IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2893
Reģ: 05.09.2023
Dzīvesveids galīgi nav par kontroli.

Tiešām? 😁
26.11.2023 10:04 |
 
Reitings 24015
Reģ: 18.08.2022
Londine @ 26.11.2023 08:54
Kopumā viņas dzīvesveids ar reklamētajiem pulverīšiem nestrādā un parāda pretējo. Marija daudz labāk attaisno šo pulverīšu dzīvesveidu, jo reklāma jau iet caur izskatu un ķermeni.

Marija un daudz labākā?
Vina tak ar nosūca gan no vēdera ,gan no cisku iekšpusēm pagājušo gadu taukus.
Tagad ,katru mēnesi uzrijas un tad liek kartejos story ,kā 4 dienas dzer tikai kokteilus,lai nomestu liekos 3-4 kg un tā uz rinki.
26.11.2023 10:05 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
https://sejas.tvnet.lv/5274871/hokejista-sauliesa-sieva-katrine-piedalisies-precetu-sieviesu-skaistumkonkursa-kina
Te Sauliete 29 gados, kad otrajam mazulim tikai gadiņš. Krastas, Enijas Eglītes, Alīnas Angelīnas, Dzenītes un Agnijas Grigules miesasbūves tipa sievietes teiks, ka tā būtu jāizskatās 40 gados. Paliksim pie tā, ka tas ir gaumes jautājums un sievietēm ar ēšanas traucējumiem tik tiešām var iestāties panika, ieraugot normālas porcijas vai kaut nedaudz miesas uz kauliem. Man tādu sieviešu apkārt nav, pludmalēs perfektus augumus neredzu, tā ka tās laikam tikai forumos dzīvojās.😂
26.11.2023 10:27 |
 
Nepatīk
Reitings 951
Reģ: 17.06.2022
Londine @ 26.11.2023 09:51
Dzīvesveids galīgi nav par kontroli. Dzīvesveids ir par attieksmi pret sevi un to, cik daudz un ko mēs liekam sevī iekšā. Kad gribu, ēdu gan picas, gan saldējumu, gan šokolād, gan dzeru šampanieti. Un neko sev neliedzu. Vienlaicīgi es nepiedzeros, nepārēdos un neuzbarojos. Un man patīk, ka manas sajūtas man pasaka priekšā, kaviss, es vairs negribu. Tas ir par apzinātu ēšanu un ne tikai , dzīvošanu kopumā.
man prieks par Jums, bet nesaprotu kāds pretenzijas pret Katrīni šajā jautājumā?
Nemanu ka viņa būtu baigi uzbarojusies. Ļoti skaistas formas.
Bet kā jau arī iepriekš minēju, katram savs. Man personīgi nepatīk kārni cilvēki bez formām, bet neeju jau viņiem tagad kaut ko pārmest, ka par maz ēdot vai vēl kas.
Šeit vairāk izskatās ka vēlaties sevi palielīt, kāda Jūs malacīte, sportojat, veselīgi ēdat utt. neesat tā uzbarojusies kā Katrīne😁
26.11.2023 11:17 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Par Katrīnes augumu nu jau divās tēmās apspriežas. Varbūt ejat uz NL grupu un apspriežat kaut nedēļu no vietas viņas lieko/nelieko svaru. Tomēr viņa ir NLšica un ir atsevišķa tēma speciāli viņām. Viss par un ap Katrīni jau te.
26.11.2023 11:45 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Londine @ 26.11.2023 07:28
Par Katrīni, es vienkārši nevaru saprast, kur tā var lopsēt iekšā! Kā tik saudz barības var uzņemt un justies labi? ! Es pie tāda ēdamā apjoma nevarētu pakustēties. Man personīgi nepatīk justies tik pārbarotai.
Tas, ka gara augumā - viņu glābj kopumā, bet arī garums var izskatīties dažādi. Viņa izskatās totāli smaga. Var redzēt, kur biņa iet un kustās ne tikai peldkostīmos (posts ar bildi zilajā peldkostīmā) - kādi mīkstumi viņai uz ciskām un gurniem. Uz ciskām (labās kājas sānos un kreisai no iekšpuses pa vidu redzamas rievas ,kas no liekā tauku apjoma veidojas). Un dzimšanas dienas bildē ar Pēteri un ziediem es redzu lielu nevis normālu dibenu, kur aiziet vēders uz priekšu vairāk nekā tam būtu jàbūt pie veselīga un pārdomāta dzīvesveida sievietei, kura rūpējas par sevi kopā, tai skaitā par veselību. Kopumā jā, viņa labi izskatās. Piebildīšu - ar visiem filtriem. Bet ēdiens tādos kvantumos noteikti kaut kur paliek un pat laba vielmaiņa to neglābj.
Un vispār no 40 g.vecuma ir vairāk jāpiedomā pie ēšanas, jāsamazina dienas devas daudzums un vairāk jāpiedomā, ko ēd. Es , kad paskatos uz viņu, redzu, kā es negribētu, nevis kā gribētu. Esmu vecāka, eju trenēties, skatos ko ēdu, esmu paēdusi, forma man labāka. Un man ir kritiska acs, jo resnums man ļoti nepatīk. Bet jā, viņas ķermenis un viņas darīšana, ko ar to dara.
šādi publiski noliek citas sievietes augumu un tad blakus Butterfly diskusijā raud, ka Elīnai ēšanas traucējumi, nez no kurienes, m?? No tādām kā Tu, kas apspriež un noliek katru, kam forma nav skelets. Saulietei ir skaists, sulīgs augums. Tieši noskatìjos Dzenītes un Saulietes video un jāsaka, Saulietes augums ļoti skaists, Dzenītei, protams, arī skaists, bet personīgi man patīk formīgāks kā Saulietei. Kaut visas 40-gadīgas sievietes Latvijā šādi izskatìtos!
26.11.2023 11:59 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Stiklaskatiens @ 26.11.2023 08:58
Slimās plānprātes! Kurš jums ir teicis, ka jābūt tievām un vēl tievākām. Tirgosiet seksu, kur var skaitīt ribas????
Nu vienkārši nevar samierināties, ka viņa tver dzīvi pilniem malkiem un apprecējusi jaunāku čali! 😀
26.11.2023 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
Zane.muah @ 26.11.2023 01:34

Tā kā esmu Dzenītes Patreon sekotāja, tad zinot, kas tur notika, labi, ka viņi vēl tā turās. Viņi ir fantastiska ģimene un aiz tiem tekstiem slēpjas ļoti dziļš cilvēks. Patreonā viņi ir tik dzīvi. No instagram nekad nepateiksi, kāda viņa ir. Tur var redzēt visu dziļumu un ļoti priecājos, ka nolēmu palūrēt patreon vienu mēnesi. Tagad sekoju ar pilnīgi citu skatu uz viņiem

Forši 👍🏻 priecīgu skatīšanos arī turpmāk!
26.11.2023 12:59 |
 
Reitings 92
Reģ: 28.10.2022
Pinko @ 04.11.2023 22:01

Spīķe,Kimene, tā Krista no bingo loto/ tā pārmālētas bija,drausmīgi biezs make up? Spīķei trakas laķenes bikses bija,vismaz 2izm pa lielu,nez,skatās baigi stilīgi vai kā,bet man likās,ka ne tajās drēbēs iekāpusi.
Vot par Agritu gan bija pārsteigums,cik viņa dzīvē ir sīciņa,es vnk nespēju iedomāties to bildi,kad vina bija 3x lielāka?
Vienīgā,ko redzēju un kas patiešàm izskatījās kā IG, bija Marita Dinsberga ja nemaldos vārdā. Smuka,kopta?

Aneti Spīķi esmu dzīvē satikusi, lika man kāzu make up un viņa tieši tā arī izskatās kā redzama IG. 🥰 Ļoti draudzīga un patīkama komunikācija ar viņu. 😊 Uzkrītošākas acis (vakara make up) noteikti nav saucams par pārmālētu..😏
Par pārējām gan nezināšu teikt.
26.11.2023 14:45 |
 
Reitings 777
Reģ: 03.11.2022
TeBie @ 26.11.2023 14:45

Aneti Spīķi esmu dzīvē satikusi, lika man kāzu make up un viņa tieši tā arī izskatās kā redzama IG. ? Ļoti draudzīga un patīkama komunikācija ar viņu. ? Uzkrītošākas acis (vakara make up) noteikti nav saucams par pārmālētu..?
Par pārējām gan nezināšu teikt.

Es nerunāju par acīm, bet gan pārmālēto seju kopumā-11no rīta ar kg tonālo.
26.11.2023 15:12 |
 
Reitings 777
Reģ: 03.11.2022
Haha, Spīķe ig atrāda, kāda izskatās bez kosmètikas… tātad palasījusi forumu un taisnojas, arī par savàm otām😁
26.11.2023 15:18 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Es reāli nesaprotu tos, kuri maksā Patreon, lai sekotu latviešiem 🤣🤣🤣.
26.11.2023 15:57 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Dita.D @ 25.11.2023 23:09

Bet varbūt tad arī tas nozīme to, ka nevajag ar katru vīrieti ko apprec, taisīt bērnus?
Labāk lai izbauda viens otru un to, ka ir brīvi esot kopā.

Nu bet, ja grib ar otro vīru arī kopēju bērnu? Tad jāmēģina. Turklāt Pēterim nav neviena bērna. Teorētiski viņš to var kādu dienu vēlēties. Un tad, ja nesanāks, ko tad?...
26.11.2023 16:58 |
 
Reitings 523
Reģ: 07.04.2022
Zane.muah @ 26.11.2023 01:34

Tā kā esmu Dzenītes Patreon sekotāja, tad zinot, kas tur notika, labi, ka viņi vēl tā turās. Viņi ir fantastiska ģimene un aiz tiem tekstiem slēpjas ļoti dziļš cilvēks. Patreonā viņi ir tik dzīvi. No instagram nekad nepateiksi, kāda viņa ir. Tur var redzēt visu dziļumu un ļoti priecājos, ka nolēmu palūrēt patreon vienu mēnesi. Tagad sekoju ar pilnīgi citu skatu uz viņiem

Visi mēs esam tikpat fantastiski cilvēki, ja atklāti tagad stāstītu savas sajūtas un to, kā gājis visās niansēs. Man, piemēram, šodien ejot no veikala ļoti sagribējās pa lielajam. Riktīgi sagrieza vēderu, ka domāju pirmo reizi mūžā aptaisīšos turpat uz ielas. Klusējot lādējos, kā tā pēkšņi sagribējās un kāpēc tieši šajā brīdī liekas, ka eju kājām tik lēni, lai gan patiesībā uzstādīju bez maz vai ātrgaitas rekordus, lai uzspētu līdz mājām. :D Vai par šāda veida ķibelēm man jāmaksā naudu, ja es to stāstītu publiski? Domāju, ka nē, jo ikvienai no mums ikdienā ir tādi vai šādi atgadījumi, kurus publiski Instā filtrē un lielāko daļu no tā nemaz neatstāsta. Katrs jau var maksāt par ko grib, bet es maksātu Patreonā tikai ārzemēs dzīvojošiem ievērojamiem cilvēkiem, kuri nebūtu parasti "Influenceri", jo tad arī tas, ko viņi rāda būtu interesanti, jo pie mums tāda nav pieejama. ;)
26.11.2023 17:14 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
LuckyStrike @ 26.11.2023 12:42
Nu vienkārši nevar samierināties, ka viņa tver dzīvi pilniem malkiem un apprecējusi jaunāku čali! ?

Cik stulbs secinājums 😁 arī man ir 6 g jaunāks vīrs un daudzus gadus, personīgais bizness un ceļojumi. Šis ir tajā stilā - tiklīdz kāds izsaka savas domas, ja tās nesaskan ar citu, tad automātiski man arī gribas vīru kā Pēteri, augumu kā Katrīnei un ceļojumus kā viņai! Smieklīgi! Es savu mūžu tādā minidzīvoklī nedzīvotu, jo dzīvoju privātmājā.
Elizabeteputnos @ 26.11.2023 11:59
šādi publiski noliek citas sievietes augumu un tad blakus Butterfly diskusijā raud, ka Elīnai ēšanas traucējumi, nez no kurienes, m?? No tādām kā Tu, kas apspriež un noliek katru, kam forma nav skelets. Saulietei ir skaists, sulīgs augums. Tieši noskatìjos Dzenītes un Saulietes video un jāsaka, Saulietes augums ļoti skaists, Dzenītei, protams, arī skaists, bet personīgi man patīk formīgāks kā Saulietei. Kaut visas 40-gadīgas sievietes Latvijā šādi izskatìtos!

Tiešām etalonu atradušas! Neaizmirstiet iemācīties arī zirgoties kā viņa 😆
SantaBarbara @ 26.11.2023 10:05

Marija un daudz labākā?
Vina tak ar nosūca gan no vēdera ,gan no cisku iekšpusēm pagājušo gadu taukus.
Tagad ,katru mēnesi uzrijas un tad liek kartejos story ,kā 4 dienas dzer tikai kokteilus,lai nomestu liekos 3-4 kg un tā uz rinki.

Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.
SarmaD @ 26.11.2023 10:04

Tiešām? ?

Jā, zinies, jo ja dzīvesveids ir saskaņā ar attieksmi pret sevi, tad kontrole nav nepieciešama, nevajag jaukt ar diētām un kaloriju skaitīšanu, kā to dara pulverīšu dāmas. Plus, ko pašas vel rakstat - pēc tam izmisuma skrien atsūknēt taukus. Sviests! Dzīvesveids, redzi, var notikt arī viegli un pats par sevi - tas kas nav ar pulverīšiem. Vispār nesaprotu, kā vīrietim var ko tā iebarot. Es domaju īstam vīrietim.
26.11.2023 17:32 |
 
Reitings 625
Reģ: 13.03.2020
Londine @ 26.11.2023 17:32

Cik stulbs secinājums ? arī man ir 6 g jaunāks vīrs un daudzus gadus, personīgais bizness un ceļojumi. Šis ir tajā stilā - tiklīdz kāds izsaka savas domas, ja tās nesaskan ar citu, tad automātiski man arī gribas vīru kā Pēteri, augumu kā Katrīnei un ceļojumus kā viņai! Smieklīgi! Es savu mūžu tādā minidzīvoklī nedzīvotu, jo dzīvoju privātmājā.
Tiešām etalonu atradušas! Neaizmirstiet iemācīties arī zirgoties kā viņa ?
Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.
Jā, zinies, jo ja dzīvesveids ir saskaņā ar attieksmi pret sevi, tad kontrole nav nepieciešama, nevajag jaukt ar diētām un kaloriju skaitīšanu, kā to dara pulverīšu dāmas. Plus, ko pašas vel rakstat - pēc tam izmisuma skrien atsūknēt taukus. Sviests! Dzīvesveids, redzi, var notikt arī viegli un pats par sevi - tas kas nav ar pulverīšiem. Vispār nesaprotu, kā vīrietim var ko tā iebarot. Es domaju īstam vīrietim.

taada biznesa sieviete ar sapnju dziivi, jauns viirietis un veiksmiigs bizness, celjojumi, veel maaja, bet kaut kaa tik daudz briiva laika, lai seedeetu klachu forumaa un analizeetu “neveiksmiigaku” cilveeku dziives. kaada sakritiiba ka visas foruma lielaas runaatajas vienmeer dziivo perfekto dziivi, katrai savs bizness, katrai izcils augums, briinishkjiigs viirietis pie saaniem un visi paareejie sasniegumi.. dazhas melo publiski, bet citas anoniimi (
26.11.2023 18:08 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Lorra @ 25.11.2023 20:16

Jaaa, pilnīgi savādāka. Tie noteikti nav filtri, tur kaut kas ir darīts ar seju. Atradu Ig tikai viņas store profilu, tur baigi daudz nevar redzēt. Ir viņai privātais?
viņas draudzenīte Elīna Andersone ar jau vairāk kā mēnesi nozudusi. Vai nav ko sastrādājušas?
26.11.2023 18:14 |
 
Nepatīk
Reitings 951
Reģ: 17.06.2022
Londine @ 26.11.2023 17:32

Cik stulbs secinājums ? arī man ir 6 g jaunāks vīrs un daudzus gadus, personīgais bizness un ceļojumi. Šis ir tajā stilā - tiklīdz kāds izsaka savas domas, ja tās nesaskan ar citu, tad automātiski man arī gribas vīru kā Pēteri, augumu kā Katrīnei un ceļojumus kā viņai! Smieklīgi! Es savu mūžu tādā minidzīvoklī nedzīvotu, jo dzīvoju privātmājā.
Tiešām etalonu atradušas! Neaizmirstiet iemācīties arī zirgoties kā viņa ?
Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.
Jā, zinies, jo ja dzīvesveids ir saskaņā ar attieksmi pret sevi, tad kontrole nav nepieciešama, nevajag jaukt ar diētām un kaloriju skaitīšanu, kā to dara pulverīšu dāmas. Plus, ko pašas vel rakstat - pēc tam izmisuma skrien atsūknēt taukus. Sviests! Dzīvesveids, redzi, var notikt arī viegli un pats par sevi - tas kas nav ar pulverīšiem. Vispār nesaprotu, kā vīrietim var ko tā iebarot. Es domaju īstam vīrietim.
“Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.”
Bet pāris komentārus zemāk, katrai viņas kājas krokai utt. bijāt pievērsusi uzmanību, kā arī dzimšanas dienas fotogrāfijai.
Neatbalstu Katrīni daudzās lietās, bet nu šeit ir jūtams īpaša nepatika😁 ka katru krunciņu/tauciņu jāapsmej un uz tā fona stāstīt cik pati veiksmīga, skaista utt.
Ja Jums tiešām būtu tāda dzīve kādu šeit pasniedzat, tad Jums nebūtu laika katru viņas tauku piciņu pētīt un garus memoārus rakstīt vēl par to.
26.11.2023 18:31 |
 
Reitings 2541
Reģ: 10.04.2022
komentators @ 26.11.2023 18:08

taada biznesa sieviete ar sapnju dziivi, jauns viirietis un veiksmiigs bizness, celjojumi, veel maaja, bet kaut kaa tik daudz briiva laika, lai seedeetu klachu forumaa un analizeetu “neveiksmiigaku” cilveeku dziives. kaada sakritiiba ka visas foruma lielaas runaatajas vienmeer dziivo perfekto dziivi, katrai savs bizness, katrai izcils augums, briinishkjiigs viirietis pie saaniem un visi paareejie sasniegumi.. dazhas melo publiski, bet citas anoniimi (

Egita tā Tu?😀😀😀😀😀😀
26.11.2023 18:43 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Nu te modeles savākušàs, ne tik modeles, bet arī fitness beibes 😁😁😁 Kačai ir pefekts augums, viss tur ir superīgi. Ceru, lai es pēc desmit gadiem tā izskatītos ☺ man arī patīk viņas vienkāršība, reizem varbūt tā mijās ar muļķīgumu, bet tas ir sievišķīgi. Man prieks par viņu, ka dzīvo dzīvi uz pilnu klapi! :)
26.11.2023 19:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits