populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Lasu kapitan_alinasky (krieviski). Airbaltic pilote Alīna stāsta par aviāciju.
02.01.2019 20:27 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Besame, konkrētais gadījums, par ko runāju es, nebūs tas gadījums, kad izauga un kļuva normāla.
02.01.2019 20:51 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Dartall, nu varbūt kādi domā, ka tu neesi normāla joprojām, nu un? Kāda jēga no šādas vīzdegunīgas informācijas.
02.01.2019 20:53 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Vispār jau ir pietiekoši slavenu instagrameru kuras posto savas strijas.
02.01.2019 20:57 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Parasti jau par nenormālām paziņas apsaukā skauğes.
Nujā, es arī zinu vienu veiksmes stāstu par reemigrāciju. Smukāk pasniegts nekā realitāte, tur joberis beibei ļāva nahaļavu dzīvot pie sevis U.K, mamzele bārā, vēlāk darbinieku nomas firmā strādāja uz telefona.
Nomira papus, meiča paņēma sakrātos 6500£ un apguva mantojumu LV. Tēva dzīvokli Rīgā pārdeva, nopirka mazāku Pierīgā, par to dzīvokļu cenu starpību plus 6500£ uzsāka biznesu. Papildus finansējumam jauno Pierīgas dzīvokli ieķīlāja bankā, tagad fondos kaut kādos naudu meklē.
Man īpaši nesatrauca, līdz paprasīja, kur nahaļavu administrēt viņas interneta veikalu. :-P
02.01.2019 21:08 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Sekoju latviesu modelem: Karlinai Caunei, Gintai Lapinai. Esmu satikusi abas: loti forsas meitenes.
Ari Lanai Zakocelai un Ievai Lagunai.
No citam zinamam latvietem: Leiskalnei, kidsgazette, grigalei.
Kibildam ir loti interesants konts par adresem.
Neviens cits ta prata nenak. Ak, vel ir kadi skaisti latviesu foto konti, kuriem pasekoju lidzi. Lielako dalu latviesu blogeru nezinu. Seit piemineto Jutu zinu tikai pec bildem- stils galigi nesaista.
02.01.2019 21:49 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.11.2015
Kādu laiku sekoju Kristīnei Dzenītei, bet sāk apnikt pārāk biežās sadarbības reklāmas. Manuprāt, pazaudē to īsto stāstu un paliek līdzvērtīgs citiem reklamētāju kontiem.
Un patiešām patīk divu draudzeņu ceļojumi kopā - Krista Strade un Madara Pavāre! (l)
03.01.2019 08:50 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Jā tās reklāmas ir ļoti kaitinošas. Agrāk arī sekoju Prindulei un Sandai Kristai, bet Velux jumta logu un To veļasmašīnu reklāmas bija par traku un atsekoju. Saprotu jau, ka viņas ar to nopelna, bet nu vismaz kaut kas par tēmu tiktu reklamēts..
03.01.2019 09:15 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Tagad visām daniel wellington pulksteņu bums. :-D
03.01.2019 09:18 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Tas pat attur tos pulksteņus pirkt, jo ir pārāk prasta reklamēšanās, atlaižu procentu došana kas nosit cenu un vērtību tai precei.
Varēja taču gaumīgāk to pasniegt, vienkārši lai meitenes nofotografē savu pulksteni, kaut kā gaumīgāk, bez tās pārspīlētās reklamēšanās... man tāda uzspiesta reklamēšanās nepatīk, Dace Alpe jau arī savā kontā reklamējas, un tas konts paliek pilnīgi bezpersonisks. Bet nu tāds jau tas mērķis meitenēm, ar to lietu pelnīt ....
03.01.2019 09:53 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
es sekoju daudzām no šeit minētajām, bet daļu arī zinu dzīvē.
patīk ceļojumu profili - Krista Strade, Signe Mengote, arī Zandai Zariņai tagad interesants saturs, Līvai Koziolai, SeekTheSimple;
sekoju arī Caunei un Lapiņai, liekas tādas foršas, no mammām Dzenītei un Grēviņai, lai gan neesmu mamma. Dvinsku nevarēju izturēt un Danenbergsones profils arī ne visai, sekoju arī Prindulei un Ekmanei.
Par Līvu Bērziņu, viņa gna kaut kad story vai pie kādas bildes iesmēja, ka ar Nauri viņai NAV jāprecas, jo abiem jau ir vienādi uzvārdi... arī gredzeni netika atrādīti, ko iepriekš darīja :D šeit gan es ironiski domāju..
03.01.2019 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Bet mani arī interesē kāpēc Līva ar Madaru izšķīrās! Nu tik skaists pāris likās!
03.01.2019 11:36 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
es gan nebrīnos, ne konkrēti par šo gadījumu, jo nav jau īsti korekti te ko iztirzāt, bet VISPĀR. Bērns ir(neapgalvoju ka visiem) pārbaudījums attiecībām, ļoti bieži attiecības pazūd, jūtas pagaist, saproti kāds otrs ir patiesībā, jo ir negulētas naktis, stress, pazūd kaut kādas robežas pāru attiecībās. Iespējams vienkārši tā mīlestība un jūtas pagaisa, varbūt nebija tik stipras un dziļas, un bērns bija pierādījums ka neko tur nevar pavilkt uz augšu, un uzradās vēl kāds trešais. Tas nav tik vienkārši, mēs nekad otra galvā nevaram ielīst un saprast kas tur darās! Svarīgākais - lai bērns no tā visa necieš!
03.01.2019 11:40 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Runājot par Katrīnu Saulieti, viens ir filmēt visu laiku NL produkciju, bet tagad vēl trakāk (t) Es tomēr uzskatu, ka ar izspūrušiem, pidžammas drēbēm nav jārāda katrs solis, ko dara. Pamostas, uzreiz video par neko. Kāda jēga no tādiem video? Kādreiz bija sievišķīga, kopta, protams tas ir normāli mājās neiespringt, bet liekas, ka Katrīne vispār vairs nefiltrē ko rādīt publiski un ko nē..
03.01.2019 14:00 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man gan Sauliete patīk un patīk, ka rāda sevi tādu kāda viņa ir (nu ok, tās zaķu sejiņas reizēm ir kaitinošas). Man pat tie NL netraucē, paklausos citreiz.
03.01.2019 14:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Mja...var tik brīnīties, kā cilvēkiem tik ļoti interesē sev svešu cilvēku dzīves un ikdienas gaitas...pa lielam nezinu nevienu šeit pieminēto, nevienai latvietei nesekoju un neinteresē ar kādu šampūnu šī šodien matus izmazgājusi, vai kāda brenda topiņš šodien mugurā, vai ko ēdusi pusdienās un uz kādu tusiņu bijusi šonedēļ....
Murgs kur tā pasaule iet :D
03.01.2019 16:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Pa kuru laiku Liivabeerzina apprecejusies? :D man likas, ka vinja tik dazhus menesus kopa ar to Nauri. :D es pat nebiju bildes pamanijusi gredzenu, bet skatos un toch ir.
Esmu no tam kam patik so to pastalkot instagramma, bet es to visu protu veseliigi uztvert un nekritu depresijaa, jo redz kadam ir salda instagramdziive. Tik daudz piemeri no dzives ir zinami, kur tas viss ir skaisti tikai bildees. Kaut vai par to pashu Līvu un Madaru kaa visi juusmoja..un vel par dazham kas te jau ir pieminetas. Nu nav, nav taa dzive tik rožaina, kaa caur fltriniem liekas!
03.01.2019 18:06 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Bet vispar brinos , ka sheit nav piemineta Maija Armaneva. Vinja ir no tam retajaam, kas kaa dzivesstila/modes/celjojuma blogere man nav apnikusi. Man vinja patīk kā personiba:)
Sekoju vispar diezgan daudz cilvēkiem ko personīgi nepazīstu. Bet censhos iedvesmojoshiem, interesantiem un acim baudāmiem kontiem:) piemeram Maija, Virsnite, Story_about_us, threebirdies, Leldei cerinai..nenak uz sitiena prata kam vēl
03.01.2019 18:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
pamanīju šo diskusiju un nevaru nepadalīties ar tām, kurām es sekoju--laikam sekoju visam ''instagram ziedam'' :DD
Rakstu tikai savas domas- daudzām sekoju,kuras patīk,bet daudzas kaitina, bet tieši tāpēc sekoju- tādas tās sievietes ir :D
Sindija Bokāne-- ļoti kaitinošs cilvēks- plašāk neizteikšos arī par viņas nodarbošanos :D
Linda Raklinska- interesanti paskatīties ceļojumus, ikdienu, liekas jauka.. tikai kaitina tās rokas māšana un acs miegšana :D
Agnija Grigule- jau sen sekoju- vienkārši kas citādāks
Alisewild- patīk youtube video, interesanta, ceļojumi, vegāne,
Didrihsone- smieklīgs cilvēks, patīk storijus skatīties :D tāda prasta, bet neko neslēpj :D
Paula Freimane- receptes, skaistas bildes
Monta Sofija- skaisti suņi, meitene
Kristīne Dzenīte- sekoju jau tad, kad vēl nebija stāvoklī, interesanti paskatīties kā ir ar dvīņiem, tieša ,nesamākslota
Beta Beidz- skaista meitene, man patīk youtube video, arī ļoti tieša, labi padodas runāt
Danenbergsone- liekas dabiska, lai gan bieži arī kaitina nedaudz tā runāšana, nedaudz sāk apnikt
Līva Bērziņa- sekoju jau no tiem laikiem, kad vēl nebija bērns un lika dažadas skaistas bildes, tā kā zināms stāsts par bērnu, šķiršanos utt.
Juta Valdmane- nevaru saprast vai kaitina vai nē. skaista sieviete tik nesaprotu, kāpēc tādas krūtis vajadzēja- tik nedabiskas- esmu redzējusi labākus variantus
Beāte Katrīna- arī sekoju jau sen, kad vēl nebija kopā ar Aigaru, skaista meitene
03.01.2019 19:15 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es sasmējos par to piebildi, ka kaitina Lindas Raklinskas roku māšana un miegšana ar aci. Es arī brīnos par to, ka to dara katru reizi. It kā sīkums, bet to pamana. Man drīzāk nepatīk kā tas vińas čalis visu laiku škelmīgi uzsmaida (t):-D
03.01.2019 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!