Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšanas eksāmens.

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Labdien. Nezinu kāpēc šī tēma tapa, varbūt, lai vienkārši izkratītu sirdi. Šodien biju savā 4 braukšanas eksāmenā un kārtējo reizi izgāzos. Mans braukšanas instruktors saka es labi braucot, visi man to saka ar kuriem esmu braukusi.
Taču braucot eksāmenā vienk vienā brīdī smadzenes aiziet ciet, pazūd koncentrēšanās un sākās stulbas kļūdas. Šoreiz nepamanīju gājēju pie pārejas un instruktors met pa bremzēm. Un viss, eksāmens ir beidzies. Pagājušo reizi vispār nopūdelējos, lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. :'-( brīnums ir, ka nemaz īsti neuztraucos, vienk kaut kādas stulbības notiek un viss. :'-( arī eks pieņēmējs teica, lai vairāk koncentrējos, bet vienā brīdī koncentrēšanās pazūd un čau. Nākamā reize būs 5 reize, kad likšu braukšanas eksāmenu.
P.s. Nelieku Rīgā. Pilsēta, pa kuru braucu ir maza, bet ar visādām riebīgām vietām ar kurām labi tieku galā, bet es pati brīnos kā var izkrist tik stulbās vietās kā tieši pirms eksāmena beigām nepalaist gājēju vai uz vienvirziena ceļa pēkšņi iedomāties, ka esmu uz vienvirziena un pa kreisi taisos griezties no kreisās (pretējās joslas) dooooh nezinu, varbūt vienkārši esmu riktīgi stulba. :'-(
02.01.2019 11:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Esi uzmanīgāka. Un kad nebūs blakus inspektora ar bremzēm, ko tad, trieksi nost gājēju? Jāmācās noturēt koncentrēšanos uz visu braukšanas laiku.
02.01.2019 11:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!