IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 20.11.2022 09:05

Nu kā tad ? Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.

Tu neesi pasargāta no tā, ka tevi katru rītu var notriekt autobuss izejot no mājas. Un tapēc tu ej pāri ielai neskatoties? Vai tomēr izvērtē riskus un izvēlies drošāko ceļu?
Nu lūk, tāpat ar manikīru.
Turklāt zobārsts ir pavisam kas cits. Tur nekas cits neatliek kā uzticēties un iet nevis uz kaktu kantori, bet normālu zobārstniecību.
20.11.2022 10:15 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
HARDLUXURY @ 20.11.2022 09:26
nomierinies tak vienreiz! Izslēdz tos instagramu,padzīvo SEV! Ko tu visu laiku ņemies kā vāvere riesta laikā, je bogu.
be.beta @ 20.11.2022 09:16

Lena, čau!

Naivules jūs, ja domājat, ka es esmu Jeļena 😃 Viņa pietiekai daudz šo forumu reklamē savos storijos, lai par to uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Varbūt pat speciāli, lai uzsūtītu uz šejieni savas aizstāves. Un esmu viena no tām, kas viņu aizstāv 😜
20.11.2022 09:35 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
nomierinies tak vienreiz! Izslēdz tos instagramu,padzīvo SEV! Ko tu visu laiku ņemies kā vāvere riesta laikā, je bogu.
20.11.2022 09:26 |
 
Reitings 3751
Reģ: 23.08.2022
Andreevna @ 20.11.2022 09:05

Nu kā tad ? Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.

ir ļoti liela starpība starp "... visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu..." un iegriezt/ievīlēt 4 no 5 pirkstiem viena cilvēka rokai katru mēnesi 😀😀😀
20.11.2022 09:25 |
 
Reitings 3751
Reģ: 23.08.2022
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Lena, čau!
20.11.2022 09:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
missfortune @ 20.11.2022 08:40

Par kādu skrambiņu runā? Asiņainas, sagrieztas kutikulas. Un tā katru reizi pēc manikīra.
Kā tas var šķist ok? Man tas uzreiz ir Red flag. Ja speciālists neprot apstrādāt kutikulas, tad diez vai spēj parūpēties par sterilu vidi instrumentiem. Visdrīzāk dabūsi gan manikīru, gan hepatītu, bet būsi ietaupījusi 10 EUR.✌️

Nu kā tad 😃 Tagad 80% manikīres un klientes klusēs iebiedētas, jo būsim atklāti, visiem kaut reizi kaut vienai klientei ir nācies "iegriezt" vai "ievīlēt" par tālu. Ja ne tev tad nākamajai pēc tevis. Un no hepatīta tu neesi pasargāta arī pie zobārsta. Ceru, ka tev zobi nav vēl sapuvuši, ja neapmeklē zobārstu, vai vēl neesi ieguvusi hepatītu, ja apmeklē regulāri.
20.11.2022 09:05 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Meitenes, kurām liekas,ka Karadžanas pirkstiem ir nieka skrambiņa - attopieties! Tā ir jūsu veselība! Pārgrieztas kutikulas gandrīz katram pirkstam nav norma.
Neticu,ka meistars, kurš veic šādu manikīru strādā kabinēta (salonā), kur visas dezinfekcijas un sterilizācijas normas tiek ievērotas.
20.11.2022 09:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Par kādu skrambiņu runā? Asiņainas, sagrieztas kutikulas. Un tā katru reizi pēc manikīra.
Kā tas var šķist ok? Man tas uzreiz ir Red flag. Ja speciālists neprot apstrādāt kutikulas, tad diez vai spēj parūpēties par sterilu vidi instrumentiem. Visdrīzāk dabūsi gan manikīru, gan hepatītu, bet būsi ietaupījusi 10 EUR.✌️
20.11.2022 08:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.

Es pirmkārt nerunāju par sarkaniem pirkstiem. Turklāt pat ja tie ir no manikīra, meistars tiešām slikts. Zinot, ka viņa liek regulāri nagus, nevajadzētu pirkstiem izskatīties samocītiem kā pēc pirmās reizes. Es pati ejot pie savas meistares jau gadiem redzu atšķirību kā viņa lika pirms izgāja kursus un kā liek tagad. Milzīga atšķirība! Un tāda ir tikai tad, kad cilvēks grib augt un būt labāks darbā, ko dara. Skrambiņas gadās. Arī man dažreiz, jo visi esam cilvēki un es nenormāli asiņoju caur pirkstiem. Bet pat man reti gadās, ka uzrauj ādu. Turklāt paskaties kā manikīrs ir nostrādāts kur ir kutikulas.
20.11.2022 03:34 |
 
Reitings 9693
Reģ: 16.09.2022
Andreevna @ 20.11.2022 01:20

Es arī nesaskatu nekādas asinis ? Varbūt atzīmēsi arī ar marķieri, kurās vietās tie izgriezumi ir? Savādāk tas tagad izklausās pēc slima suņa murgiem?
Un Velna Slota pilnībā nošāvi garām. Acīmredzams, ka Jeļenai atbalstītāju netrūkst. Vai tu domā, ka neviens no tiem, kas uzdod QA, nav šeit piereģistrējies? ? Cik naivi tā domāt.
bet ludzu https://failiem.lv/u/ya8tzv8dz
20.11.2022 03:14 |
 
Reitings 7572
Reģ: 05.09.2022
Klaviere @ 19.11.2022 20:51
Nu tieši feikie šaneļi, ali brjuļiki un striptīzdejotāju apavi no atlaižu plaukta ļooooti labi iet kopā ar tādiem nagiem ?
ha ha 🤣 visas taa skreeja skatiities to manikiiru ka Jelena aizsleegusi profilu 🤭 Nesekoju vinjai ,ko vinja tur taisnojaas ?
20.11.2022 01:51 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.11.2022
AvecMonAmour @ 20.11.2022 01:15
asinaini iegriezumi kutikulaas saskatami uz 4 no 5 nagiem. Nemegini man iestastit pretejo. Ja karadzanas nagu kvalitates aizstavem seit tads manikirs skiet ok, drosi apmeklejiet, bet nepataisiet to par normu.

Es arī nesaskatu nekādas asinis 😃 Varbūt atzīmēsi arī ar marķieri, kurās vietās tie izgriezumi ir? Savādāk tas tagad izklausās pēc slima suņa murgiem😁
Un Velna Slota pilnībā nošāvi garām. Acīmredzams, ka Jeļenai atbalstītāju netrūkst. Vai tu domā, ka neviens no tiem, kas uzdod QA, nav šeit piereģistrējies? 😃 Cik naivi tā domāt.
20.11.2022 01:20 |
 
Reitings 9693
Reģ: 16.09.2022
Brendija @ 20.11.2022 00:59

Nu nevajag gan pārspīlēt un taisīt vēl lielāku drāmu. Nekas tur neasiņo. Vismaz ne tā, kā tu te stāsti. Apsārtums ir, bet nevajag gan izdomāt par asiņošanu.
asinaini iegriezumi kutikulaas saskatami uz 4 no 5 nagiem. Nemegini man iestastit pretejo. Ja karadzanas nagu kvalitates aizstavem seit tads manikirs skiet ok, drosi apmeklejiet, bet nepataisiet to par normu.
20.11.2022 01:15 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
AvecMonAmour @ 20.11.2022 00:43
kooo? ? Tu vispar esi pie pilna prata? "Ak vai, Skrambina, rit sadzis" - izcili! Tu vispar kadreiz esi interesejusies, ko caur sadam necilam skrambinam var sakert, ja meistars ir slikti dezificejis instrumentus? Tikai B, C hepatītu un HIV. Tie ari rit sadzis? ? Kur var but tadas duras? Esmu sokaa, kadas tumsonas te briziem uzrodas.
Karadzanai visas kutikulas asino. Neviens man neiestastis, ka tik briesmigs meistars sterilizee instrumentus sterilizatoraa. Gan jau nopus ar vaju dezinfekcijas lidzekli un gatavs.

Nu nevajag gan pārspīlēt un taisīt vēl lielāku drāmu. Nekas tur neasiņo. Vismaz ne tā, kā tu te stāsti. Apsārtums ir, bet nevajag gan izdomāt par asiņošanu.
20.11.2022 00:59 |
 
Reitings 9693
Reģ: 16.09.2022
Andreevna @ 19.11.2022 23:16

Vai dieniņu, nu skrambiņa tur, nu un? Rīt sadzīs un būs viss skaisti. Mani nagi uzreiz pēc procedūras ARĪ ir pietūkuši un sarkani. Jūs tā sakiet, it kā nekad jums nav taisīti nagi? Vai visas no salona izejat laukā ar tādiem, it kā jau nedēļu ar viņiem staigājat? Tas ir tas pats, kas pēc sejas tīrīšanas pateikt, ka ir bijis nekvalitatīvs meistars, ka seja sarkana un pietūkusi. Var taču redzēt, ka nagi svaigi kā sataisīti, nevis tādi jau nedēļu. Un vispār man liekas, ka tas sarkanums ir vairāk no sala, nevis no manikīres? Vismaz izskatās, ka tie pirksti ir ļoti nosaluši.
kooo? 😀 Tu vispar esi pie pilna prata? "Ak vai, Skrambina, rit sadzis" - izcili! Tu vispar kadreiz esi interesejusies, ko caur sadam necilam skrambinam var sakert, ja meistars ir slikti dezificejis instrumentus? Tikai B, C hepatītu un HIV. Tie ari rit sadzis? 😀 Kur var but tadas duras? Esmu sokaa, kadas tumsonas te briziem uzrodas.
Karadzanai visas kutikulas asino. Neviens man neiestastis, ka tik briesmigs meistars sterilizee instrumentus sterilizatoraa. Gan jau nopus ar vaju dezinfekcijas lidzekli un gatavs.
20.11.2022 00:43 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.
čau, Jeļena 😁
20.11.2022 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 8796
Reģ: 15.03.2012
Dalia @ 19.11.2022 23:24

Online ir pieejams klips kaut kur noskatīties?

https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/gimene-burka-1/katrine_sauliete_atklaj_cik_skaisti_peteris_vinu_bildinaja-482351/
20.11.2022 00:18 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0qYMjPskx6kU6iuSLnyuqyQaEWqxK4LdJGKdxxUmR3VAADVptBwAxW3fHQ2o8qAfl&id=100010724079371
Jeļena, vīrs par šo ko saka? Tādi foto tev..
20.11.2022 00:10 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
vivii @ 19.11.2022 23:44

Man, piemēram, nav nekas pret Jelenu, patīk viņas story un profils, jo viņa ir citādāka.
Bet man nekādi neiet kopā tas, ka viņa ir tik akurāta un bieži pat pedantiska, un tas, ka viņa ir apmierināta ar savu manikīru.
Es nerunāju par dizainu un gaumi, bet tieši par manikīru kā tādu, piemēram, viņai bieži ir sagraizītas kutikulas, kas nav galīgi ok no meistara puses.
Manuprāt, Rīgā ir pietiekami daudz labu meistaru, kuri savu darbu izdara akurātāk.
Tas tiesa , bet koks ar diviem galiem- labs meistars prasa finanses.
19.11.2022 23:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Andreevna @ 19.11.2022 22:25
Cik nožēlojami, ka jūs te tādas gudrās bābas sēžat un komentējat pilnīgu lažu. Esmu no Jeļenas sekotājām jau sen un man arī ir ko teikt. Viss, ko viņa dara ir tikai apbrīna vērts, jo ntos gadus pa mazumiņam cilvēks centās iekārtot savu dzīvi, un paskatieties, ka viņai viss izdevās. Jūs, protams, variet gudri runāt jebko, un piesieties pie manikīra, bet būsim atklāti, ka viņai ir ļoti īpatnēja gaume, kas piesaista. Jā, un es esmu viena no tām, kas QA pasaka, ka viņa ir cilvēks, kas iedvesmo. Jo vismaz mani viņa iedvesmo ar gaumes izjūtu, dzīvokļa iekārtošanu, tiem pašiem saldumiem, un starp citu, pat ar šo manikīru. Lai arī jūs te bla bla bla, bet man piemēram, šādu manikīru sakribējās, un savai manikīrei nākamreiz prasīšu, lai uztaisa tādu pašu.Un gan jau, ka katra no jums kaut vienu reizi esat kaut ko no viņas idejām pašpikojuši, bet pašas tādas svētās govis, vai vai vai, cik viss slikti, un pašas pēc tam prasiet, kur nopirkt kaut kādus traukus kā Karadžanai. Ļoti nesmuki tas viss no jūsu puses. Lai miers visiem uz šīs Planētas.

Man, piemēram, nav nekas pret Jelenu, patīk viņas story un profils, jo viņa ir citādāka.
Bet man nekādi neiet kopā tas, ka viņa ir tik akurāta un bieži pat pedantiska, un tas, ka viņa ir apmierināta ar savu manikīru.
Es nerunāju par dizainu un gaumi, bet tieši par manikīru kā tādu, piemēram, viņai bieži ir sagraizītas kutikulas, kas nav galīgi ok no meistara puses.
Manuprāt, Rīgā ir pietiekami daudz labu meistaru, kuri savu darbu izdara akurātāk.
19.11.2022 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits