IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kenty @ 04.03.2023 15:55
kaitinoši,bet patiesi diemžēl,Vārdi jau netika minēti.Tikai pareizi tu saki,galvenais profesionāli meitenei pastāstīt nevis šoketies.No tā būs atkarīga turpmākā uzticība ārstiem,ginekologam,vai meitene ,par to ko nezin var uzjautāt nekautrējoties

Jā, vārdi netika minēti, bet ir arī jāsaprot, ka tā daudziem ir sensitīva tēma. Tas, ka par to feispalmot savā IG, neliks tiem cilvēkiem justies labāk. Cilvēks vērsās pēc palīdzības - tas jau ir solis pretim uzlabojumam. Mēs visi kādreiz kaut ko nezinājām un ir daudz cilveku, kuriem vieglāk ir runāt ar svešinieku, nevis ar saviem vecākiem. Tik pat labi ģimenē ir nopietnākas problēmas par seksa tēmas apspriešanas nemacēšanu, meitene aiziet pie kāda, kuram, kā viņa domāja, varēs uzticēties, bet dakterīte izdomā, ka ir forši paņirgāties. Tieši tas, kas pusaudzei bija nepieciešams. 👍 Un to visu piesegt ar "es izgliītoju esošās un topošās mammas par to, kā runāt ar saviem bērniem" neiztur kritiku. Ne jau uz tās pusaudzes uzticības rēķina. To visu varēja pasniegt pavisam citādāk ("esmu noverojusi, ka jaunas meitenes bieži neizprot, kā tiek skaitīts cikls - vai, jus, manas sekotājas, pašas zināt, ka to skaitīt, lai iemācītu savām meitām?"), bet Bulavkinai sanāca primitīva mazo skolniecīšu līmeņa klačošanās. Es ceru, ka tad, kad savu meitu aizvedīšu pie ārsta runāt par viņas dzimumbrieduma jautājumiem, lai kadi tie arī nebūtu, ārstam būs vairāk cieņas pret manu bērnu kā pacientu.
04.03.2023 19:43 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SendijaGo @ 04.03.2023 19:08

Labdien, čūsku midzeni! Te Sendija
Sāksim ar to, ka Jums obligāti nevajag forumu, lai uzzinātu patiesību. Es vienmēr esmu bijusi ļoti atvērta un pretīmnākoša jebkuram. Ņemot vērā, ka JUMS TIK ĻOTI interesē mana vēsture:
Roberts Vītols mani nekad nav krāpis. Vienīgais ar ko viņš mani krāpa ir darbs. Es vienmēr esmu teikusi, ka viņam ir sieva, ko sauc par darbaholismu. Mūsu attiecības izbeidzu ES (nevis kā minēts ROBERTS. Es savācu savas pekeles Ziemassvētkos), jo es vēlējos partneri ar kuru būt kopā 24/7, ka arī būvēt impēriju un karjeru KOPĀ. Es vēlējos izceļot pasauli un būvēt ģimeni KOPĀ. Man vārds kopā ļoti daudz nozīmē (nu kā to var redzēt pēc manas tagadējas dzīves). Diemžēl es to vēlējos viena, kas arī pielika punktu mūsu attiecībām. Domāsiet, kāpēc Ziemassvētkos? Jo JĀ, viņa sieva DARBS bija daudz svarīgāks arī svētkos, bet man svētki un kopā būšana nozīmē ļoti daudz. Jebkurā gadījumā neviens no mums nav labāks vai sliktāks, mēs vienkārši bijām pārāk atšķirīgi.

Cik ilgi jau lasi šo forumu?
04.03.2023 19:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
Allii @ 04.03.2023 00:21
šķiet traks ,smags raksturs,skaļa..negribētos dzīvē ar tādu komunicēt.

Sveika! Man ir traks un skaļš raksturs, bet smags gan nē! Ja dzīvē mani iepazītu tad saprastu, ka esmu ļoti laba meita, forša māsa, empātiska draudzene, ka arī uzticama otrā pusīte savai topošajai sievai. Esmu cilvēks, kurš ikdienā palīdz ne tikai cilvēkiem fiziski un mentāli, bet arī dzīvniekiem un visiem, kuri ir sociāli vājāki. Esmu patiesības un taisnības kalps,kas protams manu raksturu padara par "smagu dzērienu" citiem. Es teiktu, ka Tu vērtē vīru pēc cepures pat nezinot, ka pašā būtībā: es esmu labs cilvēks. Bet nekas, es varu Tev 100% apgalvot, ka dzīvē ar mani Tev nevajadzēs komunicēt, jo es neplānoju veltīt, ko vairāk par šo komentāru tāda rakstura cilvēkam kā TEV.
Lai veicas! ❤
04.03.2023 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 1829
Reģ: 09.07.2011
Vēl paturpinot par Lauru Saulīti, arī man viņa liekas mega garlaicīga un kaitinoša. Savu IG "karjeru" uzbūvējusi tikai no YT intervijām, kur katram viesiem burtiski pielien un tad nu baigo draudzeni tēlo, komentē visus postus pēc kārtas. Nepatīk man tādi fake cilvēki, tieši tāpat kā "slavenā" Beitika, kas tikai caur glaimojošiem komentāriem gadu garumā spējusi sev savākt kādu sekotāju bāzi. Nu lai jau izdodas, bet vērtīgais saturs šādos kontos ir tieši 0.
04.03.2023 19:19 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
04.03.2023 19:13 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
Reya @ 04.03.2023 12:49

No Liepājas , ilgus gadus bija kopā ar Robertu Vītolu, jeb robyworks
Vins viņu krāpa ar ļoti daudz sievietēm , domāju ka tāpēc arī izšķiras un Sendija pārvācas uz Rīgu
Robyworks uzreiz kaa no viņas izšķiras jau rakstīja man un sauca pie sevis uz mājām.
Iespējams , ka no viņa kāda trauma un tāpēc kļuva par lesbieti.

KĀ ARĪ: Man nav ziņu vai iesētu traumu, ka viņš mani būtu krāpis. Es šķiroties raudāju, nevis par meitenēm, bet par to, ka esmu viena uz planētas un mani neviens nesaprot. Es raudāju smagi citā virzienā, nevis "krāpšanas". Jebkurā gadījumā, ES vēl joprojām viņu ļoti cienu, ka arī respektēju. Mums vienkārši ir katram savs. Protams, es neko neizslēdzu, ka vīrietis ir un paliek vīrietis. Iespējams, ka viņš jau nākamajā dienā dancoja ap citām, bet nu tas tik parāda viņa dvēselisko lielumu, nevis manu. Un ja beigu beigās viņš mani mūsu attiecību laikā ir krāpis=viņš ir lielākais lohs, bet manā kasetē tas nav bijis ierakstīts. Mūsu attiecības izbeidzās 2015.gada decembrī, pirms Ziemassvētkiem.
Un vēl par to lesbieti. Nu, lūdzu, meitenes.. nu seksualitāte neveidojās no traumām. Tā vai nu ir vai nav. Un es neesmu lesbiete, es esmu biseksuāle. Robertam Vītolam nav NEKĀDA sakara, ka esmu kopā ar Danuti. Vēl pēc Roberta tikos ar 205 Bobertiem līdz satiku savu dvēseles radinieci, kurā redzēju to nākotni, kādu vēlos izveidot.
Ja Jums nākotnē interesē jautājumi par manu privāto dzīvi: feel free man uzrakstīt intagram. Es ar lielāko prieku atbildēšu.
04.03.2023 19:10 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.03.2023
Reya @ 04.03.2023 12:49

No Liepājas , ilgus gadus bija kopā ar Robertu Vītolu, jeb robyworks
Vins viņu krāpa ar ļoti daudz sievietēm , domāju ka tāpēc arī izšķiras un Sendija pārvācas uz Rīgu
Robyworks uzreiz kaa no viņas izšķiras jau rakstīja man un sauca pie sevis uz mājām.
Iespējams , ka no viņa kāda trauma un tāpēc kļuva par lesbieti.

Labdien, čūsku midzeni! Te Sendija
Sāksim ar to, ka Jums obligāti nevajag forumu, lai uzzinātu patiesību. Es vienmēr esmu bijusi ļoti atvērta un pretīmnākoša jebkuram. Ņemot vērā, ka JUMS TIK ĻOTI interesē mana vēsture:
Roberts Vītols mani nekad nav krāpis. Vienīgais ar ko viņš mani krāpa ir darbs. Es vienmēr esmu teikusi, ka viņam ir sieva, ko sauc par darbaholismu. Mūsu attiecības izbeidzu ES (nevis kā minēts ROBERTS. Es savācu savas pekeles Ziemassvētkos), jo es vēlējos partneri ar kuru būt kopā 24/7, ka arī būvēt impēriju un karjeru KOPĀ. Es vēlējos izceļot pasauli un būvēt ģimeni KOPĀ. Man vārds kopā ļoti daudz nozīmē (nu kā to var redzēt pēc manas tagadējas dzīves). Diemžēl es to vēlējos viena, kas arī pielika punktu mūsu attiecībām. Domāsiet, kāpēc Ziemassvētkos? Jo JĀ, viņa sieva DARBS bija daudz svarīgāks arī svētkos, bet man svētki un kopā būšana nozīmē ļoti daudz. Jebkurā gadījumā neviens no mums nav labāks vai sliktāks, mēs vienkārši bijām pārāk atšķirīgi.
04.03.2023 19:08 |
 
Reitings 1159
Reģ: 25.01.2023
jenna @ 04.03.2023 17:57

Jā, bet te laikam arī skaidrojums - skolās nav veselības mācība. Ļoti skumji, jo zaudētāji ir tikai jaunā paaudze.
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vecaki-un-berni/arsts-jaatjauno-veselibas-maciba-skolas-jauniesi-neorientejas-veselibas-jautajumos.a453149/
Un ja vēl gadās nonākt pie insta dakteres, kas izbola acis, jo jaunās pacientes nezin, tad vēl skumjāk. Pareizi saki, ka tas var ietekmēt turpmāko uzticību ārstiem.
Kad es mācijos skolā veselības māciba vēl bija,bet jau tad bija tā ka ļoti grūti kopā klasi bija mācīt.Skolas vadiba bija apsvērusi atseviskas tēmas macīt atseviški meitenēm un zēniem bet palika gaisā karājoties,kamēr skolu jau pabeidzu. "Papardes zieds" brauca pie mums par kontracepciju,STS u.t.t stāstīt.Tagad nezinu vai tādas organizācijas braukā.man mazie nav tajā vecuma posmā.Un Personīgi manā ģimenē, no akolas un organizācijas šo visu arī uzzināju,jo mammai nestastija viņas mamma,un viņai bija neerti par tādām tēmām runāt.
04.03.2023 19:05 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
Traki, ka Simonai Kubasovai ceļa trauma un prasīs 8 mēnešus sadzīt! Tiešām jūtu līdzi!
Bet besī - Diāna savā kontā iebliezusi, ka instruktors vainīgs - maksājot 1000 USD dienā un nevajdzējis vest uz to trasi un tā...
Tai pat laikā pati tur lielās, kā otrajā dienā (tiešām otrajā?) lēkā pa podestiem utt. Ja viss izdodas, tad esi tjipa baigais talants un wow wow wow, ja neizdodas - instruktors vainīgs 😛 Nezinu, es uzskatu, ka tas ir bīstams sporta veids un pašam jāskatās līdzi, vai tiešām (TIEŠĀM) esi gatavs! Nevis riskē lai tikai ieliktu IG palielīties, redz kā var arī nesanākt
04.03.2023 19:00 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
Clara @ 04.03.2023 12:55
Justs ar Nansiju ir kopā?
nope, Nansija jau ilgstošu laiku ir ar citu kopā
04.03.2023 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Sendija Oficiere ir mega cool 🫶🏻 Ļoti forša, smieklīga, reāla un jauki parāda savas mīlošās attiecības :)
04.03.2023 18:28 |
 
Patīk
Reitings 10205
Reģ: 18.09.2021
Iečekoju Kambalas ceļus - līdzīgi kā Jelinska plosās par kritiku 😜
Nu, man par Kambalu šķiet tā - teorijā viņai ir labs augums (varētu gan padiskutēt), bet no sejas nešķiet baigi skaista + tie ļoti redzamie implanti... Nezinu, ko tur daudz ceļi maina 😁
Saprotu cepienu, kad kāds kaut ko uz***š, gribas spļaut pretī, bet to vienmēr esmu uzskatījusi - ja Tev ir publisks konts, tad rēķinies, ka random cilvēkiem būs viedoklis par Taviem ceļiem, elkoņiem, matu saknēm, zobiem utt. Tas ir tad smieklīgi, ja neturi kritiku un taisi šitādus storijus
04.03.2023 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 1341
Reģ: 13.02.2009
Kenty @ 04.03.2023 15:55
kaitinoši,bet patiesi diemžēl,Vārdi jau netika minēti.Tikai pareizi tu saki,galvenais profesionāli meitenei pastāstīt nevis šoketies.No tā būs atkarīga turpmākā uzticība ārstiem,ginekologam,vai meitene ,par to ko nezin var uzjautāt nekautrējoties

Jā, bet te laikam arī skaidrojums - skolās nav veselības mācība. Ļoti skumji, jo zaudētāji ir tikai jaunā paaudze.
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vecaki-un-berni/arsts-jaatjauno-veselibas-maciba-skolas-jauniesi-neorientejas-veselibas-jautajumos.a453149/
Un ja vēl gadās nonākt pie insta dakteres, kas izbola acis, jo jaunās pacientes nezin, tad vēl skumjāk. Pareizi saki, ka tas var ietekmēt turpmāko uzticību ārstiem.
04.03.2023 17:57 |
 
Reitings 2464
Reģ: 05.12.2021
Beitika nav izdegusi. Bet, manuprāt, viņai vnk pēc bērna piedzimšanas ir rozā brilles nokritušas. Respektīvi, mazi bērniņi nav tikai mazi mīļi kunkulīši, kuri tikai ēd un guļ. Bet paņem reāli ļoti daudz iekšējilo resursu. Kam viņa noteikti nebija gatava, lai cik ļoti gribēja bērniņu.
04.03.2023 17:25 |
 
Reitings 2464
Reģ: 05.12.2021
Tā Ariina ir vairāk no Tik tok, bet jeibogu, tik nenormāli kaitinoša man pat Didra un Kiviča neliekas. Lai viņa man piedod, bet tas runas stils un uzvedība mani vnk tā uzvelk. Ja jā, es zinu, ka tās ir manas problēmas. Sorry not sorry. 😂😂😂😂
04.03.2023 17:23 |
 
Reitings 995
Reģ: 08.05.2014
jenna pievienojos, arī lasīju un domāju - wtf. Ja gribēja painformēt vairākus cilvēkus par to, ka seksuāla veselība ir svarīga, tad droši, bet to var darīt arī nenoliekot pacientus
04.03.2023 16:43 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 04.03.2023 15:55
kaitinoši,bet patiesi diemžēl,Vārdi jau netika minēti.Tikai pareizi tu saki,galvenais profesionāli meitenei pastāstīt nevis šoketies.No tā būs atkarīga turpmākā uzticība ārstiem,ginekologam,vai meitene ,par to ko nezin var uzjautāt nekautrējoties
tieši tādu ārstu dēļ arī sievietēm ir kaut kāda trauma no ginekologiem. Atceros,kad studēju ,man bija sieviete,kas pirmo reizi pie ginekologa aizgāja uz 23 gadiem,kad palika stāvoklī.man tas bija liels šoks,bet arī viņa pati jūtas ļoti neērti,jo ģimene nekad netika par "sieviešu" tēmām runāts un tāpēc bez vajadzības tā teikt jūtas neērti iet pie ārsta . Un tāpēc domāju,ka ir daudzas ģimenes kur vēljoprojām neizglito ne meitenes ,ne puišus ,jo pašiem vecākiem ar bērniem nav ērti par šīm tēmām runāt . Tāpēc aiziet pie tāda ārsta,kas vēl pacientam pārmet vai pēc tam šāda tonī apruna ,var beigās ļoti ietekmēt attieksmi pret visiem ārstiem ...
04.03.2023 16:25 |
 
Reitings 1159
Reģ: 25.01.2023
jenna @ 04.03.2023 14:39
Bet kas mani šodien kaitināja - kateryna_bulavkina. Cik ētiski ir publicēt savu pacientu gadījumus šādā veidā? to, ka viņu šokē praksē jauna meitene, kura 15 gadu vecumā neprot skaitīt cikla dienas - nu varbūt tad vajag aizdomāties, kā izglītot jauniešus, nevis uzskatīt par idiotiem. Es ceru, ka viņa vismaz normālā tonī izstāstīja, nevis savu facepalm arī viņai rādīja.? unfollow ?
kaitinoši,bet patiesi diemžēl,Vārdi jau netika minēti.Tikai pareizi tu saki,galvenais profesionāli meitenei pastāstīt nevis šoketies.No tā būs atkarīga turpmākā uzticība ārstiem,ginekologam,vai meitene ,par to ko nezin var uzjautāt nekautrējoties
04.03.2023 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 1341
Reģ: 13.02.2009
Bet kas mani šodien kaitināja - kateryna_bulavkina. Cik ētiski ir publicēt savu pacientu gadījumus šādā veidā? to, ka viņu šokē praksē jauna meitene, kura 15 gadu vecumā neprot skaitīt cikla dienas - nu varbūt tad vajag aizdomāties, kā izglītot jauniešus, nevis uzskatīt par idiotiem. Es ceru, ka viņa vismaz normālā tonī izstāstīja, nevis savu facepalm arī viņai rādīja.🙄 unfollow 🤡
04.03.2023 14:39 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Enazenaz @ 04.03.2023 14:21
Eleonora Asare arī negaida otru?
Karlīnas dzimšanas dienā visas tādas lelles, bet Eleonora milzīgā kreklā, visur vēderu slēpj.
Ja kāda vēlas ko teikt par glāzi rokās-jebkura var nofotogrāfēties ar glāzi.
Un kas ir tā šausmīgā Ariinabeauty?
Kārtējā, no meža izlīdusī, wannabe influenceru čatos dzīvojošā būtne?

Pazīstu Eleonoru, un nē, viņa nav stāvoklī :D ir cilvēki, kas vienkārši ģērbjas oversized drēbēs
04.03.2023 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits