Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 39297
Reģ: 20.07.2021
Zuzuu10 @ 22.12.2022 18:58
Man prieks ka tieši manis rakstītais Jums visvairāk uzmanību pievērsis, tā tad cītīgi lasāt.
Nevienu šeti neesmu mācījusi, bet Jūsu leksika visu jau pasaka par Jums? tādu es apmēram Jūs arī iedomājos, šādu leksiku un tālāk par tuneli neko nav redzējusi, jo šādu valodu esmu tikai vairākus gadu atpakaļ tur ejot garām dzirdējusi.

Mani tiešām apbēdina, ka Tev bija jāiet gar tuneli. Droši vien gāji uz tirgu strādāt. Ko tirgoji? Kaut gan, man vienalga, es lavočkās neiepērkos.
22.12.2022 19:31 |
 
Reitings 2465
Reģ: 05.12.2021
Ai nu tiešām. Nomierinās. Te ir klaču un baumu forums. Jēziņ, tādas penteres sarakstītas.
Vēl joprojām gribu zināt, kāpēc vairs zināmām dāmām nepiedāvā bildēties.
Kas tur īsti ir ar Naura mammu.
Un kur palika tā kura iekomentēja īsto Dzeisona vārdu pašā sākumā. Ja viņa vietējā no Ventspils, lai pastāsta ko interesantu.
Es te gribu klačas palasīt nevis te tagad nto lapu monologu par to kura dzīvē labāka vai sliktāka.
22.12.2022 19:25 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 18:42

Tā interesanti sanāk: atnāk Zuzu un ar savu cēlo piemēru nu mācīs visas, kā un uz ko pareizi dir$%t. Paraugdi*&sēja Zuzu, gan jau tiksim galā arī bez Tavas līdzdalības. Ej un izšuj krustdūrienā kādu kaķīti, ko piekārt pie sienas virs baldriāna pilieniem.
Man prieks ka tieši manis rakstītais Jums visvairāk uzmanību pievērsis, tā tad cītīgi lasāt.
Nevienu šeti neesmu mācījusi, bet Jūsu leksika visu jau pasaka par Jums😁 tādu es apmēram Jūs arī iedomājos, šādu leksiku un tālāk par tuneli neko nav redzējusi, jo šādu valodu esmu tikai vairākus gadu atpakaļ tur ejot garām dzirdējusi.
22.12.2022 18:58 |
 
Reitings 5862
Reģ: 27.02.2022
Jāmaina tēma, redzējāt īso fragmentu no "ieceko slavenību"? 😅 Tur par to egli runāja. Taisīja un lika tikai priekš fotosesijas.
22.12.2022 18:47 |
 
Reitings 39297
Reģ: 20.07.2021
Zuzuu10 @ 22.12.2022 18:34
To ka jums te ir labi es redzu?
Tik pat labi es varu teikt, ja jums nepatīk kaut kas Elīnā, pašas vainīgas.
Kārtējā, kas centās ar kaut ko “gudru” pacelt savu ego.?

Tā interesanti sanāk: atnāk Zuzu un ar savu cēlo piemēru nu mācīs visas, kā un uz ko pareizi dir$%t. Paraugdi*&sēja Zuzu, gan jau tiksim galā arī bez Tavas līdzdalības. Ej un izšuj krustdūrienā kādu kaķīti, ko piekārt pie sienas virs baldriāna pilieniem.
22.12.2022 18:42 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 18:21

Mums te ir labi, ja Tev nav labi, pati vainīga!
Paldies, ka painformēji, ka mums ir cerības tikt no Tevis vaļā vismaz uz kādu laiciņu!
To ka jums te ir labi es redzu😁
Tik pat labi es varu teikt, ja jums nepatīk kaut kas Elīnā, pašas vainīgas.
Kārtējā, kas centās ar kaut ko “gudru” pacelt savu ego.😁
22.12.2022 18:34 |
 
Reitings 39297
Reģ: 20.07.2021
Zuzuu10 @ 22.12.2022 17:58
Kādēļ man būtu jātaisa Elīnas atbalsta grupa, un par ko man būtu jaaizdomājas??
Un kādēļ man būtu jāpamet šī grupa? Tik pat labi Jūs to varat darīt?
Bet nesatraucaties, tāpat kā vasarā es ienācu šeit pašokēties tā arī tagad? sapratu ka sēž tās pašas vecās sejas un nekas nav mainījies, kā tikai iet arvien tālāk.
Domāju ka atkal ienākot pēc pusgada, redzēšu šos pašus nikus, briesmīgo valodu un tēmas, kā arī pēc 10 un 20 gadiem.

Mums te ir labi, ja Tev nav labi, pati vainīga!
Paldies, ka painformēji, ka mums ir cerības tikt no Tevis vaļā vismaz uz kādu laiciņu!
22.12.2022 18:21 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
Zuzuu10 @ 22.12.2022 17:58
Kādēļ man būtu jātaisa Elīnas atbalsta grupa, un par ko man būtu jaaizdomājas??
Un kādēļ man būtu jāpamet šī grupa? Tik pat labi Jūs to varat darīt?
Bet nesatraucaties, tāpat kā vasarā es ienācu šeit pašokēties tā arī tagad? sapratu ka sēž tās pašas vecās sejas un nekas nav mainījies, kā tikai iet arvien tālāk.
Domāju ka atkal ienākot pēc pusgada, redzēšu šos pašus nikus, briesmīgo valodu un tēmas, kā arī pēc 10 un 20 gadiem.

Es tev piekriitu ! Shadas heita teemas ir raadiitaajs tam , ka pashas nolicejas dziivo veel lielaakaa miskastee . Kaapeec vispar jaaveido taadas teemas par konkretiem personazhiem ? Ja nepatiik , neviens neliek sekot un tada veida atbalstit Elinas ego un biznesinus.
22.12.2022 18:12 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
vivii @ 21.12.2022 17:37

Nu pag, tagad neviens nerunā par viņas izskatu, bet tīri par biznesu, nevajag jaukt peļu sūdus ar miltiem!
Kaut vai ja paskatās, viņai ir bizness, kuru viņa pacēla pāris gadu laikā, par veikala telpām maksā ne to mazāko nomas maksu, taisa visādas nodokļu mahinācijas, bet arī to ir jāmāk darīt. Piemēram, ja parastais Jānis izdomātu šmaukties ar nodokļiem savā servisā vai zvejnieku veikalā, viņu ātri atkostu un paņemtu pie dziesmas, bet tādai Didrai viss iziet chiliņā.
Daudzi jaunie uzņēmēji (skolotie uzņēmēji, ar izglītību), atver savus uzņēmumus un noiet pa burbuli 1-2 gadu laikā, bet tāda Didra no Dobeles turas virs ūdens un neizskatās, ka viņai trūktu nauda, tātad dara visu pareizi - nauda ripo viņu maciņos.
Didra to visu dara? Viņai pat nav ne jausmas, cik maksā savas lupatas, ko reklamē priekšā un pakaļā.
Aiz tā visa ir Naura smadzene un mahinācijas. Kamēr Nauris skraida pa Rīgu apkārt un riktē mahinācijas, veido kontaktus un kruķī ģēlas, tikmēr Didra pusplika lēkā pie spoguļa un filmē storijus.
22.12.2022 18:04 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
magdalena333 @ 22.12.2022 17:50
Zuzzu10, vēlreiz, jūs neviens šeit neliek palikt, šajā miskastē! Ja jums šī komunikācija neapmierina, kāpēc neuztaisīt vēlvienu diskusiju un tur runāties ar tām, kas domā tā pat kā jūs! Un tik pat labi es Tev varu pateikt, nē Tu nesaproti, ko mēs ar to domājām! Un tālāk? Izskatās, ka Tu šeit mēģini pārliecināt kādu, ka Tavs viedoklis ir tas pareizais, nesanāks! Tad kāpēc mums katrai nejiet savu ceļu!? Vai arī Tu saproti, ka izveidojot Elīnas atbalsta diskusiju tā iznīks pat nesākoties, un kāpēc? Varbūt aizdomājies! Bija patīkami ar Tevi padiskutēt, bet, jā neesmu te nākusi kādu baigi pārliecināt vai mainīt domas!
Kādēļ man būtu jātaisa Elīnas atbalsta grupa, un par ko man būtu jaaizdomājas?😁
Un kādēļ man būtu jāpamet šī grupa? Tik pat labi Jūs to varat darīt?
Bet nesatraucaties, tāpat kā vasarā es ienācu šeit pašokēties tā arī tagad😁 sapratu ka sēž tās pašas vecās sejas un nekas nav mainījies, kā tikai iet arvien tālāk.
Domāju ka atkal ienākot pēc pusgada, redzēšu šos pašus nikus, briesmīgo valodu un tēmas, kā arī pēc 10 un 20 gadiem.
22.12.2022 17:58 |
 
Reitings 3166
Reģ: 08.09.2015
Zuzzu10, vēlreiz, jūs neviens šeit neliek palikt, šajā miskastē! Ja jums šī komunikācija neapmierina, kāpēc neuztaisīt vēlvienu diskusiju un tur runāties ar tām, kas domā tā pat kā jūs! Un tik pat labi es Tev varu pateikt, nē Tu nesaproti, ko mēs ar to domājām! Un tālāk? Izskatās, ka Tu šeit mēģini pārliecināt kādu, ka Tavs viedoklis ir tas pareizais, nesanāks! Tad kāpēc mums katrai nejiet savu ceļu!? Vai arī Tu saproti, ka izveidojot Elīnas atbalsta diskusiju tā iznīks pat nesākoties, un kāpēc? Varbūt aizdomājies! Bija patīkami ar Tevi padiskutēt, bet, jā neesmu te nākusi kādu baigi pārliecināt vai mainīt domas!
22.12.2022 17:50 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
magdalena333 @ 22.12.2022 17:19
Lulu, paldies, ka atgādināji par block iespēju. Un, jā es esmu par brīvu diskutēšanu, bet kāpēc to nedarīt vietā, kur nav nav tā miskaste. Jaunu tēmu atvērt nemaksā neko, šeit jā, tomēr ir nolasījušās heiteres, ja jums labpatīkas tā domāt. Tad kāpēc neatvērt tēmu Elīnas atbalstam: Forever Elīna, atbalsts Didrihsonu pārim, labumiņu no Butterfly, Elīnas super ieteikumi, Didrihsonu fanu klubs utt! Katrā diskujā tiekas tās, kas ir uz viena viļņa, nav ko bojāt viena otrai dienu. Es personīgi neietu iekšā Elīnas atbalsta grupā piekakāt tēmu un vēl personīgi uzbrukt un saukt diskusiju par miskasti tikai tāpēc, ka kādai tomēr viņa patīk. Bet es tieši izjūtu uzbrukumus no tām, kas it kā iestājas par “no hate”, kaut kā dīvaini sanāk!
Tad lūdzu, kur no mums ir hate teksti vai kas tāds?
Jūs galīgi joprojām neizprotata par ko mēs runājam, neiet runa par veselīgu diskusiju, kur kāds ir pret vai par.
Es vēlreiz atkārtošos, ka tas, ja nes nenod***u Elīnu ar visiem rupjajiem vārdiem ko zinu, nenozīmē ka esmu viņas aizstāve.
22.12.2022 17:30 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
Danuta @ 21.12.2022 13:29
Didrai ir tā, kas nav šejienes dirsējām - prasme pelnīt naudu un liels gribasspēks. Tādēļ viņai pašlaik ir ideāls augums un finansiāli nodrošināta dzīve, kuras dēļ viņa neiespringst uz neko. Izskats jau ir gaumes lieta. Un nekāds Tauriņš neies uz grunti, būs kolekcijas tīņiem un sievietēm +40,kad dēlam un Didrai būs attiecīgie gadi. Viņi ir gudri un dara to, ko vajag - nodrošināt sevi un sava dēla nākotni.
To saka cilvēks, no kura līdz šim ir nākuši tādi komentāri, kā - Naturalbeibei vajag implanus, Vucēnai implanti pa mazu, Agrita un Sandra no NL ir totāli resnas, filleri iet ārā, bet labi izskatās, seja ar filtriem izskatās skaisti, Alisei beidzot vajadzētu ielikt implantus, neizskatītos kā džeks savā onlyfans lapā utt.
Drošvien arī badini sevi un katru dienu lēkā pie spoguļa aiz priekiem. Ideāls augums ir veselīgs ķermenis nevis nobadināts.
22.12.2022 17:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 22.12.2022 16:55

Man jau arī liekas, ka tas uzskats ir ļoti absurds, ka kāds baigi tagad ņems un ietekmēsies no tādas Didras!
Piemēram, man kā pieaugušai sievietei, pat prātā neienāktu uzsēsties uz “burkānu diētas” un ietekmēties, un pat ja kādai sievietei iešautos prātā tāda ideja, nedomāju, ka kāda normāli domājoša sieviete ilgi noturētos uz tādas diētas un sabojātu sev veselību. Ja sievietei ir nosliece uz diētām, tievēšanām utt., tad viņa tāpat to darīs un izmēģinās visu, ko var, bet tur jau ir problēma pašā sievietē, ne Didras ietekmē.
Vai ja pusaudze sāks tievēt un rīt tikai burkānus, normāli vecāki to uzreiz pamanīs un izrunās šo jautājumu. Bet ja vecākiem nav laika un vēlmes iesaistīties sava pusaudža dzīvē, tad sorry, problēma ir ģimenē, ne Didras ietekmē!

Vienā ziņā jā, katram savā galvā un savās mājās ir jāsakārto gan ēšanas gan bērnu audzināšanas problēmas, protams, ka Elīna nav 100% vainīga, ja kāds tīneidžeris tagad "uzsēdīsies" uz burkāniem.
Tas, kas mani kaitina, ir, ka viņa nekad nav iedomājusies piebilst, ka katram jāizvērtē kāda dieāta būtu labākā, lai neņem piemēru pa tiešo. Bet nē, viņa saka pērakm koriģējošās apenes, lai negribas pārēsties, kūkas neēdam, jo mēs meitenes jau nevaram.
Es saprotu, ka tas, kas mani kaitina arī ir mana problēma nevis Elīnas un pasaules. Bet tāpēc arī es neeju uz bāriņtiesu, bet izlieku savu besi šeit. :D
22.12.2022 17:23 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 22.12.2022 17:07

Taču daudzas te iet pretrunās ar to, ko raksta, it īpaši bloķēšanas un neatbildēšanas jautājumos!
Bieži vien esmu novērojusi dubūltās morāles standartus, bet ne viena jau nepārkāps savam ego un nepateiks, ka atvaino, es kļūdījos un man nav taisnība ???Uzreiz spalvas gaisā un seko neskaitāmi uzdirsieni ?
Bet galvenais no citiem gaida un pat prasa atvainošanos un kļūdu atzīšanu.😁
22.12.2022 17:21 |
 
Reitings 3166
Reģ: 08.09.2015
Lulu, paldies, ka atgādināji par block iespēju. Un, jā es esmu par brīvu diskutēšanu, bet kāpēc to nedarīt vietā, kur nav nav tā miskaste. Jaunu tēmu atvērt nemaksā neko, šeit jā, tomēr ir nolasījušās heiteres, ja jums labpatīkas tā domāt. Tad kāpēc neatvērt tēmu Elīnas atbalstam: Forever Elīna, atbalsts Didrihsonu pārim, labumiņu no Butterfly, Elīnas super ieteikumi, Didrihsonu fanu klubs utt! Katrā diskujā tiekas tās, kas ir uz viena viļņa, nav ko bojāt viena otrai dienu. Es personīgi neietu iekšā Elīnas atbalsta grupā piekakāt tēmu un vēl personīgi uzbrukt un saukt diskusiju par miskasti tikai tāpēc, ka kādai tomēr viņa patīk. Bet es tieši izjūtu uzbrukumus no tām, kas it kā iestājas par “no hate”, kaut kā dīvaini sanāk!
22.12.2022 17:19 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
2biletes @ 22.12.2022 17:05
Ja influenceri ar skaistiem tekstiem neprastu izskalot smadzenes, tad MLM ar NL priekšgalā nebūtu zināmi uzņēmumi, daudzas sievietes neskrietu strādāt uz tiem, jo redz līderes stāsta, ka peļņa 4 ciparu skaitli, regulāri ceļo, dzīvo luksusa dzīvi un šo uzņēmumu pārstāvji nerēgotos dažādos medijos. Tas pats ar Elīnu. Ja viņa neietekmētu,tad par viņu nerakstītu mediji, tad viņai nebūtu 50k sekotāju un veiksmīgais bizness. Ja viņa neprastu ietekmēt neviens nepirktu pie viņas Aļika lupatas par brenda cenu. Un vienā brīdī ietekme aiziet arī tālākos līmeņos. Ja viņai nebūtu spēja ietekmēt Šlesers nebūtu viņu ņēmis savā komandā līdz brīdim, kad Elīna palika stāvoklī un nogāja malā
MLM uzņēmumi pastāv jau gadu gadiem, pat no bērnības atceros Avon un Oriflame, un bērnība man bija 90tajos gados, un tad nebija ne IG, pat par internetu un datoru neko nezināju.
Bet kādā veidā viņa kļuva par šo ietekmeli un pateicoties kam? Ne jau pēkšņi no debesīm nokrita cilvēks.
22.12.2022 17:19 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
2biletes @ 22.12.2022 16:57
jums laikam līdzīgi, kā Elīnai jāatkārto skolas viela. Ja Elīnai švaki ar gramatiku, tad jums ar uztveri. Es nerakstīju visiem. Es rakstīju daļai. Vai tad tas ir, kāds noslēpums, ka populāri personāži ietekmē nenobriedušu prātu? Senāk to darīja sieviešu žurnāli, kas mācīja, kad jāpamet vīrieti, ka jābūt tievai, visi, kas kritizē neko nesaprot. Tagad jaunieši žurnālus lasa minimāli un žurnālu vietu ieņem influenceri, tajā skaitā Elīna. Viena daļa pasmiesies. Otra daļa -skries pakaļ. "Jo viņa taču ir veiksmīga biznesmene un skaista.Ja darīšu tā kā viņa - arī varēšu atļauties visu ko kārojas, džeki skries pakaļ, visi laikos manas bildes utt"
Bet tā nav Didrihsones vaina ja cilvēki darīs muļķības, bet vecāku un tas arī ir bijis visos laikos.
Ja mans bērns tagad sāks lietot alkoholu vai alkohola ražotājs pie tā būs vainīgs? Vai es kā vecāks?
Ja man bērns skatās pieaugušo satura filmas, arī viņi ir vainīgi? Vai tomēr es?
Protams ka tīņus ir vieglāk iespaidot, bet mūsu, vecāku, uzdevums ir to nepieļaut, izglītot utt., nevis vainot tagad visu pasauli ka ne tāda, nevis es ne tāds.
Kā jau teica “ Ja negribi, lai tavs bērns ir kā Bārts Simpsons, tad pats neesi kā Homērs”
22.12.2022 17:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Šodien tieši beidzu lasīt vienu grāmatu un tur bija rakstīts par pusaudžiem - tiem ir jābūt narcisiem ,tiem vajag skatīties uz savu atspulgu spogulī ,pārspīlēt ar vizuālo līdz atrod sevi,uzņemt savās bildēs un pastiksminaties pašiem par tam .
Un tikmēr pieaugusi sieviete Didi šodien uzprasas uz komplimentiem ,ka tikai uz viņu parbildetas bildes ir nepieciešamas ,jo citādāk nepirks . Ja viņu modeļi būtu uz manekeniem nevis trakām kazām,kas lēkā itkā kaut ko būtu iešņaukušas,jeb lai patiesībā neviens nevarētu pamanīt apģērbu trūkumus .
Bet ko nu darīt,ja vajag parādīt,kā arī viņa strādā un jauzprasas uz komplimentiem,lai atkal varētu taisīt fotosesiju dienas 😄😄😄
22.12.2022 17:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
Zuzuu10 @ 22.12.2022 17:02
Rēcīgi ka tad jau man neatbildētu ja būtu visiem nobloķēta un ja jau esmu arī Jums bloķēta kā tad redzat ka kaut ko rakstu.
Vēl rēcīgāk ir kādā veidā centāties tikko pacelt savu ego.?

Taču daudzas te iet pretrunās ar to, ko raksta, it īpaši bloķēšanas un neatbildēšanas jautājumos!
Bieži vien esmu novērojusi dubūltās morāles standartus, bet ne viena jau nepārkāps savam ego un nepateiks, ka atvaino, es kļūdījos un man nav taisnība 😂👍🏻Uzreiz spalvas gaisā un seko neskaitāmi uzdirsieni 😂
22.12.2022 17:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)