Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49001
Reģ: 06.11.2022
cory @ 14.05.2026 20:59
Ārprāts kāda bezgaumīga Didrenei mugurā tajā kafijas reel! Riktīga krievuška, turku pupas laukā, jakai pogas ciet neturās, blingi visos galos piekārti un vēl protams pilnam “konklektam” rūtainais krekls uzsiets gurniem pa virsu. Spīd un laistās tajā follija jakā un kristāliem nolīmētajās biksēs! Un bomba visam pa virsu ir vel tā viņas sejas izteiksme, kad neķer laukumu!

Manu uzmanību piesaistīja resnais elektrības vads, kuram Elinčiks pirmajā fotogrāfijā ir droši uzkāpis virsū. Kā var izstiept vadu tieši pie veikala ieejas durvīm, visā to garumā?
Ja neesi gar zemi no veikala bezstila, tad noteikti paklupsi pār vadu. Labākajā gadījumā vienkārši salauzīsi degunu, sliktākajā dabūsi ar strāvu.
15.05.2026 12:24 |
 
Patīk
Reitings 63916
Reģ: 12.10.2022
lieniite2015 @ 14.05.2026 22:20

Man tikai kaut kā par traku liekas un neiet viss kopā, ka Elyndi ir itkā apģērbu tirdzniecības veikals, viņu nosaukums. Nafig visur bāž to Elyndi vārdu - kafijas, krūzītes,koferi, džemperi, durvis, visādi dzērieni, somas ar Elyndi nosaukumu, uz mašīnām, tad būšot saldējums drīzumā. Kas vēl tur. Es saprotu, ka mārketings, un jo vairāk reklamē, jo labāk viņiem. Bet man jau nafig acīs cērtās visur tas nosaukums… Kas par daudz, tas par skādi.
Viņi grib būt visur. Slava, nauda, vara. TIkai tā reputācija nav no tām labākajām.
15.05.2026 14:24 |
 
Patīk
Reitings 63916
Reģ: 12.10.2022
Wtfvienkarši @ 15.05.2026 09:59
Man šķiet, ka Elīna kopš matu uzlikšanas, nemaz to galvas ādu nav mazgājusi, tur noteikti laba smaka jau, drošvien, tāpēc arī Naurim nepatīk. Pavērojot viņas Ķīnas un tagad agros story, nu ne vienā neizskatās ka kaut reizi, kaut ko būtu centusies darīt. 🫠🫠 Nedomāju, ka arī uz nakti kaut ko darījusi kaut vienu reizi un tad tēlo, ka gribot, lai maja spīd visu laiku. Laikam, ar to speķi matu saknēs, arī grib spīdēt kā neviens cits. 🥲
Kur tad palika Elīnas fejas, vai kā sauca to uzkopšanas uzņēmumu, kur bija sadarbība, bet #patimaksāju? :D Netīra vairs bezmaksas vai saplēsās?
Elīna tic, ka Dievs viņai iedos sievieti, kas uzkops visu mājās.
Drīzāk Elīna cer, ka kāda atsauksies un to darīs bez maksas.
15.05.2026 17:20 |
 
Reitings 520
Reģ: 22.02.2026
Wtfvienkarši @ 15.05.2026 09:59
Man šķiet, ka Elīna kopš matu uzlikšanas, nemaz to galvas ādu nav mazgājusi, tur noteikti laba smaka jau, drošvien, tāpēc arī Naurim nepatīk. Pavērojot viņas Ķīnas un tagad agros story, nu ne vienā neizskatās ka kaut reizi, kaut ko būtu centusies darīt. 🫠🫠 Nedomāju, ka arī uz nakti kaut ko darījusi kaut vienu reizi un tad tēlo, ka gribot, lai maja spīd visu laiku. Laikam, ar to speķi matu saknēs, arī grib spīdēt kā neviens cits. 🥲

Tie mati izskatās krimināli. Kā to var neredzēt? Pasūtīja no Temu vislētākos un draudzene pirmo reizi ar youtube mēģināja pielikt?
15.05.2026 18:34 |
 
Patīk
Reitings 63916
Reģ: 12.10.2022
Elīna savos storijos rādīja, ka Rimi Elyndi ūdens maksā 1,59, Maximā 1,19, CircleK bija 2 par 4,50, bet viņu mājaslapā 12gab. iepakojums par 23,88, kur viens izmaksā 1,99. :D
Parasti savi produkti savās tirdzniecības vietās izmaksā lētāk nekā citos veikalos. Elīnai ir otrādi.
16.05.2026 00:09 |
 
Patīk
Reitings 63916
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 15.05.2026 12:10
Un kāda alga būs baristai?😅vai viņai būs vēl jāpiestrādā par pakotāju?
Ko barista darīs katru dienu no 11-19? Ja veikals strādā, tad arī Coffee shopam jāstrādā.
Gan jau tiešām kāda jau esošā darbiniece piestrādās pa to pašu algu, un uztaisīs kafiju, ja vajadzēs, tāpat kā bija laiks, kad darbinieces piestrādāja par auklēm.
16.05.2026 00:51 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.12.2024
CallMeAnnika @ 16.05.2026 00:09
Elīna savos storijos rādīja, ka Rimi Elyndi ūdens maksā 1,59, Maximā 1,19, CircleK bija 2 par 4,50, bet viņu mājaslapā 12gab. iepakojums par 23,88, kur viens izmaksā 1,99. :D
Parasti savi produkti savās tirdzniecības vietās izmaksā lētāk nekā citos veikalos. Elīnai ir otrādi.

Nu tieši tā, katrs nopērk pa pudelei, pasaka fui cik pretīgs un vairs nepirks. Šis bus uz vasaru 3 men, tad viņa pateiks ka diemžēl nevar turpināt sadarbību un bla bla. Padomājiet kāda ir pašizmaksa tam čurūdenim. Ja veikalā maksā 2 eur, tad uzcenojums ir min 4x, kā jau labākajās elindy tradīcijās, ta ir ari ar lupatām, kamēr šo nesaprot tikmēr ir aitas, kas atbalsta šo klaunu
16.05.2026 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 4641
Reģ: 29.01.2009
Tā plikā dirsa 🤦‍♀️
16.05.2026 14:34 |
 
Reitings 957
Reģ: 31.07.2023
CallMeAnnika @ 16.05.2026 00:09
Elīna savos storijos rādīja, ka Rimi Elyndi ūdens maksā 1,59, Maximā 1,19, CircleK bija 2 par 4,50, bet viņu mājaslapā 12gab. iepakojums par 23,88, kur viens izmaksā 1,99. :D
Parasti savi produkti savās tirdzniecības vietās izmaksā lētāk nekā citos veikalos. Elīnai ir otrādi.

Tās nosauktās cenas ir visur uz akcijām, tjip iepazīšanās cenas, pilnā cena bez akcijas tāpat būs 1.99. Un ar visu to veikalu tīkli uz to vēl nopelna. Elīna jau neies par pašizmaksu tirgot.
16.05.2026 15:47 |
 
Patīk
Reitings 63916
Reģ: 12.10.2022
Ja pareizi saskaitīju, tad uz Elyndi pilatēm, ieskaitot Elīnu un Inetu, kas vadīja, bija 18 cilvēki.
Ja viņas atskaita, tad no 16 dalībniecēm, saskaitīju vismaz 11, kurām bija nosūtīti ielūgumi, iespējams vairāk.
Influencerei ar 111k sekotāju ir max. 5 cilvēku piekrišana? :D Tik lielu sevi fake slavināšanu es nekad neesmu redzējusi.
16.05.2026 16:32 |
 
Reitings 192
Reģ: 28.02.2026
Apraksts
Gāzēts dzēriens ELYNDI Apple&Kiwi 0,5L D
Sastāvdaļas
ūdens, oglekļa dioksīds, skābuma regulētāji: citronskābe; nātrija citrāts, dabīgi aromatizētāji, dabīgs kofeīns (0,03%), minerālvielas (nātrija selenāts, cinka sulfāts) vitamīni (niacīns, biotīns, E vitamīns), saldinātāji: sukraloze; acesulfāms K, konservanti: kālija sorbāts un nātrija benzoāts.
Tas ir gāzēts dzēriens vai enerģijas dzēriens?!
Arī RedBull ir 0.03% kofeīns!
16.05.2026 16:34 |
 
Reitings 354
Reģ: 23.04.2025
Kristena214 @ 16.05.2026 16:34
Apraksts
Gāzēts dzēriens ELYNDI Apple&Kiwi 0,5L D
Sastāvdaļas
ūdens, oglekļa dioksīds, skābuma regulētāji: citronskābe; nātrija citrāts, dabīgi aromatizētāji, dabīgs kofeīns (0,03%), minerālvielas (nātrija selenāts, cinka sulfāts) vitamīni (niacīns, biotīns, E vitamīns), saldinātāji: sukraloze; acesulfāms K, konservanti: kālija sorbāts un nātrija benzoāts.
Tas ir gāzēts dzēriens vai enerģijas dzēriens?!
Arī RedBull ir 0.03% kofeīns!
Es redzeju reels kur cilvēki to pērk bērniem nu tadiem 5-6 gadi, bet nu cik slima ir Didra kas Džeisonu jau rausta vai viņš dzer mazkaloriju kokteili, tik pat atpalikusi ir arī viņas mērķauditorija.
16.05.2026 17:25 |
 
Reitings 152
Reģ: 25.04.2026
Luna Com 2000 @ 16.05.2026 17:25
Es redzeju reels kur cilvēki to pērk bērniem nu tadiem 5-6 gadi, bet nu cik slima ir Didra kas Džeisonu jau rausta vai viņš dzer mazkaloriju kokteili, tik pat atpalikusi ir arī viņas mērķauditorija.

Cik redzu, ka tie, kuri pērk šo dzērienus, domā, ka tiešām šis ūdens ir veselīgs, jo nav taču cukura un tic, ka tur ir šķiedrvielas un kas tik tur vēl ne. 😁
16.05.2026 17:32 |
 
Reitings 152
Reģ: 25.04.2026
Izskatās, ka tikai pāris nopirka biļetes uz pilatēm, jo lielākā daļa tur ir influenceres, kuras uzaicināja masu skatam 😁
16.05.2026 21:00 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.11.2025
Neveselīgs mēsls. Labāk dzeru no peļķes. Netaisos nevienu produktu no viņas pirkt.
16.05.2026 22:10 |
 
Reitings 612
Reģ: 05.08.2023
Tie vingrošanas storiji ir tik tizli, pakaļa karājas tāpat ka turku pupi, izkatas tādi uzblīduši zili kā līķim 🤮
17.05.2026 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 4641
Reģ: 29.01.2009
Viņa arī ļoti nepareizi lieliem rāvieniem taisa tos savus vingrojumus. To pat es - svētdienas vingrotājs, redzu.
17.05.2026 14:51 |
 
Reitings 11337
Reģ: 14.09.2024
Kristena214 @ 16.05.2026 16:34
Apraksts
Gāzēts dzēriens ELYNDI Apple&Kiwi 0,5L D
Sastāvdaļas
ūdens, oglekļa dioksīds, skābuma regulētāji: citronskābe; nātrija citrāts, dabīgi aromatizētāji, dabīgs kofeīns (0,03%), minerālvielas (nātrija selenāts, cinka sulfāts) vitamīni (niacīns, biotīns, E vitamīns), saldinātāji: sukraloze; acesulfāms K, konservanti: kālija sorbāts un nātrija benzoāts.
Tas ir gāzēts dzēriens vai enerģijas dzēriens?!
Arī RedBull ir 0.03% kofeīns!

Viens kaut kāds fitnesa ietekmelis teica, ka enerģijas dzērienā esot vairāk kofeīna un tas arī esot garšīgāks par šo atšālējušos "funkcionālo dzērienu".
17.05.2026 16:47 |
 
Reitings 101
Reģ: 30.08.2024
Tā Didrihsones bijusī fotogrāfe Jūlija Lapinska arī visu laiku storijos čīkst, ka bērns raud. Filmē bērna raudāšanu un pati guļ. Bļin piecel savu pakaļu un ej mierini, nevis upuri tēlo
17.05.2026 20:15 |
 
Reitings 1329
Reģ: 03.01.2023
https://failiem.lv/u/3gr4k866qk
Vai kāds jau šo bija ielicis? Augša, labais stūris
17.05.2026 20:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits