IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Ainulai @ 20.12.2022 20:07
https://failiem.lv/u/385x9rek9
Šis ir viņas ieraksts un bilde pirms 2 gadiem. “Es vairs nekad nebūšu tāda, kāda es biju..” Kā tad! Man šķiet, ka tagad viņa ir vēl apaļāka kā tajā pirmajā bildē. Varbūt nevajag tā mētāties ar vārdiem.
Un viņa nav ne pirmā, ne pēdējā mamma. Bērniņš vesels, visu laiku mamma blakus, kas palīdz. Kā tad citas (dažas pat kā vientuļās manmas) tiek galā ar trīs maziem bērniem vai dvīņiem? Nu nesaprotu to viņas ņemšanos un transformācijas procesus!

Es viņu cilvēcīgi saprotu, ir tik daudz iemeslu, kas to ietekmē un nav viegli "noturēties" un mentālā veselība arī to ļoti ietekmē. Liekas, ka šoreiz jau nu gan saņemšos, tad atkal pēkšņi bedre un atkal padodies.
Vienīgais, ka varbūt nevajadzētu šo publiski atrādīt, jo, publiska neizdošanās ir sāpīgāka kā privāta, jo tad arī citi to redz un baksta.
20.12.2022 21:05 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
https://failiem.lv/u/385x9rek9
Šis ir viņas ieraksts un bilde pirms 2 gadiem. “Es vairs nekad nebūšu tāda, kāda es biju..” Kā tad! Man šķiet, ka tagad viņa ir vēl apaļāka kā tajā pirmajā bildē. Varbūt nevajag tā mētāties ar vārdiem.
Un viņa nav ne pirmā, ne pēdējā mamma. Bērniņš vesels, visu laiku mamma blakus, kas palīdz. Kā tad citas (dažas pat kā vientuļās manmas) tiek galā ar trīs maziem bērniem vai dvīņiem? Nu nesaprotu to viņas ņemšanos un transformācijas procesus!
20.12.2022 20:07 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Sigita11 @ 20.12.2022 17:42

Vakardien tieši skatīju Beitiku un nodomāju - pirms grūtniecības bija sasniegusi mēreni labu svaru, labi izskatījās, bet tagad beidzamajās bildēs vaigos var redzēt, kā svars atkal ir labi pieaudzis. Un šodien laikam bija tas posts, ka sāks visu no jauna - jau kuro reizi... Vairs pat nav smieklīgi, bet žēlīgi sekot līdzi, kā cilvēks perās.
Arī visu laiku tas "esmu transformācijas procesā" - jau iepriekš tiku rakstījusi, ka īstie sūdi sāksies tad, kad meita sāks staigāt un nekādas sludinātās miljons soļu pastaigas vairs neiznāks, jo bērns vienkārši vairs ratos nesēdēs. Nākošais būs, kad bērns sāks runāt un dusmās teiks riebīgas lietas, neklausīs - tad būs atkal "transformācija" klāt un tā visu dzīvi. Ai, ai, ai...

Man liekas, ka šis ir tas gadījums kad vajadzētu pakonsultēties ar ārstiem un padomāt par to bariatrijas (vai kkā tā) operāciju. Tikai pēc tam nedrīkst rīt.
20.12.2022 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 909
Reģ: 04.06.2012
At the same time - protams, ka cilvēks, esot kaut kādā posmā var justies, ka, vot, dzīve izdodas, viss būs tā mūžīgi un posms mainās un mainās domas un mainās paradumi. Tāpat ir normāli ar to dalīties. Bet no malas skatoties tas ļoti krīt acīs, kā cilvēks mētājas kā pa karuseļiem, grib "salāpīt" tās nelaimes, bet nesaiet... Lielākai daļai jau nesaiet, bet tā lielākā daļa to pārdzīvo iekšēji un cikvēki no malas pat nespēj būt liecinieki tam dzīves karuselim.
20.12.2022 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 909
Reģ: 04.06.2012
Ainulai @ 20.12.2022 07:59
Ahahaaa, Beitika ir kaut kāds ūnikums.
Nika Linde, Dr.Inese Millere, skriešana, Ksmr fitness, fastings, Mūsu Fitness, soļu skaitīšana. Viņa ir izmēģinājusi visu šo, katru reizi ar putām uz lūpām dievojoties, ka šis nu beidzot ir tas īstais, kas viņu beidzot izvilks no bedres.
Šoreiz tā ir Madara Meijere. Nez, uz cik ilgu laiku pirms atkal ar blīkšķi iegāzīsies savā bedrē.
Vai te ir vispār kāda, kas viņai tic?

Vakardien tieši skatīju Beitiku un nodomāju - pirms grūtniecības bija sasniegusi mēreni labu svaru, labi izskatījās, bet tagad beidzamajās bildēs vaigos var redzēt, kā svars atkal ir labi pieaudzis. Un šodien laikam bija tas posts, ka sāks visu no jauna - jau kuro reizi... Vairs pat nav smieklīgi, bet žēlīgi sekot līdzi, kā cilvēks perās.
Arī visu laiku tas "esmu transformācijas procesā" - jau iepriekš tiku rakstījusi, ka īstie sūdi sāksies tad, kad meita sāks staigāt un nekādas sludinātās miljons soļu pastaigas vairs neiznāks, jo bērns vienkārši vairs ratos nesēdēs. Nākošais būs, kad bērns sāks runāt un dusmās teiks riebīgas lietas, neklausīs - tad būs atkal "transformācija" klāt un tā visu dzīvi. Ai, ai, ai...
20.12.2022 17:42 |
 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Es to pašu par Sofiju nodomāju, ka pārsteidzošā kārtā nav silikons utt, nav pēc šablona, tas ieinteresēja. Lai jau tērē, ja vīrs dod- ne jau no eskorta piepelnās, kāpēc ne 😛
20.12.2022 17:30 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Man patīk Sofia Kralow izskats, patīk, ka nav pavilkusies uz lūpu filleriem, krūšu operāciju, pat uzacis izskatās, ka nav permanentās. Neko sliktu nesaku, par tām, kas to dara un vēl jo vairāk - dara gaumīgi. Diemžēl gan jāsaka, ka daudzām sievietēm var novērot šablona sejas. Apskatot 100 sievietes ar visām šīm veiktajām manipulācijām, visas mēdz sajukt vienā vienādā sejā. Es domāju, ka viņai ir gana liels spiediens izskatīties labi, bet prieks, ka ir apmierināta ar savu izskatu, nav kompleksi, tiešām dabīgi skaista un neļaujas no ārpuses ietekmēties, viņai nekas no tā nav vajadzīgs. Agrāk sekoju, likās tāda jauka meitene. Tagad arī nav aktuāli. Kaut kad paskatījos, bija likusi video ar dejošanas progresu, kas likās forši. Smaržas tagad veido laikam. Doma par to, ka nav jākautrējas tērēt vīrieša nauda, arī nav slikta. Katrā ziņā nav sliktākais profils, kam sekot. Bet man arī viņa šķiet tāda maza, meitenīga, nevis kā pieaugusi sieviete, pat nezinu kāpēc.
20.12.2022 17:21 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Brauceja @ 20.12.2022 16:55

Nu tā apsēstība ar jaunām precēm maisiņos ir.. bēdīga. Liekas arī drusku neatbilstoša savam vecumam, story bieži ļoti bērnišķīgi un sekli. Gan jau nav slikts cilvēks viņa, bet šķiet, ka vispār nekur dziļāk ne par ko nedomā.

Paskatījos viņas profilu, jā man arī šķiet, ka aizkavējusies vidusskolā un tā arī laikam mērķē tos kursus vidusskolniecēm. Man gan 30+, tāpēc es varbūt par daudz kritiska un 20+ šobrīd tiešām tik ļoti svarīgi tie zīmoli. Varbūt kāda var godīgi iekomentēt, kas tagad svarīgi, kad ir 20 gadi.
20.12.2022 17:12 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
VanessaAdeliina @ 20.12.2022 15:24
Es vispār nezinu nevienu normāli domājošu personu, kurai šis profils varētu būt saistīts, ja vien tās nav mazas meitenes ar lieliem sapņiem. Tur viss ir tikai par materiālo, kā tu saki. Prada tur, Gucci te, Versace tur. Forši, ka viss ir nodrošināts un var ne par ko nedomāt, bet kā var pasniegt pašattīstības kursus, ja ir redzams, ka pati neattīstās? Un jauni Pradas zābaki nav attīstība.

Nu tā apsēstība ar jaunām precēm maisiņos ir.. bēdīga. Liekas arī drusku neatbilstoša savam vecumam, story bieži ļoti bērnišķīgi un sekli. Gan jau nav slikts cilvēks viņa, bet šķiet, ka vispār nekur dziļāk ne par ko nedomā.
20.12.2022 16:55 |
 
Patīk
Reitings 28347
Reģ: 12.10.2022
Ļoti skumji, ja Džilindžers pārtrauks DžSpot pēc 2 gadiem. Ceru, ka atradīsies sponsori, jo tā bija viena no retajām intervijām, kur šīs 2+ h bija klausāmas. Pat, ja uzaicinātais viesis nebija interesants, Džilis spēja padarīt situāciju baudāmu un spriedzes pilnu.
20.12.2022 16:17 |
 
Patīk
Reitings 28347
Reģ: 12.10.2022
Brauceja @ 20.12.2022 13:58
Sofia Kralow (ex.Lukjanska) ir nu tāaada materiāliste un patērētāja. Man liekas, ka mūsu planētai vajag mazāk tādus cilvēkus, visa dzīves jēga mantās. Cik zinu, viņai nekas nekad dzīvē nav trūcis. Parasti tā lielās un grābj visu cilvēki, kas bijuši trūkumā. Un vispār, miljonāra sievai būtu laiks aiziet uz kādiem ENG valodas kursiem ? Vissmieklīgāk liekas “putted”, griež ausīs katru reizi.
Par viņas manifestācijas kursikiem gan man komentāru nav. Viņas vīrs ir labs piemērs, ka dzīvē viss aiziet, ja pareizi rīkojas. Katrs naudu tērē kur grib, bet no malas žēl noskatīties uz to patēriņu. Labāk ieguldīt sevī, ja runā ar tik lielu auditoriju, bet izsakās ENG valodā 6.klases līmenī.
Es vispār nezinu nevienu normāli domājošu personu, kurai šis profils varētu būt saistīts, ja vien tās nav mazas meitenes ar lieliem sapņiem. Tur viss ir tikai par materiālo, kā tu saki. Prada tur, Gucci te, Versace tur. Forši, ka viss ir nodrošināts un var ne par ko nedomāt, bet kā var pasniegt pašattīstības kursus, ja ir redzams, ka pati neattīstās? Un jauni Pradas zābaki nav attīstība.
20.12.2022 15:24 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Sofia Kralow (ex.Lukjanska) ir nu tāaada materiāliste un patērētāja. Man liekas, ka mūsu planētai vajag mazāk tādus cilvēkus, visa dzīves jēga mantās. Cik zinu, viņai nekas nekad dzīvē nav trūcis. Parasti tā lielās un grābj visu cilvēki, kas bijuši trūkumā. Un vispār, miljonāra sievai būtu laiks aiziet uz kādiem ENG valodas kursiem 😄 Vissmieklīgāk liekas “putted”, griež ausīs katru reizi.
Par viņas manifestācijas kursikiem gan man komentāru nav. Viņas vīrs ir labs piemērs, ka dzīvē viss aiziet, ja pareizi rīkojas. Katrs naudu tērē kur grib, bet no malas žēl noskatīties uz to patēriņu. Labāk ieguldīt sevī, ja runā ar tik lielu auditoriju, bet izsakās ENG valodā 6.klases līmenī.
20.12.2022 13:58 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Meitenearputniem @ 20.12.2022 08:49
vienkārši cilvēki,kuri patiešām būtu interesanti un no kuriem patiešām būtu ko ņemt kā piemēru un paskatities uz viņu ikdienu,viņi tādos šovos nepiedalās.piemeram,man interesētu ceriņi pāris ,jo viņi parāda if realitāti,bet neslēpj ka ikdienā ir netīrie trauki un strīdi,tāpēc gribētos redzēt to viņu sagatavošanos tai ig dzīvē un reālo ikdienu,bet šādos.sovos vajag scēnas un negatīvo iznest,lai tā neattīstīta sabiedrības daļa skatītos un smietos,normāli cilvēki un, to neparakstītos.
Neatceros,kas tas bija par šovu,bet kuģu ģimene tur piedalījās un man sakuma likās interesanti,jo viņi sevi sludina kā pareizos un ar citādu skatījumu uz dzīvi,bet realitātē tāds pats parasts valdonīgs latvietis ,kas gatavs kontrolēt visu un uzskata ka vienīgais pareizais tikai slēpjas aiz ticības vārda.

Jā, es par Kuģi to pašu novēroju, gandrīz nekā no tā ko viņš sludina, brīžiem ar vecāko dēlu runā tā, ka gribas viņam parādīt kādu paša sacerēto rakstu 😄
20.12.2022 13:29 |
 
Reitings 2486
Reģ: 09.03.2021
EmilijaArm @ 20.12.2022 09:09
kā var Katrīnu Valteri IG apskatīt? Te kaut kad sen dāmas meta linkus uz viņas labi saglabājušos seju, bet nikneimu neatceros :(

Viņai ir slēgtais profils.
Nezinu, kura būs tā angliski runājošā auditorija, ko Ķuze/Krūze izmisīgi cenšas uzrunāt. Tās lietuviešu un/vai igauņu meitenes, kam viņa iespiedusi savus pārcenotos plānotājus? Tas profils jau ir garlaicīgs pat Latvijas mērogā, kur nu vēl starptautiski.
Juta vakar storijā - "man ļoti patīk pārveidot dažādas lietas". Jā, Juta, tas ir acīmredzami! :D
20.12.2022 10:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
la femmina @ 19.12.2022 19:05
Nu tik fancy gandrīz ideālo vakariņu nedēļa. Madara Biedriņa tāda jokaina. Nez šķiet, ka mēģina kaut ko drusku pietēlot.

Man arī šķita, ka viņai bija ilgi jādomā, kā izteikties, tas tomēr nodod to nepatiesumu. Zinu, ka Biedriņa ir pabeigusi Restorānu Servisa skolu, bet, ja par Nordu var teikt, ka viņā ir gan zināšanas, gan viedums, gan inteliģence un tajā pašā laikā vienkāršība, tad Madarai gan jau tikai kaut kādas virs vidējā tajā skolā iegūtās zināšanas ar kurām tik ļoti gribējās paspīdēt, bet atstāja ne to labāko iespaidu kā cilvēks.
20.12.2022 09:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vispār iesaku TV neskatīties. Vasarā ieslēdzu būdama LV pa retam. Pilnīgi sūdi, nekā jēdzīga. Skataties ko mazliet izglītojošāku, galvā vismaz kaut kas paliks vairāk.
20.12.2022 09:13 |
 
Reitings 8276
Reģ: 06.07.2022
kā var Katrīnu Valteri IG apskatīt? Te kaut kad sen dāmas meta linkus uz viņas labi saglabājušos seju, bet nikneimu neatceros :(
20.12.2022 09:09 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
VanessaAdeliina @ 19.12.2022 23:29
Vai vispār nav tā, ka pēdējā gada laikā latviešu šovi ir palikuši stipri vairāk kā agrāk? Es domāju tādus, kurus rāda teju katru dienu un ir īsi nevis projekts, kas ilgst vairākus mēnešus un no tā ir kaut kāda jēga, kur cilvēki parāda talantus vai sacenšas. Ja agrāk bija kvalitatīvāki un interesantāki (Dejo ar zvaigzni, Glābējkomanda cepums, Dziedošās ģimenes, Koru kari, Latvijas princese, Sapņu līgava, Gribi būt miljonārs, Okartes skatuve, Latvijas zelta talanti utt.), tad tagad ir Slavenības bez filtra, Ģimene burkā un tāda tipa šovi, kuros sabiedrībā zināmi un arī nezināmi cilvēki mēģina izlekt ar savu stulbumu.
Tas pats Dejo ar zvaigzni, piemēram 2007.gadā, kur piedalījās Lauris Reiniks, Solvita Āboltiņa, Marija Naumova, Roberto Meloni un citi, bija daudz interesentāks un, tā teikt, mājīgāks? Nezinu, kā lai noraksturo. Šis Dejo ar zvaigzni, kas tikko beidzās, nespēja noturēt uzmanību un lielākā daļa no "zvaigznēm" pat nebja dzirdētas. Garlaicīgi.
Ja agrāk es TV skatījos, bet ne bieži, tad tagad praktiski vispār vairs nē, jo nav jau ko.
vienkārši cilvēki,kuri patiešām būtu interesanti un no kuriem patiešām būtu ko ņemt kā piemēru un paskatities uz viņu ikdienu,viņi tādos šovos nepiedalās.piemeram,man interesētu ceriņi pāris ,jo viņi parāda if realitāti,bet neslēpj ka ikdienā ir netīrie trauki un strīdi,tāpēc gribētos redzēt to viņu sagatavošanos tai ig dzīvē un reālo ikdienu,bet šādos.sovos vajag scēnas un negatīvo iznest,lai tā neattīstīta sabiedrības daļa skatītos un smietos,normāli cilvēki un, to neparakstītos.
Neatceros,kas tas bija par šovu,bet kuģu ģimene tur piedalījās un man sakuma likās interesanti,jo viņi sevi sludina kā pareizos un ar citādu skatījumu uz dzīvi,bet realitātē tāds pats parasts valdonīgs latvietis ,kas gatavs kontrolēt visu un uzskata ka vienīgais pareizais tikai slēpjas aiz ticības vārda.
20.12.2022 08:49 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
VanessaAdeliina @ 19.12.2022 23:29
Vai vispār nav tā, ka pēdējā gada laikā latviešu šovi ir palikuši stipri vairāk kā agrāk? Es domāju tādus, kurus rāda teju katru dienu un ir īsi nevis projekts, kas ilgst vairākus mēnešus un no tā ir kaut kāda jēga, kur cilvēki parāda talantus vai sacenšas. Ja agrāk bija kvalitatīvāki un interesantāki (Dejo ar zvaigzni, Glābējkomanda cepums, Dziedošās ģimenes, Koru kari, Latvijas princese, Sapņu līgava, Gribi būt miljonārs, Okartes skatuve, Latvijas zelta talanti utt.), tad tagad ir Slavenības bez filtra, Ģimene burkā un tāda tipa šovi, kuros sabiedrībā zināmi un arī nezināmi cilvēki mēģina izlekt ar savu stulbumu.
Tas pats Dejo ar zvaigzni, piemēram 2007.gadā, kur piedalījās Lauris Reiniks, Solvita Āboltiņa, Marija Naumova, Roberto Meloni un citi, bija daudz interesentāks un, tā teikt, mājīgāks? Nezinu, kā lai noraksturo. Šis Dejo ar zvaigzni, kas tikko beidzās, nespēja noturēt uzmanību un lielākā daļa no "zvaigznēm" pat nebja dzirdētas. Garlaicīgi.
Ja agrāk es TV skatījos, bet ne bieži, tad tagad praktiski vispār vairs nē, jo nav jau ko.

Piekrītu. Nav foršu, izglītojošu un motivējošu šovu. Rāda visādas salašņas aka slavenības, kas sacenšas ar savu stulbumu. Tas “caur ērķškiem” vispār vāks! Popularizē sētnieku slepkavas un mātes-dzeguzes. Cik slimai jābūt sabiedrībai, lai tādu produktu “pirktu”. TV ir degradējusies.
20.12.2022 08:08 |
 
Reitings 1713
Reģ: 04.01.2022
Ahahaaa, Beitika ir kaut kāds ūnikums.
Nika Linde, Dr.Inese Millere, skriešana, Ksmr fitness, fastings, Mūsu Fitness, soļu skaitīšana. Viņa ir izmēģinājusi visu šo, katru reizi ar putām uz lūpām dievojoties, ka šis nu beidzot ir tas īstais, kas viņu beidzot izvilks no bedres.
Šoreiz tā ir Madara Meijere. Nez, uz cik ilgu laiku pirms atkal ar blīkšķi iegāzīsies savā bedrē.
Vai te ir vispār kāda, kas viņai tic?
20.12.2022 07:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits