Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Metaforaas @ 29.12.2022 13:16

Nu tā darbības imitesana , tas gan . Veljoprojam atceros, kā Nauris brauca pēc Džeisona uz Ventspili, bet Elīna palika mājās, sēdēja uz dīvāna, dzēra kafiju un teica, ka viņai neesot laika nekam. Tik ļoti nav laika , ka pat pēc dēla nebrauc. Tiešām dīvaina sieviete.
un tad padomā, vai kā mātei viņai neradās jautājums - kāpēc mazdēla mamma nav līdzi pēc bērna? Kur ir Elīna? Vārds pa vārdam un te nu ir iemesls šādiem vīramātes komentāriem. Un iedomājies, ka vīramāte tos storijus arī redz.
29.12.2022 13:21 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Es arī atceros viņu sakām, ka ir 4 istabu, ja nu vienīgi atkal muldēja vai 4 skaita virtuvi. Es tieši par to 4 istabu iedomājos, kad viņa teica, ka Ziemassvētkos vecāki guļot viņu istabā un viņi paši uz zemes. Varbūt tā 4 istaba ir domāta kā Džeisona, vai arī ir 3 istabas un Džeisonam arī tika plānota tā istaba kur visu laiku bildējas un kur ir ģērbtuve. Grūti saprast, tur tak no šiem neko nevar saprast, jo katru dienu ir cits stāsts.
29.12.2022 13:20 |
 
Reitings 458
Reģ: 07.06.2022
Tajā live video kur taisa to izsoli, katru reizi kā Nauris viņu pārtrauc, tik ļoti saviebj ģīmi, mis princese Didī :D
29.12.2022 13:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Marcipaaans @ 29.12.2022 11:57
žēl palika? ? tas ko vīra māte runā, mēs jau sen esam pamanījušas, tā kā neko jaunu nepateica. Viņas “močīšana” tik tiešām ir dīvānā sēdēšana, jeb kā viņa to sauc “tehniskie darbi” izvēlēties bildes un montēt video. Neaudzināta viņa tiešām ir. Un kā jau redzējām, Nauris ar bērnu pārsvarā ņemas. Elīnai, ka tik nogrūst bērnu kaut kur.

Nu tā darbības imitesana , tas gan . Veljoprojam atceros, kā Nauris brauca pēc Džeisona uz Ventspili, bet Elīna palika mājās, sēdēja uz dīvāna, dzēra kafiju un teica, ka viņai neesot laika nekam. Tik ļoti nav laika , ka pat pēc dēla nebrauc. Tiešām dīvaina sieviete.
29.12.2022 13:16 |
 
Reitings 267
Reģ: 06.08.2021
Omg, tās izsoles lupatas izskatās vnk briesmīgi. Kur viņa tādas vispār izvilkusi?
29.12.2022 13:16 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Metaforaas @ 29.12.2022 13:12

Nu padomā pati, viņa tak visu laiku zieķē to paštonējošo, domāju gan , ka Nauris blakus neguļ, tad jau viņš ar būtu brūns un pleķains, jo tas paštonējošais tak palagus smēre, cik saprotu.
Bet vispār tiešām interesanti , man ar šķiet , ka nav nemaz 4.istabu parādījuši, bet ļoti bieži bagātas ģimenēs ir šādi , ka katram sava istaba.
a no kurienes jūs izrāvāt 4 ietabas ja didra pati ir teikusi ka ir tikai 3 (1 viesistaba un 2 guļamistabas, no kurām vienā visu laiku fočējas un kas ir paredzēta dēlam)
29.12.2022 13:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
krixis3 @ 29.12.2022 10:30
Vīramātes komentāri, protams, briesmīgi. Pat ja tā domā nu ej runa ar pašu vedeklu vai apspried ar tuvāko draudzeni, nevis frizētavā. Man pašai ļoti nepatīk, ja tā dara.
Bet atmetot to, tas teksts tāds interesants. Viņa solīja būt laba sieva un māte un visu darīt. Tīri teorētiski, varbūt arī Naurim tā orientācija nav īsti riktīgi. Un tika meklēta sieva, lai apkārt nerunā. Tāpēc, iespējams, arī kristīgā nometne un draudze. NAURIM, lai kaut ko mainītu orientācija, Elīnai, lai beigtu maukoties un tuseties. Atrada viens otru, saprata, ka abiem izdevīgi un itka ir sievas materiāls. Elīnai, lai,, aizbegtu,, no savas Dobeles un tēva. Tikai neviens negaidīja, ka Elīnai iepatiksies dzīvot IG un Buķikā. Ka viņa paliks mazliet pasista ar savu IG.
Jo nu būsim reāli. Tikko satiekas, lielā mīla, seksam nē, uzreiz kāzas. Nu tā reti notiek. Un tā atsevišķā gulēšana jau no vecā dzīvokļa laikiem un tagad arī. Ja pareizi atceros, viņa jau kad tikai meklēja gultu, visu laiku teica mana gulta, manai gultai. Tāpat interesanti, ka viņi nekad nav parādījuši 4. Istabu. Ir dzīvojamā, guļamistaba un tā garderobe. Bet, ja pareizi atceros, ir 4 un Elīna pat kaut kad ieminējās, ka Nauris esot gulējis citā istabā. Un paskatoties visus video un bildes, nu nav viņiem tā īpašā mīļuma, un arī tie teksti reizēm ir tādi interesanti.

Nu padomā pati, viņa tak visu laiku zieķē to paštonējošo, domāju gan , ka Nauris blakus neguļ, tad jau viņš ar būtu brūns un pleķains, jo tas paštonējošais tak palagus smēre, cik saprotu.
Bet vispār tiešām interesanti , man ar šķiet , ka nav nemaz 4.istabu parādījuši, bet ļoti bieži bagātas ģimenēs ir šādi , ka katram sava istaba.
29.12.2022 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Es mirkli nespēju noticēt, ka viņiem it kā romantiskais vakars vai kas nu tur... un Elīna aiztesusies uz šmotku bodi. Kā tā laulība vispār kopā turas, ka pat vienu vakaru viņa nespēj būt kopā ar vīru nevis savām lupatām.
29.12.2022 13:03 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Liveandletlive @ 29.12.2022 12:26
es arī. Paskatoties uz Elīnas uzpūsto seju, un zinot cik daudz dirš. Vispār viņai neticu. Es nespēju iedomāties, ka māju kārto. Viņa ir tik nevīžīga, ka pat zeķēm pārus nevar salikt. Tas jau vien par kaut ko liecina. Ok es saprotu sīko mazo zeķītes pazūd, bet nejau pieaugušajiem. Man pēdiņu zeķes mistiski nezūd. Vēl jau tā viņas nemagasanas par daudz ko liecina. Un ticu ka viņas ģimene ir nekulturāla, jo Elīna tāda nav. Taka...

Mums gan 5 cilvēku ģimenē atrast vienādas zeķes ir ikdienas izaicinājums, bet cilvēkos vienmēr velkam vienādas un neizceļam to kā normu 😀 Turklāt ziemā vilkt tik losīgas zeķes, kas knapi apsedz papēdi, ir vairāk kā stulbi.
29.12.2022 12:54 |
 
Reitings 2469
Reģ: 05.12.2021
Annas pērles Anna arī ir bijuši ESPA tagad ka reiz. Varbūt kopā.
29.12.2022 12:51 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
PatrishaS @ 29.12.2022 12:24

Negribu aizstāvēt Elīnu, bet izskatās,ka tie galda piederumi ir jau bijuši salikti uz galdiem, nevis elina, nauris un aukle paši tur nolikuši. Var redzēt uz blakus galdiņiem,ka instrumenti līdzīgi izlikti. Uz brokastu laiku varbūt tiešām divatā ieradušies

Tāpēc arī Džeisons nemierīgs. Ilgojas pēc Anemarijas 😁
29.12.2022 12:46 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
Mayaaa @ 29.12.2022 09:12
Es gan ticu , ka tā ir taisnība un vīrenes tā var runāt aiz muguras. No pieredzes saku. ?
es arī. Paskatoties uz Elīnas uzpūsto seju, un zinot cik daudz dirš. Vispār viņai neticu. Es nespēju iedomāties, ka māju kārto. Viņa ir tik nevīžīga, ka pat zeķēm pārus nevar salikt. Tas jau vien par kaut ko liecina. Ok es saprotu sīko mazo zeķītes pazūd, bet nejau pieaugušajiem. Man pēdiņu zeķes mistiski nezūd. Vēl jau tā viņas nemagasanas par daudz ko liecina. Un ticu ka viņas ģimene ir nekulturāla, jo Elīna tāda nav. Taka...
29.12.2022 12:26 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
Maija5555 @ 29.12.2022 11:52
Divataa vinji tiek galaa shoriit ar deelinju ? nez kam tad tie treshie galda piederumi ? Dzeisonam ? ? nu kur taa var muldeet ??

Negribu aizstāvēt Elīnu, bet izskatās,ka tie galda piederumi ir jau bijuši salikti uz galdiem, nevis elina, nauris un aukle paši tur nolikuši. Var redzēt uz blakus galdiņiem,ka instrumenti līdzīgi izlikti. Uz brokastu laiku varbūt tiešām divatā ieradušies
29.12.2022 12:24 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Vivi @ 29.12.2022 12:03
IZSOLES TIEŠRAIDE? JŪS NOPIETNI?

Vienreiz Nauris jau vadīja. Nu tāds bardaks. Zeķes trakās meičas pirka pa dubultām naudiņām, jo komentāros meta nereālākās summas uz zeķēm. No izsoles tur nebija ne smakas. Sākuma cena, šķiet, ar bija 2€ un jau pirmie komentāri par kaut kādām lupatām - 20€, 29€. Laikam, tāpēc rīkos atkal - nu nejēdz lauku meičas izsoles būtību. Jāpaņem popkorns un jāpasmejas. Šoreiz ar gan jau būs problēmas un nesaskaņas.
29.12.2022 12:21 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Meitenearputniem @ 29.12.2022 08:48
Ventspili baby box pirmo X atstāja mazuli 2017. Gada . Vai Didrihsoni tad jau nebija pazīstami? Vai arī tas nebija Ventspili?
tas bija Naurim ar citu meiteni pirms Elīnas. Nezinu, vai tā ir taisnība, taču, kad tikko viņš ar elīnu palika bēdīgi slaveni, tā šī informācija sāka cirkulēt Ventspilī. Nauris jau bija Rīgā.
29.12.2022 12:05 |
 
Reitings 40
Reģ: 18.05.2022
IZSOLES TIEŠRAIDE? JŪS NOPIETNI?
29.12.2022 12:03 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Metaforaas @ 29.12.2022 09:52

Nopietni, ja tā ir taisnība, man pat palika žēl Elīnas. Vienu gan tā vīrene aizmirsusi piebilst , ja nebūtu tādas Elīnas, nu nebūtu arī tāda butterfly , būsim reāli.
žēl palika? 😀 tas ko vīra māte runā, mēs jau sen esam pamanījušas, tā kā neko jaunu nepateica. Viņas “močīšana” tik tiešām ir dīvānā sēdēšana, jeb kā viņa to sauc “tehniskie darbi” izvēlēties bildes un montēt video. Neaudzināta viņa tiešām ir. Un kā jau redzējām, Nauris ar bērnu pārsvarā ņemas. Elīnai, ka tik nogrūst bērnu kaut kur.
29.12.2022 11:57 |
 
Reitings 7672
Reģ: 05.09.2022
Divataa vinji tiek galaa shoriit ar deelinju 🤣 nez kam tad tie treshie galda piederumi ? Dzeisonam ? 🤣 nu kur taa var muldeet 🤭👌
29.12.2022 11:52 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Nu pēc tā rakstītā par Naura mammu es saprotu, ka daudz kas ir mainījies pēdējā laikā. Un to jau var manīt pēc paša Naura, ka pēdējā laikā arī ir mainījusies viņa attieksme pret Elīnu. To sēž uz dīvānu, es vairāk saprotu, ka viņa nodarbojas ar visu citu, kas pat nav svarīgi, lai nebūtu jāvāc dels, šad tad jāgatavo utt. Un es tam ticu, jo tā bildēšanās nav nepieciešama, viņiem pat ir modeles priekš tā, tātad Elina vienkārši izvēlas nodarboties ar neko. Tad noteikti stundas arī pavada sēž editojot bildes, bet vai tas ir vajadzīgs. Es zinu, ka daudzi saviem biznesiem taisa 1x mēnesī plānotu fotosesijas dienu, bet ne jau bez maz katru dienu, atkal un atkal pārfotogrāfējot back in stock. Pie tam jā, ka Elina pēkšņi visu laiku skrien uz buķiku taisa stulbu live katru dienu, kāpēc? Viņa tā pat visu cauru dienu ziņo savos storijos back in stock! Kāpēc jātaisa live katru dienu, kuru noskatās 300, no kuriem daudzi pat viņu nenoskatās cik pāris minūtes, bet viņas storijus gan noteikti desmitiem tūkstošu, tātad atkal kaut kas nevajadzīgs. Tad jā, to manekena ģērbšana utt., tur vienkārši ir tik daudz nevajadzīgu darbu, ko viņa dara, bet no ģimenes bēg, un cik noprotu Naurim ir tiešām jātiek galā ar visu svarīgo buķikā, kaut vai ar rēķinu apmaksu, mahinācijām, jālabo viss, jāved prece utt., un tad vēl jātiek galā ar to, kas notiek mājās. Es neaiztāvu viņu, es tik mēģinu saprast no kurienes tam visam aug kājas. Bet jā, domāju, ka Nauris pats ir pie visa vainīgs, ka arī ir atļāvis Elīnai imitēt to visu lielo darbu, kā arī norobežoties no kaut kādiem sievas un mātes pienākumiem.
29.12.2022 11:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molle @ 29.12.2022 11:26

Nauris pats jau ir aptraipijis savu ģimeni. Gan izturēsanas, gan viss tas par un ap bērnu un to dumību filmēšana, tas vina paskats un kakas uz sejas,olas uz galvas. To jau dara pašu bumbulītis. Elīnai ir savas stulbības, bet Nauris ir tik pat dumjšs.

mammai noteikti dēliņš tāpat mīļš un brīnišķīgs, sieva sabojājusi
29.12.2022 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits