IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
.Eksperte. @ 19.11.2022 23:08

Neaizmirsti savai manikīrei paprasīt, lai tiešām uztaisa tādu pašu. Vislabāk parādi bildi, lsi viņa redz, cik nekvalitatīvi nostrādātu tu gribi. Varbūt tad tiešām sapratīsi, ko mēs te svētās govis šausminamies gar viņas nagiem.

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres😀 Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.
19.11.2022 23:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Neaizmirsti savai manikīrei paprasīt, lai tiešām uztaisa tādu pašu. Vislabāk parādi bildi, lsi viņa redz, cik nekvalitatīvi nostrādātu tu gribi. Varbūt tad tiešām sapratīsi, ko mēs te svētās govis šausminamies gar viņas nagiem.
19.11.2022 23:08 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
sinddyy @ 19.11.2022 22:37

Neglaimo arī sev , tev noteikti nav tās "āža kājas" stalkot gadiem un piereģistrēties ar mērķi te plosīties , sākot ar Karadžanas nagiem ? Ko tu te vēl iepin viņas māsu , kura jau sen izauga no tā visa ,bet spriežot pēc tā , ka tev tik ļoti krata Karadžanas nagi , ar to āža kāju vien esi palikusi .
Kurš vēl kuru te pamācītu .
Man nekrata ne Karadžanas spīguļi , ne nagi . Papriecājos par to , kas patīk un šķiru tālāk .

…. teica cilvēks, kas pats ir šajā forumā.
;)
Stalkot? Itkā pat galīgi nav nepieciešams, ja cilvēkiem pašiem patīk sevi publiski parādīt tur un šur. Un es nerunāju tikai par šo būtni (kas salīdzinoši ir garlaicīga patiesībā), bet par daudzām citām tā saucamajām IG “slavenībām”.
Tad ko beigu beigās visas dara šajā forumā? Apspriež publiski demonstrēto.
Tas, ka man un vēl kādai šķita nagi ne meistara cienīgi, būtu tas ļaunākais viedoklis? Ka par jūtīgumu, wow!!!!
19.11.2022 22:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
pupoliite12 @ 19.11.2022 22:44
Kas taa Karazha ir ko te apspiezhat jau nedelju??
influencere
19.11.2022 22:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Scandinavian @ 19.11.2022 13:58

Sakot vecāka sieviete, šķiet, ka "50+" :D Ne tie bērni ir vācami, ne uzturami.
uzturami navbet audzinat gan vajadzetu kādam viņus beidzot..un vispār es agrāk domāju ka Katrīna vai Katrīne ( ka tur viņu pareizi sauc ) ir jau vīrs 50 gadiem vienkārši labi saglabājusies ,tas viss viņas stils un runāšana atgādināja manu mammu 🤣🫣 tagad laikam varu priecāties ,ka mamma ir mūsdienīga un stilīga ,ha .
19.11.2022 22:51 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kas taa Karazha ir ko te apspiezhat jau nedelju?😀
19.11.2022 22:44 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
arijana @ 19.11.2022 22:26

Lūdzu neglaimo viņai, es piereģistrējos galīgi ne viņas dēļ, vienkārši pēdējā laikā jūs te daudz par viņu runājat un paskatījos viņas IG.
Vispār lasu šo forumu jau daudzus gadus vēl no laikiem, kad tas vēl bija cosmo.lv. Jeļenu un viņas māsu atceros jau no ļoti seniem laikiem, kad viņas abas cīnījās un plosījās visos iespējamajos portālos. Es īsti neticu tam saldajam, pūkainajam tēlam, kas tiek tagad pasniegts IG, bet kāda starpība, tāpat jau var redzēt, ka tā “āža kāja” izlien ik pa laikam, man galīgi nekāda heita nav. Lai jau ņemās.

Neglaimo arī sev , tev noteikti nav tās "āža kājas" stalkot gadiem un piereģistrēties ar mērķi te plosīties , sākot ar Karadžanas nagiem ? Ko tu te vēl iepin viņas māsu , kura jau sen izauga no tā visa ,bet spriežot pēc tā , ka tev tik ļoti krata Karadžanas nagi , ar to āža kāju vien esi palikusi .
Kurš vēl kuru te pamācītu .
Man nekrata ne Karadžanas spīguļi , ne nagi . Papriecājos par to , kas patīk un šķiru tālāk .
19.11.2022 22:37 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
Lai miers visiem uz šīs Planētas

Jap, galvenais beigās piebilst šo, mācieties, neģēles! :D
19.11.2022 22:28 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
sinddyy @ 19.11.2022 22:16

Nožēlojami , ka speciāli šodien bija jāuztaisa vairāki feik konti , lai tikai heitotu šeit Jeļenu .

Lūdzu neglaimo viņai, es piereģistrējos galīgi ne viņas dēļ, vienkārši pēdējā laikā jūs te daudz par viņu runājat un paskatījos viņas IG.
Vispār lasu šo forumu jau daudzus gadus vēl no laikiem, kad tas vēl bija cosmo.lv. Jeļenu un viņas māsu atceros jau no ļoti seniem laikiem, kad viņas abas cīnījās un plosījās visos iespējamajos portālos. Es īsti neticu tam saldajam, pūkainajam tēlam, kas tiek tagad pasniegts IG, bet kāda starpība, tāpat jau var redzēt, ka tā “āža kāja” izlien ik pa laikam, man galīgi nekāda heita nav. Lai jau ņemās.
19.11.2022 22:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
19.11.2022 22:25 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
Kapria @ 19.11.2022 19:25
Tieši nošausminājos par tiem Jeļenas nagiem. ? Tām, kas neredzēja:
arijana @ 19.11.2022 21:19
Tā Jeļena gadījumā sevi nesen nesludināja kā muslim woman? Tad kādā sakarā viņa cūkgaļu gatavo?
Vispār gan jau daudzas zināt, ka publisko profilu storijus var apskatīties arī anonīmi, piem. ierakstot google “Instagram stories online”, tiek piedāvātas daudzas vietnes, caur kurām to var darīt, ja reiz ir tik histēriski un paranoiski cilvēki, kas par 2 apskates reizēm no ne-sekotāja uzreiz bloķē.
Nagus izskatās, ka nevis “meistariņš”, bet pati taisa mājās, izskatās pēc tiem pielīmējamiem no Drogām.

Nožēlojami , ka speciāli šodien bija jāuztaisa vairāki feik konti , lai tikai heitotu šeit Jeļenu .
19.11.2022 22:16 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Sofia Kralow vairs nav IG?
19.11.2022 21:23 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.08.2013
Ū Karadzhana laikam pamatīgi sapsihojusies, uzlikusi private instā 😃
19.11.2022 21:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
Tā Jeļena gadījumā sevi nesen nesludināja kā muslim woman? Tad kādā sakarā viņa cūkgaļu gatavo?
Vispār gan jau daudzas zināt, ka publisko profilu storijus var apskatīties arī anonīmi, piem. ierakstot google “Instagram stories online”, tiek piedāvātas daudzas vietnes, caur kurām to var darīt, ja reiz ir tik histēriski un paranoiski cilvēki, kas par 2 apskates reizēm no ne-sekotāja uzreiz bloķē.
Nagus izskatās, ka nevis “meistariņš”, bet pati taisa mājās, izskatās pēc tiem pielīmējamiem no Drogām.
19.11.2022 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Un es domāju,ka man jākrāj nauda dārgiem nagu kursiem,lai visu apgūtu,bet ne es varu iet uz strādāt un ņemt naudu no klientiem jau tagad man vismaz viens klients būs😀😀😀 saloniņš-užas,meitenes pierakstās 😀
19.11.2022 21:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
HARDLUXURY @ 19.11.2022 19:16
izskatas ,ka viņa pa lēto iet pie tiem ,kas mācās, pretējā gadījumā tam meistaram rokas apcirst, Karadžana man nesaista nu ne cik, bet ja par to darbu maksā naudu,tad haltūra visnopietnākā.

Esmu pamanījusi, ka viņai ir vienmēr tādi nagi, tas liek noprast, ka viņa patstāvīgi iet pie viena meistara.
Un lai cik tas nebūtu dīvaini, ir sieviešu kategorija, kuras gadiem iet pie tādiem meistariem, jo viņām patīk un apmierina tāda kvalitāte! Pati pazīstu tādas sievietes, kurām visu laiku ir tāds manikīrs un pie tāda meistara iet 10+ gadus…
Galvenais, ka finansiālais stāvoklis atļauj iet uz labiem saloniem, bet tik un tā grib und iet tikai pie tā sava “labā” meistara.
19.11.2022 20:55 |
 
Reitings 498
Reģ: 02.03.2022
Nu tieši feikie šaneļi, ali brjuļiki un striptīzdejotāju apavi no atlaižu plaukta ļooooti labi iet kopā ar tādiem nagiem 😂
19.11.2022 20:51 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Kapria @ 19.11.2022 19:25
Tieši nošausminājos par tiem Jeļenas nagiem. ? Tām, kas neredzēja:

Lai Svētais gars nogrābstās!
Jeļena, ja gribi spēlēt šiko dzīves stilu, tad nepažēlo naudu labam manikīram un pedikīram . Visas tās kleitas, kažoki, spīdīgās kurpes un feikie šaneli, neiet kopā ar tik apskrandušiem nagiem.
Nav arī vajadzīga milzu nauda visam tam dzīvesstilam, var arī par lētām naudiņām izskatīties dārgi un bagāti, tikai Tev, Jeļena, tas ir kā caur dibenu.
19.11.2022 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 805
Reģ: 17.12.2010
Neesmu redzējusi pilno podkastu, bet burkas fragmentos runāja tikai Jānis, Madara tāda neveikla izskatījās, vispār tas Jānis interesants, uz Madaras atpazīstamības veido savu , ir tāda sajūta, ka viņš to nedaudz izmanto.
19.11.2022 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 805
Reģ: 17.12.2010
Neesmu redzējusi pilno podkastu, bet burkas fragmentos runāja tikai Jānis, Madara tāda neveikla izskatījās, vispār tas Jānis interesants, uz Madaras atpazīstamības veido savu , ir tāda sajūta, ka viņš to nedaudz izmanto.
19.11.2022 19:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!