populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man atkal Grigule IG nesimpatizē. Esmu paklausījusies dažas viņas intervijas, no kā arī viedoklis ir kāds viņš ir.
No šeit neminētajām patīk betabeidz, bet tāpēc, ka attāli pazīstu, superskaista un forša meitene.
Patīk dzīvi profili, bez idealiem tekstiņiem un superfotošopētām bildēm. Visām cosmietēm, kurām sekoju tieši tādi viņi ir.
02.01.2019 12:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.07.2018
Atceros, ka tā Maija vēl šeit bija izveidojusi pat atsevišķu diskusiju, lai paziņotu, ka viņas nu jau ex ir viņu beidzot bildinājis un ir laime pilnīga :D Bet dzīvē visādi notiek.
Katrīnei Saulietei esmu atsekojusi, noriebās 50 storiji dienā par NL, pulverīši tādi, pulverīši šitādi.
Diezgan populara kļuvusi arī cieminilze , cosmo lietotāja, patīkami foto.
02.01.2019 13:01 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ik pa laikam kādai no minētajām esmu piesekojusi, bet ātri vien atsekoju, jo apnīk, ka tik bieži kaut ko liek un pārsvarā saturs vienāds. Ir, kas interesē vairāk, protams. Nepatīk, ka daudzi sākuši baigos instagramus taisīt ar saviem bērniem, bet tas, protams, katra paša ziņā. Piemēram, agrāk ļoti patika Annas Pannas instagrams, tāds koncentrēts uz vienu tēmu, bet tagad katra otrā bilde ar meitu.
Šeit laikam vēl netika minēta, bet kādu brīdi sekoju Rebekai Liepiņai. It kā paskatoties instagramu liekas foršs, bet sekojot nedaudz apnika, ka visās bildēs vienādi toņi un pozas. :D
Ļoti patīk modeļu Karlīnas Caunes un Līvas Oliņas instagrami.
02.01.2019 13:16 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Izskatās, ka Danenbergsone šo diskusiju ir izalsījusi, vismaz tā var noprast pēc viņas teksta zem vienas no jaunājām bildēm. :-D
Man grigules instagrams arī nepatīk/nepiesaista. Un minēto betabeidz es skatos youtubē, šķiet tāda interesanta meitene.:-)
02.01.2019 13:30 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Manupraat, shobriid visas jaunaas maaminjas censhas blogot uz savu beernu reekjina, man personiigi sveshi beerni neinteree. Patiik skaisti foto un celojumi.. latvieshu viduu neesmu atradusi favoriitus
02.01.2019 14:16 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Sekoju:
*Indra Salceviča - no More Than Size sarunām, tā pat arī Emīlija Sama;
*Zane Buliņa - interesanti paskatīties nu jau 3 bērnu mammas dzīvi un cīņu ar svaru
*Ilze Līkuma - make up blogere
*Zanda Zariņa un Zane Lucāne - abas visu laiku ceļo, interesanti paskatīties ceļojumu bildes
*Katrīne Sauliet - domāju, ka dēļ miljons storijiem dienā drīz atsekošu
02.01.2019 14:28 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es tikai kārtējo reizi nobrīnos par to, kā var tik daudz zināt par svešiem cilvēkiem :D neinteresējos par personīgām detaļām, bet IG satura dēļ sekoju šīm personām :
Kristīne Virsnīte - ļoti uzrunā viņas atklātība un nebaidīšanās paust nepopulāru viedokli
Zane Ozoliņa, našķoties - komunikācija un Sursurs ir vnk izcili!
Seek the simple pāris - vispār neesmo zerowastere, bet šad tad patīk paskatīties viņus
Indra Salceviča - ak dievs, par viņu un viņas draugu dažreiz var tāā nosmieties :D
Santa un Mārtiņš Pīlēni - vienkārši skaisti un baudāmi profili
un vēl daži.
Jau minēto Jutu vai jaunās Insta mammas dažreiz paskatos, lai tikai kārtējo reizi no dīvāna iesmietu :D par to uzpūsto un samāksloto ikdienas pasniegšanu un lekciju cikliem "kā dzīvot tā, kā vēlies" no personām, kam ikdienas superplāns ir aizvest bērnu uz un no dārziņa :-P (s)
02.01.2019 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Cipruse īstenībā dzīvo ļoti pieticīgā mājiņā, absolūti nekā šika.

Tas tieši ir tas, kas viņā piesaista. Tāda romantiska vienkāršība, kur skaisti ir ne tikai Vidusjūras pludmalē, bet siltā vasaras vakarā uzsēdinā meitu uz bagāžnieka un bliezt ar ričuku pabarot pļavā aitiņas .(l)
02.01.2019 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Manupraat, shobriid visas jaunaas maaminjas censhas blogot uz savu beernu reekjina, man personiigi sveshi beerni neinteree

Es neesmu nekāda blogere, parasta mamma , bet kopš bērna piedzimšanas arī foto lielākoties ir ar bērnu. Selfijus īpaši netaisu un retu reizi esmu kaut kur viena. Dodamies teju visur kopā un foto tapšanas brīdī bērns lielākoties ir man klēpī, tajā brīdī arī tas otrs pieaugušais uzņem bildi :-D ir maz tādu reižu, kad esi kādā skaistā vietā, foto mirklis klāt, un bērns mierīgi sēž ratos vai guļ. :-D:-P zinu, ka tad, kad bērns būs lielāks un atgriezīšos darbā, tik daudz storiju ar mājas, ikdienas dzīvi un mazo vairs nebūs . (s)
Tāpēc uz mammām blogerēm neskatos caur viņa grib nopelnīt ar bērna bildi prizmu. Tā vienkārši ir mammas ikdiena. :-D
02.01.2019 15:57 |
 
Reitings 19
Reģ: 31.12.2018
Followoju Virsnītei, jo gribu dvīņus :D (l)
Vēl arī LibeLiga - ļoti skaistas ceļojumu bildes, lai gan strādā full time job LV.
02.01.2019 16:12 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
Es arī par LibeLiga un vēl ElinaKaln
Agnijas bildes kaut ka vairs neuzrunā, lai gan agrāk sekoju ļoti līdzi.
Smieklīgi, ka daža laba te zina visu par kādu instagrammeri :-D
Meitenes, kur jums tam laiks?
02.01.2019 16:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Cipruse īstenībā dzīvo ļoti pieticīgā mājiņā, absolūti nekā šika.
:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
šausmas ne, kā viņa tik vienkārši dzīvojot atļaujas būt instagram, būt laimīga ne....tāāāāds šoks, ka nav šiks
02.01.2019 16:19 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Par Līvu zinu tik, jo vienkārši zinu viņu un viss, bet Linda pati vienā story bija ielikusi informāciju par savu darbu, es viņai pat nesekoju, kaut kur automātiski parādījās, paskatījos skaista sieviete, lieliskas bildes, un viss, jo neesmu mērķauditorija, nejusmoju par skaistu sieviešu augumiem :-) , tā ir atbilde, tiem kuri šokējās ka kāds zin ko vairāk par vārdu un uzvārdu.
02.01.2019 16:32 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Starpcitu arī es esmu pamanījusi, ka daudzas jaunās mammas izbrauc uz bērnu bildēm, tā arī kļūst populāras, un arī tā mācīšana citu, kā būt veiksmīgam, kā sasniegt mērķus dzīvē, faktiski tas pamats likts uz bēbīšfočenēm, līdz izaudz par dzīves guru, profesionāli, iedvesmas personu utml., lai gan faktiski esi tāda pati mamma kā visas citas, tikai ne visas mammas runā skaļi par to savu mammu darbiņu, par savu ikdienu, par savām sajūtām un domām.
02.01.2019 16:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
O jopcik, kà var šità interesèties kas ar ko guł, kràpj, kà dzîvo un kur pelna naudu? Man nav ne tik daudz laika, ne intereses pètīt katru sîkumu par svešu cilvèku dzîvi. Insta sekoju dinana_banana (no personīgi nepazīstamajiem) jo parasti forši foto un stàsts apakšá. Bet nu tà nav LV zvaigzne,tàs galīgi neinteresè.
02.01.2019 17:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu var domāt cosmo kādreiz bijis savādāk,par ko tāds izbrīns
te pat radu,draugu,bērnu fb profilus izčeko un privāto dzīvi:-D:-D:-D:-D:-D
02.01.2019 17:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.06.2013
Ooo.. mans atklājums LibeLiga - tiešām skaists profils (l)
Kur tik daudz var pelnīt celosanai? :-O Varbūt jāmaina profesija... :-D
02.01.2019 17:25 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Atnacu uz Cosmo jo Instagram pēkšnji viena pēc otras Latviešu meitenes “čupińā” mēgina piesekot. Vienigais izskaidrojums uzreiz galvā - gan jau cosmo dāmas “ēd” dzīvu.
Maija Eglīte - esmu Es . Jā, es 100% noželoju diskusiju kuru uztaisiju kad saderinajos. Un noželoju arī to ka kadreiz visu dzīvi publicēju un liku bildes.
Es vairs nesmu Facebook un Instagram man ir privāts profils. Veljoprojam Instagram lieku bildes bet Es ceru ka tur vairs nav cilveki kuri skatas ar škibu aci. Jā tu man seko , un mans drives veids Tevi kaitina lūdzu neseko!
Jā ar vīru esam škiršanas procesā, bet neskaidrošu nevienam kas un Kā. Tapat Kā Man nevajadzeja stastit par saderināšanos nevajag stastit arī par škiršanos. Ar bijušo vīru esam draugi un par vinju nevienu sliktu vārdu neteikšu , un zinu ka vińš teiktu to pašu par mani.
Lai Jums jauks 2019! Un lūdzu lieciet mani mierā (l)(l)(l)(l)
02.01.2019 17:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Maija Eglīte - esmu Es . Jā, es 100% noželoju diskusiju kuru uztaisiju kad saderinajos. Un noželoju arī to ka kadreiz visu dzīvi publicēju un liku bildes.
Es vairs nesmu Facebook un Instagram man ir privāts profils. Veljoprojam Instagram lieku bildes bet Es ceru ka tur vairs nav cilveki kuri skatas ar škibu aci. Jā tu man seko , un mans drives veids Tevi kaitina lūdzu neseko!
+++++
Lai Jums jauks 2019! Un lūdzu lieciet mani mierā
+
02.01.2019 17:32 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Cheeky, ja nemaldos tu esi tà, kurai bija baigi foršas bildes un tèrpi uz helovīniem? Tu tàda baigi pozitīva biji te , ;-)
02.01.2019 17:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits