IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
IceCream @ 30.12.2022 13:05
Kam tur Juri žēl?
Nav viņš nekāds nabaga naivulis, aptīts ap pirkstu.
Pašam sava pleiboja vēsture pilns internets. Kritis uz garām blondīnēm ar Eiropas saknēm. Beata Sadurska otra Juta.
Bet interesanti, ka sieva gan tāda tumša Meganas Marklas tipa bijusi.
https://www.nytimes.com/2006/09/17/fashion/weddings/17collier.html

Es arī nesaprotu kādēļ mūsu žēlsirdīgās samārietes to Juri žēlo, ak Tu nabadziņš Juta aptinusi ap pirkstu! Kas par muļķībām, viņš pats da jebkuru aptīs ap pirkstu. Gan jau tur sacepis spēcīgus laulību līgumus utt.
Ceru, ka viss viņiem būs labi, Juta sakārtos savas dzīvesvietas atļaujas utt. Tad arī varēs atvērt savu skaistuma salonu vaļā. Tur sakarīgu permanento meikapu meistari nav viegli atrast. Gan jau viņai tur kāds sertifikāts vai atļauja vēl jānokārto būs.
30.12.2022 15:41 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
Scandinavian @ 30.12.2022 11:24

Vai arī tas bija, lai iemestu āķi Jurim lūpā.

Kādu tad āķi lūpā Juta var iemest ar interviju Latviešu valodā? Neaizmirsti Juris latviešu valodu tak nezin!
30.12.2022 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Par Niku - kā trenere viņa mani nesaistīja un arī likās nedaudz augstprātīga, līdz ar ko atsekoju. Sākotnēji neviesa uzticību viņas pārkvalificēšanās, bet tagad novērtēju, cik punktuāli un precīzi viņa spēj pasniegt informāciju, kas nereti var būt grūti saprotama vai pieņemama. Liekas, ka šis lauciņš viņai ļoti piestāv! Bet noteikti taisnība, ka visiem neizpatiks. Es gan domāju, ka tā tieši ir viņas vērtība šajā.
30.12.2022 14:52 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Neaizstāvu Spriņģi, bet mazliet nesaprotu, par ko Lindei asaras un vēl tik daudzi storiji. Varu iedomāties, ka nav patīkami, taču nekas jau tāds nebija - norādīja, ka nav ārsts, kas viņa arī nav. Par ko tāds cepiens un aizvainojums?
30.12.2022 14:43 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
MaijaPaija @ 30.12.2022 13:15

Man nebūtu nekas pretī, ja šie aši uzceptie kursiņi maksātu max 10€ , bet cena ir 35€, un man liekas jocīgi. Aši uzcepu , jo savajadzejās atrus ienakumus
Es arī nošokējos, nodomāju, ka cena būs apmēram 7€-9€, bet nē, tā ir 5x augstāka un tur būs 10-15min garas lekcijas 😂
Tie kas to nopirks tiešām būs muļķi!
30.12.2022 14:18 |
 
Reitings 2559
Reģ: 09.03.2021
Es, goda vārds, nesaprotu, kas ir tā auditorija, kas vēršas pie Nikas. Viņa taču ir pati ar sevi ir absolūti nemierā un nesakārtota. Mūžīgi tāda kā aizvainota, kā neapmierināta. Nekad viņa neko nesaprot - vispirms nevarēja saprast, kas ir covid, tad, karam sākoties, arī viņa nesaprata, kas notiek. Vienmēr lēnā aizdedze, bet tagad noņems trauksmi un sakārtos citu sieviešu dzīvi. :D
Juta man vienā ziņā atgādina Kiviču Lieni - tā arī ir maiga un ēteriska un nes baznīcu sevī. Juta arī ir tik jauka, laipna un labs cilvēks, bet padod tikai q&a sesiju, tur reāla žults nāk ārā. Saprotu, ka besī atbildēt uz stulbiem jautājumiem, bet tad neliec jautājumu lodziņu! Man arī ļoti augstprātīgs likās tas komentārs, ka neviens viņu nav precējis bērna dēļ. Zinot, cik daudz cilvēku nemaz tik viegli pie bērniem netiek, gribas teikt - vispirms paliec stāvoklī un tad runā! Pie tam, vai Juris kaut kad nebija teicis, ka ir "cancer survivor"? Un tie sekotāji viņiem taču abiem ar Gintu ir pirkti, desmitiem tūkstošu cilvēku nekad mūžā nesekos tik garlaicīgiem profiliem.
30.12.2022 14:06 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Ļipaa @ 30.12.2022 11:48
tas medikaments drošvien tev pret debīlismu vajadzīgs,var redzēt,ka nevar dabūt te vairs!?

Ierauj kādu nervu drapi, idiote bļin 😀
30.12.2022 13:41 |
 
Reitings 21649
Reģ: 18.08.2022
IceCream @ 30.12.2022 13:05
Kam tur Juri žēl?
Nav viņš nekāds nabaga naivulis, aptīts ap pirkstu.
Pašam sava pleiboja vēsture pilns internets. Kritis uz garām blondīnēm ar Eiropas saknēm. Beata Sadurska otra Juta.
Bet interesanti, ka sieva gan tāda tumša Meganas Marklas tipa bijusi.
https://www.nytimes.com/2006/09/17/fashion/weddings/17collier.html

Beata ar blondiem matiem butu gandriz izsplauta kopija Jutai 😳
Iepriekšejas veda visas uz visadiem pasakumiem ,burziniem ,bet Jutu ved tikai copët ,vinas IG karjerai tie burzini noderetu,vinai zem 77k followeri jau pusgadu turās un uz augšu nekapj!
30.12.2022 13:28 |
 
Reitings 2115
Reģ: 16.06.2017
Huppoo @ 29.12.2022 22:34
Sandija Šteinberga tirgos kaut kādus kursus- savai labsajūtai, mērķu sasniegšanai un kam vēl ne. Vai tiešām kāds ko tādu pirks, kas būs uzcepts 3 dienās? ? Par kādiem mērķiem viņa var runāt, ja jau 5us gadus nevar nomest liekos kg…māca citiem par trauksmi un stresu, bet pati uzvelkas pie katra negatīvā komentāra.
Protams, ieguvēja jau būs tikai viņa, bet es brīnos vai tiešām tādiem projektiem ir pirktspēja.
P.S. Neko nesaku par viņas izveidoto projektu kopā ar psigoloģi (vai psihoterapeiti?) tur tomēr ir piesaistīts savas jomas speciālists.

Man nebūtu nekas pretī, ja šie aši uzceptie kursiņi maksātu max 10€ , bet cena ir 35€, un man liekas jocīgi. Aši uzcepu , jo savajadzejās atrus ienakumus
30.12.2022 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Kam tur Juri žēl?
Nav viņš nekāds nabaga naivulis, aptīts ap pirkstu.
Pašam sava pleiboja vēsture pilns internets. Kritis uz garām blondīnēm ar Eiropas saknēm. Beata Sadurska otra Juta.
Bet interesanti, ka sieva gan tāda tumša Meganas Marklas tipa bijusi.
https://www.nytimes.com/2006/09/17/fashion/weddings/17collier.html
30.12.2022 13:05 |
 
Reitings 21649
Reģ: 18.08.2022
Raella @ 30.12.2022 12:08
Yes Nikai arī sāk gruzīt virsū par viņas nodarbošanos-ārstēšanu?
Un viņa ir tik stipra,ka stāvot tam pāri
Smiekli nāk ??? ļoti labi,lai nolaižas no saviem jumtiem

Man Nika nepatik jau no laikiem ,kad bija trenere un visiem gruzija virsū,kas nevareja izturet vinas programmu,ok saprotu vajag disciplinu un but stingram,bet ne reti vina zaudeja robežas un tagad telo apgaroto,kas palidz cinities pret anxiety😀😁
30.12.2022 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Yes Nikai arī sāk gruzīt virsū par viņas nodarbošanos-ārstēšanu😀
Un viņa ir tik stipra,ka stāvot tam pāri
Smiekli nāk 😀😀😀 ļoti labi,lai nolaižas no saviem jumtiem
30.12.2022 12:08 |
 
Reitings 21649
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 30.12.2022 10:53
man žēl Jura. Viņš šķiet labsirdīgs un jauks,bet kaut kādā ziņā šķiet,ka Juta viņu izmanto kā ielāpu. Nešķiet viņa patiesi laimīga un ne jau vīrieti vaina,bet viņā.
Varbūt ja pēc pāris gadiem viņa būtu izveidojusi attiecības ar viņu,būtu citādāk,bet tagad šķiet,ka viņa pati sev cenšas pierādīt,ka ir laimīga.
Saprotams,ka Gints ir pretīga un toksisks un spēj sievietes noskaņot tā lai pārveido sevi un ir atkarīgas no viņa,tas jau ar tagadējo sievu redzams ,bet izskatās,ka viņš Jutai atstājis dziļas rētas un traumas ar kurām sākumā viņai bija jātiek galā un jāsaprot,kas tad īsti Juta ir .

No otras puses Jurim ar to bija jārēkinās,vinš bija jau Jutas dzīvē pirms Juta izškiras ,vinš bija vinas support system,kas ieteica sev uzdot liktenigo jautajumu vai vina ir laimiga ,pēc kura starp citu vina nolema skirties!
Lidz ar to vinš zinåja ,ka nav nekādas pauzes starp attiecibam ,jo pat ar visu “mēs jau tikai draugi “ bija skaidrs ,ka Jurim ir citi noluki,ka tikai atbalstit morali savā kādreizēja drauga bijušo sievu pareizi!?
Luk merkis sasniegts Juta ir pie vina Amerikā apprecēta -patiesi un pa istam laimiga,ko nereti atkarto savā IG un presē,gluži kā kivičs ,kas sev megina iestāstīt,ka beidzot ir laimigs pa istam…
30.12.2022 11:54 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
Arahne @ 29.12.2022 14:51

Man ir nepieciešams viens medikaments, kas visus entos gadus nāca no Krievijas. Šobrīd šo preci vairs LV neieved, bet ir aptiekas, kur vēl noliktavās ir atlikumi. Meklēju šīs aptiekas un sūtu šo medikamentu. Tad, ko - esmu PAR Krievijas karu, man jāemigrē uz Krieviju un esmu Putina fans? Jūs pašas vispār filtrējat? Aitas, jebal
tas medikaments drošvien tev pret debīlismu vajadzīgs,var redzēt,ka nevar dabūt te vairs!🤣
30.12.2022 11:48 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
Arahne @ 29.12.2022 13:45

Šis man arī apnicis. Kad pašu bērniem vajadzēja, nevarēja 50tk saziedot, kad Ukraiņiem - lūdzu, ņemiet visu, pat apenes atdošu! ZB šis uzpūstais burbulis!
kad pašu bērniem nav saziedots! Neesi tik muļķe,ka tālāk par forumu nevari internetā atvērt,atver Ziedot.lv un paskaiti cik ir saziedots šo gadu laikā mūsu pašu cilvēkiem un ja vēl paņem klāt pārējos labdarības pasākumus,tad domāju,ka muti vajag pievērt tādiem kā tu!
30.12.2022 11:45 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
HARDLUXURY @ 29.12.2022 10:46
tak jau visiem apnikusi tā ukrainas tēma, cik var! Kā arī saziedots tur ir 100 gadiem uz priekšu!
100 gadiem uz priekšu,nopietni? Tur pilsētas ir nolīdzinātas līdz ar zemi,cik tas viss izmaksās lai atjaunotu! Es domāju,ka tev labāk muti nevajag vērt vaļā,ja nav ko labu un gudru pateikt par to tēmu!
30.12.2022 11:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Vienā intervijā pec škiršanas teica ,ka esot tagad tuvāk dabai,kas esot vinas īstā būtība

Vai arī tas bija, lai iemestu āķi Jurim lūpā.
30.12.2022 11:24 |
 
Reitings 21649
Reģ: 18.08.2022
Apple of my eye @ 30.12.2022 02:56

Jutu paskatos reti, nekad nav viņa uzrunājusi, it kā tāda labiņā pī-pī balstiņā runā, bet kaut kāds neīstums tur... Par bērnišķīgumu - nu protams!! Ne tikai spiegšana , bet taču arī viņas Oktobefest ģērbšanās stils nav vecumam atbilstošs un nedaudz kā no Halloween. Un par hobijiem - man arī grūti noticēt, ka haizivs zobiņu meklēšana ir tas, kas viņu pašu patiešām uzrunā. Kurš vispār kaut kādu tādu figņu iedomājas darīt :D

Nu ,ok tā zobinu meklēšana ir tåda turistu izklaide nevis nopietns hobijs .
Vienā intervijā pec škiršanas teica ,ka esot tagad tuvāk dabai,kas esot vinas īstā būtība (tad arī bija topā laivošana pa Gauju,pikniki pie dabas,pastaigas ) ka tik nav tā,ka tas viss bija Vigijas ietekmē!
Protams ,kad bija ar ex vīru, tad bija sporta zāle,veselīga ēšana un celošana (to gan teica ,ka vina organizē vienmēr )
Ar jauno vīru topā ir makškerēšana,celošana ar karavānu,BBQ,gatavošana,vecu lietu restaurēšana ,iekārtošana.
Bet pats smieklīgākais kur ir visi USA kakji??? Nu neviens svešs kakjis nav noglaudīts esot Amerikā😀
30.12.2022 11:04 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Apple of my eye @ 30.12.2022 02:56

Jutu paskatos reti, nekad nav viņa uzrunājusi, it kā tāda labiņā pī-pī balstiņā runā, bet kaut kāds neīstums tur... Par bērnišķīgumu - nu protams!! Ne tikai spiegšana , bet taču arī viņas Oktobefest ģērbšanās stils nav vecumam atbilstošs un nedaudz kā no Halloween. Un par hobijiem - man arī grūti noticēt, ka haizivs zobiņu meklēšana ir tas, kas viņu pašu patiešām uzrunā. Kurš vispār kaut kādu tādu figņu iedomājas darīt :D
man žēl Jura. Viņš šķiet labsirdīgs un jauks,bet kaut kādā ziņā šķiet,ka Juta viņu izmanto kā ielāpu. Nešķiet viņa patiesi laimīga un ne jau vīrieti vaina,bet viņā.
Varbūt ja pēc pāris gadiem viņa būtu izveidojusi attiecības ar viņu,būtu citādāk,bet tagad šķiet,ka viņa pati sev cenšas pierādīt,ka ir laimīga.
Saprotams,ka Gints ir pretīga un toksisks un spēj sievietes noskaņot tā lai pārveido sevi un ir atkarīgas no viņa,tas jau ar tagadējo sievu redzams ,bet izskatās,ka viņš Jutai atstājis dziļas rētas un traumas ar kurām sākumā viņai bija jātiek galā un jāsaprot,kas tad īsti Juta ir .
30.12.2022 10:53 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Kairi @ 29.12.2022 21:08
Jutai ir 30+ gadi , bet ik katrā storijā kaut kādi neartikulēti sajūsmā spiedzieni. Saprotu sajūsma un tā, bet tiešām jāņaud kā kaķim runčošanās laikā? ? Un nākas piekrist citām meitenēm,kas jau rakstīja,ka izskatās,ka Jutai savu interešu nav un vīrs laikam nav arī gatavs neko darīt no Jutas tik ļoti mīlētiem hobijiem. Tikko makšķerēja,tagad ar kaut kādām metāla “kājām” pa pludmali, jā,jā tās noteikti Jutas dievinātās izklaides. Visticamāk,ka Juta ir pārāk mīksta un pieklājīga, tāpēc beigās vienmēr viss tiek pakārtots vīrieša mīlētajam dzīvestilam. Kur tad tā Jutas slavinātā pašpietiekamīga? Neticu,ka Juta labāk meklē kaut kādus gliemjus tā vietā,lai apskatītu kaut vai skaistos nacionālos parkus.

Jutu paskatos reti, nekad nav viņa uzrunājusi, it kā tāda labiņā pī-pī balstiņā runā, bet kaut kāds neīstums tur... Par bērnišķīgumu - nu protams!! Ne tikai spiegšana , bet taču arī viņas Oktobefest ģērbšanās stils nav vecumam atbilstošs un nedaudz kā no Halloween. Un par hobijiem - man arī grūti noticēt, ka haizivs zobiņu meklēšana ir tas, kas viņu pašu patiešām uzrunā. Kurš vispār kaut kādu tādu figņu iedomājas darīt :D
30.12.2022 02:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits