IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2796
Reģ: 05.09.2023
Paklausijos Krūzes angļu valodu. Meitenes, tās kas nedzīvo ārzemēs un ikdienā nerunā angliski, es varu galvu likt ķīlā, ka jums šķiet, ka mākat labāk, bet patiesībā runātu šausmīgāk. Nav viņai sūdīga valoda.
09.11.2023 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 866
Reģ: 17.12.2010
Lindai no cloudberry ļoti pamainījies IG saturs, agrāk bija tāda mīlīga, ģimeniska. Tagad pataisa sevi par tādu iedomīgo, diezgan uzspēlēti. Gan jau saturs kā tāds un visi video ir kvalitatīvāki, to es neapstrīdu, bet vai tas dod viņai panākumus? Nez kā viņai veicas ar ASV tirgus iekarošanu, šaubos ka šāds saturs pozitīvi atsaucas uz LV tirgu, bet nu varbūt kļūdos.
09.11.2023 09:08 |
 
Reitings 4435
Reģ: 19.09.2016
Par to suni ārstniecības iestādē - tiešām antireklāma. Biju noskatījusi šo meistari (A.Ruskuli) priekš vienas procedūras, bet tagad redzot cik tur viss nehigiēniski notiek, atsita vēlmi tur iet. Invazīvu procedūru videi ir jābūt teju sterilai, tur nav šaubu.
09.11.2023 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 866
Reģ: 17.12.2010
Esmu šokā, cik prasti mediji raksta par Vizlu un KP, es saprotu, ka te var rakstīt tādā valodā un ar nepārbaudītiem faktiem, bet ka Delfi raksta Vizla, nevis Laura Vizla un runā par spekulācijām un cilvēku novērojumiem, ne par faktiem, tas ir neprofesionāli 😳
09.11.2023 09:14 |
 
Reitings 9018
Reģ: 08.03.2021
SarmaD @ 09.11.2023 09:05
Paklausijos Krūzes angļu valodu. Meitenes, tās kas nedzīvo ārzemēs un ikdienā nerunā angliski, es varu galvu likt ķīlā, ka jums šķiet, ka mākat labāk, bet patiesībā runātu šausmīgāk. Nav viņai sūdīga valoda.

Ne tik daudz slikta, cik drausmīgi samocīta un nedabiska. Cauri jūtams tas, cik viņai tas nāk grūti. Cilvēks izliekas par to, kas nav. Nu nesanāk.
09.11.2023 09:17 |
 
Reitings 2796
Reģ: 05.09.2023
Nastja32 @ 09.11.2023 09:17

Ne tik daudz slikta, cik drausmīgi samocīta un nedabiska. Cauri jūtams tas, cik viņai tas nāk grūti. Cilvēks izliekas par to, kas nav. Nu nesanāk.

Bet cilvēks veido šo valodu, cenšas. Vai kāds ir dzimis šeit Latvijā ar perfektu izrunu? Nu ne taču. Visiem mums ir viņa samocīta, ja nerunā ikdienā. Tā vienkārši ir.
09.11.2023 09:19 |
 
Reitings 3867
Reģ: 27.06.2014
Vasiļevska (ex Sauliete) mēģina ēst to sienāzi. Tikmēr viņas vīrs otra pāra un mazu bērnu klātbūtnē: “tā kā mājās trenējāmies uz celīšiem, acis ciet un mute vaļā”. Pats tizli rēc un Katrīne līdzi. Debiloīdi! Izskatās un izklausās, ka viņam nevis 30 gadi, bet vecs pretīgs izvirtulis.
09.11.2023 10:32 |
 
Reitings 2796
Reģ: 05.09.2023
Arahne @ 09.11.2023 10:32
Vasiļevska (ex Sauliete) mēģina ēst to sienāzi. Tikmēr viņas vīrs otra pāra un mazu bērnu klātbūtnē: “tā kā mājās trenējāmies uz celīšiem, acis ciet un mute vaļā”. Pats tizli rēc un Katrīne līdzi. Debiloīdi! Izskatās un izklausās, ka viņam nevis 30 gadi, bet vecs pretīgs izvirtulis.

Tas bija tik cringe. Pēteris man asociējas ar narcisu. Viņam uzmanība, man liekas, patīk un ir baigais patmīlis.
09.11.2023 10:37 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Magnolija @ 09.11.2023 09:14
Esmu šokā, cik prasti mediji raksta par Vizlu un KP, es saprotu, ka te var rakstīt tādā valodā un ar nepārbaudītiem faktiem, bet ka Delfi raksta Vizla, nevis Laura Vizla un runā par spekulācijām un cilvēku novērojumiem, ne par faktiem, tas ir neprofesionāli ?

Tev ir pārāk augstas un maldīgas ekspektācijas par Delfi mediju, tas taču ir prasts Dzeltens medijs, tāds pats kā jauns, apollo, tvnet. Viņi var no sevis tēlot ko grib, lai aizmālētu acis dīvāna ekspertiem un pensionāriem ar saviem retumis nesliktiem maksas rakstiem, bet viņi ir Dzeltenā prese un to savā info par sevi nekad nav slēpuši.
Es saprastu sašutumu varētu vērst, ja LSM vai Leta ko tādu uzrakstītu, jo tie nav Dzeltenie, bet Delfi dzeltenāks par dzeltenu.
09.11.2023 10:39 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Dony17 @ 08.11.2023 20:07
Tas kuras te zina labāk, kas vīriešiem patīk un kas nē, laikam nespēj pārdzīvot, ka citas spēj ielikt krūtis, kopt nagus, uzlabot lūpas tā vietā lai čīkstētu un noliktu citas. Jebkura normāla sieviete pirmkārt veic uzlabojumus priekš sevis, un tad ja vīrietis viņu mīl vai viņa atrod normālu vīrieti viņš viņu iemīlēs ar to kāda viņa ir, ja viņa tā jūtas labāk un skaistāk. Ja jums skauž ka citām ir silikona krūtis vai filerlupas nu nevajag runāt visu vīriešu vārda kkadas muļķības. Pēc pensēm izklausaties vai visticamāk skolotājas pēc profesijas , svārkos zem celīša 24/7 un neskūtam padusem jo večiem patik viss kas dabīgs ?

Fillerus lūpās un silikonu krūtis (nepieminu patiešām nepieciešamības gadījumus), ka ir vizuāls defekts vai tamlīdzīga problēma, liek tikai nabadzīga gala meitenes, jo nabadzīgāka un aprobežotāka, jo lielāka iespēja, ka iespējams ieraudzīt tādu visā krāšņumā.
Meitenes, kas liek tos pēdējos gadus un tagad, ir vienkārši atpalikušas un palikušas kaut kur pagātnē. Agrāk tas bija ļoti aktuāli. Kamēr sakarīgas, sakoptas meitenes brauc ar jauno Mercedes bez salaistiem filleriem lūpās, tikmēr kāda ar savu veco bmw vai mazdu brauc uz kārtējo vizīti ielaist vēl kādu 1 ml 🤣🤣🤣🤣 Neka personīga meitenes, neesmu pret uzlabojumiem un, ja kādai ir mazas lūpas, tad tos fillerus labāk ir ielaist, ja jūt vajadzību. Tikai saku, ko esmu reāli redzējusi 🤣🤣🤣 Kāda ir īsta auditorija, kas vairumā lieto šo pakalpojumu
09.11.2023 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 9769
Reģ: 15.03.2012
Arahne @ 09.11.2023 10:32
Vasiļevska (ex Sauliete) mēģina ēst to sienāzi. Tikmēr viņas vīrs otra pāra un mazu bērnu klātbūtnē: “tā kā mājās trenējāmies uz celīšiem, acis ciet un mute vaļā”. Pats tizli rēc un Katrīne līdzi. Debiloīdi! Izskatās un izklausās, ka viņam nevis 30 gadi, bet vecs pretīgs izvirtulis.

Ak, tad Pēteris apstiprina, ka ir sūkātāja 😄, bet tad jau sanāk, ka tomēr ne tik laba, ja vēl jātrenējas 🙈
09.11.2023 10:45 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Elizabeteeee @ 09.11.2023 10:40

Fillerus lūpās un silikonu krūtis (nepieminu patiešām nepieciešamības gadījumus), ka ir vizuāls defekts vai tamlīdzīga problēma, liek tikai nabadzīga gala meitenes, jo nabadzīgāka un aprobežotāka, jo lielāka iespēja, ka iespējams ieraudzīt tādu visā krāšņumā.
Meitenes, kas liek tos pēdējos gadus un tagad, ir vienkārši atpalikušas un palikušas kaut kur pagātnē. Agrāk tas bija ļoti aktuāli. Kamēr sakarīgas, sakoptas meitenes brauc ar jauno Mercedes bez salaistiem filleriem lūpās, tikmēr kāda ar savu veco bmw vai mazdu brauc uz kārtējo vizīti ielaist vēl kādu 1 ml ???? Neka personīga meitenes, neesmu pret uzlabojumiem un, ja kādai ir mazas lūpas, tad tos fillerus labāk ir ielaist, ja jūt vajadzību. Tikai saku, ko esmu reāli redzējusi ??? Kāda ir īsta auditorija, kas vairumā lieto šo pakalpojumu

Nevar nepiekrist! Ko tik nedarīs, lai to veci pie sāniem noturētu vai nocopētu:D
09.11.2023 10:49 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2019
Elizabeteeee @ 09.11.2023 10:40

Fillerus lūpās un silikonu krūtis (nepieminu patiešām nepieciešamības gadījumus), ka ir vizuāls defekts vai tamlīdzīga problēma, liek tikai nabadzīga gala meitenes, jo nabadzīgāka un aprobežotāka, jo lielāka iespēja, ka iespējams ieraudzīt tādu visā krāšņumā.
Meitenes, kas liek tos pēdējos gadus un tagad, ir vienkārši atpalikušas un palikušas kaut kur pagātnē. Agrāk tas bija ļoti aktuāli. Kamēr sakarīgas, sakoptas meitenes brauc ar jauno Mercedes bez salaistiem filleriem lūpās, tikmēr kāda ar savu veco bmw vai mazdu brauc uz kārtējo vizīti ielaist vēl kādu 1 ml ???? Neka personīga meitenes, neesmu pret uzlabojumiem un, ja kādai ir mazas lūpas, tad tos fillerus labāk ir ielaist, ja jūt vajadzību. Tikai saku, ko esmu reāli redzējusi ??? Kāda ir īsta auditorija, kas vairumā lieto šo pakalpojumu
Dīvains novērojums jo es tiesi pretēji novēroju, ja prestižāks un dārgs auto no tā izkāpj ar lūpām skropstām un visu pilno paketi :D un vēl iedomīgais LV skatiens uz visiem deguns gaisā un soļi ar galva augšā.
09.11.2023 10:49 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Krizdole @ 09.11.2023 10:45

Ak, tad Pēteris apstiprina, ka ir sūkātāja ?, bet tad jau sanāk, ka tomēr ne tik laba, ja vēl jātrenējas ?

Pats par sevi jau ir OK, ka "sūkātāja", kas liecina, ka ar sexu viss kārtībā, bet vai par to ir skaļi sabiedrībā jāizsakās?! Izskatās, ka Pēterim nojukušas robežas starp privāto dzīvi un instagram storijiem. Bet vispār ļoti nepatīkams tips, izskatās visu laiku nenormāli iedomīgs un augstprātīgs Katrīnes storijos. Un, kad viņa sauc viņu par "puisīti", reāli izklausās, ka tā ir laulība starp "māti" un "dēlu". Viņiem ir liela vecuma starpība, kas tikai veicina tādu lomu sadali...
09.11.2023 11:22 |
 
Reitings 2796
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteeee @ 09.11.2023 10:40

Fillerus lūpās un silikonu krūtis (nepieminu patiešām nepieciešamības gadījumus), ka ir vizuāls defekts vai tamlīdzīga problēma, liek tikai nabadzīga gala meitenes, jo nabadzīgāka un aprobežotāka, jo lielāka iespēja, ka iespējams ieraudzīt tādu visā krāšņumā.
Meitenes, kas liek tos pēdējos gadus un tagad, ir vienkārši atpalikušas un palikušas kaut kur pagātnē. Agrāk tas bija ļoti aktuāli. Kamēr sakarīgas, sakoptas meitenes brauc ar jauno Mercedes bez salaistiem filleriem lūpās, tikmēr kāda ar savu veco bmw vai mazdu brauc uz kārtējo vizīti ielaist vēl kādu 1 ml ???? Neka personīga meitenes, neesmu pret uzlabojumiem un, ja kādai ir mazas lūpas, tad tos fillerus labāk ir ielaist, ja jūt vajadzību. Tikai saku, ko esmu reāli redzējusi ??? Kāda ir īsta auditorija, kas vairumā lieto šo pakalpojumu

Savādi, ka tā jāvēro kura no kādas mašīnas izkāpj un kādus fillerus kur salikusi. Vai tik pašai nav kādi kompleksi...
09.11.2023 11:25 |
 
Reitings 758
Reģ: 03.11.2022
Nav_vispar @ 09.11.2023 09:09
Par to suni ārstniecības iestādē - tiešām antireklāma. Biju noskatījusi šo meistari (A.Ruskuli) priekš vienas procedūras, bet tagad redzot cik tur viss nehigiēniski notiek, atsita vēlmi tur iet. Invazīvu procedūru videi ir jābūt teju sterilai, tur nav šaubu.

Ruskule no sevis iedomājusies baigo specu,kas varbūt arî zināšanu apjomā ir,taču viņai ir smaga roka un durt pati nejēdz,vai arī dur pieklājīgi piedomājot tikai Jelinskai un citām ar līdzīga maka biezumu. Biju pie viņas laist filleri un botoxu,viņa vnk mauc deviņas ādas-es samaksāju kkur pie 900 eur toreiz. Lai gan iesākumā runājām par mazāku summu,bet procesa laikā/tev vajag tur,tur un vel tur🙀 īsāk sakot-viņai patīk nauda!
09.11.2023 11:43 |
 
Reitings 390
Reģ: 15.02.2022
SarmaD @ 09.11.2023 10:37

Tas bija tik cringe. Pēteris man asociējas ar narcisu. Viņam uzmanība, man liekas, patīk un ir baigais patmīlis.

Pēterī ir kaut kas reti riebīgs. Vińš man drebuli uzdzen.
09.11.2023 11:44 |
 
Reitings 4435
Reģ: 19.09.2016
Pinko @ 09.11.2023 11:43

Ruskule no sevis iedomājusies baigo specu,kas varbūt arî zināšanu apjomā ir,taču viņai ir smaga roka un durt pati nejēdz,vai arī dur pieklājīgi piedomājot tikai Jelinskai un citām ar līdzīga maka biezumu. Biju pie viņas laist filleri un botoxu,viņa vnk mauc deviņas ādas-es samaksāju kkur pie 900 eur toreiz. Lai gan iesākumā runājām par mazāku summu,bet procesa laikā/tev vajag tur,tur un vel tur? īsāk sakot-viņai patīk nauda!

Oho, paldies par info! Jo cenrādī jau cenas šķiet ok, kas norādītas. Man neder tāds meistars, kam patīk daudz. Man ir svarīgs tāds, lai ir mēra sajūta, jo lūpās lieku tikai 0,5 ml. Un nē, neesmu stulba un nabadzīga, kā te dažām patīk izteikties (lasīt augstāk). Nezinātājs nekad nepateiktu, ka man lūpās ir filleri. No 0,5 ml nav iespējams uztaisīt pīļu lūpas.
Tā kā meklēju jaunu meistari, tad varbūt kāda var ieteikt kādu, kura jūt mēru un ir ar gaumi?
09.11.2023 11:49 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
SarmaD @ 09.11.2023 11:25

Savādi, ka tā jāvēro kura no kādas mašīnas izkāpj un kādus fillerus kur salikusi. Vai tik pašai nav kādi kompleksi...

Es ļoti bieži eju uz masāžām un sejas procedūrām pati, tādēļ ir iekritīs acīs ar laiku kādas dāmas nāk uz kosmetoloģijas procedūrām
Tas ka nāk ielaist kārtējo 1 ml vairāk pārspīlējums, bet pirmajā iespaidā parasti tādas meitenes vai sievietes neko labu neatstāj, kārtējie tukšie cilvēki
Grib izskatīsies dārgi un labi, bet sanāk pretējs efekts
09.11.2023 11:52 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Elizabeteeee @ 09.11.2023 11:52

Es ļoti bieži eju uz masāžām un sejas procedūrām pati, tādēļ ir iekritīs acīs ar laiku kādas dāmas nāk uz kosmetoloģijas procedūrām
Tas ka nāk ielaist kārtējo 1 ml vairāk pārspīlējums, bet pirmajā iespaidā parasti tādas meitenes vai sievietes neko labu neatstāj, kārtējie tukšie cilvēki
Grib izskatīsies dārgi un labi, bet sanāk pretējs efekts

Kā arī esmu ieverojusi, ka parasti 30 + sievietes ir tās izlecējas, 40 + nāk piezemetākas
09.11.2023 11:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits