Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Nikapika3798 @ 29.03.2023 03:28
]
Vinai vnk būtu jābeidz taisīt visas procedūras “pa lēto un uz sadarbībām”. Mums Latvijā ir daži, tiešām labi ,ārsti un kosmetologi utt, kas ar viņas finansēm uztaisītu viņu par skaistu lelli, Bet ja skrien uz Turciju likt krūtis par kapeikām tad jārēķinas ar sekām. Un kait silikona pakaļa un atsūkti tauki, ja viņa tā vēlas, bet šādas procedūras jāveic pie normāliem speciālistiem par attiecīgo samaksu. Tāpat, ja silikons “peld “ pienā, tas ir ar steigu jāatrāda ārstam, nevis jādomā par zarnu operāciju vai botoksu pierē.

Nu paga paga, tā zarnu operācija gan nav nekas mazsvarīgs.
29.03.2023 07:41 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Nikapika3798 @ 29.03.2023 03:28
]
Vinai vnk būtu jābeidz taisīt visas procedūras “pa lēto un uz sadarbībām”. Mums Latvijā ir daži, tiešām labi ,ārsti un kosmetologi utt, kas ar viņas finansēm uztaisītu viņu par skaistu lelli, Bet ja skrien uz Turciju likt krūtis par kapeikām tad jārēķinas ar sekām. Un kait silikona pakaļa un atsūkti tauki, ja viņa tā vēlas, bet šādas procedūras jāveic pie normāliem speciālistiem par attiecīgo samaksu. Tāpat, ja silikons “peld “ pienā, tas ir ar steigu jāatrāda ārstam, nevis jādomā par zarnu operāciju vai botoksu pierē.

Mazliet ne pa tēmu, bet ik pa laikam redzu frāzi, ka “ar viņas finansēm” jau var atļauties kaut ko labāku. Man, ja godīgi, neliekas, ka viņi būtu baigi stāvus bagāti. It īpaši dzirdot un redzot, kā diedelē sadarbības. Izskatās, ka veikalam arī tik spīdoši neiet, ja jau pēdējā laikā lien no ādas ārā, lai tikai pievērstu uzmanību un lai kāds kaut ko nopirktu. Slikto atsauksmju birums gan jau arī tomēr attur vismaz kādu no jaunu pasūtījumu veikšanas. Tā kā man škiet, ka viņi tikai cenšas radīt iespaidu, ka nauda nav problēma, bet patiesībā tā pavisam nav un varbūt tos labos speciālistus nemaz tā nevar atļauties.
29.03.2023 08:33 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
nē nu jā @ 29.03.2023 08:33

Mazliet ne pa tēmu, bet ik pa laikam redzu frāzi, ka “ar viņas finansēm” jau var atļauties kaut ko labāku. Man, ja godīgi, neliekas, ka viņi būtu baigi stāvus bagāti. It īpaši dzirdot un redzot, kā diedelē sadarbības. Izskatās, ka veikalam arī tik spīdoši neiet, ja jau pēdējā laikā lien no ādas ārā, lai tikai pievērstu uzmanību un lai kāds kaut ko nopirktu. Slikto atsauksmju birums gan jau arī tomēr attur vismaz kādu no jaunu pasūtījumu veikšanas. Tā kā man škiet, ka viņi tikai cenšas radīt iespaidu, ka nauda nav problēma, bet patiesībā tā pavisam nav un varbūt tos labos speciālistus nemaz tā nevar atļauties.
it īpaši kad tagad visu lietoto cenšas nopārdot kas ir dīvaini
29.03.2023 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
HiacinteBurkaa @ 28.03.2023 23:48
Okei, šī meistare lokas tomēr pin citādāk nekā tiek likti de-dredi, bet ideja jau īsti nemainās- saviem matiem piepin klāt šos. Vienīgi zem tādas čupas nerādīsies tie baltie izkritušie matu galiņi.
Ja man jāizvēlas šis, prusaka antenas, BUTTER burti galvā, šķībā bize vai pārējie šedevri, afro uz tā visa fona izskatās daudz labāk, vienīgi viņa jau nespēs tos matus normāli kopt, domāju, ka drīz vien sapinkosies un izskatīsies krimināli.

Es domāju, viņa nevis nespēs, bet pat baigi necentīsies kopt. Gan jau tā meistare pastāstīja, ko vajag un kā vajag darīt, bet Didra tikai dzirdēja, ka var nemazgāt un tas arī būs viss. Un ja viņa nemazgās mēnesi, kas esot laiks, cik šito frizūru var nēsāt un nekādi citādi nekops, būs baigi traks paskats.
29.03.2023 09:47 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Marcipaaans @ 29.03.2023 09:19
it īpaši kad tagad visu lietoto cenšas nopārdot kas ir dīvaini

Un turklāt ne nevajadzīgo. To pašu Babybjorn var lietot līdz 2 gadu vecumam. Nākamajiem bērniem arī vajadzēs. Kumodi arī tirgoja.
Reāli, viņi savam bērnam neko dārgu nav nopirkuši. Bērnam pat sava istabiņa nav.
29.03.2023 09:51 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
2biletes @ 29.03.2023 02:52
hyper drīzāk ir no kafijas. Coffeine high. Un tieši dēļ tā paša iemesla dēļ viņa dažreiz ir kā mironis - "kofeīna lomkas". Viņa to kafiju mauca tik daudz, ka uz viņas mazā ķermeņa un mazā apēstā daudzuma pilnīgi pietiek ar kafiju lai brīžam ietu širmītis. + Redzot to, kā viņa regulāri tīši vai netīši atklāj savus melus (kaut vai tie paši salti) viņa sen jau būtu netīšām nodevusi, ka viņa vai Nauris šņauc?

Šņaukties ir pārāk dārgi priekš Didras 😀 Kafiju dod bezmaksas
29.03.2023 09:59 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.03.2023
Ak, meitenes! Tiklīdz man ir slikts garastāvoklis - nāku šurp, lai palasītu, ko jūs esat sarakstījušas. Paldies jums par šo tēmu. Arī man patīk ielūrēt Didrihsonu dzīvēs - reizēm mute paliek vaļā, reizēm acs sāk raustīties. Es tikai iedomājos - kāda ir redzējusi Elīnu dzīvē? Cik tā traģēdija ir traģiska?
29.03.2023 10:04 |
 
Reitings 6977
Reģ: 13.04.2022
mazaskudra @ 28.03.2023 20:54
Viņas mīļajai Chicaca (Šikaka? :D ) Gretai arī ir piedāvājumā tā pati kleita, kas Didrai.
https://chicaca.pl/p-0030305-gre-sukienka-neytiri-green
Pārdod pa 32 eur, ja zlotus uz eiro samainam.

es nez, iespējams, ka tā ir kaut kāda mana dīvainība, bet man liekas ļoti lētas un neglītas kleitas, kurām ārpusē ir prints, bet odere ir balta.
29.03.2023 10:08 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Kad Elīnai ir pilnīgi vienalga, ko par viņu runā, galvenais ka runā . Nu tie mati nepiestāv vispār viņai, krāsas izvēle briesmīga.
29.03.2023 10:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Nikapika3798 @ 29.03.2023 03:30

Kā kuram. Man salauza degunu un pēc operācijas nebija neviena zila riņka. Tikai biju sapampusi un viss. Ārsts teica, ka ja nesmēķē un nelieto alkoholu un kontracepciju, tad zilie rinķi var arī nebūt. Pampums no acīm un sejas noiet vidēji 3dienās.
nesmēķēju ,bet man deguns pēc operācijas dzija ļoti ilgi . 2 nedēļas izskatījos tā itkā būtu labā kautiņa pabijusi😅 un pēc tam tikai tās plāksteris pa virsu ,bet īstenībā atrādīties vai viss ok ar formu vajadzēja pirmajā gadā ik pēc 2 mēn .
Bet nu man nebija lauzts,man bija veselības apstākļu dēļ operācija+ pi reizes arī formu uzlaboju
29.03.2023 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Mazliet ne pa tēmu, bet ik pa laikam redzu frāzi, ka “ar viņas finansēm” jau var atļauties kaut ko labāku.

Ja var skriet katru mēnesi apkārt pasaulei, dzīvot greznos apartamentos nevis mazās viesnīcas istabiņās, tad slikti nedzīvo. Vismaz šķietami. Tāds dzīvoklis, kurā dzīvo arī nemaksā pāris desmitus tūkstošus, tātad hipotēkas maksājums arī nav mazs jeb tas ir bez hipotēkas nopirkts (bet vienalga dārgi)?
Pat ja kaut kas tiek norakstīts uz uzņēmuma rēķina, tad nauda ir.
Ko es esmu novērojusi - viņiem ir tāds jaunbagātnieku sindroms. Visu bombīgi, visu jaunu, visu labāko, krutāko, dārgāko vajag. Tas, ka prot šikāties ar naudu, tas ir skaidrs. Par Nauri nezinu, bet Elīnai, cik saprotu nav bijusi baigi viegla dzīve bērnībā tīri finansiāli. Tad nu tagad izpaužās. Tikusi pie naudas, un tagad tērē pa labi un kreisi.
Jautājums ir cits - kāpēc šķietami labi pelnoši uzņēmumi muhļījas ar nodokļu maksāšanu? Un ik pa laikam maina nosaukumus firmām?
Priekš kam viņiem vēl 5 uzņēmumi, kuriem saimnieciskās darbības veids ir apģērbu tirgošana? Ja viss ir oficiāli, tad to var darīt arī ar vienu uzņēmumu.
Es pieļauju, ka Elīnai nav ne jausmas cik viņi atstāj Rimi veikalā mēneša griezumā. Gan jau vismaz tik, cik viņu darbinieces saņem algā.
29.03.2023 10:14 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
mazaaduuda @ 29.03.2023 10:14

Ja var skriet katru mēnesi apkārt pasaulei, dzīvot greznos apartamentos nevis mazās viesnīcas istabiņās, tad slikti nedzīvo. Vismaz šķietami. Tāds dzīvoklis, kurā dzīvo arī nemaksā pāris desmitus tūkstošus, tātad hipotēkas maksājums arī nav mazs jeb tas ir bez hipotēkas nopirkts (bet vienalga dārgi)?
Pat ja kaut kas tiek norakstīts uz uzņēmuma rēķina, tad nauda ir.
Ko es esmu novērojusi - viņiem ir tāds jaunbagātnieku sindroms. Visu bombīgi, visu jaunu, visu labāko, krutāko, dārgāko vajag. Tas, ka prot šikāties ar naudu, tas ir skaidrs. Par Nauri nezinu, bet Elīnai, cik saprotu nav bijusi baigi viegla dzīve bērnībā tīri finansiāli. Tad nu tagad izpaužās. Tikusi pie naudas, un tagad tērē pa labi un kreisi.
Jautājums ir cits - kāpēc šķietami labi pelnoši uzņēmumi muhļījas ar nodokļu maksāšanu? Un ik pa laikam maina nosaukumus firmām?
Priekš kam viņiem vēl 5 uzņēmumi, kuriem saimnieciskās darbības veids ir apģērbu tirgošana? Ja viss ir oficiāli, tad to var darīt arī ar vienu uzņēmumu.
Es pieļauju, ka Elīnai nav ne jausmas cik viņi atstāj Rimi veikalā mēneša griezumā. Gan jau vismaz tik, cik viņu darbinieces saņem algā.
sāksim ar to ka viņi to arī mēģina parādīt,ka nabadziņi pašu spēkiem izsitušies,bet realitātē ja paskatās Elīnas bērnības , pusaudžu bildes,tad viņai vienmēr bija mati,nagi jau no tāda vecuma,kad daudzas par to vēl nedomāja.tatad tikai prioritātes. Nu un viss pārējais viņai ir arišķigi,kā redzam lētais materiāls visam ko tirgo,tiklīdz kā pašai jāmaksā par matiem tā viss lētais . Ok pāris kosmētikas produkti viņai virs vidējā cenu līmeņa,bet to var atļauties lielākoties jebkura meitene ,it īpaši ja vēl ietaupa uz matu mazgāšanu vai sevis higiēnu,tad vairāk piķa paliek tonalajam.
Un agrāk jau bieži vien tas Nauris elinai dzimšanas diena dāvināja bižutēriju . Tie visi ceļojumi ir no piķa kuru vēlāk savāc sev. Bet... Es īsti nesaprotu kāpēc viņi vispār strādā. Nu , piemēram, visi normāli cilvēki strādā lai nodrošinātu sev nākotni , vecumdienas,lai bērniem būtu labas skolas , izglītība..bet ko viņi ? Domāju ka viņiem nav ne apdrošināšanas,ne pensiju fondos piķis,tā kā viņi dzivo šodienai.ir dzīvoklis ,ok . Bet ... Cik godīgi iegūts,domāju ka tur ar var parakties un saprast ka nav tas godīgākas ceļš.
Darbs ,kas jau redzams ļoti ,ļoti iet uz leju .. ok ,Nauris pērk dzīvokļus un domā par nākotni,bet Elīna viss ko doma ,ka sev kaut ko "uzlabot".
Ēst ,viņi ēd vienkārši lietas ,pērk fake apģērbu,tur mēģina panākt šiku izskatu,bet ne kā no tā nav. Un vispār kur palika viņu plāni par otro bērnu?
29.03.2023 10:29 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
Berry5 @ 29.03.2023 09:51

Un turklāt ne nevajadzīgo. To pašu Babybjorn var lietot līdz 2 gadu vecumam. Nākamajiem bērniem arī vajadzēs. Kumodi arī tirgoja.
Reāli, viņi savam bērnam neko dārgu nav nopirkuši. Bērnam pat sava istabiņa nav.
Paši neko nav pirkuši bērnam ( izņemot lupatas) viss uz sadarbībām ar #pašipirkam, #pašimaksājam. Un tagad smuki nodirgo🥴
29.03.2023 10:42 |
 
Reitings 39546
Reģ: 20.07.2021
Berry5 @ 29.03.2023 09:59

Šņaukties ir pārāk dārgi priekš Didras ? Kafiju dod bezmaksas

Hi hi hī, ja pati pirktu to kafiju , tad spaiņiem nedzertu, bet haļava jāizmanto par visiem 100%.
29.03.2023 11:46 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Nikapika3798 @ 29.03.2023 03:12
Es Jums piekritīšu, ka jaunā mode ir reāli nesievišķīga. Varbūt ir ērta un paslēpj daudzu sieviešu nepilnības, bet nu nav sievišķīgi.
Ak nē, tikai ne to 😵
29.03.2023 11:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
LiepaShmiepa @ 29.03.2023 11:46
Ak nē, tikai ne to ?

Kaut kas neiedomājams, nepieguļošs, nesievišķīgs apģērbs, uz ko šī pasaule iet.👀
29.03.2023 11:56 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lorra @ 29.03.2023 07:41

Nu paga paga, tā zarnu operācija gan nav nekas mazsvarīgs.
Nu, ja vispār viņai ir vajadzīga. Pilnīgi iespējams, ka viņa vienkārši nevēlas sekot pārejiem norādījumiem un domā, ka operācija būs 1 un 2, problēma atrisināta. Prasa zāles un operāciju, jo tas liekas vieglākais ceļš. Ne jau visi ķirurgi mēģinās atrunāt, ja klients uzstāj. Lai ieteiktu operēt zarnu, problēmai parasti ir jābūt tiešām nopietnai un tur noteikti nāktu klāt uztura maiņas ieteikumi, bet viņa pat pieminējusi neko tajā sakarā nav, un neizskatās arī, ka kaut kas būtu mainījies. Vai nu badojas un knakstinās, vai ēd ēdienus, kam normālā ēdienkartē ir vieta ik pa laikam, nevis katru otro ēdienreizi. Nekas no tā neveicina ne zarnu, ne kuņģa veselību.
29.03.2023 11:59 |
 
Reitings 6977
Reģ: 13.04.2022
LiepaShmiepa @ 29.03.2023 11:59
Nu, ja vispār viņai ir vajadzīga. Pilnīgi iespējams, ka viņa vienkārši nevēlas sekot pārejiem norādījumiem un domā, ka operācija būs 1 un 2, problēma atrisināta. Prasa zāles un operāciju, jo tas liekas vieglākais ceļš. Ne jau visi ķirurgi mēģinās atrunāt, ja klients uzstāj. Lai ieteiktu operēt zarnu, problēmai parasti ir jābūt tiešām nopietnai un tur noteikti nāktu klāt uztura maiņas ieteikumi, bet viņa pat pieminējusi neko tajā sakarā nav, un neizskatās arī, ka kaut kas būtu mainījies. Vai nu badojas un knakstinās, vai ēd ēdienus, kam normālā ēdienkartē ir vieta ik pa laikam, nevis katru otro ēdienreizi. Nekas no tā neveicina ne zarnu, ne kuņģa veselību.

bišku ārpus tēmas, bet didrai viss būs slikti ar veselību tik ilgi, kamēr pie ārsta viņa sevi uzskatīs par klientu, un kamēr būs ārsti pie kuriem nāk klienti.
Pie ārsta nāk pacients.
29.03.2023 12:13 |
 
Reitings 1197
Reģ: 25.01.2023
Tusnelda @ 29.03.2023 11:46

Hi hi hī, ja pati pirktu to kafiju , tad spaiņiem nedzertu, bet haļava jāizmanto par visiem 100%.
man 5cas kruzes dienā iet.esmu kafiomāns.Bez kafijas dzīvot nevaru,Un nejau ar pieniem ,krejumiem un vēl nezko.tīru melnu,rūgtu kafiju.Tākā didra nav vienīgā, kas dzer visu dienu kafiju.Mēs tādi esam daudz😁
29.03.2023 12:51 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
Nauri, kā butu, ja jus bernu ieliktu sētiņā? Nu ja kārtīgi, tad kārtigi
29.03.2023 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits