Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 40
Reģ: 18.05.2022
Visi piedalāmies uz klinĶera izlozi. Pie velna nezinu kas tas ir, bet lai iet...
27.11.2022 19:40 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Vivi @ 27.11.2022 19:40
Visi piedalāmies uz klinĶera izlozi. Pie velna nezinu kas tas ir, bet lai iet...
bet jāatzīst ka mani ļoooti uzrunā tās delikateses!!! Pasutiju vienu reizi tikai nedabuju pagaršot, jo visu noēda ciemiņi😭 un par delikatesēm uzzināju no didras🥲 tā ka uz mani tas nostrādāja, esmu vāja, zinu😂
27.11.2022 20:17 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Vivi @ 27.11.2022 19:40
Visi piedalāmies uz klinĶera izlozi. Pie velna nezinu kas tas ir, bet lai iet...
es gribu to klinķeri laimēt. Varētu palopsēt vakariņās.
27.11.2022 20:18 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Mia6 @ 27.11.2022 20:18
es gribu to klinķeri laimēt. Varētu palopsēt vakariņās.
man būtu kauns ielikt to viņas storiju sev lai laimētu, man būtu kauns no saviem draugiem😀 man ir maz sekotāji- tikai mani draugi bet uhhh, nevaru😂
27.11.2022 20:34 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Beidziet sapņot par klinķeri! Labāk apskatieties spogulī uz saviem dibeniem, ja nav spraudziņa starp ciskiņām, tad klinķerim nebūs būt! Bet ja ir, tad tev nebūs lopsēt, lai saglabātu to kā ir! 😀
*Sarkasms, protams!!!
27.11.2022 20:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pelnrukšķīte @ 27.11.2022 20:37
Beidziet sapņot par klinķeri! Labāk apskatieties spogulī uz saviem dibeniem, ja nav spraudziņa starp ciskiņām, tad klinķerim nebūs būt! Bet ja ir, tad tev nebūs lopsēt, lai saglabātu to kā ir! ?
*Sarkasms, protams!!!

Fak, man nau sprauciņa. Kliņkeris laikam nepūs.
27.11.2022 20:41 |
 
Reitings 305
Reģ: 15.06.2022
Emmm, es tikko izdomāju. 😀 Šeit tika apspriests vēl nesen tas ka, ka Elīnai bail un izvairās no klientiem un vispār no komunikācijas ar svešiem cilvēkiem. Un šeku reku, pēkšņi kkadi uzdevumi, kur viņai jāuzrunā sveši cilvēki. Tad vēl pēksņi sāk runāt ar bendzīntanka tanti. 😀 tātad lasa forumu 😀
es domāju, ka tiem abiem arī nemaz nevajadzētu tērēt naudu kkādiem laulības glābšanas speciālistiem. Visi no malas nodiršot viņus šeit forumā jau arī pasaka kas viņiem vainas, atliek vien izlasīt un ņemt vērā 😀😀😀 Elīnai kā kapeikpisei šis pat varētu būt kā vērā ņemams ietaupījums. Par šo naudu varētu aiziet pie stilista vai kkādiem citiem speciālistiem, lai pasaka kā normāli apģērbties, uzkrāsoties, parūpēties par sevi, savu ģimeni. Bet īstenībā te arī tādus padomus var sastapt 😀😀
Mans šī vakara domu lidojums 😀
27.11.2022 22:15 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elielieli @ 27.11.2022 22:15
Emmm, es tikko izdomāju. ? Šeit tika apspriests vēl nesen tas ka, ka Elīnai bail un izvairās no klientiem un vispār no komunikācijas ar svešiem cilvēkiem. Un šeku reku, pēkšņi kkadi uzdevumi, kur viņai jāuzrunā sveši cilvēki. Tad vēl pēksņi sāk runāt ar bendzīntanka tanti. ? tātad lasa forumu ?
es domāju, ka tiem abiem arī nemaz nevajadzētu tērēt naudu kkādiem laulības glābšanas speciālistiem. Visi no malas nodiršot viņus šeit forumā jau arī pasaka kas viņiem vainas, atliek vien izlasīt un ņemt vērā ??? Elīnai kā kapeikpisei šis pat varētu būt kā vērā ņemams ietaupījums. Par šo naudu varētu aiziet pie stilista vai kkādiem citiem speciālistiem, lai pasaka kā normāli apģērbties, uzkrāsoties, parūpēties par sevi, savu ģimeni. Bet īstenībā te arī tādus padomus var sastapt ??
Mans šī vakara domu lidojums ?
vēl varētu dienu viņus ignorēt un neko šeit par viņiem nerakstīt un profilu nečekot un redzētu ,ka viņiem sākas panika,ka krīt popularitāte
27.11.2022 22:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.01.2022
Sienaguba @ 13.11.2022 22:49
Vai tik nebija arhitekts? Ventspilī ir interjera, dizaina salons ar nosaukumu Didrihsons, ka tik nav viņiem. Un ja mamma ir friziere, tad esmu redzējusi, kad apmeklēju frizētavu. Uzpūtusies, ģīmi pagriezusi, pat neatņēma sveicienu. :D

Naura tētis ir Guntis Didrihsons, bet viņam bija cita ģimene. Nu jau gadus 5/6 ir miris.
27.11.2022 23:30 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
.Eksperte. @ 27.11.2022 17:06
Es nešaubos, ka jūs stāstat taisnību un no medicīniskā viedokļa tiešām tā nedrīkst celt.
Es tik aizdomājos, diez kā mūsu un vel vecāka paaudze ir izauguši normāli cilvēki. Man liekas savā bērnībā es to tik redzēju ka ceļ citus mazos aiz padusēm un ceļ gaisā.

Poliklīnikās ir vesela rehabilitācijas nodaļa zīdaiņiem. Ar pērļu vanniņām, fizioterapeitiem, vingrošanām, masāžām. Vnk tagad vairāk spiež uz profilaksi, lai atslogotu rahabilitologus.
28.11.2022 00:33 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 27.11.2022 19:05
vai tu vēlējies šeit uzzināt jaunākās ziņas par NASAs pēdējo Mēness misiju?

Taisnība gan. Ja jau Didru forums, tad jau par viņu stulbumu arī runājam
28.11.2022 06:33 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Elielieli @ 27.11.2022 22:15
Emmm, es tikko izdomāju. ? Šeit tika apspriests vēl nesen tas ka, ka Elīnai bail un izvairās no klientiem un vispār no komunikācijas ar svešiem cilvēkiem. Un šeku reku, pēkšņi kkadi uzdevumi, kur viņai jāuzrunā sveši cilvēki. Tad vēl pēksņi sāk runāt ar bendzīntanka tanti. ? tātad lasa forumu ?
es domāju, ka tiem abiem arī nemaz nevajadzētu tērēt naudu kkādiem laulības glābšanas speciālistiem. Visi no malas nodiršot viņus šeit forumā jau arī pasaka kas viņiem vainas, atliek vien izlasīt un ņemt vērā ??? Elīnai kā kapeikpisei šis pat varētu būt kā vērā ņemams ietaupījums. Par šo naudu varētu aiziet pie stilista vai kkādiem citiem speciālistiem, lai pasaka kā normāli apģērbties, uzkrāsoties, parūpēties par sevi, savu ģimeni. Bet īstenībā te arī tādus padomus var sastapt ??
Mans šī vakara domu lidojums ?

Viņai pie stilista nav prioritāte. Viņu vannā iekšā un ar birsti noberzt tā kārtīgi. Un tad bērnu rokās un lai iepazīstās. Izrādās viņai tāds arī ir.
28.11.2022 06:41 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es te iegriezos, lai padalītos ar savu epifāniju. Varbūt man neviena nepiekritīs, a ja nu tomēr.
Es tiešām nebrīnītos, ja Nauris tomēr izrādās, ka ir ar tādu zilu orientāciju.
Zinu, ka tas parasti joks pa jokam, bet es tā padomāju - ka galīgi nebrīnītos. Zinu ka nav jaunums, man arī nav tas jaunums, bet man uznāca baigā doma - kapēc viss tas cirks un kapēc Elīna.
Standartā taču vīrieši kuriem ar galvu viss ir labi, savas sievietes par klauniem nepataisa. Katrs kārtīgs vīrietis grib skaistu un KOPTU dāmu blakus, tas ir nenoliedzami.
Neviens normāls čalis kurš ir redzējis Didī viņai pat tuvumā 30 metrus neietu. Nu neviens. Esmu pati draugiem Elīnas bildes rādījusi, visiem slikti paliek.
Nākamais. Nauris taču bija tas kurš Elīnu uz mākslīgo skaistumu pamudināja. Acīmredzot, Naurim tas patīk. Kaut kādā nozīmē.
Es toties skaidri zinu to, ka tieši vīriešiem kuriem nav šī standarta orientācija un ir geji, patīk tas pārspīlētais, uzpūstais un mākslīgais sievišķīgums. Kā drag queen.
Un Elīna ir tieši tāda.
Visa viņas “sievišķība” ir mākslīga, pretīgi uzpūsta un ar filleriem piepildīta.
Mākslīgais skaistums ir laba lieta, bet ar prātu. Ja viņai kaut kas ir, tad tas ir zirga devā. Jebkas. Katra lieta kas viņai ir tiek pārspīlēta.
Mati trīsreiz vairāk. Lūpas 3x lielākas. Pupi kā palodze. Ciskiņas 3x tievākas. Iedegums vsp… Utt.
Arī stils - papagailis.
Nauris gribēja veidot uzņēmumus, radīt savu uzvārdu/ģimenes vārdu atpazīstamu. Vīrieši sociālajos medijos tādā veidā atpazīstami ātri nepaliek. Vajag sievieti, kas ir runātīga un visādi citādi efektīva, lai pievērstu uzmanību un plivinātos kameras priekšā. Nu re, atrada un sanāca.
Nauris tak no sākuma vispār nerādījās nekur. Labu laiku visi domāja, ka tas ir Elīnas uzņēmums.
Gribu šo apspriest. Kā jums mana epifānija?
28.11.2022 07:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 28.11.2022 07:12
Es te iegriezos, lai padalītos ar savu epifāniju. Varbūt man neviena nepiekritīs, a ja nu tomēr.
Es tiešām nebrīnītos, ja Nauris tomēr izrādās, ka ir ar tādu zilu orientāciju.
Zinu, ka tas parasti joks pa jokam, bet es tā padomāju - ka galīgi nebrīnītos. Zinu ka nav jaunums, man arī nav tas jaunums, bet man uznāca baigā doma - kapēc viss tas cirks un kapēc Elīna.
Standartā taču vīrieši kuriem ar galvu viss ir labi, savas sievietes par klauniem nepataisa. Katrs kārtīgs vīrietis grib skaistu un KOPTU dāmu blakus, tas ir nenoliedzami.
Neviens normāls čalis kurš ir redzējis Didī viņai pat tuvumā 30 metrus neietu. Nu neviens. Esmu pati draugiem Elīnas bildes rādījusi, visiem slikti paliek.
Nākamais. Nauris taču bija tas kurš Elīnu uz mākslīgo skaistumu pamudināja. Acīmredzot, Naurim tas patīk. Kaut kādā nozīmē.
Es toties skaidri zinu to, ka tieši vīriešiem kuriem nav šī standarta orientācija un ir geji, patīk tas pārspīlētais, uzpūstais un mākslīgais sievišķīgums. Kā drag queen.
Un Elīna ir tieši tāda.
Visa viņas “sievišķība” ir mākslīga, pretīgi uzpūsta un ar filleriem piepildīta.
Mākslīgais skaistums ir laba lieta, bet ar prātu. Ja viņai kaut kas ir, tad tas ir zirga devā. Jebkas. Katra lieta kas viņai ir tiek pārspīlēta.
Mati trīsreiz vairāk. Lūpas 3x lielākas. Pupi kā palodze. Ciskiņas 3x tievākas. Iedegums vsp… Utt.
Arī stils - papagailis.
Nauris gribēja veidot uzņēmumus, radīt savu uzvārdu/ģimenes vārdu atpazīstamu. Vīrieši sociālajos medijos tādā veidā atpazīstami ātri nepaliek. Vajag sievieti, kas ir runātīga un visādi citādi efektīva, lai pievērstu uzmanību un plivinātos kameras priekšā. Nu re, atrada un sanāca.
Nauris tak no sākuma vispār nerādījās nekur. Labu laiku visi domāja, ka tas ir Elīnas uzņēmums.
Gribu šo apspriest. Kā jums mana epifānija?

Nu, skatoties pēc tā viņa kažociņa, man arī tā liekas. 😀
Es nemestu visus vienā maisā sakot, ka “gejiem patīk mākslīgais skaistums”, man liekas drīzāk ar to viņš max cenšas uzsvērt savu vīrišķību - parādīt, ka viņam blakus ir super “sievišķīga” sieviete ar pārspīlēti izceltām sieviešu aprisēm. Jo viņš taču ir īsts vīrietis, kam patīk ļoti sievišķīgas sievietes.
28.11.2022 09:25 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Elīnai viss ir reiz 3, jo alkst uzmanības. Tas, kāda viņa izskatās, liek cilvēkiem atskatīties. Tikai viņa nesaprot, ka 95% atskatās un šausminās (pārējie 5% ir meitenites, kurām viņa atgādina piemājas bodes bārbiju). Cilvēki skatās, šausminās un viņa ķiķinās priecīga. Jo domā, ka ir miss univirse. Paskatieties, kā viņa reaģē, kad satiek kādu kaut kur vai parunā, tai pašā benzīntankā. Vienkārši liekas, ka pacelsies gaisā no laimes😬
28.11.2022 09:28 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 28.11.2022 09:25

Nu, skatoties pēc tā viņa kažociņa, man arī tā liekas. ?
Es nemestu visus vienā maisā sakot, ka “gejiem patīk mākslīgais skaistums”, man liekas drīzāk ar to viņš max cenšas uzsvērt savu vīrišķību - parādīt, ka viņam blakus ir super “sievišķīga” sieviete ar pārspīlēti izceltām sieviešu aprisēm. Jo viņš taču ir īsts vīrietis, kam patīk ļoti sievišķīgas sievietes.
nu jūs te biku auzās aizgajuši ar to orientāciju.pilnigākie stereotipi.un to apstiprinās jebkurš īstajā dzivē esošs viendzimuma pāris.orentācija neslēpjas kažokos, Drag Queen ,un visas citās izdaribās. Tas viss jebkura cilvēka,lai kas viņš būtu.arejā izpausme.lai pievērstu uzmanību ,vai nepievērstu uzmanibu.jūs tak arī gerbjaties ne tāpat vien.pec savas saprašanas ko gribāt ārpusē cilvēkos panākt (neapzināti) pazust pelēkāja masā (noslepties)vai izcelties.
28.11.2022 10:00 |
 
Reitings 458
Reģ: 07.06.2022
Uz kurieni tad 4.30 aizlidoja atkal? Vakar jau veda klinķeri mīļajiem, tad jau Džeisons tur tika mīļi atstāts. Šoreiz Dobeles kārta sanāk :D
28.11.2022 10:21 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Olly30 @ 28.11.2022 10:00
nu jūs te biku auzās aizgajuši ar to orientāciju.pilnigākie stereotipi.un to apstiprinās jebkurš īstajā dzivē esošs viendzimuma pāris.orentācija neslēpjas kažokos, Drag Queen ,un visas citās izdaribās. Tas viss jebkura cilvēka,lai kas viņš būtu.arejā izpausme.lai pievērstu uzmanību ,vai nepievērstu uzmanibu.jūs tak arī gerbjaties ne tāpat vien.pec savas saprašanas ko gribāt ārpusē cilvēkos panākt (neapzināti) pazust pelēkāja masā (noslepties)vai izcelties.

Piekrītu, man personīgi Nauris liekas no tiem vīriešiem, kuriem ļoti patīk tīksmināties par sevi . Jo nu tiešām stils, izskats un orientācija ir divas dažādas lietas. Paskatīties uz ārzemju vīriešu slavenībām, tur ne vien var nobrīnīties , kā tie vīrieši ģērbjas.
28.11.2022 10:23 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Nu re, jauna nedēļa un Džeisons atkal kaut kur nogrūsts ☺️
28.11.2022 10:31 |
 
Reitings 1065
Reģ: 07.10.2022
Daudz variantu šmotku tirgiem nav.. Gan jau Parīze, vai Turcija 😂
Poor kiddo 😔
28.11.2022 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits