Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:58
Drusku jau aiziet galējībās, tu stāsti par nepieskatītiu bērnu un iespējams, kad draudzene tika avārijā nebija tādu autosēdeklīšu? es runāju par to, ka ja kāds pieskatītājs ir blakus bērns manā skatījumā nav jāsasien, tā tomēr ir milzīga atšķirība? kā jau teicu tas ir mans subjektīvais viedoklis, ka pieskatīts bērns nav speciāli jāierobežo.
auto krēsliņus tu pirmā pieminēji ;) Un TAS BĒRNS NAV PIESKATĪTS, nu cmon :D skatīties no otra istabas gala nav pieskatīt šādā scenārijā, jo izkrist var momentā.
18.01.2023 11:00 |
 
Reitings 373
Reģ: 27.10.2021
Viņa ir tik stulba un aizmirsa ka Nauris pirms pāris dienām telefonu zem spilvena palika un uzdāvināja?
Šitie jaunie storiyi kas ir vecie saka, ka Nauris jau pirms tam uzdāvināja?
Melo labāk lose
18.01.2023 10:59 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Valdet @ 18.01.2023 10:54
Kadreiz vispar nebija tada auto satiksme kada sodien. Avarijas ir daudz vairak, jo vienkarsi logiski - masinu ka tadu ir vairak. Nu ir jaizglitojas pirms barsta teikumus, ka kadreiz jau ta nebija!
Saprotu, ka perfektas mammas nav un nebus, nevajag jau tadas galejibas iesligt - bet elementarus drosibas pasakumus butu jaievero!!!!
Galējības ir galējības, bet izkrist un sadauzīt galvu uz flīzēm tik un tā nav labi, un tā nav galējība, ja bērns krēsliņā pavada lielu dienas daļu un sprādzēts tiek tikai pa retam.
18.01.2023 10:58 |
 
Reitings 5628
Reģ: 14.12.2022
Pelnrukšķīte @ 18.01.2023 10:44

tev bērnībā apkārt laikam neviens nenomira. Man gan.
Man draudzene ielidoja mašīnas priekšējā stiklā un uz visu mūšu ieguva rētu pa visu pieri. Labi, ka palika dzīva.
Man pazīstamai skolas biedrs nositās ar elektrību. Bija puika un no vasaras brīvlaika neatgriezās.
Zināms puisītis izkrita pa logu un nositās, jo bija nepieskatīts.
Gluži kā saka LiepaShmiepa ..daudzi neizauga, lai pateiktu, ka tā nevajag darīt.
Drusku jau aiziet galējībās, tu stāsti par nepieskatītiu bērnu un iespējams, kad draudzene tika avārijā nebija tādu autosēdeklīšu😢 es runāju par to, ka ja kāds pieskatītājs ir blakus bērns manā skatījumā nav jāsasien, tā tomēr ir milzīga atšķirība🤔 kā jau teicu tas ir mans subjektīvais viedoklis, ka pieskatīts bērns nav speciāli jāierobežo.
18.01.2023 10:58 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Valdet @ 18.01.2023 10:54
Kadreiz vispar nebija tada auto satiksme kada sodien. Avarijas ir daudz vairak, jo vienkarsi logiski - masinu ka tadu ir vairak. Nu ir jaizglitojas pirms barsta teikumus, ka kadreiz jau ta nebija!
Saprotu, ka perfektas mammas nav un nebus, nevajag jau tadas galejibas iesligt - bet elementarus drosibas pasakumus butu jaievero!!!!
Kādreiz arī tā satiksme bija mazāk regulēta un ar daudz nedrošākiem apstākļiem - jostas, pati konstrukcija, riepas, ātruma kontrole, ceļa seguma kvalitāte :D ne jau joka pēc tas viss attīstās, bet tāpēc, lai būtu drošāk.
18.01.2023 10:57 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Kadreiz vispar nebija tada auto satiksme kada sodien. Avarijas ir daudz vairak, jo vienkarsi logiski - masinu ka tadu ir vairak. Nu ir jaizglitojas pirms barsta teikumus, ka kadreiz jau ta nebija!
Saprotu, ka perfektas mammas nav un nebus, nevajag jau tadas galejibas iesligt - bet elementarus drosibas pasakumus butu jaievero!!!!
18.01.2023 10:54 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Pelnrukšķīte @ 18.01.2023 10:44

tev bērnībā apkārt laikam neviens nenomira. Man gan.
Man draudzene ielidoja mašīnas priekšējā stiklā un uz visu mūšu ieguva rētu pa visu pieri. Labi, ka palika dzīva.
Man pazīstamai skolas biedrs nositās ar elektrību. Bija puika un no vasaras brīvlaika neatgriezās.
Zināms puisītis izkrita pa logu un nositās, jo bija nepieskatīts.
Gluži kā saka LiepaShmiepa ..daudzi neizauga, lai pateiktu, ka tā nevajag darīt.
Tāpat kā tie, kuri segās un spilvenos nosmaka, par tiem mēs nemaz nezinam, jo kurš tad stāstīs visiem apkārtējiem. Statistika tikai ļauj noprast. Galu galā kādreiz dzīvoja arī bez ziepēm un medicīnas, un cilvēks kā suga izdzīvoja, bet mēs mūsdienās varam arī nedaudz prātīgak dzīvot un izvairīties arī no tādām lietām kā pirmajā dzīves gadā sačakarētas muguras un zīdaiņu galvas traumas.
18.01.2023 10:54 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:35
Paldies protams par to saku Dievam, bet vai netiek viss par daudz tagad pārspīlēts? Nu mammām mūsu tak nebija tādu sprādzējamu krēsliņu, par automašīnu sēdekļiem vispār nerunāsim utt. Nu auklēja, pieskatīja mūs un izaudzināja. Tad kā tagad visas jaunās māmiņas tizlas piedzimušas. Vienīgi palikuši veiksminieki saciāli nelabvēlīgie kuriem tie bērni bez jeb kā izaug? Man tas viss šķiet pārspīlēti tomēr.

tev bērnībā apkārt laikam neviens nenomira. Man gan.
Man draudzene ielidoja mašīnas priekšējā stiklā un uz visu mūšu ieguva rētu pa visu pieri. Labi, ka palika dzīva.
Man pazīstamai skolas biedrs nositās ar elektrību. Bija puika un no vasaras brīvlaika neatgriezās.
Zināms puisītis izkrita pa logu un nositās, jo bija nepieskatīts.
Gluži kā saka LiepaShmiepa ..daudzi neizauga, lai pateiktu, ka tā nevajag darīt.
18.01.2023 10:44 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:35
Paldies protams par to saku Dievam, bet vai netiek viss par daudz tagad pārspīlēts? Nu mammām mūsu tak nebija tādu sprādzējamu krēsliņu, par automašīnu sēdekļiem vispār nerunāsim utt. Nu auklēja, pieskatīja mūs un izaudzināja. Tad kā tagad visas jaunās māmiņas tizlas piedzimušas. Vienīgi palikuši veiksminieki saciāli nelabvēlīgie kuriem tie bērni bez jeb kā izaug? Man tas viss šķiet pārspīlēti tomēr.
Tu lasīt proti?
Un vispār jau tie bērni, kuri pirms 30 gadiem brauca mašīnā bez krēsliņa un iekļuva avārijā, vienkārši neizauga. Un tie, kuri izkrita no krēsliem, izauga ar galvas traumām. Zini, kas ir neveselīgāk par 15 minūtēm piesprādzētā krēsliņā? Galvas trauma.
18.01.2023 10:35 |
 
Reitings 5628
Reģ: 14.12.2022
Pelnrukšķīte @ 18.01.2023 10:17

Pasaki paldies augstākam spēkam, ka tavs bērns ir sveiks un vesels neizkrītot no barošanas krēsla. Man radinieces bērns tā vien cēlās barošanas krēslā augšā. Ja nesprādzētu, tad būtu jābrauc uz uzņemšanu. Kritiens no barošanas krēsla nav dikti tuvu zemei.
Un tas, ka tu sēdi un skatie uz bērnu, neko nenozīmē. Tā ir sekunde, kurā pieaugušais var nenoreāģēt un viss.
Sargāsim sevi un sev tuvos. Īpaši tos, kuri paši par sevi vēl nespēj parūpēties.
Un savus suņu analogus arī paturi pie sevis. Brīvība nav tikai fiziska brīvība, bet arī brīvs prāts no nepamatotiem aizspriedumiem.
Paldies protams par to saku Dievam, bet vai netiek viss par daudz tagad pārspīlēts? Nu mammām mūsu tak nebija tādu sprādzējamu krēsliņu, par automašīnu sēdekļiem vispār nerunāsim utt. Nu auklēja, pieskatīja mūs un izaudzināja. Tad kā tagad visas jaunās māmiņas tizlas piedzimušas. Vienīgi palikuši veiksminieki saciāli nelabvēlīgie kuriem tie bērni bez jeb kā izaug? Man tas viss šķiet pārspīlēti tomēr.
18.01.2023 10:35 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Elīna paziņoja, ka jāpērk no tā vīrieša vāciņi, jo viņas vāciņš nekad nenosmērējās 😁😁😁 Elīnai vajag acu ārstu.
Gaidu kolāžu no ietekmeles, man slinkums.
18.01.2023 10:31 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.10.2022
Un #navSadarbība #pašimaksājam par telefona stikliem un vākiem, kuru viņa šobrīd grib atkal apmānīt??? 🧐🥱
18.01.2023 10:21 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.10.2022
Meičas, ko jūs ņematies tagad par tiem babyborniem, tagad karstākā informācija ir tā, ka Didrai šikijā mājā jāčurā uz viens otra čurām 😀😀😀
18.01.2023 10:17 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Gardenia @ 18.01.2023 08:30
Kā jau teicu, es to sprādzēšanu nesapratīšu, gan jau kādam vajag. Es savējo nekad īsti tādos neliku, sētiņās arī nē. Izmantoju tikai barošanas krēsliņu bez sprādzēšanas? nu es tā kā pati arī negribētu būt sasprādzēta, izņēmums pieaugušo rotaļas. Es nesaku, ka man taisnība

Pasaki paldies augstākam spēkam, ka tavs bērns ir sveiks un vesels neizkrītot no barošanas krēsla. Man radinieces bērns tā vien cēlās barošanas krēslā augšā. Ja nesprādzētu, tad būtu jābrauc uz uzņemšanu. Kritiens no barošanas krēsla nav dikti tuvu zemei.
Un tas, ka tu sēdi un skatie uz bērnu, neko nenozīmē. Tā ir sekunde, kurā pieaugušais var nenoreāģēt un viss.
Sargāsim sevi un sev tuvos. Īpaši tos, kuri paši par sevi vēl nespēj parūpēties.
Un savus suņu analogus arī paturi pie sevis. Brīvība nav tikai fiziska brīvība, bet arī brīvs prāts no nepamatotiem aizspriedumiem.
18.01.2023 10:17 |
 
Reitings 712
Reģ: 07.04.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:14
Nu vismaz zināsi noteikti ko drīkst un ko nedrīkst likt instagramā?

Pilnīgi noteikti 😀😀
18.01.2023 10:16 |
 
Reitings 5628
Reģ: 14.12.2022
Lauvii @ 18.01.2023 10:09
Vispār meitenes, paldies Jums ? Tā vietā, lai tikai degradētos, lasot visādas šausmu lietas par didii, es arī izglītojos.. :D pašai bērnu vēl nav, bet nu pateicoties daļai no Jums, būšu uzzinājusi daudz vērtīgu info ?
Nu vismaz zināsi noteikti ko drīkst un ko nedrīkst likt instagramā😅
18.01.2023 10:14 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Tas, ka Džeisons ir iestūķēts krēslos lielāko daļu dienas ir vairāk kā skaidrs, kā arī paliek aktuāls jautājums kāpēc viņš savā vecumā labprātīgi pavada laiku guļot uz muguras, nav man nācies redzēt mazuli šajā vecumā kuru noliek tādā pozā un viņš nekustas. Nezinu vai vēl kāda to ir ievērojusi, bet Džeisonam no tā, ka visu laiku atrodas uz muguras ir plakans pakausis, jautājums vai to maz varēs vēl labot, ja šādi turpinās. Kā arī ticu, ka diemžēl Džeisonam vēl būs daudz sāpju jāpiedzīvo, lai vecaki mācītos no kļūdām 😒 Bet mums skatītājiem ir tas jāpieņem un jāsamierinās, ka mēs nevaram palīdzēt tam, kas to nevēlas.
18.01.2023 10:11 |
 
Reitings 712
Reģ: 07.04.2022
Vispār meitenes, paldies Jums 😀 Tā vietā, lai tikai degradētos, lasot visādas šausmu lietas par didii, es arī izglītojos.. :D pašai bērnu vēl nav, bet nu pateicoties daļai no Jums, būšu uzzinājusi daudz vērtīgu info 😁
18.01.2023 10:09 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Gardenia @ 18.01.2023 07:38
Tagad domu sapratu, bet man tas tā kā nepareizi šķiet? viņu tak pieskata un nav jau uz galda uzlikts, bet uz grīdas, nekas tak nenotiks. Kā tad bēbis attīstīsies, ja visu laiku būs sasiets? Tā ne sēdēt iemācīsies, ne staigāt, jāļauj tak viņam mācīties un censties ko pašam arī darīt. Sprādzēšanu atdzīstu tikai mašīnā, un tad arī daudzi izauga bez beņķīšiem un krēsliņiem.
mazulim pietiek ar kritienu no 20-30 cm augstuma, lai gūtu nepatīkamas galvas traumas un jo cietāka grīda, jo vēl "labāk" (es to kā ārstniecības nozares pārstāve)
Turklāt bērnam attīstība babybjornos nenotiek, bet gan uz grīdas.
Kāda jau te iepriekš šo paskaidrojusi.
18.01.2023 10:08 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Gardenia @ 18.01.2023 09:54
Protams to es saprotu ja vecāks ir dušā, vai gatavo ēst kaut kāda drošība ir jāievēro! Es konkrēti par šo momentu, ja bēbis tiek filmēts, fotogrāfēts tātad uz viņu skatās/pieskata es tā to saprotu,. Tajā pašā momentā nesaprotu kādēļ pieskatīts bēbis ir jāsasien. Nu tas tā līdzīgi kā maugļi nepieskatītie bērni izaug kuri ir redzēti pa TV ar suni vienā būdā pieķēdēti?? Piedodiet man tas izraisīja tādas asociācijas, neņemiet ļaunā kas domā savādāk.
Ko tu nesaproti? ja viņš ir krēslā, viņu ir jāsprādzē. Primāri viņam vispār NAV JĀBŪT tajā krēslā. Bet, kad viņš tur ir, ir jāsprādzē, tāpat kā mašīnā. Ja viņam ir tik daudz pieskatītāju apkārt, kāpēc vispār ir krēslā, sprādzēts vai nesprādzēts? Ne jau tikai uz vienu bildi ielika. Krēslā viņš ir milzīgu dienas daļu (un didra vēl ar to lepojas ikdienā) tāpēc, ka viņiem ir vienalga, vai tam bērnam ir iespēja attīstīties normāli vai nē. Ja nebūtu vienalga, viņš būtu uz grīdas.
Vari beigt atkārtot, ka tu nesprādzēji, jo tu neliki. Loģiski, ka nesprādzēji, ja tu neliki, lol.
18.01.2023 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits