IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
SantaBarbara @ 14.11.2022 09:40
LielāsJutas aizstāves ,lai aiziet palasa Jutas atbildes uz jautājumiem,kad teicām,ka var redzēt,ka kāzas bijušas vienkarshi uz fikso ,tad teica ,ka nav un slavēja Jutas nobriedušo pratu ar nezīmēšanos standarta kāzu kleitā un neiznesot to tik loti uz āru,jo abiem tomēr nav pirmās laulības!
Bet pēc Q&A jau viss skaidrs ,ka būs gan lielas kāzas ,gan gara balta kleita,ks tika uzsvērts vairākas reizes!Nu būs kāzas arī priekš IG un prata nav neko tur baigi nobriedusi!
Vel interesanti likās par tiem hobijiem ?
Gan jau kāda forumniece uzdeva -izrādās Jutas hobijs ir vecu lietu restaurēšana ,vel tur ir citi hobiji,bet pa istam liekas nav neviens vinas ,vina dara to ko visi citi grib ,aizgūtie hobiji!
Vel pieminot,ka klausas audibooks kopā ar Juri,kas galigi vairs nepārsteidz!
Un par to gērbšanās stilu arī jau esot mēginājusi gėrbties parastā,Lai “IEDERETOS!
un tik pat daudzas ari teica ka tas ir malacis ka noorganizēja visu uzreiz un lai nezaudētu apprecējās. Manuprāt,tas ir daudz vīrišķīgak neka ka Gints kas jau uztaisa sīko un tad nekas cits neatliek kā precēties .šeit vīrietis parāda ka viņa svarīga.
Un par to ģērbšanos,vai tev nav neviens apģērba gabals ,kas šķiet galigi ne un stils ne,bet kad visi sāk apkārt tā ģērbties agri vai vēlu arī gribi izmēģināt? Man tā ir
14.11.2022 11:41 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 14.11.2022 11:41
un tik pat daudzas ari teica ka tas ir malacis ka noorganizēja visu uzreiz un lai nezaudētu apprecējās. Manuprāt,tas ir daudz vīrišķīgak neka ka Gints kas jau uztaisa sīko un tad nekas cits neatliek kā precēties .šeit vīrietis parāda ka viņa svarīga.
Un par to ģērbšanos,vai tev nav neviens apģērba gabals ,kas šķiet galigi ne un stils ne,bet kad visi sāk apkārt tā ģērbties agri vai vēlu arī gribi izmēģināt? Man tā ir

Nē,man tā nav !
Pluss vina nerunā par apgērba gabalu,bet gan imidza mainu,ka centās pielagoties,jo visi gērbjas neuzkrītoši,lai nereklametos,jo Jura bagatie draugi negrib izcelties ,bet tad esot pati sapratusi,ka tāpat vina ir un paliek foreigner ,lidz ar to nav jēgas tik loti pielagoties apgērba zinā!
14.11.2022 11:59 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
SantaBarbara @ 14.11.2022 09:40
LielāsJutas aizstāves ,lai aiziet palasa Jutas atbildes uz jautājumiem,kad teicām,ka var redzēt,ka kāzas bijušas vienkarshi uz fikso ,tad teica ,ka nav un slavēja Jutas nobriedušo pratu ar nezīmēšanos standarta kāzu kleitā un neiznesot to tik loti uz āru,jo abiem tomēr nav pirmās laulības!
Bet pēc Q&A jau viss skaidrs ,ka būs gan lielas kāzas ,gan gara balta kleita,ks tika uzsvērts vairākas reizes!Nu būs kāzas arī priekš IG un prata nav neko tur baigi nobriedusi!
Vel interesanti likās par tiem hobijiem ?
Gan jau kāda forumniece uzdeva -izrādās Jutas hobijs ir vecu lietu restaurēšana ,vel tur ir citi hobiji,bet pa istam liekas nav neviens vinas ,vina dara to ko visi citi grib ,aizgūtie hobiji!
Vel pieminot,ka klausas audibooks kopā ar Juri,kas galigi vairs nepārsteidz!
Un par to gērbšanās stilu arī jau esot mēginājusi gėrbties parastā,Lai “IEDERETOS!

Te pat var piekrist, ka uzspēlēts teātris tiem, kas tāpat nenovērtēs, ir pavisam lieki.
14.11.2022 12:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Par to ģērbšanās stila maiņu - pilnīgi un galīgi saprotu Jutu, jo arī man tā bija! Un zinu, ka daudziem (precīzāk daudzām) tā ir bijis.
Kad es sāku braukāt uz Vāciju un pārcēlos tur uz dzīvi, no paša sākuma ģērbos tā kā ģērbos LV dzīvojot, pēc tam sāku just, ka kaut kā baigi kontrastēju uz citu fona, pati to izjutu, nevis kāds uz mani baigi skatījās. Tad sāku ģērbties vienkāršāk, līdzīgi citiem, bet ar laiku sapratu, ka nu kāda starpība, jāģērbjās kā patīk. Un tam visam pa vidu vēl bija posms, kad Vācijā esot es ģērbos kā vācietes, bet aizbraucot uz Latviju, ģērbos kā senāk 😂
Tagad esmu nonākusi tādā punktā, ka man jau ir vienalga, tagad es ģērbjos tā, ka ne gluži iekļaujos vāciešu standartos, bet Latvijā arī neizskatos pēc vietējās. Tāds mix sanāk, bet pats galvenais, ka jūtos labi . Tieši tas pats ir Jutai.
14.11.2022 12:10 |
 
Reitings 3303
Reģ: 05.12.2021
SantaBarbara @ 14.11.2022 11:59

Nē,man tā nav !
Pluss vina nerunā par apgērba gabalu,bet gan imidza mainu,ka centās pielagoties,jo visi gērbjas neuzkrītoši,lai nereklametos,jo Jura bagatie draugi negrib izcelties ,bet tad esot pati sapratusi,ka tāpat vina ir un paliek foreigner ,lidz ar to nav jēgas tik loti pielagoties apgērba zinā!
Un ko tu tik traki cepies? Vai tev nebūtu vispār jābūt vienalga par sveša cilvēka kāzām.? Nevis vēl jāienāk anonīmā forumā un lepni jāpaziņo, ka redz ka jums nebija taisnība.
Un kāpēc kāzas Latvijā uzreiz par godu IG. Vai tiešām nevar būt tā, ka viņi grib savest kopā savas ģimenes, draugus un uztaisīt skaistu pasākumu ar visām tradīcijām?
Mazāk sēdēt IG un ķidāt citu dzīves.
14.11.2022 12:17 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Oldzīte sapsihojās, gribu dzirdēt, kādu šoreiz vētru sacels ūdens glāzē. 😛
14.11.2022 12:33 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Meitenearputniem @ 14.11.2022 11:41
un tik pat daudzas ari teica ka tas ir malacis ka noorganizēja visu uzreiz un lai nezaudētu apprecējās. Manuprāt,tas ir daudz vīrišķīgak neka ka Gints kas jau uztaisa sīko un tad nekas cits neatliek kā precēties .šeit vīrietis parāda ka viņa svarīga.
Un par to ģērbšanos,vai tev nav neviens apģērba gabals ,kas šķiet galigi ne un stils ne,bet kad visi sāk apkārt tā ģērbties agri vai vēlu arī gribi izmēģināt? Man tā ir

Te jau nu vispār ir manāmas pretrunas, jo gan vienā, gan otrā gadījumā bija apstākļi, kas veicināja laulības noslēgšanu - Ginta gadījumā tas bija bērns, Jura - iespējamā neielaišana ASV. Ne viens, ne otrs nav gluži romantiski un bez aprēķina. :) Nesaku, ka tas ir slikti, vienkārši pagaidām nav skaidrs, vai Juris beigās nebūs Gints Nr.2.
14.11.2022 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 10932
Reģ: 15.03.2012
karenmil @ 14.11.2022 12:33
Oldzīte sapsihojās, gribu dzirdēt, kādu šoreiz vētru sacels ūdens glāzē. ?

Oooo, preses konference restorānā, protams, kā gan savādāk, zvaigznes taču. Un pat nebūs laika strādāt, jo būs jāņemas ar tiesām 🤦‍♀️ nu ka tik neiebrauc lielākos mīnuso, kā ir plānotie ieņēmumi
14.11.2022 13:11 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
krixis3 @ 14.11.2022 12:17
Un ko tu tik traki cepies? Vai tev nebūtu vispār jābūt vienalga par sveša cilvēka kāzām.? Nevis vēl jāienāk anonīmā forumā un lepni jāpaziņo, ka redz ka jums nebija taisnība.
Un kāpēc kāzas Latvijā uzreiz par godu IG. Vai tiešām nevar būt tā, ka viņi grib savest kopā savas ģimenes, draugus un uztaisīt skaistu pasākumu ar visām tradīcijām?
Mazāk sēdēt IG un ķidāt citu dzīves.

Bet,ja es te nesēdētu un nekidātu svešas dzīves ,Tev ienākot forumā nebūtu ko lasīt right?😀
Manis pėc kaut vai ,lai precas 10 x ,sev ,gimenei ,IG ,realitates šovam ….
Vienkarshi,kad mēs šeit paris lpp atpakalj diskutējām,par pėkšno kāzu faktu,tad dala izteicās,ka Juta malacis netaisa lielas kāzas un nezīmējas ,jo mentali nobriedusi,malacis bla bla ,bet beigas gluži tā nav !
Protams žetons Jurim par nevilcināšanos!
14.11.2022 13:41 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
Žēl,ka Valdmane Jekaterina vīra ietekmē ir sākusi sevi notetovēt. Bija smuka sieviete ar savu “es”. Bet tagad I pupi lielāki,i sazīmēta… traki,ka šitā pavelkas veča dēļ. Juta jau arī bija apzīmēta no galvas līdz kājām🤷‍♀️
14.11.2022 14:54 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
karenmil @ 14.11.2022 12:33
Oldzīte sapsihojās, gribu dzirdēt, kādu šoreiz vētru sacels ūdens glāzē. ?

No sakuma domāju,ka Rajecka😂😂😂
Naida runa,mobings… bācc,pati TV visus apdriš un tā ne pa jokam,bet tagad redzies mobings esot pret viņu vērsts.
Preses konference varētu būt rēcīgs pasākums, diez kas šamo vadīs… varbūt Adamss?🤪
14.11.2022 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 3225
Reģ: 29.01.2009
Juta Kupre, wannabe amerikāniete

Arīdzan Juta Valdmane, latviete
14.11.2022 14:58 |
 
Reitings 153
Reģ: 12.10.2022
Movieevelina vairs netirgo savu grāmatu, varbūt iegāja Twitter un palasīja atsauksmes.
Piedāvāju Jums divus variantus :
Ance - https://docs.google.com/document/d/175rH7tgTc_yFEBzKw3N5yT-JScgVy1XiWJP2b1QAdG4/edit
Evelīna - https://mega.nz/file/g0QhgRrI#21JpkUkamlCz4Z36I0c5i2nS3mgc4CqLyveshq8k-rs
Ja vajadzētu pirkt, ņemtu pirmo, tā interesantāka
14.11.2022 14:59 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
IceCream @ 14.11.2022 14:58
Juta Kupre, wannabe amerikāniete
Arīdzan Juta Valdmane, latviete

Atkal “pazaudēs sev” jo izskatas,ka tas ir Jura vērtības ,par kurām vina tagad runā!
14.11.2022 15:06 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Mjāā, ja agrāk pat aizstāvēju Jutu, kad viņai uzbrauca par to, ka izmēģina (piesavinās) jaunus (svešus) hobijus, tad tagad pēc Q/A šķiet, ka tā āža kāja tomēr tur ir un ne bez pamata. Kā var tā blāmēties? 😁
14.11.2022 15:12 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Kā jums K.Jelinskas diēta? Nu tā trako, it ka pleibojs būtu blakus, bet blakus ta ir papucis ar ataugušiem bārdas rugājiem un vēderiņu.
Es domāju, ka būtu pieticis samazināt šampja un bulciņu patēriņu, nevis brokastīs tagad leksēt 2 karotes k.kādas pļuras ar avenēm. Viņa vispār krīt kaut kādās galējībās, pēc tam atkal būs - a ļa distonija.
14.11.2022 15:15 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Pinky winky @ 14.11.2022 14:57

No sakuma domāju,ka Rajecka???
Naida runa,mobings… bācc,pati TV visus apdriš un tā ne pa jokam,bet tagad redzies mobings esot pret viņu vērsts.
Preses konference varētu būt rēcīgs pasākums, diez kas šamo vadīs… varbūt Adamss??

Haha, Rajecka. 😁 Šoreiz tā ir Kambaliene, kurai gribās tagad visiem atriebties, tikai par ko? Tauta pašūmējās tās pirmās 2 dienas, tagad viņa jau ir aizmirsta, nekur dzeltenajos neredzu raksteļus, Twitters arī jau apklusis. Viņas vārdu arī neviens neizmanto. Ko viņa grib bakstīt to .aku? Nu sanāca kļūt sava tupuma dēļ par apsmieklu uz pāris dienām, varēja tak arī to uztvert humoristiski. Tā arī pasakot ar humoru, ka aizrāvās, nevietā izspruka neveikls salīdzinājums, nevis sākt atņirgt zobus. Visu tikai vēl pasliktinās ar savu uzpūsto problēmu par mobingu. Kāds vēl mobings?! 😁
14.11.2022 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 10932
Reģ: 15.03.2012
Sarma1986 @ 14.11.2022 15:15
Kā jums K.Jelinskas diēta? Nu tā trako, it ka pleibojs būtu blakus, bet blakus ta ir papucis ar ataugušiem bārdas rugājiem un vēderiņu.
Es domāju, ka būtu pieticis samazināt šampja un bulciņu patēriņu, nevis brokastīs tagad leksēt 2 karotes k.kādas pļuras ar avenēm. Viņa vispār krīt kaut kādās galējībās, pēc tam atkal būs - a ļa distonija.

A ja nu tomēr tas Evelīnas dēls iekritis acīs? 🙈 Tur varbūt šmaugāks viduklis un svaigāka sejas āda nenāk par skādi
14.11.2022 15:21 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
https://www.tvnet.lv/7647463/gluzunovas-stasts-par-spontano-kaisli-ar-melnadainu-virieti-satracina-internetu
Gluzunova nolēma neatpalikt no Kambalienes! 🧐 Viņa pasūcās ar vienu tumsnējo un izsecināja, ka visiem "...Melnādainiem vīriešiem ir ļoti īpatnēja smarža. Es nevarētu sadzīvot ar to." Vienkārši, kas?! 🧐🧐🧐
14.11.2022 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 10932
Reģ: 15.03.2012
karenmil @ 14.11.2022 15:31
https://www.tvnet.lv/7647463/gluzunovas-stasts-par-spontano-kaisli-ar-melnadainu-virieti-satracina-internetu
Gluzunova nolēma neatpalikt no Kambalienes! ? Viņa pasūcās ar vienu tumsnējo un izsecināja, ka visiem "...Melnādainiem vīriešiem ir ļoti īpatnēja smarža. Es nevarētu sadzīvot ar to." Vienkārši, kas?! ???

Jaaaa, jo tālāk, jo trakāk 🤦‍♀️ jāsāk domāt, ka filleriem ir ietekme uz smadzenēm
14.11.2022 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits