Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atgūt pašapziņu un glābt attiecības? Psihologs??

 
Reitings 20
Reģ: 03.11.2012
Sveikas!
Man ir grūti par šo runāt ar savām draudzenēm, jo man tādu ir maz, viņam pašām savas problēmas un man negribas vēl uzbāzties ar savām, kas viņām nemaz neliekas problēma. Tāpēc es gribētu atrast kādu psihologu ar ko parunāt. Varbūt varēsiet kādu ieteikt?
Esmu uzsākusi jaunas attiecības un kopā esam jau 4 mēnešus. Viņš ir tik lielisks, ka man grūti tam noticēt. Pēc visām attiecībām, kurās esmu bijusi, šis ir kas nebijis, jo pret mani labi izturas. Man ineapsaukā, nepazemo, neapkauno un atbalsta. Kā var manīt visas iepriekšējās attiecības ir bijušas ļoti destruktīvas. Šķiet gāju ar vien zemāk zem zemes un ļāvu sevi mīdīt. Un tāda sajūa jau sāka pārņemt, ka t ir norma, ka tā tam ir jābūt, ka to esmu pelnījusi un neko labāku, jo tieši tik sūdīga sieviete es esmu.
Tieši tāpēc man ir bail no šīm attiecībām. Jo šķiet, ka kaut ko tik labu neesmu pelnījusi. Viņš ir tik skaists cilvēks savā būtībā, bet man liekas, ka esmu pēdējā lašara salīdzinājumā ar viņu. Un kad viņš man atzinās, ka viņam bija bail mani uzrunāt, jo es neesot viņa līgas meitene, biju šokā. Jo jā aizsargājot savu trauslo pasauli soc tīklos zīmēju savu tēlu ļoti spilgtu, košu, pašpārliecinātu un, ka vispār esmu supersieviete. Bet tāda nemaz neesmu. Un man ir bail, ka viņu pievilšu, ka viņs ar laiku redžes, ka patiesībā es esmu tieši tāda kādu mani raksturoja iepriekšējais vīrietis (ar ko biju 2 gadus attiecībās) - slinka, tizla, neko nevaru, neko nemāku un vispār krople, jo arī orgasmu es nevaru sasniegt parastā ceļā.
Sķiet esmu pazaudējusi sevi kaut kur starp to, ko man saka, kas esmu, kas es girbu būt un kas un kāda vispār es esmu.
Viņš jūt, ka esmu nomākta, ka gribu lekt nost, jo man liekas, ka manšķiet, ka man attiecības vispār nepadodas. Gribas glābt viņu no sevis. Gribas lai viņam ir labāk. Jo man liekas, ka tieši viņa bijusī draudzene ir supersieviete un ir daaaaaudz superīgāka par mani un noteikti ir augstākas līgas meitene par mani. Viņa ir skaitsa, droši vien arī gudra, sociāla, ļoti smaidīga un vienmēr visu iesaistās utt (to zinu, jo viņa vēl joprojām ir labos draugos ar drauga draugiem un bija pat uz viņu kāzām, kurās es vnk sēdēju kā zoss, jo nevienu nepazinu un jutos, kā idiote).
Man bail to vīrieti pazaudēt, jo viņs ir tik superīgs, ka man liekas, ka tā ir pasaka un vispār nemaz nezināju, ka tādi vīrieši eksistē, kas ciena savu sievieti.
Bet tajā pašā laikā bail arī viņu sāpināt un likt viņam vilties sevī, ja neattaisnošu viņa cerības par sevi.
Es neesmu sabiedriska, man nav daudz draugu, esmu introverta, dažreiz pat garlaicīga, jāarī slinka, jo protu tik daud zu tajā pašā laikāneprotu neko, jo nav motivācijas vispār ko darīt. Esmu 30 gadus veca un joprojām neesmu nekas. Mn nav ne normāla karjera (nesen jau atkal nomainīju darbu), ne sava auto, ne pašai savs dzīvoklis (īreju kopā ar draudzeni, kura studē, jo es nevaru atļauties Rīgā dzīvojot īrēt pati savu). Dažreiz šķiet ko viņš vispār manī ir saskatījis.
Es saprotu, ka ar laiku viņam apniks, ka nespēju atrast sevi, ka esmu tik depresīva un viņam apniks par mani cīnīties. Tāpēc es gribu atgūt savu pašapziņu lai varu attaisnot viņa cerības un būt viņam sieviete kādu viņš ir pelnījis sev blakus.
23.08.2019 11:55 |
 
Reitings 118
Reģ: 17.08.2019
Nosūtīśu Tev pm vienas psiholoģes kontaktus.
23.08.2019 12:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vnk pieņem to kā normu - kā pati rakstīji.
Tik loti noliec sevi, ka Tev nav tas, vai tas, bet tieši tāda Tu vīrietim esi iepatikusies. Ar citām sevi salīdzināt kategoriski nevajag. Bijusī var būt skaista vai ar lielakam krūtīm, bet acīmredzot ne priekš šī vīrieša.
Ja gribi viņu ''glābt'' - vai nu saņemies, vai arī liec viņam mieru, un lieki netērēt otra laiku ar šīm šaubam.
23.08.2019 12:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja reiz vīrietis izvēlas sievieti, tad, kaut kas viņā patīk. Ja jau 4mēnešus esat kopā, tad visdrīzāk arī patīk Tava personība.
Ja Tu viņam sāksi katru reizi stāstīt, cik slinka, tizla ,neveiksmīga ,tad ar laiku iepotēsi viņam šo domu un tā arī viņš sāks domāt.
Ļauj turpināt viņam Tevi redzēt tādu kā viņš Tevi redz.
Ja Tev pašai ,kaut kas sevī ļoti nepatīk, tad ar laiku varu mainīt.
Mēs visas sievietes esam pelnījušas līdzvērtīgu attieksmi, vīrieti, kurš nepazemo, neapsaukā, neliek justies zemākai par viņu, nenoniecina. Ja Tu palaidīsi viņu vaļā dēļ saviem kompleksiem, tad nav teikts, kad nākamais atkal nebūs pazemotājs. Pie pazemotājiem Tu turies, bet pie normāla vīrieša ne?
23.08.2019 12:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Jāiet pie psihologa pašai , jāstrādā ar sevi. Nekādu brīnumlīdzekļu nav.
Vai esi runājusi par šo tēmu ar savu draugu?
Mazliet izliecies egostiska, jo viss tikai es, es, man, man, man. Vienā vietā tikai piemini savu draugu. Kā būtu ja tu sāktu skatīties uz to visu kā "mēs"? Beigtu domāt tādas muļķibas un sāktu veidot dzīvi ar normālu vīrieti.
Kā arī ir pagājuši tikai 4 mēneši, kas zin kādi viņam tarakāni skapī dzīvo. Iespējams ka tu viņu tikai idealizē.
23.08.2019 12:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Saņemies! Nekas nekad nav par vēlu, kamēr esi dzīva! Tiec galā ar sevi un saviem kompleksiem! Izlasot Tevis rakstīto ļoti var redzēt, ka esi par sevi nepārliecināta sieviete!
Ir jābūt stiprai, jāizmaina sevi!
Katram cilvēkam dzīvē ir brīži, kad neveicas, vai, ka satiek pēdējo nelieti, kas cenšas Tevi salauzt, iedragāt pašapziņu! Vienkārši norij to un to aizmirsti! Izdari secinājumus un vairs nepieļauj tādas situācijas!
Man nav bijusi saskarsme ar psihologiem, bet ar dzīves sūdiem kaut kā tiku galā.
Palīdz vides maiņa, atslēgšanās no i-neta sociālās vides, “nesekošana” citiem, neieciklēšanās uz savām problēmām, laba filma, laba grāmata, īstie cilvēki blakus.
Un jā labāk, lai apkārt Tev ir mazāk cilvēku, bet īsti nekā neīsti, kas tikai Tavā dzīvē vairo negativitāti!
Un tagad skaties no gaišās puses, ka varbūt tieši šis vīrietis palīdzēs Tev uzsākt sevis izmainīšanu un Tev būs stimuls lietas labā kaut ko darīt, bet noteikti ne šķirties un turpināt grimt vēl dziļāk. Varbūt Tev atvieglotu, ja Tu ar viņu padalītos par saviem pārdzīvojumiem, piemēram, par iepriekšējām attiecībām, lai viņš iepazīst Tevi arī emocionālajā ziņā. Un es īsti nesaprotu, kāpēc ir vajadzīga ideālo attiecību uzstādīšana, ka redz, ka nedrīkst rādīt otram, ka Tev arī ir slikti, ka tik, lai nenobīstas un neaizskrien prom. Varbūt kopīga problēmu risināšana Jūs vēl vairāk satuvinās.
23.08.2019 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Pēc teksta var spriest, ka pagātnes attiecības ir atstājušas diezgan lielu nedrošību un nepārliecinātību par sevi. Ar šo visu var tikt galā, tikai tas ir ilglaicīgs process un var prasīt pat vairākus gadus psihoterapijā. Ieteiktu ielūkoties šeit: https://psihoterapija.lv/sertificeto-psihoterapeitu-registrs/ un pēc sajūtām atrast savu speciālistu.
Tikai tu pati vislabāk zini, kas tev ir vajadzīgs.
Veiksmīgi!
23.08.2019 14:16 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
īsumā sakot- Tu uzskati, ka nekas nesanāks, jo esi radījusi par sevi maldīgu priekšstatu , un iepriekšējās attiecībās Tevi vnm. ir ātri atkoduši, jo neesi nemaz tik laba ? Vai arī vnk saproti , ka nespēj sevi piedāvāt tādu, kādu esi vēlējusies, un kādu, tavuprāt, vēlas vīrieši .
Varbūt ko pārprotu.
Bet jāsāk būt godīgai pret sevi , pret citiem. Un ir jāpaveic dažas lietas, nevis tikai jāuzklausa psihologs . Kas arī nav slikts variants, pat vajadzīgs, jo izklausās, ka vari nonākt vēl nepatīkamākā situācijā, jau ar nopietnākām sekām uz tā nomākto emocionālo un psiholoģisko stāvokli.
Tas tā.
veiksmi ! Iemācies strādāt un mīlēt sevi . izveidot kaut ko vairāk par smukām bildēm priekš fb. Tas prasa varbūt vairāk piepūles , bet ir tā vērts.
23.08.2019 15:53 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
iesākumā pameklē variantus situācijas uzlabošanai pati sevī . varbūt notrāpi pareizu brīdi savās sajūtās uz reālām, labām pārmaiņām. Lai veicās, gan attiecībās gan pašai ar sevi :)
23.08.2019 15:57 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
uzdošu jautājumu, uz kuru vari protams neatbildēt , ja nevēlies..
Seksā Tu spēj būt maksimāli atbrīvota, īsta , pārliecināta par sevi, ar vēlmi saņemt to ko vēlies, nevis tikai dot ?? :D
Ja tā , tad tas var būt labs sākuma punkts, no kura ievirzīt attiecības tādā paša pozitīvā gultnē, ar godīgumu, paceļot pašcieņu utt. Uz emocijām kuras iegūtas seksā, Tu vari izmantot šo pacēlumu. Gan sarunām ar partneri, gan sevis sakārtošanā un sākšanā mīlēt. Jo tomēr spēj sniegties pēc tīras labsajūtas sev, un to pašu dot pretī .. nevis kaut ko blēdīties
23.08.2019 16:10 |
 
Reitings 20
Reģ: 03.11.2012
Lieta tā ka nezinu vairs kāda es esmu.
Iepriekšējās attiecībās man to vien borēja cik sūdīga esmu, ka neesmu nekā vērta, neko neprotu, neko nemāku, man nekad nekas neizdosies. Nekad mani neatbalstīja, kad pa naktīm rakstīju bakalaura darbu, viņš speciāli taisīja brīvdienās ballītes mājās un teica, ka man tāds sūds nav vajadzīgs. Kad meklēju jaunu darbu, tad to vien teica, ka man esot sūdīga attieksme un tādu cilveku kā mani neviens darbā neņems. Ka neprotu gatavot, esmu netīrīga un vēl pie tam man esot liekais svars, ka jāiet uz sporta zāli.
Man pašai nekad tā nelikās. Gatavošana man kādreiz bija hobijs, cepu kūkas un taisīju visādus Āzijas ēdienus. Šis bija mans otrais bakalaurs un no darba aizgāju jo man algu nemaksāja, nevis manas attieksmes dēļ un vel pie tam visu mūžu esmu sporotjusi, tapēc vienmēr ir licies, ka esmu ļoti atlētiska un uzaugot pedanta tēva ģimenē, kārtība mājā man vienmēr ir bijusi ļoti svarīga. Bet kad tev to borē katru dienu jau 2 gadu garumā tu tam sāc noticēt pati.
Līdz ar to es izveidoju masku un sāku likt skaistas bildes instagramā lai parādītu, ka itkā nemaz tik sūdīga neesmu. Bet arī tāda es neesmu.
Kādreiz biju jautra. Biju ballīšu zvērs un sabiedrības dvēsele. Tagad vienas desktruktīvas attiecības pēc citām un esmu pazaudējusi pati sevi. Jā es zinu, man ir slitka gaume vīriešos. Bet zini kā...ja neiebliež ar pannu pa pieri, tad mēs no malas neredzam nemaz to, ka ir slikti! Un tu sāc pierast.
Tagad satiku vīrieti, kurš ir pilnīgs pretstats. Bet man jau sen vairs nav nekāda priekšstata par sevi. Un viņš tik labi izturas pret mani, ka liekas, ka tiešām neesmu to pelnījusi, jo man grūti saprast kāpēc. Vēl grūtāk ir sparast tieši kādu vinš redz mani un kāda es tad esmu patiesībā. Jau tik ilgi pati sevi mānu, ka vairs nesaprotu es tēloju, esmu patiesa, esmu tāda kādu mani redz v=citi, vai esmu tāda kādu mani grib redzēt citi!
Bet jā viņam ir vīzija par mani un man liekas, ka esmu tālu no šī tēla.
Viņš ir cilvēks, kas ļoti nododas savam darbam un manām muļķībām viņam nav laika. Tapēc arī neuzdrīkstos viņam šo visu stāstīt.
aaa..un par tiem tarakāniem. Viens viņam ir, bet arīne gluži viņa, bet mans čakars. Viņam ir traka ģimene! Tāda, no kuras sāp galva pēc viesošanās.
23.08.2019 16:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 03.11.2012
Ary @ 23.08.2019 16:10
uzdošu jautājumu, uz kuru vari protams neatbildēt , ja nevēlies..
Seksā Tu spēj būt maksimāli atbrīvota, īsta , pārliecināta par sevi, ar vēlmi saņemt to ko vēlies, nevis tikai dot ?? :D
Ja tā , tad tas var būt labs sākuma punkts, no kura ievirzīt attiecības tādā paša pozitīvā gultnē, ar godīgumu, paceļot pašcieņu utt. Uz emocijām kuras iegūtas seksā, Tu vari izmantot šo pacēlumu. Gan sarunām ar partneri, gan sevis sakārtošanā un sākšanā mīlēt. Jo tomēr spēj sniegties pēc tīras labsajūtas sev, un to pašu dot pretī .. nevis kaut ko blēdīties

No vienas puses man liekas, ka esmu atbrīvota, no otras, es dažkārt notēloju orgasmu, jo viņam tas ir tik ļoti svarīgi, ka man ir orgasms. Bet man nav tik viegli to sasniegt un tad man liekas, ka pa daudz iespringstu.
Nezinu. Sekss mums itkā ir labs - ļoti enerģījas kaisles un jutekliskuma pilns.
Bet man gribas ko vairāk, ko trakāku. Bet dažreiz šķiet, ka arī pie tā esmu peiradusi - tupas drāšanās, bez jūtām un emocijām (jo tāvienmēr ir bijis. Tāds kā pat pazemojoš sekss) tas ir veids kā man sevi sodīt par kaut ko. Jo škiet, ka es baudu neesmu pelnījusi.
23.08.2019 16:26 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Karo13 @ 23.08.2019 16:26

No vienas puses man liekas, ka esmu atbrīvota, no otras, es dažkārt notēloju orgasmu, jo viņam tas ir tik ļoti svarīgi, ka man ir orgasms. Bet man nav tik viegli to sasniegt un tad man liekas, ka pa daudz iespringstu.
Nezinu. Sekss mums itkā ir labs - ļoti enerģījas kaisles un jutekliskuma pilns.
Bet man gribas ko vairāk, ko trakāku. Bet dažreiz šķiet, ka arī pie tā esmu peiradusi - tupas drāšanās, bez jūtām un emocijām (jo tāvienmēr ir bijis. Tāds kā pat pazemojoš sekss) tas ir veids kā man sevi sodīt par kaut ko. Jo škiet, ka es baudu neesmu pelnījusi.

zini, neizklausās nemaz tik slikti ! Tev vismaz ir gaume un iegribas. Par seksu vari runāt droši arī ar draugu, tā ir laba tēma attiecībās. Orgasmu tēlot, nu nē. Es drīzāk nepasaku kad ir bijis(vaginālais) vnk kaifoju un nekustos , kur nu vēl uzspēlēt ..
Būs Tev orgasms kādreiz, būs arī citas emocijas , ja būsi iepriekš bijusi godīga
23.08.2019 16:36 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Tu neizklausies tik slikti kā tēmas ievadā.. Vari protams parunāt ar kādu psihologu, īpaši ja nav tuvu, un ļoti gudru, saprotošu draudzeņu, mammai neuzticies un nevēlies runāt.. tmldz..
parunājies.. bet viss būs ok ! + sāc kaut ko reālu darīt, lai veicās :D
23.08.2019 16:37 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Patiesībā, daudzām meitenēm ir līdzīgas problēmas galvā. Centies nepalaist visu uz leju, šis ir tas punkts, kad ir vērts pacensties, mierīgi visu izdomāt, nepārcensties.. Un dzīves līkni ievirzīt augšupejošu. Pat pie dažādiem scenārijiem attiecībās. Sākot ar sevi .
Izbaudi attiecības, sevi , vīrieti ! Pat seksā. Pasaki droši ko vēlies, ja esi kautrīga to vari izdarīt sarakstē, pastāstot maziņas domas. Daudz kas Tev vēl jāizdara attiecībās pret sevi, un kopīgi skatieties kas sanāk no šīm attiecībām .
Ja vēlies, es Tev atļauju izvēlēties dienas dziesmu savā bEZtĒMĀ. ! Bet tad ko skaistu, un emocionālu !
23.08.2019 16:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary, Tu varēji novēlēt autorei kādu skaistu dziesmu :D
23.08.2019 17:52 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Te ir ilggadēja psihoterapija nepieciešama.
A Ary ir vīrietis un to var viegli noprast pēc komentāru stila. Nevienai parastai hetero sievietei tik detalizēti neintereses vinas seksuala dzive un vairaku svarigaku teemu viduu vina to neizcels.
24.08.2019 09:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits