā uzņēmumā 3000 ir minimums, domāju, ka tas cipars ir dikti līdzīgs LV uzņēmumos, jo mums darbinieki rindā tāpat nestāv 😀
13.08.2022 08:51 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
cory @ 12.08.2022 22:35

Nīmanei ir vienkārši ļoti laba humora izjūta, parastiem bērnu video ar Matildi un Loli viņa māk pielikt tādus komentārus, aprakstus, parakstus, ka ir interesanti skatīties. Turklāt priecē tas, ka viņa nav kā tās instamammas, kas visu grib pa perfekto- super smuki saskaņoti tērpiņi bērniem no tiem ietekmeļu iecienītajiem bērnu veikaliem un instabildes perfektajos pieklusinātajos toņos ar visādiem pieskaņotiem atribūtiem/dekoriem fonā. Turklāt viņa nepavada visu dienu skaistumkopšanas salonos un plastiskajās operācijās, atklāti stāsta, ka iepērkas humpīšos, laiž mazbudžeta ceļojumos nevis uz Dubaiju vai Turciju pagulēt 5-zvaigžņu viesnīcās un rāda instagramā ne par maz, ne par daudz no savas privātās dzīves.
Man vislabak patika ar krāsam storiji.nu tik reali pie maniem bērniem 😂tāpec man viņi patīk.Neuztaisa perfektus bērnus.Tāpat Zanes Streles dvīņu kaujas.manejie tāpat viens otru apbižo.Kaut nav dviņi.ar divu gadu.starpību Montas Z storiji patik ,kā no pirmsskolas audzinatājas pamācīties kā mazos nodarbināt.katra mamma var sev ko paņemt vai vienkārši saprast ka neesi tada vienīgā .☺️
13.08.2022 00:16 |
 
Reitings 231
Reģ: 01.08.2022
Kur izrāvāt, ka Nīmaņi pērk māju? Varbūt cilvēki vienkārši ir atraduši lielāku īres dzīvokli?
Nīmaņu ģimene dzīvo normālu vidusmēra latviešu dzīvi, bez extra- ultra dārgiem izgājieniem, iepirkšanos dārgos buķikos utt. Un viņiem ir tik feinas meitas! Santa prot interesanti rādīt ikdienu, ar tik jauku humora devu, vienmēr prieks skatīties!
12.08.2022 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits