Piņņu, aknes, pumpu rētas uz sejas

 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Sveikas,
Ko jūs varat ieteikt no savas pieredzes, kā mazināt šīs rētas? Gribu tikt ar viņām galā, taču negribu izmest milzîgu naudu vējā, nezinot vai palīdzēs. Varbūt ir kaut kādi vitamīni vai tiešām efektīvi kremi, smēres utt, kas palīdz?
Paldies:)
30.09.2019 10:35 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Es arī labprāt izlasītu atsauksmes :)
03.10.2019 20:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.02.2012
Paliek grūti no malas noskatīties uz interesantajiem komentāriem neiejaucoties :)
Iesaku doties pie dermatologa. Arī ar noteiktām kosmētiskām procedūrām ir iespējams sasniegt labus rezultātus, bet es neieteiktu mikrodermabrāziju - mūsdienu jutīgajām, kuperozajām ādām tā var būt par agresīvu, nenodrošinot gaidīto efektu.
Labāk izvēlēties ķīmiskos pīlingus (piem. prx-t33, biorepeel), kam ir dziļāka, bet tajā pašā laikā saudzīgāka un ilgstošāka iedarbība attiecībā uz ādas atjaunošanu, tāpat pigmentācijas samazināšanu, rudens kā reiz īstais laiks kursa uzsākšanai.
Arī mezoterapija (microneedling) var nākt par labu, bet, ņemot vērā, ka procedūra ir invazīvāka, jo rētu izlīdzināšanai nepieciešams samērā liels adatu garums, arī blaknes var būt bīstamākas (ādas iekaisumi, izmantotā produkta iekapsulēšanās, īpaši, ja tiek izmantotas c vitamīna ampulas).
No dermatologiem noteikti varu ieteikt Kolontaju, viņa palīdzēja ar rētiņām pēc aknes, izrakstot ārstnieciskos losjonus, kas tieši paredzēti šādam mērķim, tāpat losjona sastāvdaļas palīdzēja samazināt melnos punktiņus. Arī retinola/retinoīdu un to atvasinājumu produkti būs efektīvi palīgi, īpaši ja akne ir vēl aktīvā stadijā, arī par šo jautājumu konsultēties ar dermatologu.
No personiskās pieredzes varu pastāstīt, ka kā jomas speciālists, ļoti kritiski skatos uz produktiem, kas sola izlīdzināt hipotrofiskās jeb iegrimušās rētas (autore gan minēja, ka šādas rētas nav problēma, bet ja nu tomēr), īpaši vairākus gadus vecas rētas. Nesen facebook reklāmās (lai arī cik naivi tas neliktos) uzdūros produktam no Slurp - Niacid, kas solīja šo efektu, papildus samazinot postaknes pigmentāciju, produkta brīnumaino rezultātu apstiprināja tūkstošiem reālu atsauksmju. Tā kā esmu vienmēr gatava eksperimentam (pirms tam ir mēģināti gan lāzeri, gan dažādi pīlingi, arī mezoterapija, bet bez cerētā rezultāta), pasūtīju šo korejiešu brīnumu ar nolūku izlīdzināt pāris bedrītes uz pieres, kas palikušas no neapdomīgo tīņu gadu pumpu spaidīšanas un kuras ar gadiem, mainoties ādas struktūrai, diemžēl paliek arvien manāmākas. Un brīnumainā kārtā tiešām novēroju uzlabojumus rētu dziļumā. Ieskatoties pavisam tuvu, protams, tāpat rētiņas ir manāmas, tomēr tās ir ievērojami seklākas, kas mani patiešām pārsteidza. Tā kā, ja ir luste uz eksperimentiem, šo ir vērts pamēģināt.
Svarīgi ir arī izvairīties no saules un lietot vismaz SPF 30 sejas krēmu (varu ieteikt Eucerin oil-free) arī katru lietaino vai mākoņaino dienu, jo UV starojums pigmentāciju tikai pasliktinās.
Kokosriekstu eļļu gan, lūdzu, uz sejas nelieciet, īpaši ja ir tendence uz akni.
03.10.2019 22:26 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
+ par krustnagliņu uzlējumu, tiešām palīdz.
03.10.2019 23:22 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Jaaa, Pipii bija taisnība, ne visiem var šo procedūru veikt. Man pateica, ka ir pārāk jūtīga āda un ieteica, ko darīt, lai uzlabotu stāvokli!:)
04.10.2019 12:58 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Kā tas ir - pārāk jutīga āda?
04.10.2019 13:16 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vēlviens veids kā ārstēt akni ir dažāda veida klizmas: https://blog.daveasprey.com/enema-solutions-cleanse-detox-recipes/
16.10.2019 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 07.03.2011
Lai nemestos jaunas pumpas un attiecīgi nebūtu jaunu rētu-neēst treknu, ceptu, žāvētu, asu. Ierobežot saldumus un miltu izstrādājumus. Seju rūpīgi tīrīt, bet ar līdzekļiem, ko ieteicis speciālists, tie tomēr jāatrod piemērotākie. Piemēram man nevar ar spirtu saturošiem,citiem super palīdz. Man lieliski probiotikas palīdzēja, konkrēti Liveo, dzēru vairākus mēnešus, izslēdzot arī piena produktus no ēdienkartes, seja redzami tīrāka palika. Pēc tam jau procedūras, man patika koraļļu pīlings, labi atjaunojās āda, bet nu nepatīkams gan. Draudzene gan-vienkārši sāka hormonālās tabletes dzert un pumpas pārgāja, viņai gan nebija tik traki kā man, rētas tikai drusku palika.Es gan nezinu, kas būs kad pārtrauks viņas dzert :D
26.11.2019 19:16 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
No strijām ir grūti tikt vaļā. Ja es būtu stāvoklī, smērētu gī sviestu(tīri dzīvnieku tauki, e vitamīns, kolagēns utt) Man palīdz pret vecām rētām un ziliem riņķiem!
26.11.2019 23:01 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Mans īsais padoms, kas neko nemaksā-atpūties un neēd pāris dienas. Būsi pārsteigta, kas notiks ar sejas ādu.
26.11.2019 23:13 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Notte, Gī taisi pati? :)
Ja pērc - vari ieteikt konkrētu firmu?
27.11.2019 00:00 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Breath, netaisu pati, man te grūtības pie lauku krējuma tikt. Konkrētu firmu nav jēgas ieteikt, jo nedzīvoju LV.
27.11.2019 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits