IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Par Danenbergsoni tiešām. Nestrādā, nedara neko. Meitu iznem pašu pēdejo no bērnudārza (tātad ap 18:00) ko tieši tādu darija,ka nevareja laicīgi panemt? Tagad ar “lielais skrējiens” sēžot un skatoties seriālus. Protams, grūtais darbs piekārtot māju 😀
06.01.2023 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā Danenbergsone varētu mūs apgaismot par to,ko viņa dara ikdienā
Abas meitas prom,nu tieši,ko viņa dara???
Visu laiku kārto māju, neizskatās. Ēst arī diez vai gatavo bet ko tad? Varbūt lasīšana un filmu skatīšanās,telefona skrullēšana ir darbs?😀
06.01.2023 10:48 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Brendija @ 06.01.2023 09:41

Oh my gosh
un kas tur tik šausmīgs? Parasta meitene bez visiem face ap
06.01.2023 10:16 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ainulai @ 06.01.2023 08:34
Instagram vs Real life.
Sandija Vīgante instagramā vs Sandija Vīgante šorīt TV.
https://failiem.lv/u/n9bz6qac6

Oh my gosh
06.01.2023 09:41 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Ainulai @ 06.01.2023 08:34
Instagram vs Real life.
Sandija Vīgante instagramā vs Sandija Vīgante šorīt TV.
https://failiem.lv/u/n9bz6qac6

Es vispār pēdējā laikā apbrīnoju kā var "uzfrišināt" bildes. Kaut kad tika minēts ka Račko izmanto programmu, Dejus man liekas arī... Baigi skaistā sejiņa IG, ka paskatas citur,tad pavisam cits.
06.01.2023 09:23 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Linus @ 05.01.2023 18:51

Lielais skrējiens- būs jāved meita uz skolu un jāceļas pirms pusdienlaika ??

Toties būs vairāk laika, lai darītu neko!!! :D
06.01.2023 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Clara @ 05.01.2023 18:10
Danenbergsone tēlo tik aizņemtu būtni. Meita atgriezīšoties skolā un viņai atkal būšot lielais skrējiens. Es nesaprotu, ko tad viņa TĀDU ikdienā dara?
Nesen storijos pukstēja, ka jākārto meiteņu istabā mantu bardaks. Nu vo, tas būs sakārtots, tagad varēs skriet pa veikaliem pirkt jaunus krāmus un pukstēt cik nogurusi ir.
06.01.2023 08:49 |
 
Reitings 2144
Reģ: 13.07.2016
Ainulai @ 06.01.2023 08:34
Instagram vs Real life.
Sandija Vīgante instagramā vs Sandija Vīgante šorīt TV.
https://failiem.lv/u/n9bz6qac6
🤣
06.01.2023 08:42 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Instagram vs Real life.
Sandija Vīgante instagramā vs Sandija Vīgante šorīt TV.
https://failiem.lv/u/n9bz6qac6
06.01.2023 08:34 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.09.2022
Jelly @ 04.01.2023 01:08
sūdzības.lv ir diezgan daudz cilvēkiem ir ko teikt par Klezi.

Redzējāt google to Degpunktā video ar Ilzi Klezi? Viņai nav visi 100. Aplējusi bezpajumniekus ar degšķidrumu, pluss vēl runā tādu hu***. Viņa tiešām ir gan creepy, gan bīstama😦
06.01.2023 08:04 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
cmyk @ 06.01.2023 06:04

manai paziņai ļoti līdzīgs stāsts, tikai bonusā vēl dabūja divreiz lielākās lūpas kā vēlējās :(
plastikas ķirurgi noteikti ir labākā izvēle kur vispār veikt injekcijas, bet LV tādu ir ļoooti maz, jo viņu pamatnodarbošanās ir daudz nopietnāka un ienesīgāka, bet tās, kuras izpētīs LEMS sarakstu kādu tur atradīs un varbūt pat dabūs pierakstu. personīgi zinu pl. ķirurģi, kura visas “pīļu lūpu” gribētājas sūta dillēs, jo tā ir staigājoša antireklāma speciālistam.

www.lema.lv
06.01.2023 06:07 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Elsa @ 06.01.2023 04:06
Iemetīšu savas pieckapeikas par minēto Dr. Valeini. Savulaik, aizgāju pie Dr. Valeines uz konsultāciju, ar domu “uzčinīt” savu seju pirms kāzām. Viņa mani nopētīja un sarakstīja veselu sarakstu ar darāmajām lietām- sejas lāzeris ādas uzlabošanai un atjaunošanai, botokss pierei, filleri lūpām, zem acīm un vaigiem. Godīgi sakot biju uz pauzes, jo man mana seja ir patikusi vienmēr un vienīgais uz ko biju cerējusi bija lūpu filleris. Toreiz aizgāju uz pāris sejas lāzerprocedūrām un laimīga apprecējos bez filleriem un botoksa.
Pēc gada tomēr biju nobriedusi fillerim lūpās un aizgāju uz Rodkes klīniku, tiesa ne pie Evijas, jo tad viņa veica fillerinjekcijas, bet pieraksts bija pusgadu uz priekšu, bet pie plastiskās ķirurģes Ievas Lāces. Viņai pastāstīju savu pieredzi pie citas speciālistes. Daktere bija ļoti izbrīnīta, jo teica, ka vaigiem un zemacu zonai filleri pilnīgi noteikti netaisītu. Tad mana smalkā seja tikai uzblīstu un tiktu mainītas visas proporcijas. Plastiskie ķirurgi tomēr skatās visu seju kopumā. Ieteica pēc gadiem desmit skatīties, varbūt tad, ja seja sāktu noslīdēt gravitācijas ietekmē, ar vaigu filleri varētu to mazliet pacelt. Bet vienīgais, ko viņa man izdarīja bija uztaisīja superīgas lūpas, galvenokārt koriģējot augšlūpu. Tad nu negribot nākas domāt, vai Dr. Valeine visas grib padarīt pēc viena šablona vai gribēja mazliet nopelnīt uz vieglprātīgu meičuku, kas īsti nezināja, ko grib ?
Pie reizes pajautāšu, varbūt ir atsauksmes par Dr. Martu Taurīti kā profesionāli? Mācījos ar viņu kopā vidusskolā, bet salīdzinoši nesen pamanīju, ka viņa ir plastiskā kirurge Mikroķirurģijas centrā, veic gan injekciju procedūras, gan plastiku sejai un ķermenim.

manai paziņai ļoti līdzīgs stāsts, tikai bonusā vēl dabūja divreiz lielākās lūpas kā vēlējās :(
plastikas ķirurgi noteikti ir labākā izvēle kur vispār veikt injekcijas, bet LV tādu ir ļoooti maz, jo viņu pamatnodarbošanās ir daudz nopietnāka un ienesīgāka, bet tās, kuras izpētīs LEMS sarakstu kādu tur atradīs un varbūt pat dabūs pierakstu. personīgi zinu pl. ķirurģi, kura visas “pīļu lūpu” gribētājas sūta dillēs, jo tā ir staigājoša antireklāma speciālistam.
06.01.2023 06:04 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Iemetīšu savas pieckapeikas par minēto Dr. Valeini. Savulaik, aizgāju pie Dr. Valeines uz konsultāciju, ar domu “uzčinīt” savu seju pirms kāzām. Viņa mani nopētīja un sarakstīja veselu sarakstu ar darāmajām lietām- sejas lāzeris ādas uzlabošanai un atjaunošanai, botokss pierei, filleri lūpām, zem acīm un vaigiem. Godīgi sakot biju uz pauzes, jo man mana seja ir patikusi vienmēr un vienīgais uz ko biju cerējusi bija lūpu filleris. Toreiz aizgāju uz pāris sejas lāzerprocedūrām un laimīga apprecējos bez filleriem un botoksa.
Pēc gada tomēr biju nobriedusi fillerim lūpās un aizgāju uz Rodkes klīniku, tiesa ne pie Evijas, jo tad viņa veica fillerinjekcijas, bet pieraksts bija pusgadu uz priekšu, bet pie plastiskās ķirurģes Ievas Lāces. Viņai pastāstīju savu pieredzi pie citas speciālistes. Daktere bija ļoti izbrīnīta, jo teica, ka vaigiem un zemacu zonai filleri pilnīgi noteikti netaisītu. Tad mana smalkā seja tikai uzblīstu un tiktu mainītas visas proporcijas. Plastiskie ķirurgi tomēr skatās visu seju kopumā. Ieteica pēc gadiem desmit skatīties, varbūt tad, ja seja sāktu noslīdēt gravitācijas ietekmē, ar vaigu filleri varētu to mazliet pacelt. Bet vienīgais, ko viņa man izdarīja bija uztaisīja superīgas lūpas, galvenokārt koriģējot augšlūpu. Tad nu negribot nākas domāt, vai Dr. Valeine visas grib padarīt pēc viena šablona vai gribēja mazliet nopelnīt uz vieglprātīgu meičuku, kas īsti nezināja, ko grib 😃
Pie reizes pajautāšu, varbūt ir atsauksmes par Dr. Martu Taurīti kā profesionāli? Mācījos ar viņu kopā vidusskolā, bet salīdzinoši nesen pamanīju, ka viņa ir plastiskā kirurge Mikroķirurģijas centrā, veic gan injekciju procedūras, gan plastiku sejai un ķermenim.
06.01.2023 04:06 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
cmyk @ 06.01.2023 02:38

es personīgi zinu gadījumus, kad pēc viņas apmeklējuma cilvēks vnk slikti izskatās. un tas kā viņa pati savu seju ir “izveidojusi” patiešām ir viņas vizītkarte. lai tās dāmas iet! tā pati Silova jau arī pēc marta runča izskatās drusku. vienīgā, kura Latvijā izskatās ļoti labi ir Rodke, ja viņa personīgi veiktu injekcijas, tad ietu pie viņas, bet tas droši vien ir drusku zem viņas goda, but whatever viņas seja ir ļoti pievilcīga ņemot vērā visus faktorus

personīgi es nekad neietu pie frizieres ar balinātāja nodedzinātiem matiem krāsot matus😂
06.01.2023 02:48 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Nala @ 06.01.2023 00:03
Valeines klienti ir pat tādi cilvēki, kas Latvijā nedzīvo full time, piem. Osipova, Horoševska.
Arī Laura Saulīte, Maija Silova pie viņas iet. Un vaitad kāda no viņām slikti izskatās?
Pēc jūsu loģikas, ja reiz nav cilvēks dabīgi perfekti skaists, tad viņa ko, nevar izmācīties par ārstu un strādāt estētikas jomā? Nu ko?

es personīgi zinu gadījumus, kad pēc viņas apmeklējuma cilvēks vnk slikti izskatās. un tas kā viņa pati savu seju ir “izveidojusi” patiešām ir viņas vizītkarte. lai tās dāmas iet! tā pati Silova jau arī pēc marta runča izskatās drusku. vienīgā, kura Latvijā izskatās ļoti labi ir Rodke, ja viņa personīgi veiktu injekcijas, tad ietu pie viņas, bet tas droši vien ir drusku zem viņas goda, but whatever viņas seja ir ļoti pievilcīga ņemot vērā visus faktorus
06.01.2023 02:38 |
 
Reitings 4593
Reģ: 06.11.2019
cory @ 06.01.2023 01:10

Kas par uzņēmumu un kas tas par produktu, ko viņš promotē tur braukājot apkārt? Tīri intereses pēc gribās zināt.

Viens ir Aerones, tas laikam pagājšgad kļuvis veiksmīgāks. Saistīts ar vēja turbīnu apkopi, var pameklēt un palasīt vairāk, ja interesē. Tur tie 9 miljoni investīcijās piesaistīti, bet tas nepadara līdzdibinātāju un CEO par miljonāru, šīs lietas jāzina nodalīt foruma detektīvēm.
Un otrs zināmākais ir Intelligent Systems, kaut kas ar GPS izekošanu un datu nolasīšanu.
Vēl rādās New Invest Holding, bet par to neko nezinu. Intervijās uz šiem diviem norāda. Varbūt kāda var papētīt sīkāk un pastāstīt.
06.01.2023 02:30 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
themoon @ 05.01.2023 23:48

Neko viņš tur nenopelna, lai būtu miljonārs. Peļņu reinvestē uzņēmumā, braukā apkārt, promotējot savu produktu - tur visa nauda tiek novirzīta. Nezinu, kā tagad, bet vēl pirms gada negāja nemaz tik spīdoši, turklāt viņa produkts nav kļuvis par Latvijas unicorn.

Kas par uzņēmumu un kas tas par produktu, ko viņš promotē tur braukājot apkārt? Tīri intereses pēc gribās zināt.
06.01.2023 01:10 |
 
Reitings 48
Reģ: 19.05.2022
Valeines klienti ir pat tādi cilvēki, kas Latvijā nedzīvo full time, piem. Osipova, Horoševska.
Arī Laura Saulīte, Maija Silova pie viņas iet. Un vaitad kāda no viņām slikti izskatās?
Pēc jūsu loģikas, ja reiz nav cilvēks dabīgi perfekti skaists, tad viņa ko, nevar izmācīties par ārstu un strādāt estētikas jomā? Nu ko?
06.01.2023 00:03 |
 
Reitings 4593
Reģ: 06.11.2019
Adele4 @ 05.01.2023 22:43

Viņš ir uzņēmuma dibinātājs!
Bet nu neiešu strīdēties.

Neko viņš tur nenopelna, lai būtu miljonārs. Peļņu reinvestē uzņēmumā, braukā apkārt, promotējot savu produktu - tur visa nauda tiek novirzīta. Nezinu, kā tagad, bet vēl pirms gada negāja nemaz tik spīdoši, turklāt viņa produkts nav kļuvis par Latvijas unicorn.
05.01.2023 23:48 |
 
Reitings 48
Reģ: 19.05.2022
EmilijaArm @ 05.01.2023 09:57
Mjā, es arī brīnos par tām, kas iet pie Laumas Valeines, turklāt viņas klīnikā cenas ir dārgakas pat par Anti Aging institute cenām. Jocīga izvēle, ja paskatās uz pašu meistari – viņa varbūt ir zinoša un izglītota, bet iespaids tāds, ka pati kļuvusi par eksperimenta trusi visām inovācijām. Laumai jau tā no dabas seja izskatās pēc kaķa purniņa, bet viņa tos sejas pantus vēl arī uzburbina – tie vaigi, mute.. Traki. No Zeltiņu skaistulēm pagaidām tikai Marija saglabājusi savu normālo fizionomiju.

Tas jau tā, bet Marija arī regulāri iet pie L.Valeines uz procedūrām
05.01.2023 23:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits