IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Patīk
Reģ: 23.07.2020
Laylla @ 30.01.2021 17:15
Kortnija vienmēr ir bijusi niķīga.
arī to esmu pamanījusi, ka viņa tāda niķīga, nepatik nekas utt 🙄
30.01.2021 20:30 |

Reģ: 29.08.2020
Kaut kā ļoti bieži šeit runā,ka nav iespējams,ka visi tik
labi dzīvo un tas kaut kā tā negatīvi tiek pasniegts.Man reāli nekā nav,bet es arī nekad neskaužu,jo pati apzinos,ka nedaru ne uz pusi tik daudz kā tās pašas influenceres.Īpaši nerūpējos ne par sevi ne romantiku,patīk vienkāršs darbs pat ja ar mazu algu,bet lai nav stress.Parasta latvieša dzīve,bet zinu ka tā ir mana pašas izvēle.Ko tur salīdzināt vai spriedelēt,paši savu dzīvi kontrolējam
30.01.2021 20:23 |

Pietams,ir divu veidu cilvēki-vieni,kas ierauga ka otram iet labāk,ielien stūrī un raud un otrie,kas iedvesmojas no citu veiksmes,pieceļ pakaļu un atrod savu veidu,kā dzīvot tā,lai pats būtu apmierināts.Un ir daudz veidu kā nopelnīt,pat ļoti.Tas ir vecums,kad enerģijas un jaudas ir tik daudz,ka visi var strādāt divos darbos.20
gados tā kā būtu jābūt loģiskajai domāšanai un jāsavelk,ka tie kas nav strādājuši,tiem naudas nav vai ja grib no gaisa,tad jāizvēlas turīga otrā pusīte.Es tajā vecumā nekompleksoju no tiem kam ir nauda,pati apzinājos no kādas ģimenes nāku un zināju,ka būs jārukā daudz,lai kaut pusi no tā sasniegtu.Nav jau 16 gadi,kad vēl var būt ilūzija,ka tie mistiski pabalsti,kas visiem pienākas,kas to visu nodrošina😅
30.01.2021 20:18 |

Reģ: 16.08.2020
man arī neliekas nekas traks, ka virsnītes meita nogriež matus. kāpēc ne? forši, ka vecāki atbalsta. mati taču ataugs.
30.01.2021 19:58 |

10 gadi
Reģ: 09.11.2009
Standby @ 30.01.2021 18:36
Nedaudz šoks par Karlīnas Andri. Biju pārliecināta,ka vecāki dzīvi sponsorē, kas nav slikti,bet tad arī tā jāpasaka. Man ļoti patīk viņas stils, kā ģērbj meitu, arī kā mamma šķiet ļoti laba, pilnīgi ok,ka tusējās pirms bērna, viņa taču ir tiiik jauna! Bet nepatīk,kādu priekšstatu rada jaunām meitenēm par vecākošanos. Tik viss viegli,smukas drēbes,lieli dzīvokli, personīgais auto utt. 20 gados pat procentam nekā no tā nav! Lai nesadomājas,ka viss tik viegli ir. Realitātē arī lētās Zara drēbes savam bērnam nenopirksi, jo kāds pabalsts 20 gados?! kādi auto? ar sabiedrisko kratīsies uz dārziņu un gatavosi pati pie plīts, nevis boltu sauksi. Loti nepatiesa reālā aina var sagrozīt nenobriedušiem prātiem galvu.

Es atkal nesaprotu kāpēc cilvēkam nedzīvot tā kā dzīvo un to mierīgi neatspoguļot SAVĀ ig, ja vēlas.(sapráta robežās) Nu i, ka lielakajai daļai 20 gados tā nav. Nejau tā viņas vaina. Neatbalstu to, ka instagrammeriem vienmēr jāposto tā, lai citi nekompleksotu vai nesāktu ņemt piemēru utt. Katrs pats ir atbildīgs ko iesākt ar to informāciju, ko izlasa/redz IG un citur internetā. Varbūt drīzāk uzsvara jāliek uz to,lai cilvēki filtrē info ar veselo saprātu, nevis jāierobežo kaut kādas insta mammas. Tas noteikti būtu lietderīgāk.
30.01.2021 19:56 |

Patīk
Reģ: 17.04.2020
Saulietim galigi smadzeņu nav. Vins uz ledus ari gaja bez kiveres un jebkadiem aizsargiem? Neatbalstu un man nekad nebus pienemama vecaku sada uzvediba 🙄 neesam 30-40 gadus atpakal, vai vel labak 150 gadus atpakal, kad gimenei, ja ziema govs nospraga, bija lielaka tragedija, ka, ja berns noslika upe, ledu ieluztot. Ka ari video vienmer izskatas lenaks atrums ka realitate.
Katrina sodien labi izskatijas storijos.
30.01.2021 19:54 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
Tik toka moderni nogriezt matus. Un tad pēc tam pateikt, ka esi lezbiete, vai arī tomēr jūties kā puisis.
30.01.2021 19:41 |

Un par Virsnīti-malace,ka neaplauž meitas dabu un ļauj būt viņai pašai.Ļoti var just,ka nav nekāda roza kleitu meitenīte kas lokos matus.Tikai atbalstu.Mati ataugs un atmiņas par mammas atbalstu paliks uz mūžu.Tīņi ir tīņi
30.01.2021 19:27 |

Nekad neesmu sapratusi prikolu meklēt internetā atbildes,kā pareizi dzīvot.Ja cilvēks ir tik vājš un no dzīves atrauts,ka nesaprot ka ig neviens neizliek visu dzīvi,bildes tiek fotošopētas un neviens nebučojas 24/7-tā ir viņa paša atbildība,pat ja ir jauns.Kaut kā liekas ka mūsdienu sievietes meklē bezmkaksas dzīves koučus un psihologus.Tas ir internets.Kāda realitāte?Kāpēc un kopš kura laika kāds vispār izdomāja,ka tas ir tas pats kas īstā dzīve?un tas,ka Tavā vidē pat procentam nav tāda dzīve,manās acīs nav realitāte.Nu neredzu es visus tik nabagus.pilnas ielas ar ceļojošiem studentiem un pašu pirktām mašīnām.
30.01.2021 19:25 |

Reģ: 06.01.2021
Esmu ieverojusi, ka pēdējā laikā vairāk un vairāk sievietes izvēlas nogriezt matus. Jau kā trends. Domāju meitai vienkārši iepatikās un arī to velējàs.
30.01.2021 18:41 |

Reģ: 15.01.2020
Amii @ 30.01.2021 18:22
Ko jūs domājat par to, ka Virsnītes meita nogriezusi matus uz zēngalviņu? Wtf vienkārši.

neesi tak tik snobiska :) mati ataug
Mani vairāk interesē tā motivācija, kāpēc to gribēja, cerams būs kāds ieraksts tieši par to.
30.01.2021 18:37 |

Reģ: 23.04.2014
Nedaudz šoks par Karlīnas Andri. Biju pārliecināta,ka vecāki dzīvi sponsorē, kas nav slikti,bet tad arī tā jāpasaka. Man ļoti patīk viņas stils, kā ģērbj meitu, arī kā mamma šķiet ļoti laba, pilnīgi ok,ka tusējās pirms bērna, viņa taču ir tiiik jauna! Bet nepatīk,kādu priekšstatu rada jaunām meitenēm par vecākošanos. Tik viss viegli,smukas drēbes,lieli dzīvokli, personīgais auto utt. 20 gados pat procentam nekā no tā nav! Lai nesadomājas,ka viss tik viegli ir. Realitātē arī lētās Zara drēbes savam bērnam nenopirksi, jo kāds pabalsts 20 gados?! kādi auto? ar sabiedrisko kratīsies uz dārziņu un gatavosi pati pie plīts, nevis boltu sauksi. Loti nepatiesa reālā aina var sagrozīt nenobriedušiem prātiem galvu.
30.01.2021 18:36 |

Autorizēts lietotājsPatīkModerators
Reģ: 28.12.2018
Prieks kam Saulietim bija jaliek ta pedeja bilde, kur Kortnija noraudajusies 🙈 Katrine ielaikoja to postu, tad jau viss kartiba ar tam izklaidem. 😄
30.01.2021 18:29 |

Reģ: 01.12.2015
Ko jūs domājat par to, ka Virsnītes meita nogriezusi matus uz zēngalviņu? Wtf vienkārši.
30.01.2021 18:22 |

Reģ: 26.09.2017
Noskatijos storijus un man sakāms tikai viens - ej dirst vienkārši. Ir cilvēki, kuriem prāts nenesas tik tālu. Mazā ātrumā vel ir ok. Bet tur normāli dragā.
30.01.2021 17:50 |

Reģ: 26.09.2017
C00L Dzipsy @ 30.01.2021 16:55

Paskatījos tos storijus. Secinājumi: viena meita noraudājusies par kaut ko, davai ielikšu storiju, pofig par meitas jūtām. Eu darīt nav ko, davai braucam uz nelegālu trasi vizināties ar mēslu no kura var izkrist, savainoties un nomirt, zajebis kā teiktu Saulietis. Pamanījāt, ka auto, kurš viņus vizina ir noņēmis valsts auto reģistrācijas numura zīmes??? Laikam jau vecākiem prāta nav, nepietiek, ka policija un mediji informē par traģiskajiem gadījumiem, kad cilvēki šādās izklaidēs zaudē dzīvības, kaut vai nesenais gadījums, kur šādās izklaidēs gāja bojā 14 gadus jauna meitene. Un, ja meita teica, ka viņai bail, nu neliec viņai sēsties tādā mēslā, ja grib nosisties, lai sitas viens pats. Pēc šīm izklaidēm par Kasparu Saulieti man domas mainījās par 180’, līdz šim juti līdzi, ka Katrīne viņu pametusi, tagad tikai atbalstu. Ceru, ka Katrīne pēc šīm izklaidēm veiks ar Kasparu pārrunas.
P.S. Bildēs un storijos abas meitas izskatās laimīgākas esot kopā ar Pēteri nevis Kasparu.

Man šķiet tas tikai loģiski. Tētis taču.
30.01.2021 17:47 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
Nu jā, speciāli pašizveidota trase. :D
30.01.2021 17:30 |

Reģ: 06.01.2021
Kā viņš teica - “ turies pie sēdekļa”!
Sākumā likās, ka brauc mierīgi, bet nākamajos story varēja just cik ātri tas ir.
Agrāk varbūt es par to bīstamību nepadomāju, bet pēdējā laikā redzu ar vien vairāk letālo gadījumu, diemžēl.
30.01.2021 17:29 |

Patīk
Reģ: 22.10.2020
Auto numura zīme noņemta, lai storijos policija nevar izsekot.
Kas tas ir uz kā viņa sēž? Auto kapots, durvis? Piesprādzēties nav kur, turies kā proti ar rokām kaut kur.
Arī manā bērnībā bija trakas izklaides, bet ne šitik stulbas.
30.01.2021 17:23 |

Patīk
Reģ: 22.10.2020
core @ 30.01.2021 17:08
Daļēji piekritu.izlasiju šeit rakstīto.domāju, ka traki būs, bet nu nezinu, tomēr ir starpība vai brauc pa vienkārši ceļu, kur gar malām ir grāvji, koki, betoni vai pa speciālu trasi. Bet nu droši,protams, tas tāpat nav

Speciāla trase? Kā tad! Pašizveidota trase uz kuras vizina cilvēkus ar auto, kuram ir noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes!
CSN aizliedz šādā veidā pārvadāt cilvēkus. Un uz trasi viņi arī tādā pat veidā veida bērnus, piesietus auto aizmugurē - uz ragavām, pa ceļiem, kur ir gan grāvji, gan koki, gan bedres.
30.01.2021 17:15 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!