IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2762
Reģ: 08.05.2022
Vilmara @ 24.11.2023 08:37

Tajā raidījumā, kur viņa bija pie E.Maliginas ciemos, teica, ka 3 gadus nesanākot, bet gribot.

Cik tad viņi ilgi ir kopā? Vai tad nav 3 gadi? Sanāk kā sagāja tā uzreiz tā mēģināja?
24.11.2023 08:49 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Lasu komentārus par Zani un nesaprotu..kādēļ jūs sekojat IG cilvēkiem, kuri jums besī?! Es visus, kuri man besī, atsekoju. Te palasu klaču, kura interesē un viss. Varbūt ir laiks pameklēt kādu hobiju, ja ir laiks skaitīt Kačiņas apēstās zupas bļodas un izdzertos kokteiļus?! Nu, tāds retorisks jautājums...
24.11.2023 09:09 |
 
Reitings 8144
Reģ: 16.02.2021
Katrīnei ir normāls augums, pie visa tā, ka patīk ēst un iedzert. Atcerēsimies, ka viņa ir gara un viņas uzbūve ir tāda, ka, pat visu laiku no vietas intensīvi rijot, uzēdīs mazliet tikai riepu, dibenu, ciskas un mazu tauku kārtiņu uz auguma, bet viņa nekad sevi nevarēs uzèst 2x lielāku vai resnu resnu. Viņa nav gluži caurbira, bet var ēst visu cik grib un ko grib un tikai viegli apvelties, tik pat viegli svaru zaudēt. Man ir tieši tas pats, es varu ēst visu un palikt formā, periodiski varbūt svars staigā 1-2kg. Es gan cenšos 3x ned iet uz zāli, lai nebûtu skinny fat, bet tvirta. Es sportoju, nevis lai nomestu svaru, bet tonusam, Katrīnei tas pats, jo viņa ir +/- tieva, ja viņa vēl regulāri sportotu vai ikdienā ēstu veselīgi, tad vispār būtu modele 😀 Cits jautājums ir par sejas ādu un kopējo veselību. Bet mums tievajām ir grūtāk atturēties, jo liels ēdiena daudzums svaru un pašsajūtu maz ietekmē, citas, kuras uzreiz jūt svara pieaugumu vai smaguma sajūtu, noteikti vieglāk sevi kontrolē ēdiena ziņā 😀 es viņu ļoti labi saprotu savā ziņā.
24.11.2023 10:09 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mercury6 @ 24.11.2023 10:09
Katrīnei ir normāls augums, pie visa tā, ka patīk ēst un iedzert. Atcerēsimies, ka viņa ir gara un viņas uzbūve ir tāda, ka, pat visu laiku no vietas intensīvi rijot, uzēdīs mazliet tikai riepu, dibenu, ciskas un mazu tauku kārtiņu uz auguma, bet viņa nekad sevi nevarēs uzèst 2x lielāku vai resnu resnu. Viņa nav gluži caurbira, bet var ēst visu cik grib un ko grib un tikai viegli apvelties, tik pat viegli svaru zaudēt. Man ir tieši tas pats, es varu ēst visu un palikt formā, periodiski varbūt svars staigā 1-2kg. Es gan cenšos 3x ned iet uz zāli, lai nebûtu skinny fat, bet tvirta. Es sportoju, nevis lai nomestu svaru, bet tonusam, Katrīnei tas pats, jo viņa ir +/- tieva, ja viņa vēl regulāri sportotu vai ikdienā ēstu veselīgi, tad vispār būtu modele ? Cits jautājums ir par sejas ādu un kopējo veselību. Bet mums tievajām ir grūtāk atturēties, jo liels ēdiena daudzums svaru un pašsajūtu maz ietekmē, citas, kuras uzreiz jūt svara pieaugumu vai smaguma sajūtu, noteikti vieglāk sevi kontrolē ēdiena ziņā ? es viņu ļoti labi saprotu savā ziņā.

Tikai viņai viņas neveselīgais dzīvesveids atspoguļojas ļoti sejā. Tā ka ļoti. Ja viņa savā medusmēnesī mēnesi no vietas katru dienu dzer alkoholu, tad viņa ir arī alkoholiķe. Un jau rūdīta. Diemžēl.
24.11.2023 10:18 |
 
Reitings 24091
Reģ: 18.08.2022
aauuu @ 24.11.2023 10:18

Tikai viņai viņas neveselīgais dzīvesveids atspoguļojas ļoti sejā. Tā ka ļoti. Ja viņa savā medusmēnesī mēnesi no vietas katru dienu dzer alkoholu, tad viņa ir arī alkoholiķe. Un jau rūdīta. Diemžēl.

Nekas ,atbrauks no medusmēneśa un pa taisno varēs reklamēt savu Nl maratonu,būs tieši ideala reklama,kā ielīst ziemassvetku kleitā nieka 3 nedēlu laikā😅😂
24.11.2023 10:51 |
 
Reitings 2903
Reģ: 05.09.2023
Es tā saprotu, ka te ir nolasījušas sabalansēta uztura piekopējas.
24.11.2023 10:51 |
 
Reitings 147
Reģ: 28.04.2023
Vot to diskutēšanu, cik, ko kurš ēd, es nesaprotu. Mans novērojums ir, ka latvietēm lielai daļai ir ēšanas traucējumi, daudzas baidās kārtīgi paēst, knābā tikai salātus un nemitīgi streso par savu svaru, reāli skaita katru kilogramu. Tā jau nav dzīve, ēst ir bauda, es labāk izvēlos būt nedaudz apaļāka, toties ēdu ko un cik gribu. Kādēļ tik ļoti ir jālien citu šķīvjos. Jāsaka tā, Katrīne ir cilvēks, kas bauda dzīvi pilnu krūti, nevis šķiro, ko drīkst, ko nē. Atslābstiet.
24.11.2023 10:57 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Gardenia @ 24.11.2023 01:12
Tur jau tā lieta, ka tieši tā rīšana man nolasās kā pie bulīmijas, sākumā sarij pēc tam atrij. Nu nevaru izskaidrot to slaidumu savādāk.

Kurā vietā viņa ir super slaida? Viņai ir tauki gan uz vēdera, gan uz ciskām. Es esmu daudz slaidāka par Katrīnu, tajā pašā laikā VS modele neesmu. Nekādu baigo rīšanu neredzu, visos ceļojumos ēdu tāpat, ja ne vairāk. Nekad dzīvē neesmu neko ne sūkusi, ne kaut kādas sūda diētas ievērojusi, nemaz nerunājot par kaut kādām vemšanām. Vajadzētu saprast, ka ir arī cilvēki ar normālu vielmaiņu, kuriem nav jāpārtiek no salātu lapām, lai neripotu.
24.11.2023 11:13 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Subidubi @ 24.11.2023 10:57
Vot to diskutēšanu, cik, ko kurš ēd, es nesaprotu. Mans novērojums ir, ka latvietēm lielai daļai ir ēšanas traucējumi, daudzas baidās kārtīgi paēst, knābā tikai salātus un nemitīgi streso par savu svaru, reāli skaita katru kilogramu. Tā jau nav dzīve, ēst ir bauda, es labāk izvēlos būt nedaudz apaļāka, toties ēdu ko un cik gribu. Kādēļ tik ļoti ir jālien citu šķīvjos. Jāsaka tā, Katrīne ir cilvēks, kas bauda dzīvi pilnu krūti, nevis šķiro, ko drīkst, ko nē. Atslābstiet.

Tā tas diemžēl ir bijis vienmēr. Jo Latvija maza valsts, vīriešu vēl mazāk, visām nepietie, un tāpēc visas konkurē ar skaistumu un slaidumu. Kamēr vidējais statistiskais latviešvīrietis diemžēl formai līdzi nemaz neseko, bet sievieti sev grib slaidu visos laikos.
24.11.2023 11:42 |
 
Reitings 8144
Reģ: 16.02.2021
Miuce @ 24.11.2023 11:13

Kurā vietā viņa ir super slaida? Viņai ir tauki gan uz vēdera, gan uz ciskām. Es esmu daudz slaidāka par Katrīnu, tajā pašā laikā VS modele neesmu. Nekādu baigo rīšanu neredzu, visos ceļojumos ēdu tāpat, ja ne vairāk. Nekad dzīvē neesmu neko ne sūkusi, ne kaut kādas sūda diētas ievērojusi, nemaz nerunājot par kaut kādām vemšanām. Vajadzētu saprast, ka ir arī cilvēki ar normālu vielmaiņu, kuriem nav jāpārtiek no salātu lapām, lai neripotu.

Tieši tā, man tieši liekas norma ēst visu, ko grib un nepalikt resnam, te laikam daudzām tomēr tā nav, izrādās. Cilvēks parastais var ēst visu, ko grib, jā, arī normāli izēsties, pierīties, lietot alkoholu un nepalikt resns un tā būtu norma. Normāli tieši nav apvelties apēdot kaut ko lieku vai kaut vai uzdzīvojot periodiski ar ēdienu. Ja viss ir labi ar vielmaiņu, tad cilvēks nevar palikt resns, arī ēdot daudz, protams, var rasties dažas problēmzonas, bet to var labot ar sportu un procedūrām, līdz ar to, turpināt rīt un būt tieva. Es nerunāju par veselību un izskatu, bet tieši par svaru. Protams, sejā redz alkoholu un sāļus ēdienus, saldumus, tas visiem ir skaidrs, bet tik pat daudzām arī seja maz cieš no neveslīga dzīvesveida. Es arī varu ēst tik pat daudz cik Katrīne un man arī nav ne bulīmija, ne tauki jāatsūc. Man ļoti žēl tās, kurām tā nav 😀
24.11.2023 12:03 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Vilmara @ 24.11.2023 11:42

Tā tas diemžēl ir bijis vienmēr. Jo Latvija maza valsts, vīriešu vēl mazāk, visām nepietie, un tāpēc visas konkurē ar skaistumu un slaidumu. Kamēr vidējais statistiskais latviešvīrietis diemžēl formai līdzi nemaz neseko, bet sievieti sev grib slaidu visos laikos.

Tās jau sen ir muļķības, ka Latvijā vīrieši ir mazāk. Nevajag kaut kādu stulbu folkloru izplatīt.
Nu, ja vien tev interesējošie nav 50+. Vīrieši vnk ātrāk nomirst.
Precību gados tieši sievietes ir mazāk.
https://stat.gov.lv/lv/statistikas-temas/iedzivotaji/iedzivotaju-skaits/2323-iedzivotaji-pec-dzimuma-un-vecuma
24.11.2023 12:11 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Mercury6 @ 24.11.2023 12:03

Tieši tā, man tieši liekas norma ēst visu, ko grib un nepalikt resnam, te laikam daudzām tomēr tā nav, izrādās. Cilvēks parastais var ēst visu, ko grib, jā, arī normāli izēsties, pierīties, lietot alkoholu un nepalikt resns un tā būtu norma. Normāli tieši nav apvelties apēdot kaut ko lieku vai kaut vai uzdzīvojot periodiski ar ēdienu. Ja viss ir labi ar vielmaiņu, tad cilvēks nevar palikt resns, arī ēdot daudz, protams, var rasties dažas problēmzonas, bet to var labot ar sportu un procedūrām, līdz ar to, turpināt rīt un būt tieva. Es nerunāju par veselību un izskatu, bet tieši par svaru. Protams, sejā redz alkoholu un sāļus ēdienus, saldumus, tas visiem ir skaidrs, bet tik pat daudzām arī seja maz cieš no neveslīga dzīvesveida. Es arī varu ēst tik pat daudz cik Katrīne un man arī nav ne bulīmija, ne tauki jāatsūc. Man ļoti žēl tās, kurām tā nav ?

Iestājoties noteiktam vecumam lielai daļai šīs superspējas (laba vielmaiņa) zūd (jājautā mediķiem kāpēc, kaut kas ar hormoniem laikam) un ir jākontrolē, ko tu ēd, ja negribi izskatīties slikti (un nē, tas nav viegli, tas ir ļoti, ļoti grūti).
Vasiļevska ir slaida sieviete, bet ne anoreksiķe, un turklāt zināms, ka gan tievēšanas maratonos iet, kas nav veselīgi, gan operācijas veic ar tauku atsūkšanu. Tādēļ nesaprotu izbrīnu. Bet visvairāk jau pārsteidza tiešām, ka šeit dažas uzskaita ēdienus un kumosus. 😀😀
Našķoties Zane savukārt pārmest, ka viņa taisa receptes tādas, kādas grib, nevis salātlapu ar tomātu.. meitenes, jūs varat labāk 😀
24.11.2023 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 6247
Reģ: 01.04.2009
Nezinu, kā citām, bet manā draudzeņu un paziņu lokā sievietes un es pati bauda dzīvi, ceļojumos ēd, ko vēlas, tāpat arī ikdienā un neviena neietilpst kategorijās , kam liels liekais svars vai otrā galējība - ēd tikai salātus un skaita kalorijas (nepazīstu , ja godīgi, nemaz tādas), tas ir iespējams! Ne visas tik briesmīgi iespringst par svaru. Protams, arī aktīvs dzīvesveids palīdz 🙂 Par Vasiļevsku - lai tač ēd, alko gan varētu mazāk, bet tak nav mana darīšana 😂
24.11.2023 12:34 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Ārpus tēmas, kāds zin, kas ir Dona draudzene?
24.11.2023 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Madara Mālmane
24.11.2023 14:56 |
 
Reitings 1897
Reģ: 17.04.2023
Linus @ 23.11.2023 21:23

Kā- kāpēc? Tāpēc, ka viņa vīru bieži iekļauj savos storijos un reelos, līdz ar to man ir tiesības par viņu izteikt viedokli.? Gluži kā par Jutu un viņas vīru, Dzenīti un viņas vīru un visiem pārējiem influenceru dzīvesbiedriem
Un tālāk?
24.11.2023 15:20 |
 
Reitings 627
Reģ: 02.03.2022
Pelnrukšķīte @ 24.11.2023 12:11

Tās jau sen ir muļķības, ka Latvijā vīrieši ir mazāk. Nevajag kaut kādu stulbu folkloru izplatīt.
Nu, ja vien tev interesējošie nav 50+. Vīrieši vnk ātrāk nomirst.
Precību gados tieši sievietes ir mazāk.
https://stat.gov.lv/lv/statistikas-temas/iedzivotaji/iedzivotaju-skaits/2323-iedzivotaji-pec-dzimuma-un-vecuma

nelasīju visu, bet kāda ir šo vīriešu kvalitāte? Diez vai ārējie dzimumorgāni ir vienīgais izvēles kritērijs kā tas ir statistiskajā pētījumā.
24.11.2023 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 1470
Reģ: 29.01.2009
Magnolija @ 24.11.2023 14:56
Madara Mālmane

Ir vēl kopā, ja? Sen nav manīti. Man viņā liekas kaut kas vīrišķīgs, gan vaibstos, gan raksturā, kad izlasīju kaut kādu interviju pirms kāda gada vai diviem.
24.11.2023 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
100% nezinu, bet domāju, ka jā, šodien arī storijā kopā.
24.11.2023 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Man vienalga, cik Katrīne ēd, bet mani kaitina tie paātrinātie storiji ar to briesmīgo balsi, agrāk tādi nebija, vairs neskatos 😄
24.11.2023 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits