Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD mazliet bēdīga.

 
Reitings 31
Reģ: 03.12.2018
Sveikas meitenes.gribēju pastāstīt savu bēdu....
Lieku tiesības uz automātisko kārbu un esmu bijusi uz 38braukšanām.šodien bina exis un izkritu jau figūrās. :(
Lieta tāda ka cik mācos jau no paša sākuma figūras padodas bez aizķeršanās vel ne reizi neesmu kko aizķērusi vai ne tâ iebraukusi.esmu bijusi 3 laukumos un visos esmu izbraukusi.vakar paņēmu izmēğinājuma exi un parkošanos noliku ar pirmo abas divas reizes un vel garāžu arī paņēmu un noliku.šodien exī mani aizveda uz motociklu laukumu un es mēğinot parkoties izkritu visas 3 reizes.dariju visu kā mācija un tieši tā pat kā vakar bet viss bija nepareizi.beigās kad izkritu viņš man parādija kur jābūt stabiņiem un izrādās pilnīgi citās vietās nekā bija vakar.kā tas ir iespējams?man tagad bail no nākamās reizes ja nu atkal nenolieku.es pat nebiju sastresojusies braucu ar prieku un par figūrām neuztraucos jo tiešām nav nācies viņās izkrist.un uz viņām esmu bijusi kādas 10 braukšanas reizes ta ka domāju ka tas ir daudz.:-(:-(:-(
15.01.2019 13:46 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Ja nevar nolikt, moš tad vēl tiešām neesi gatava un tā visiem būs labāk, ka vēl pamācīsies, pirms braukt uz ceła patatāvīgi. Tā taču nav laimes spēle - noliksi/nenoliksi. Ir jāiemacās braukt un parkoties! Kas būs, ka katram tāpat dotu tiesības :-(
18.01.2019 19:33 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Man tiesību nav. Draugam bija gan automāts gan mehānika un paņēmu baltās, kad bija automāts, joka pēc nolēmām, ka man jāpamēģina ieoarkoties, sanāca uzreiz. P. S nekādu priekšzināšanu par to, kā tas notiek. :-D
Ir cilvēki, kam aiziet uzreiz, ir tie kam neiet galīgi. Ja ar automātu nejūties droši ieparkojoties, tad neliec vispār. Citādi tādas,, nedrošās,, brauc, izraisa avārijas situācijas un vēlāk tēlo - ak tu muļķi, tu vainīgs. 8-)
18.01.2019 17:15 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
vai nezini izmaksas?
Kad trase ir brīva (nenotiek nekādas sacensības vai kas cits) jebkurš var bezmaksas izmantot.
http://www.bksb.lv/index.php/pakalpojumi/trases-noteikumi
18.01.2019 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 2601
Reģ: 21.06.2011
Sveika!
Klau, galvu augšā!!! 8-) Tas taču nav nekas briesmīgs.
Man tikai radās jautājums, vai tev auto nebija Audi ar ko liki eksāmenu? Jo tur aizmugurē logu izmēri atšķiras, jo ja skatījies nepareizajos, tad nebrīnos, ka biji nesaprašanā, ka kaut kas nav tā.
Nebaidies, neklausies nosodošajās! Ej uz eksāmenu vēlreiz un redzēsi, ka noliksi! TURIES! (l)
18.01.2019 12:46 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
StoreBute, vai nezini izmaksas?
18.01.2019 12:32 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Varbūt kāda zina, vai Rīgā/ pierīgā ir kādi slēgti mācību laukumi
Biķernieku trase
18.01.2019 12:20 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Varbūt kāda zina, vai Rīgā/ pierīgā ir kādi slēgti mācību laukumi, kuros braukšanai var trenēties cilvēks ar baltajām tiesībām un blakussēdētāju, kuram ir autovadītāja apliecība, bet vēl nav 3 gadu stāžs? Interesē arī pati bruakšana, ne tikai figūras.
18.01.2019 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, patiesībā jau Tu neesi vainīga, ja Tevi ieved laukumā, kas mazāks par standarta.
Es gan neiebilstu baigi pret stabiņiem-iemācīes, noliec eksāmenu un tad paprasi kādam, lai paasistē reālā situācijā starp mašīnām.
vai arī izvairies sākumā no parkošanās paralēli.
nu, kas tur tik briesmīgs???
domājat, visi uzreiz no eksāmena pa taisno mauc paralēli ielai parkoties un lauž jūsu spoguļus nost???kā tad!!!
17.01.2019 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
.jo mīcīdamās sačakarēsi kāda mašīnu.
Šādu apgalvojumu es nesaprotu, kāpēc tāda pārliecība? Mīcoties jau lenām brauc un skatās, un auto tā apskādēt nevar.
Un ieteiktu neklausīties, ka te runā, lai labāk vispār nebrauc.
Labāk ieteiktu arī padomāt par kursu iziešanu par ziemas braukšanu, jo tas noderēs.
To gan varu pateikt, ka braukšanu ar instruktoru un braukšanu pašai atšķiras, var teikt tu mācies pa jaunu. Uz ielas ir tik daudz dažās situācijas, jo neptiek ar to, ka tu brauc pareizi pēc noteikumiem, bet jāsaprot, ka visi tā nedara, tad gan jāzina kā rīkoties, bet, tas nāk ar laiku.
17.01.2019 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Par parkošanos varu godīgi pateikt, ka iet grūti. Pēc eksāmena sānu parkošanos neesmu izmantojusi. Tas apmācībā ir liels mīnuss, ka māca pēc stabiņiem. Kaut gan man arī mācīja uz ielas, bet par maz. Iebraukšana starp mašīnām, vai arī garāžā man problēmas nesagādā. Tā jau arī ir, ka parkoties vienai pašai uz ielas ir vieglāk, jo tu vari braukt kaut 10x.
17.01.2019 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Es macijos ar manualo un tuvu 50 brauksanam man bija. Es figuras noliku pirmaja reize, bet to sanu parkosanos braucu 3x un iebraucu. Pec tam uz cela gan izkritu, bet ar otro nokartoju. Tiesibas jau 3 gadus. Lasot diskusiju palika zel meitenes, jo nu visas tadas profesionales un tadas labas braucejas, bet ticiet man ta nav. Es par sevi varu teikt, ka braucu normali, nebraucu leni. Es nemeginatu apgalvot, ka braucu labi, jo reali braucu ikdiena pa Rigu 2 gadus. Braucot jau redzu, ka mums daudzi doma, ka brauc labi, bet reali ta nav. Domat, ka brauc labi un braukt labi ir divas dazadas lietas. Protams, ka ir ari labi, kas brauc. Piemeram, mans virs vinjam 20 gadu pieredze un tiesam prot ligani nobremzt ar vinju jutos drosi. Vinjam tevs ir iemacijis ka auto ir paaugstinats bistamibas ierocis un so man ari skandina, bet ta tas ir. Jo lidz nelaimei reizem ir paris sekundes.
17.01.2019 08:45 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Met taču mieru,dzīvē būs daudz grūtāk, tās mācības ir medus maize pēc tam būs kirdik
16.01.2019 21:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..jo mīcīdamās sačakarēsi kāda mašīnu.

Kāpēc tāda pārliecība, ka tas noteikti notiks? Mīcīšanās var traucēt kādam pabraukt garām - tas, jā, bet tam mazs sakars ar citu mašīnu bojājumiem.
16.01.2019 21:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu es arī braucu ļoti daudz, tiešām ļoti.. braucu ļoti labi, droši, bez problēmām viena pati pa Rīgu pārvietojos, tāpēc nu man tas neliekas nekas traks...
16.01.2019 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Dzīvē - parkojies kaut ar 25 piegājieniem, kamēr esi apmierināts - neviens tev par to tiesības neatņems un nekas bīstams tas arī nebūs. 

Tikai OCTA var būt dārgāka jo mīcīdamās sačakarēsi kāda mašīnu.:-D Man ir bijušsi tādi kretīni,kas mokās parkojoties un iemauc spogulī, durvīs, jo tizlenis nemāk noparkoties, bet ja nu kādu tas uzrunā.
Un tie "zilie brīnumi"...hkem...tie kas no instruktora iziet pa taisno satiksmē bieži vien ir tādi "brīnumi".
16.01.2019 20:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Neons -galīgi nepiekrītu. Ar savējo braucu šķiet ka tikpat daudz kā instruktoru. Nemācīja zilus brīnumus. Toties iemācīja kontrolēt situāciju,nebaidīties un būt pārliecinātai,ko uzslavēja arī eksamenators. Tas atkarīgs no cilvēka. Ja zina,ka mācās eksāmenam,tad jebkurš loģiski domājošais arī nesamācīs pekstiņus.
16.01.2019 08:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
.. galvenais pēc tam dzīvē mācēt normāli noparkoties un braukt.

Eksāmens no dzīves atšķiras ar to, ka eksāmenā nedrīkst kļūdīties (tikai neliels kļūdu skaits pieļaujams). Dzīvē - parkojies kaut ar 25 piegājieniem, kamēr esi apmierināts - neviens tev par to tiesības neatņems un nekas bīstams tas arī nebūs.
Un neieteiktu klausīties ieteikumos, lai kāds draugs/paziņa vai radinieks pamāca kā braukt un parkoties - cilvēki pēc tiesību iegūšanas brauc bieži vien kā ērtāk, nevis kā pareizi. Samācīs "zilus brīnumus", ka vispār autore netiks pie tiesībām...
16.01.2019 04:36 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Visa problēma jau ir tajā, ka māca pēc kaut kādiem stabiņiem braukt, CSDD to stabiņu sistēmu vajag mainīt, jo realitātē tādu stabiņu NAV. Var jau, protams, vadāt līdzi bagāžniekā tos stabiņus un pie parkošanās izņemt laukā un salikt starp mašīnām. :-D
Man palaimējās, ka mācījos mācījos braukt pie instuktora, kurš regulāri lika parkoties stāvvietās starp mašīnām.. gan paralēli, gan atpakaļgaitā. Par to esmu viņam ļoti pateicīga, jo eksāmenā figūŗas noliku ar pirmo! Bet štrunts ar figūrām un eksāmenu, galvenais pēc tam dzīvē mācēt normāli noparkoties un braukt.
38 reizes nav nekas traģisks un kas tāds, par ko būtu jāšausminās. Neviens vēl nav piedzimis ar stūri rokās. Lai gan palasot komentārus, liekas, ka ir gan. (t)
Ja cilvēks nejūtās droši pie stūres un nav par sevi pārliecināts, tad labāk lai vēl pabraukā ar instruktoru. Braukšanas reizes vēl neko nenosaka.. dažs labs, kurš nolicis eksāmenu ar 8. reizi brauc labāk par to, kurš nolicis ar pirmo! Īstā braukšana jau sākas tikai pēc tam, kad noliktas tiesības un jāsāk braukt pašam, kad neviens vais nesēž blakus.
16.01.2019 03:08 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
nstruktors teica ka varbūt stabiņu sistēme nedarbojās jo tas ir moču laukums un tur tā figūra ir pāris pēdas mazāka
- tā nedrīkst būt. Laukuma izmēri ir oficiāli noteikti. "Pāris pēdas" kādam var izmaksāt 35 eiro.
Bet man liekot eksāmenu bija tieši tāda pati sajūta - motociklu laukumā figūras ir mazākas. Biju iepriekšējā vakarā izbraukusi figūras ar tieši tādu pašu auto,eksāmenā rīkojos identiski un iekšā netiku. Pat saprotot kļūdu un otrajā piegājienā labojoties nebija pietiekoši. Pie tiesībām esmu tikusi un veiksmīgi parkojos satiksmē, bet domu par to, ka moto laukums ir mazāks nekā tam vajadzētu būt, atmest vēl arvien nevaru. Parasti citus savās kļūdās cenšos nevainot, bet tā patiešām bija mistika.
16.01.2019 02:08 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Nu nevajag braukt virsū tikai tāpēc, ka daudz braukšanu. Es gan liku uz manuālo, bet man arī bija tuvu pie 30x (1,5h), precīzi nezinu, jo pēc 22x pieteicos uz eksāmenu un tad beidzu arī skaitīt, tik cik pabraukāju pirms eksāmena. BET man nebija pilnīgi neviena ar manuālo ar ko pabraukt, tā kā man bija tikai mans instruktors. Un es zinu dažus cilvēkus, kuri arī šausminājās, cik daudz tas ir, bet es zinu kā viņi brauc un.. nu es braucu labāk :-D:-D Es saprotu, ka varbūt uz automātu tas tiešām ir daudz un vajadzētu mācēt parkoties jau, bet es arī ieteiktu tad vienkārši nomainīt instruktoru vai prasīt, lai viņš māca ārpus tā laukuma.
+ attieksme 'uz ceļa iemācīšos' ir nepieņemama!! Labāk braukt ilgāk ar instruktoru un tiešām labi iemācīties. Jo es negribu, lai idioti apdraud mani (t)
16.01.2019 02:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits