CSDD mazliet bēdīga.

 
Reitings 31
Reģ: 03.12.2018
Sveikas meitenes.gribēju pastāstīt savu bēdu....
Lieku tiesības uz automātisko kārbu un esmu bijusi uz 38braukšanām.šodien bina exis un izkritu jau figūrās. :(
Lieta tāda ka cik mācos jau no paša sākuma figūras padodas bez aizķeršanās vel ne reizi neesmu kko aizķērusi vai ne tâ iebraukusi.esmu bijusi 3 laukumos un visos esmu izbraukusi.vakar paņēmu izmēğinājuma exi un parkošanos noliku ar pirmo abas divas reizes un vel garāžu arī paņēmu un noliku.šodien exī mani aizveda uz motociklu laukumu un es mēğinot parkoties izkritu visas 3 reizes.dariju visu kā mācija un tieši tā pat kā vakar bet viss bija nepareizi.beigās kad izkritu viņš man parādija kur jābūt stabiņiem un izrādās pilnīgi citās vietās nekā bija vakar.kā tas ir iespējams?man tagad bail no nākamās reizes ja nu atkal nenolieku.es pat nebiju sastresojusies braucu ar prieku un par figūrām neuztraucos jo tiešām nav nācies viņās izkrist.un uz viņām esmu bijusi kādas 10 braukšanas reizes ta ka domāju ka tas ir daudz.:-(:-(:-(
15.01.2019 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, patiesībā jau Tu neesi vainīga, ja Tevi ieved laukumā, kas mazāks par standarta.
Es gan neiebilstu baigi pret stabiņiem-iemācīes, noliec eksāmenu un tad paprasi kādam, lai paasistē reālā situācijā starp mašīnām.
vai arī izvairies sākumā no parkošanās paralēli.
nu, kas tur tik briesmīgs???
domājat, visi uzreiz no eksāmena pa taisno mauc paralēli ielai parkoties un lauž jūsu spoguļus nost???kā tad!!!
17.01.2019 10:13 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Varbūt kāda zina, vai Rīgā/ pierīgā ir kādi slēgti mācību laukumi, kuros braukšanai var trenēties cilvēks ar baltajām tiesībām un blakussēdētāju, kuram ir autovadītāja apliecība, bet vēl nav 3 gadu stāžs? Interesē arī pati bruakšana, ne tikai figūras.
18.01.2019 12:14 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Varbūt kāda zina, vai Rīgā/ pierīgā ir kādi slēgti mācību laukumi
Biķernieku trase
18.01.2019 12:20 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
StoreBute, vai nezini izmaksas?
18.01.2019 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 2600
Reģ: 21.06.2011
Sveika!
Klau, galvu augšā!!! 8-) Tas taču nav nekas briesmīgs.
Man tikai radās jautājums, vai tev auto nebija Audi ar ko liki eksāmenu? Jo tur aizmugurē logu izmēri atšķiras, jo ja skatījies nepareizajos, tad nebrīnos, ka biji nesaprašanā, ka kaut kas nav tā.
Nebaidies, neklausies nosodošajās! Ej uz eksāmenu vēlreiz un redzēsi, ka noliksi! TURIES! (l)
18.01.2019 12:46 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
vai nezini izmaksas?
Kad trase ir brīva (nenotiek nekādas sacensības vai kas cits) jebkurš var bezmaksas izmantot.
http://www.bksb.lv/index.php/pakalpojumi/trases-noteikumi
18.01.2019 12:51 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Man tiesību nav. Draugam bija gan automāts gan mehānika un paņēmu baltās, kad bija automāts, joka pēc nolēmām, ka man jāpamēģina ieoarkoties, sanāca uzreiz. P. S nekādu priekšzināšanu par to, kā tas notiek. :-D
Ir cilvēki, kam aiziet uzreiz, ir tie kam neiet galīgi. Ja ar automātu nejūties droši ieparkojoties, tad neliec vispār. Citādi tādas,, nedrošās,, brauc, izraisa avārijas situācijas un vēlāk tēlo - ak tu muļķi, tu vainīgs. 8-)
18.01.2019 17:15 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Ja nevar nolikt, moš tad vēl tiešām neesi gatava un tā visiem būs labāk, ka vēl pamācīsies, pirms braukt uz ceła patatāvīgi. Tā taču nav laimes spēle - noliksi/nenoliksi. Ir jāiemacās braukt un parkoties! Kas būs, ka katram tāpat dotu tiesības :-(
18.01.2019 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits