Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Ar jauno gultiņu būs tāpat kā ar eglīti un D burtiņu. 😀 varbūt kāda, kas seko Naurim var apskatīties vai šis jau nav paspējis izpļāpāties, ka gultiņa viņiem ir uzdāvināta, zinot, ka viņi ar Didi bieži aizmirst sarunāt šādas lietas
22.12.2022 16:30 |
 
Reitings 39329
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 15:17

Ko Tev maina kur un kaa es skatos un daros. Nodarbojies ar to, kas Tev sanak vislabak - ej un nod... cilveekus. Tas tacu ir tik pareizi un NORMALI.

Un ko Tev maina, ka te kāda nosauc Didru tādā vārdā, kas Tev nav pa prātam? Vai bijaTev atļauja jāprasa? Pašpasludinātā cenzore atradusies!
Kāpēc Tevi tā pievelk šī, kā Tu saki "izgāztuve"? Vai Tavas darbības saistītas ar iekšēju saspringumu vai citām neveselīgàm vai, nedod Dievs, perversām dziņām?
22.12.2022 15:45 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Elizabeteputnos, nē dārgā, mani neviens nav nolicis, ne man bija kāds jānoliek. Man nebija un nav vēlmes skriet pēc kaut kādas popularitātes, biju normāla skolniece, tāpēc nevajag te tagad tēlot kaut kādu psihologu, ja vēlies tāda būt, tad nevis mani analizā, bet paanalizē beidzot Elīnu. Kapec viņa pusplika skraida gar kameru, lai pievērstu sev uzmanību, vai badojas, lai paceltu sevi kādu acīs. Tā pat kāpēc viņa filmē un ņirgājas par savu bērnu, dēļ like, lai tik paceltu savu IG statistiku. Vot tur Tu vari analizēt uz nebēdu cilvēku. Cik smieklīgi, atnāk pati šeit un mēģina nolikt mani tāpēc, ka kā jau es paskaidroju, nepiekritu Elīnas rīcībai, un paužu to, lai nebarotu viņas ego, bet tajā pašā laikā, Elina , kas atverot acis vienkārši melo visiem ir svētā, neaizskaramā. Izskaties, ka Tu pati skolas laikā esi bijusi kaut kādā populāro meiteņu grupā un nolikusi pārējos, bet pati varēji darīt, ko gribēji, jo biji populāra, nu tā kā tagad Elina😀
22.12.2022 15:44 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 13:58

Tu precīzi raksturoji Didriķu pārīti - ētikas normas neeksistē, inteliģences līmenis ir -5, un visi, kuri nedomā tā, kā Didriķi, ir heiteri!

es raksturoju lielako dalu LV iedzivotaju. tas noteikti sur tur ieklauj ari Didrihsonu paari. Joprojam nevienai te nav pielecis - runa nav, vai man vini patik, vai nepatik, par to vispar neesmu runaajusi. Es runaaju par so drausmigo limeni saja diskusijaa, kas aiziet lidz tam, ka zvana kaut kadiem dienestiem, kas ir pilnigi absurdi!
22.12.2022 15:27 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Zuzuu10 @ 22.12.2022 13:43
Tad audziniet savus bērnus tā, lai tāda Elīna nav paraugs, bet jūs.
Mēs esam atbildīgi par saviem bērniem, nevis visu vainu tagad uz kkadu IG cilvēku novelt. Bērniem būs vēl daudz visādi lēmumu dzīvē japieņem, lai neizdarītu smagas kļūdas, tad liekat jūs šos pamatus.
Interneta laikmetā, diemžēl, vari likt, kādus pamatus gribi, bet pusaudži skries pakaļ elkiem. Gan uzvedībā, gan modē. Cilvēks ietekmējas no sabiedrības. Ja sabiedrībā sāka uzvesties, kā muļķim ir ok - tad vienā daļa to arī uztvers, kā normu. Un vecāki var izstiepties un sarauties - viņus neklausīs
22.12.2022 15:23 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
magdalena333 @ 22.12.2022 14:06
Es nevaru, šitās lielās aizstāves, lielākā daļa ložņā pa citām tēmām un noliek tā pat citas influenceres, bet, tad ierodas šajā tēmā un ir nez kādas taisnības cīnītājas. Tad, sēž šeit un vairākas dienas, liekas, ka vispār pat nepamet šo tēmu, drukā komentārus vienu pakaļ otram un kliedz, ka citām dzīves nav un nez kā paspēj savus bērnu audzināt utt, dārgās tā pat kā jūs, šīs dienas to paspējāt vienlaikus tik aizkustinoši rakstot šīs aizstāvu runas. Un lūdzu, varat necensties, manās acīs Elina ir degradējusies būtne un paudīšu savu viedokli, pavisam vienkārši! Man ir pie kājas, ko viņa ir sasniegusi, man netrūkst paziņas, kas ir kaut ko sasniegušas, tas nemaina lietas būtību, ka, ja esi kaut ko sasniedzis, tad uz tevi noteikumi neattiecas! Meļi, liekuļi, krāpnieki man tracina, tāpēc, ja Elina vēlas mazāk heiteru, varbūt varētu piedomāt pie savas uzvedības! Un no savas puses varu pateikt, ka pašos pirmsākumos tiešām apbrīnoju šo pārīti, tieši, ka jauni sasnieguši kaut ko, bet laikam ejot, redzot uz kā tas viss ir veidots, tie visi meli, viss fake, ka tik kādu apčakarēt, un šeit pat neiedziļināšos visā tajā tupumā, ko viņa izplata. Šī diskusija ir vairāk, lai nebarotu to divu ego, lai tomēr nedaudz viņi nolaižas realitātē, ka tomēr visam ir savas robežas, ka nē ne visi atbalsta šādu rīcību!

Tu izsaki vaardu "lielaas aizstaaves" ar taadu nicinaajumu, it kaa aizstavet cilveku kas tiek brutali nod... butu kaut kas slikts. Lauj mineet - Tu tiki smagi aplikta skolaa un tagad kopensee apliekot citus? Vai otradak, biji lielaa Di... un tas Tev vienkarsi ir dzives pamatstavoklis?
22.12.2022 15:21 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 13:54

Mēs redzam, ar kādu baudu Tu lodā pa šo izgāztuvi! Nevari pievērsties savām ārzemju lietām, ko skaties atpakaļ? Gluži kā Gobzems - visus un visu šeit noķēzīja, bet nu nekā nevar nomierināties. Spānijā sēdēdams, joprojām par LV visu zina labāk,un joprojām tur ir bezdarbnieks...

Ko Tev maina kur un kaa es skatos un daros. Nodarbojies ar to, kas Tev sanak vislabak - ej un nod... cilveekus. Tas tacu ir tik pareizi un NORMALI.
22.12.2022 15:17 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Zuzzu10, vai Tu ar to gudro prātiņu varētu šeit apgaismot, kur ir tā lielā, smagā Elīnas apdi***? Cik es redzu, tad lielāko daļu komentāri ir sieviešu neizpratne par Elīnas pasacītu, izdarīto. Jā, šad tad parādās kāds rupš komentārs, tā teikt kāds garām ejot iekakāja, kam es arī es nepiekritu, bet, ja es izsaku nepatiku, savu viedokli kaut kādai Elīnas rīcībai, kāpēc , lai es būtu ļauna būtne, bet Elina ar saviem meliem, krāpniecību, fake dzīvesveidu, badošnos popularizēšanu, nekorekto attieksmi pret bērnu un šeit es runāju tieši par momentiem, kas var apdraudēt bērna veselību, regulāru noteikumu pārkāpšanu utt, ir tā svētā, neaizskaramā?! Es jau paskaidroju, es nebarošu to divu sociopātu ego, ka viņi ir tie krutie, kas var darīt ko grib, jo redz tak esot kaut ko sasnieguši!
22.12.2022 15:11 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Nu dāmas, būsim reālas: Didriķi ne pirmie, ne pēdējie, kas šmugulē ar nodokļiem. Bez šaubām, citi to dara profesionālāk (un noteikti jaudīgāk). Neticu, ka jūsu paziņu lokā visi svēti.
Otrs, šaubos, ka Didra ir saistoša mazām meitenēm. Viņa ir iesprūdusi savos 16 gados, nevis tagadējo tīņu 16 gados. Biežāk redzu tieši 40+ dāmas ar Buttrrfly "produktiem"
Labāk būtu paskatījušās, kas notiek tik tok. Tas ir ļaunāk - veidojas daudz spēcīgāka atgriezeniskā saite. Te, pie Didras, nopērk lupatu un viss.
Neaizstāvu Didru, bet nu nevajag cepties, ka it kā viņa būtu kaut kas īpašs. Varat teikt daudz sekotāju, bet nu pusaudžiem visdrīzāk širmis aizies ciet no mobinga, nevis no Didras
Noteikti būs mīnusu uzlidojums, bet tā no ceļa nogājusī meitene nav ne vienīgā, ne visbriesmīgākā
Lai vai cik skarbi nebūtu, liela daļa vecāku savus bērnus traumē katrs pa savam. Didru ceļš jau redzams
22.12.2022 14:55 |
 
Reitings 8501
Reģ: 05.07.2020
Velkam lai nepārēstos? Veselīga cilvēka domāšana, jā.
22.12.2022 14:33 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
magdalena333 @ 22.12.2022 14:06
Es nevaru, šitās lielās aizstāves, lielākā daļa ložņā pa citām tēmām un noliek tā pat citas influenceres, bet, tad ierodas šajā tēmā un ir nez kādas taisnības cīnītājas. Tad, sēž šeit un vairākas dienas, liekas, ka vispār pat nepamet šo tēmu, drukā komentārus vienu pakaļ otram un kliedz, ka citām dzīves nav un nez kā paspēj savus bērnu audzināt utt, dārgās tā pat kā jūs, šīs dienas to paspējāt vienlaikus tik aizkustinoši rakstot šīs aizstāvu runas. Un lūdzu, varat necensties, manās acīs Elina ir degradējusies būtne un paudīšu savu viedokli, pavisam vienkārši! Man ir pie kājas, ko viņa ir sasniegusi, man netrūkst paziņas, kas ir kaut ko sasniegušas, tas nemaina lietas būtību, ka, ja esi kaut ko sasniedzis, tad uz tevi noteikumi neattiecas! Meļi, liekuļi, krāpnieki man tracina, tāpēc, ja Elina vēlas mazāk heiteru, varbūt varētu piedomāt pie savas uzvedības! Un no savas puses varu pateikt, ka pašos pirmsākumos tiešām apbrīnoju šo pārīti, tieši, ka jauni sasnieguši kaut ko, bet laikam ejot, redzot uz kā tas viss ir veidots, tie visi meli, viss fake, ka tik kādu apčakarēt, un šeit pat neiedziļināšos visā tajā tupumā, ko viņa izplata. Šī diskusija ir vairāk, lai nebarotu to divu ego, lai tomēr nedaudz viņi nolaižas realitātē, ka tomēr visam ir savas robežas, ka nē ne visi atbalsta šādu rīcību!
Kāds sakars ar aizstāvēm? Tiešām tas prātiņš tik īss?
Nepiekrist kaut kam un brutāli nod***t nav viens un tas pats.
Jūs tiešām nesaprotat par ko runa?
Un par bērnu paspēšanu audzināt, tad man jāsaka, ka daudzi vecāki vairākus gadus nav redzējuši paši savus bērnus tad, ja to dara tāpat kā es😁
22.12.2022 14:22 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Es nevaru, šitās lielās aizstāves, lielākā daļa ložņā pa citām tēmām un noliek tā pat citas influenceres, bet, tad ierodas šajā tēmā un ir nez kādas taisnības cīnītājas. Tad, sēž šeit un vairākas dienas, liekas, ka vispār pat nepamet šo tēmu, drukā komentārus vienu pakaļ otram un kliedz, ka citām dzīves nav un nez kā paspēj savus bērnu audzināt utt, dārgās tā pat kā jūs, šīs dienas to paspējāt vienlaikus tik aizkustinoši rakstot šīs aizstāvu runas. Un lūdzu, varat necensties, manās acīs Elina ir degradējusies būtne un paudīšu savu viedokli, pavisam vienkārši! Man ir pie kājas, ko viņa ir sasniegusi, man netrūkst paziņas, kas ir kaut ko sasniegušas, tas nemaina lietas būtību, ka, ja esi kaut ko sasniedzis, tad uz tevi noteikumi neattiecas! Meļi, liekuļi, krāpnieki man tracina, tāpēc, ja Elina vēlas mazāk heiteru, varbūt varētu piedomāt pie savas uzvedības! Un no savas puses varu pateikt, ka pašos pirmsākumos tiešām apbrīnoju šo pārīti, tieši, ka jauni sasnieguši kaut ko, bet laikam ejot, redzot uz kā tas viss ir veidots, tie visi meli, viss fake, ka tik kādu apčakarēt, un šeit pat neiedziļināšos visā tajā tupumā, ko viņa izplata. Šī diskusija ir vairāk, lai nebarotu to divu ego, lai tomēr nedaudz viņi nolaižas realitātē, ka tomēr visam ir savas robežas, ka nē ne visi atbalsta šādu rīcību!
22.12.2022 14:06 |
 
Reitings 39329
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:45

hahahha :D tiesi ta. nespeju ieklauties sabiedriba, kam etikas normas neeksiste, inteligences limenis ir -5, kas uzskata, ka ne pie kaadas iespejas nedrikst pielaut, ka kads cilveks ir atskirigs. Tiesi taa, nespeju ieklauties post padomju domashana . pareizi pateici, mutes no vaardus iznemi!

Tu precīzi raksturoji Didriķu pārīti - ētikas normas neeksistē, inteliģences līmenis ir -5, un visi, kuri nedomā tā, kā Didriķi, ir heiteri!
22.12.2022 13:58 |
 
Reitings 39329
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:42

LOTI CERU, ka Tev taisniba. Sadam pretigam izgaztuvem vispar nebutu japastav.

Mēs redzam, ar kādu baudu Tu lodā pa šo izgāztuvi! Nevari pievērsties savām ārzemju lietām, ko skaties atpakaļ? Gluži kā Gobzems - visus un visu šeit noķēzīja, bet nu nekā nevar nomierināties. Spānijā sēdēdams, joprojām par LV visu zina labāk,un joprojām tur ir bezdarbnieks...
22.12.2022 13:54 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 13:41

Tātad Tu šeit nespēji iekļauties sabiedrībā, aizdevies uz ārzemēm, un tagad no turienes meklē iemeslus, kāpēc tas tā bija. Un atradi iemeslu - dieviešu forums vainīgs!

hahahha :D tiesi ta. nespeju ieklauties sabiedriba, kam etikas normas neeksiste, inteligences limenis ir -5, kas uzskata, ka ne pie kaadas iespejas nedrikst pielaut, ka kads cilveks ir atskirigs. Tiesi taa, nespeju ieklauties post padomju domashana . pareizi pateici, mutes no vaardus iznemi!
22.12.2022 13:45 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
2biletes @ 22.12.2022 13:23

Tur jau ir tā problēma, ka tādi, kā Didra iedvesmo un tāpēc arī par viņiem sūdzas, raksta, ka pārkāpj utt.Jā malači - pelna (itkā). Bet cik ir lietu, ko galīgi nebūtu jāuzskata par labām? Krāpšanos ar nodokļiem, regulāru CSN pārkāpšanu (arī tādu, kas apdraud citus), neveselīga dzīvesveida pasniegšana, kā kaut ko super labu, nepareiza bērna kopšana - tas viss arī daudzus iedvesmo. Ja, tā dara slavenības, tad sekos arī citi. Tieši Elīnai seko daudz pusaudzes, jaunas sievietes - potenciālās mammas. Vai tiešām vajag, lai viņas mācās no šāda parauga? Tieši tāpēc regulāri ir vājš, lai domā, tie, kas viņai seko, ka Elīna nav paraugs un dara ļoti daudz nepareiza.
Tad audziniet savus bērnus tā, lai tāda Elīna nav paraugs, bet jūs.
Mēs esam atbildīgi par saviem bērniem, nevis visu vainu tagad uz kkadu IG cilvēku novelt. Bērniem būs vēl daudz visādi lēmumu dzīvē japieņem, lai neizdarītu smagas kļūdas, tad liekat jūs šos pamatus.
22.12.2022 13:43 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ameliya @ 22.12.2022 13:29
R.I.P. Šai diskusijai ?

LOTI CERU, ka Tev taisniba. Sadam pretigam izgaztuvem vispar nebutu japastav.
22.12.2022 13:42 |
 
Reitings 39329
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:13

Man ir maza ceriba, pavisam nieciga, mazitina, ka varbut kada seit sadzirdes un mazliet padomaas pie sevis. Nedzivoju LV, un sada cilveku attieksme ir viens no Top iemesliem, kapec. Tapec ka sabiedriba ir pilnigaa .....

Tātad Tu šeit nespēji iekļauties sabiedrībā, aizdevies uz ārzemēm, un tagad no turienes meklē iemeslus, kāpēc tas tā bija. Un atradi iemeslu - dieviešu forums vainīgs!
22.12.2022 13:41 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:13

Man ir maza ceriba, pavisam nieciga, mazitina, ka varbut kada seit sadzirdes un mazliet padomaas pie sevis. Nedzivoju LV, un sada cilveku attieksme ir viens no Top iemesliem, kapec. Tapec ka sabiedriba ir pilnigaa .....
Manuprāt šeit ļoti daudzas nesaprot par ko mēs runājam, jo cik nu prātiņš ir tik ir🤷🏻‍♀️.
Neiet runa ka tiek apspriests cilvēks normālā kontekstā, piem. - oi tā kleita gan nav skaista, es tādu nevilktu.
Šis gan ir forši. - es gan tā neteiktu kā viņa. Bet šeit ir konkrēta nod*****a un žults izlikšana. Fui pretīga, Kuce, jāuzsūta pārbaude un boti, krople utt.
Un tad brīnās ka viedoklis par šo vairākumu ir kāds ir.
Man personīgi arī ir kas nepatīk Elīnā, piemēram vai es taisītu sev tik lielas lūpas, - nē, bet ja viņai pašai patīk, manis pēc, lai staigā.
Citas te min homofobus, šausmas, kā var būt pret citādiem cilvēkiem utt., bet tikmēr pašas brutāli nod**š vienu cilvēku.
Daudzas stāsta ka žēl Džeisonu, paskatoties ko viņas raksta, man reāli žēl viņu pašu bērnus, kas no tās mutes nāk ārā, kāds naids, ja šādas lietas forumā gāž, Dievs pasarg, kas tad mājās notiek.
22.12.2022 13:38 |
 
Reitings 8501
Reģ: 05.07.2020
Pati pirku ligzdiņu, aha. Kuru viņa vēl mēģina apmānīt? Savus sekotājus par totāliem muļķiem uzskata.
22.12.2022 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits