IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
kura jau noskatijās vakariņš ar savējiem 4 sēriju?zvaigznes ieradās un nesagaidīja sarkano paklāju 😄
15.09.2022 12:19 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
u.604737e44a238 @ 15.09.2022 10:34
Man gan nešķiet, ka Virsnītei būtu viegla dzīve, man jau labu laiku ir viņas ļoti žēl. Pati sev uzlikusi Instagram augstos dzīves standartus un tagad netiek tiem līdzi. Viena no viņas dzīves problēmām noteikti ir nepareiza dzīvesdrauga izvēle. Varbūt Kaspars bija foršs pirms 10 gadiem - ar tādu čali var apceļot pasauli ar mugursomu plecos un neparko nedomāt, bet ar laiku tas apnīk. Vai tāds cilvēks ir piemērots ģimenes veidošanai ar diviem bērniem un ligzdiņas iekārtošanai? Noteikti nē. Lai kā arī Kristīne censtos būt vienkāršā meitene, viņai tomēr patīk arī glamūrs un skaistā dzīve tv ekrānos, bet Kaspars to nespēj nodrošināt, jo ar galvu dzīvo mākoņos un fantazē, ka kouči viņam iedos recepti, kā nopelnīt lielo piķi. Cik ilgi var būt jautri ar diviem maziem bērniem ceļot kemperī, mazgāties ceļmalas dušās, mazgāt veļu un traukus kaut kur nekurienes vidū, turpat arī gatavot ēst?!? Pie tam vīrietis pat nejēdz laikus uzpildīt mašīnai degvielu - jā, varbūt 20 gados tas ir piedzīvojums, bet ne 40 gados ar maziem bērniem. Šāda ceļošana ļoti ātri pārvēršas darbā. Tie nav viesnīcu mīkstie pēļi un citu sagatavotas brokastis.
Pavērojiet kaut vai Kristīnes un Kaspara runas veidu. Kamēr Kristīne runā inteliģenti, izkoptā valodā, tikmēr Kaspars ir un paliek prasts puisis no laukiem. Sākumā tas ir jautri un smieklīgi, bet ne ilgstošā kopdzīvē. Kur tik Kaspars viņu nav vilcis - tad uz Maskavu, tad uz Indiju, tad uz Āfriku. Ja cilvēks jau tā ir garīgi nestabils, tad blakus ir nepieciešams otrs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes, bet šis nav tas gadījums. Jo ātrāk Kristīne atkratīsies no tās nastas, jo labāk. Saprotu, ka tagad moderni entos gadus risināt savas pāru problēmas pie pāru terapeitiem, jo kā nekā tas ir labs bizness, bet dažreiz vienkārši kopā ir nepareizie cilvēki, un tur neko nevar darīt.

redz’ cilvēkas vienmēr var pateikt NĒ!
Mani neviens nepiedabūtu pašdarinātos kemperos vai teltīs uz jumta ar visiem bērniem ceļot mēnešiem pa “ dīvainiem” maršrutiem. Piem. manam vīram ir hobijs. No sākuma likās- forši, varētu darīt abi, iesaistīt bērnus, bet pamēģināju- nē. Neesmu gatava katras brīvdienas noteiktā gadalaikā tam veltīt laiku, nepatīk man neērtības, veču sarunas utt. Pa to laiku daru savas lietas, tiekos ar savām draudzenēm.
Es biki saprotu Virsnīti, ka viņa grib parādīt bērniem bērnībā, kas ir aiz horizonta, būt kopā ar ģimeni, ka ne vienmēr palikt uz vietas, dzīvot standarta dzīvesveidu ir vienīgais, kas dzīvē ir, bet tam jānāk no sirds, ar vieglumu, ar mīlestību… viņai tas nāk ar mega sevis pārvarēšanu, ar grūtumu utt. Tātad- tas neder viņai. Lai saka NĒ, un viss.
Viņai bija kkādas problēmas ar muguru, tāpēc vienmēr brīnos, ka viņa izvēlas bezērtību ceļojumus.
Un, meitenes, tas tievums tak’ ar nedod nekādu spēku un enerģiju, lai, ko kāds teiktu.
15.09.2022 12:04 |
 
Reitings 2513
Reģ: 09.03.2021
Apple of my eye @ 15.09.2022 11:09

Bet šitādas lietas dzīvē ir paša izvēle, tā ka es nesaprotu, par ko viņu žēlot.
Tas ir līdzīgi kā cilvēki, kas uztaisa 3 bērnus, un tad sūdzas, ka netiek galā. Bet neviens taču nelika tos 3 bērnus! Nekāda sabiedrība "nespiež". Tas viss ir attaisnojums, lai nebūtu jāuzņemas atbildība un varētu čīkstēt par savām paša izvēlēm

Vispār Tev taisnība - nav tur īsti par ko viņu žēlot. Tā ir viņas izvēle.
15.09.2022 11:50 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sofija123 @ 15.09.2022 10:35
Tā Miglāne ir tik stulba, ka stulbāku nevar iztēloties! Un tēlo laipni un labsirdīgo aitiņu, tāpat kā kivičiene - nebrīnos ka viena otrai simpatizē. ??‍♀️?
viņa tā cepas,ka jau būtu jau piekerta pirms laika😁.pirmā doma ja tev svarigs tad firmas prestižs tad tieši otrādi piekristu intervijai,lai žurnalisti neizdomā uz savu galvu, Kā to pasniegt.un tad vārities ja pasniedz ne tā ka tika intervija teikts.A te jau uzreiz naidīgi un noraidoši.Domā pats kadu stastu izveidot 😁
15.09.2022 11:12 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
u.604737e44a238 @ 15.09.2022 10:34
Man gan nešķiet, ka Virsnītei būtu viegla dzīve, man jau labu laiku ir viņas ļoti žēl. Pati sev uzlikusi Instagram augstos dzīves standartus un tagad netiek tiem līdzi. Viena no viņas dzīves problēmām noteikti ir nepareiza dzīvesdrauga izvēle. Varbūt Kaspars bija foršs pirms 10 gadiem - ar tādu čali var apceļot pasauli ar mugursomu plecos un neparko nedomāt, bet ar laiku tas apnīk. Vai tāds cilvēks ir piemērots ģimenes veidošanai ar diviem bērniem un ligzdiņas iekārtošanai? Noteikti nē. Lai kā arī Kristīne censtos būt vienkāršā meitene, viņai tomēr patīk arī glamūrs un skaistā dzīve tv ekrānos, bet Kaspars to nespēj nodrošināt, jo ar galvu dzīvo mākoņos un fantazē, ka kouči viņam iedos recepti, kā nopelnīt lielo piķi. Cik ilgi var būt jautri ar diviem maziem bērniem ceļot kemperī, mazgāties ceļmalas dušās, mazgāt veļu un traukus kaut kur nekurienes vidū, turpat arī gatavot ēst?!? Pie tam vīrietis pat nejēdz laikus uzpildīt mašīnai degvielu - jā, varbūt 20 gados tas ir piedzīvojums, bet ne 40 gados ar maziem bērniem. Šāda ceļošana ļoti ātri pārvēršas darbā. Tie nav viesnīcu mīkstie pēļi un citu sagatavotas brokastis.
Pavērojiet kaut vai Kristīnes un Kaspara runas veidu. Kamēr Kristīne runā inteliģenti, izkoptā valodā, tikmēr Kaspars ir un paliek prasts puisis no laukiem. Sākumā tas ir jautri un smieklīgi, bet ne ilgstošā kopdzīvē. Kur tik Kaspars viņu nav vilcis - tad uz Maskavu, tad uz Indiju, tad uz Āfriku. Ja cilvēks jau tā ir garīgi nestabils, tad blakus ir nepieciešams otrs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes, bet šis nav tas gadījums. Jo ātrāk Kristīne atkratīsies no tās nastas, jo labāk. Saprotu, ka tagad moderni entos gadus risināt savas pāru problēmas pie pāru terapeitiem, jo kā nekā tas ir labs bizness, bet dažreiz vienkārši kopā ir nepareizie cilvēki, un tur neko nevar darīt.

Bet šitādas lietas dzīvē ir paša izvēle, tā ka es nesaprotu, par ko viņu žēlot.
Tas ir līdzīgi kā cilvēki, kas uztaisa 3 bērnus, un tad sūdzas, ka netiek galā. Bet neviens taču nelika tos 3 bērnus! Nekāda sabiedrība "nespiež". Tas viss ir attaisnojums, lai nebūtu jāuzņemas atbildība un varētu čīkstēt par savām paša izvēlēm
15.09.2022 11:09 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Kristine jau pati grib doties celojumos, Indija bija vinas sapnis, ne Kaspara.
15.09.2022 10:56 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Bellini @ 15.09.2022 08:43
Vai Miglānei varētu iedot gada balvu “kaitinošākā persona instagram”? ??? man liekas viņai kaut kādā iedomātā slava sākāpusi galvā, woow tagad visi par mani interesējās, bet es nevienam neatbildēšu ?
Žēl viņas ģimenes, ka sevi tā apkauno

Man liekas smieklīgi, ka šī saka, ka neies jau veidot žurnālistiem sižetu, jo tādējādi pelnīs viņiem naudu...
bet, mīlīt, tie cilvēki, kuri pērk Tavus reklamētos corraaall brīnumus, arī priekš TEVIS pelna naudu.. kādēļ tad neizjūti nekādus sirdsapziņas pārmetumus, ja no citiem plēs naudu?? sviests.
15.09.2022 10:45 |
 
Reitings 5945
Reģ: 29.03.2022
Tā Miglāne ir tik stulba, ka stulbāku nevar iztēloties! Un tēlo laipni un labsirdīgo aitiņu, tāpat kā kivičiene - nebrīnos ka viena otrai simpatizē. 🤦🏼‍♀️😃
15.09.2022 10:35 |
 
Reitings 2513
Reģ: 09.03.2021
Man gan nešķiet, ka Virsnītei būtu viegla dzīve, man jau labu laiku ir viņas ļoti žēl. Pati sev uzlikusi Instagram augstos dzīves standartus un tagad netiek tiem līdzi. Viena no viņas dzīves problēmām noteikti ir nepareiza dzīvesdrauga izvēle. Varbūt Kaspars bija foršs pirms 10 gadiem - ar tādu čali var apceļot pasauli ar mugursomu plecos un neparko nedomāt, bet ar laiku tas apnīk. Vai tāds cilvēks ir piemērots ģimenes veidošanai ar diviem bērniem un ligzdiņas iekārtošanai? Noteikti nē. Lai kā arī Kristīne censtos būt vienkāršā meitene, viņai tomēr patīk arī glamūrs un skaistā dzīve tv ekrānos, bet Kaspars to nespēj nodrošināt, jo ar galvu dzīvo mākoņos un fantazē, ka kouči viņam iedos recepti, kā nopelnīt lielo piķi. Cik ilgi var būt jautri ar diviem maziem bērniem ceļot kemperī, mazgāties ceļmalas dušās, mazgāt veļu un traukus kaut kur nekurienes vidū, turpat arī gatavot ēst?!? Pie tam vīrietis pat nejēdz laikus uzpildīt mašīnai degvielu - jā, varbūt 20 gados tas ir piedzīvojums, bet ne 40 gados ar maziem bērniem. Šāda ceļošana ļoti ātri pārvēršas darbā. Tie nav viesnīcu mīkstie pēļi un citu sagatavotas brokastis.
Pavērojiet kaut vai Kristīnes un Kaspara runas veidu. Kamēr Kristīne runā inteliģenti, izkoptā valodā, tikmēr Kaspars ir un paliek prasts puisis no laukiem. Sākumā tas ir jautri un smieklīgi, bet ne ilgstošā kopdzīvē. Kur tik Kaspars viņu nav vilcis - tad uz Maskavu, tad uz Indiju, tad uz Āfriku. Ja cilvēks jau tā ir garīgi nestabils, tad blakus ir nepieciešams otrs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes, bet šis nav tas gadījums. Jo ātrāk Kristīne atkratīsies no tās nastas, jo labāk. Saprotu, ka tagad moderni entos gadus risināt savas pāru problēmas pie pāru terapeitiem, jo kā nekā tas ir labs bizness, bet dažreiz vienkārši kopā ir nepareizie cilvēki, un tur neko nevar darīt.
15.09.2022 10:34 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Madison @ 15.09.2022 09:03

Pirms visa šī viņa tiešam izskatījās daudz labāk.
15.09.2022 10:31 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
sveciite @ 15.09.2022 09:48
Redzējāt Ingas storijos, kur ielikta sarakste ar Miglāni? ? tiešām kā mazs bērns tā Miglāne. Kā kaut kas, tā hajs ? gaidu ļoti sēriju, būs normāls cepiens

Adriana Miglāne ir pilnīga tukšpaure, kurai sakāpis tukšajā paurītī! Un nenormāla čīkstule. Jau pirms kāda laika bija īsa personīga pieredze, kad par to pārliecinājos. Man viņa nav patikusi jau no paša sākuma, kad tajā dziedāšanas šovā priekšā pakaļā runāja par savu mirušo tēti. Tā likās, pirmkārt, čīkstēšana, un tāda kā izmantošana popularitātei :/
Bet ko es atradu Ingas Spriņģes storijos - nošērotus Uresinu slavinošus storijus. What!?! Kaut kas tur nav tīrs - Uresinai bezmaz tagad reklāma - sūdīga sērija par viņu un vēl pēc tam šēro. "Lieliski"
15.09.2022 09:56 |
 
Reitings 119
Reģ: 09.08.2013
Redzējāt Ingas storijos, kur ielikta sarakste ar Miglāni? 😁 tiešām kā mazs bērns tā Miglāne. Kā kaut kas, tā hajs 😂 gaidu ļoti sēriju, būs normāls cepiens
15.09.2022 09:48 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
Bellini @ 15.09.2022 08:43
Vai Miglānei varētu iedot gada balvu “kaitinošākā persona instagram”? ??? man liekas viņai kaut kādā iedomātā slava sākāpusi galvā, woow tagad visi par mani interesējās, bet es nevienam neatbildēšu ?
Žēl viņas ģimenes, ka sevi tā apkauno

Tieši nācu rakstīt, ka miglāni vajadzētu izdzēst no dzīves, jo viņa ir max kairinoša. Tieši cik miljonus reizes viņa taisās uzsvērt, ka nepelnīs re balticai naudu?
Pašai viņai nav kauns, ka lielākā daļa nespēj nosaukt nevienu viņas dziesmu, bet visi vismaz pa ausu galam ir dzirdējuši viņas drāmas?
15.09.2022 09:36 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Instagrams ir tikai maza dalja no dzives. Virsnite parada tikai mazu dalju, nevar ta spriest kas tur par problemam utt. Bet es domaju, ka vina ir muziga sevis meklesanas celja… un nonakusi strupcela. Vinas vecuma isteniba aktuala lieta, daudzi ar to saskaras. Bet pie labas dzives atri pierod un tu sac aizmirst novertet to kas ir. Tas ir fakts! Jo vairak briva laika, jo vairak ir laiks domat par lietam, kuram nevajag parak iespringt 😀 Bet vina dzivo to labo dzivi, jo pati ir izcinijusi, gana daudz stradajusi non stop un visu apvienojusi. Tie citi kuri turpina stradat non stop utt, viniem ari ir visas iespejas beidzot izsisties. Kads to izdara, kads ne.
15.09.2022 09:32 |
 
Reitings 879
Reģ: 30.09.2014
15.09.2022 09:03 |
 
Reitings 879
Reģ: 30.09.2014
parasti neizsakos, bet kas notiek ar Siluets modeli Kristīni Mazuri? bija tik smuka meitene, bet tagad 😳 vai nu neglaimojošs makeup vai deguna rinoplastika? tas deguns kā Maiklam Džeksonam, pēdējās bildes nebaudāmas un viņas seja izskatās briesmīgi 😳
15.09.2022 09:00 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Vai Miglānei varētu iedot gada balvu “kaitinošākā persona instagram”? 😀😀😀 man liekas viņai kaut kādā iedomātā slava sākāpusi galvā, woow tagad visi par mani interesējās, bet es nevienam neatbildēšu 😀
Žēl viņas ģimenes, ka sevi tā apkauno
15.09.2022 08:43 |
 
Reitings 1736
Reģ: 04.01.2022
Par Virsnīti. Es vispār nebrīnītos, ja šodien vai rīt ieraudzītu virsrakstu “Virsnīšu pāris šķiras”. Kaut kas tur nav lāgā. Kristīne ir nervoza un trauksmaina būtne un ir sajūta ka “pacans” Kaspars viņu nepārtraukti besī un uzvelk. Lai kā viņa to mēģinātu slēpt, no malas vērojot, nav tur harmoniskas attiecības.
15.09.2022 07:58 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
nikitinna @ 15.09.2022 01:13
Man šķiet ka Virsnīte izdega pirma visas šīs ceļošanas epopejas, īstā darbā. Nezinu gan ko viņa darīja- par ko strādāja.
Man viņa patīk, jā brīžiem liekas savādi ka brīžiem iestarpina to izdegšanu, jo liekas ka tik ilgā laikā tā kā vajadzēja tikt galā. Bet ne man par to spriest. Es domāju ka aizkulisēs tur ir kas vairāk par to ko redzam un nojaušam. Pieņemu, ka nav īstais vīrietis blakus. Man šķiet ka kopdzīve ar vīru viņu nogurdina, besī un neļauj atkopties.
Bet kā jau teicu - man viņa patīk, patīk viņas redzējums, tas kā viņa parāda, stāsta - kkā savādāk kā citi influenceri, kkas tur mani uzrunā.

A man vispār pēc tā ieraksta likās, ka viņa kaut ko ir sačakarējusi fiziski, ielaidusi kaut kādu kaiti pārāk ilgi, un tagad jātiek galā un jāsadzīvo ar potenciāli neatgriezeniskām sekām, un tas ir tas, par ko viņa pārdzīvo. Kas ir pilnīgi normāli.
Par izdegšanu - domāju, ka viņai ir depresija parastā, kas ik pa laikam atgriežas, un mūsdienās depresiju ļoti bieži nez kāpēc spītīgi sauc par izdegšanu. Un nekādi viesnīcu pēļi to neārstēs, kā te dažas iedomājas. Man gan liekas, ka viņa pārak maz izsakās detaļās, lai varētu kaut ko reāli saprast. Cerams, ka terapeits viņai ir normāls un vajadzības gadījumā var arī pamainīt metodes, nevis kaut kāds labo domu sludinātājs.
15.09.2022 02:40 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Katrā ziņā, vispār nebūšu pārsteigta ja kādā brīdī būs paziņojums ka ņem pauzi laulībā vai šķiras.
15.09.2022 01:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits