Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Un tās kas domā, ka Elīna varbūt ir mīlošāka, vnk visu neparāsa storijos, beidziet sapņot! Elīna visu labo rāda tikai instagramam, viņa 100% dzīvē nebučo Džeisonu tā, bet priekš insta storijiem jau patēlos pāris sek to mīlošo mammuku.
23.11.2022 12:36 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Es domāju, ka ir jābeidz apspriest to cik bezatbildīga un auksta Elīna ir kā mamma. Tas ir nebeidzams temats, kur mums visām mammām, kas ir izvēlējušās tiešām audzināt savus bērnus vienmēr būs ko pateikt. Labāk apspriežam viņas stulbās frizūras, apģērbus, ēšanas paradumus un visas citas muļķības, ko viņa parāda.
23.11.2022 12:47 |
 
Reitings 5820
Reģ: 27.02.2022
Mamimami @ 23.11.2022 12:47
Es domāju, ka ir jābeidz apspriest to cik bezatbildīga un auksta Elīna ir kā mamma. Tas ir nebeidzams temats, kur mums visām mammām, kas ir izvēlējušās tiešām audzināt savus bērnus vienmēr būs ko pateikt. Labāk apspriežam viņas stulbās frizūras, apģērbus, ēšanas paradumus un visas citas muļķības, ko viņa parāda.
pilnībā piekrītu.
23.11.2022 12:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Molle @ 23.11.2022 11:47

Parunāsim pēc 5 gadiem, kad Džeisons jau būs piecgadnieks un tad varēs redzēt, kas tur ir vai nav attīstījies. Pagaidām bēbis storiju laikā sēž Babybjornā un visiem jau ir pasaules gals. Lūk, ja viņa translētu online video 24/7 un ja tiešām visu dienu viņš tur nosēdētu, tas gan būtu briesmīgi.
Storiju uzņemšanas laikā noteikti iespundē to bērnu, kā tad gorīsies netraucēti.
Par to, kas notiek, kad storijs beidzas, neviens nezina. Piefantazēt klāt liekas muļķīgi.
Vienīgais, par ko es brīnos, ka neviens no ģimenei pietuvinātajām personām neko nekad nav teicis par šo ģimenīti. Parasti taču ir kāds, kas zina kaut ko vairāk.
bet pietiek ielikt vienu storiju,lai redzētu,ka bērnam ir tonuss uz vienu pusi. Vecāki to ļoti labi pamana. Tev bērni ir? Ja ir tad arī redzētu ,ka nav tur viss ok . Un tonuss ir no tā,ka trūkst brīvības attīstības atbilstoši vecumam,kas būtu brīvi atrasties uz aktivitātes paklājiņa
23.11.2022 13:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4928
Reģ: 03.11.2012
Mamimami @ 23.11.2022 12:47
Es domāju, ka ir jābeidz apspriest to cik bezatbildīga un auksta Elīna ir kā mamma. Tas ir nebeidzams temats, kur mums visām mammām, kas ir izvēlējušās tiešām audzināt savus bērnus vienmēr būs ko pateikt. Labāk apspriežam viņas stulbās frizūras, apģērbus, ēšanas paradumus un visas citas muļķības, ko viņa parāda.

Tieši tā! To tēmu ir jābeidz cilāt, jo tam vienkārši nav jēgas.
Man vispār liekas bezjēdzīgi, kad citas mammas māca citām mammām kā būtu “pareizi” audzināt bērnus, par tiem rūpēties utt.
Un īstenībā, šīs tēmas pamatideja ir par veikalu, drēbēm utt., nevis par Elīnas privāto dzīvi…
23.11.2022 13:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Meitenearputniem @ 23.11.2022 13:02
bet pietiek ielikt vienu storiju,lai redzētu,ka bērnam ir tonuss uz vienu pusi. Vecāki to ļoti labi pamana. Tev bērni ir? Ja ir tad arī redzētu ,ka nav tur viss ok . Un tonuss ir no tā,ka trūkst brīvības attīstības atbilstoši vecumam,kas būtu brīvi atrasties uz aktivitātes paklājiņa

Nē, nu protams, ka tas nav pareizi. Bērnam ir uz grīdas jābūt un ir jāveļas, utml. Es nesaku, ka viņa dara pareizi, Protams, ka nepareizi. Es arī gribētu to maziņo paņem un sačubināt, kamēr viņa tur savu kaulaino pakaļu gora, bet ne jau tāpēc tagad Džeisons būs gejs un citas šeit izlasītās aplamības par to vai tas bērns vispār ir vesels vai ar novirzēm 🤨
23.11.2022 13:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Marcipaaans @ 23.11.2022 12:07
lasīt proti? Es nevienu reizi neteicu, kas ir pareizi/nepareizi. Mans uzsvars bija uz “tā nebija pieņemts”. Un tieši tā, katra audzina pa savam, nevis apgalvo par pilnīgi visiem, ka lūk tā nebija pieņemts. Vienam bija, citam nebija. Nevis visiem.

Kur manā tekstā ir teiks, ka VISIEM tā? VISI tā? Kur tieši ir teikts, ka PILNĪGI VISIEM? Mani vecāki man vismaz lasīt iemācīja, acīmredzot, tur tavējiem ir bijis robs. Starp apskāvieniem laika nebija, šķiet.
Es runāju par konkrēti manu ģimeni un to, kā mani vecāki to paskaidroja. Tā nebija pieņemts.
23.11.2022 13:14 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
vivii @ 23.11.2022 13:07

Tieši tā! To tēmu ir jābeidz cilāt, jo tam vienkārši nav jēgas.
Man vispār liekas bezjēdzīgi, kad citas mammas māca citām mammām kā būtu “pareizi” audzināt bērnus, par tiem rūpēties utt.
Un īstenībā, šīs tēmas pamatideja ir par veikalu, drēbēm utt., nevis par Elīnas privāto dzīvi…
nu, nu. Sen jau šī tēma nav tikai par veikalu un drēbēm, pat ja izveidotājs par to jautāja pirms četriem gadiem. Ja vispār kādreiz ir tīri tāda bijusi, jo no paša sākuma jau sāka klačoties :D Jēgas nav arī par pleķaino paštonējošo runāt, jo nekas nemainīsies. Vai par to, kāpēc viņiem abiem tā patīk eksponēt savu apakšveļu, pārdodamu un nepārdodamu, un kājstarpes - tas arī, bez šaubām, turpināsies, neatkarīgi no runāšanas vai nerunāšanas.
Es gan varu piekrist, ka te mēdz par daudz personīgo dzīvesstāstu aiziet gan par bērniem, gan citām tēmām 😁
23.11.2022 13:16 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Mamimami @ 23.11.2022 12:47
Es domāju, ka ir jābeidz apspriest to cik bezatbildīga un auksta Elīna ir kā mamma. Tas ir nebeidzams temats, kur mums visām mammām, kas ir izvēlējušās tiešām audzināt savus bērnus vienmēr būs ko pateikt. Labāk apspriežam viņas stulbās frizūras, apģērbus, ēšanas paradumus un visas citas muļķības, ko viņa parāda.

Piekrītu.
23.11.2022 13:17 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Jaunsprofils @ 23.11.2022 12:36
Un tās kas domā, ka Elīna varbūt ir mīlošāka, vnk visu neparāsa storijos, beidziet sapņot! Elīna visu labo rāda tikai instagramam, viņa 100% dzīvē nebučo Džeisonu tā, bet priekš insta storijiem jau patēlos pāris sek to mīlošo mammuku.

To tu nezini. Es to nezinu arī. Tā jau ir viela katra paša fantāzijām, ko viņa dara, kad kamera nav sejā. Fantazēt, te prot, jā.
23.11.2022 13:35 |
 
Reitings 119
Reģ: 31.08.2015
Koralīnaa @ 23.11.2022 10:37
Man izkatās tā, ka Elīna nemazgā arī seju nost no make up,lai ietaupītu laiku un kosmētiku.
No rīta pieceļas un umauc kosmētiku pa virsu vecajai.
Viņai laikam liekas kamēr jauna ,tas ir ok.???
Tāpēc parasti ir vecās sliedes uz sejas redzamas.
Un vakar negāja dušā,lai saglabātu zīmējumus,tad nu seja arī nav mazgāta,cik nu ar vatīti patīrīts nost no acīm un vaigu kontūras.
Nav brīnums,ka viņai arī intīmā hig klibo.
Ja jau no vakardienas plkst 4.00 nav bijusi dušā un dupsi mazgājusi.
Mēs ļoti labi zinām cik ātrā laikā vai dienas gaitā tā zona piesvīst un tā ir mūsu smarža tur lejā,bet nu Elīna tur uztur halahaustu..

Netīra kosmētiku , nemazgā skropstas , tāpēc ari ir skropstu ercite piemetusies viņai, bet viņa pofig.. turpina malēties un nemazgāt seju 😔
23.11.2022 14:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molle @ 23.11.2022 10:19
Bērns noteikti izaugs un izaugs normāls un kustīgs un, līdz ko bērni sāk kustēties, tā vairs gribot pat, nevar iespundēt ne ratos, ne sēdekļos. Nekur šis nepaliks arī Džeisonam.
Es pati vairs Didriksoniem nesekoju, bet palasos šo diskusiju gan un reāli jau izklausās, ka ir sevi izsmēlušies. Ne par ko citu jau arī šeit vairs neviens nešausminās - firzūra, bērna atstāšana. Vēl pavīd apģērba jautājums.
Absolūti gan šie cilvēki, gan šī lapa ir sevi izsmēlusi. Didriksoni noteikti to saprot un tāpēc aizvien debilāki gājieni tiek rādīti, jo lai tikai runātu, lai turpinātu uzturēt dzīvu visu šo epopeju, kaut vai tupi ik dienas ierakstīt, kā atkal nabaga bērns atstāts. Nekā cita jau vairs nav ko runāt.

Pilnīgi piekrītu
23.11.2022 15:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
cory @ 23.11.2022 00:57

Atkal kārtējā fotosesija, kur piecas dažādas operas sabāztas kopā-Nāriņas Arielas pērles matos, sliktās meičas fake tetovējumi, gari samta zābaki, apkārti Turcijas zelta briļuki un Laras kroftas bize, kas jūk ārā jo ir par smagu. Kapēc vienreiz nevar kaut ko gaumīgi izdarīt?

Man būtu par sevi nenormāls kauns, ja tāda būtu uz žurnāla vāka. Nu kas tas par sviestu?
Man liekas, ka cilvēkam vienkārši nav nekādas paškritikas vai racionālas domāšanas.
23.11.2022 15:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vispār traki viņai ar tām acīm. Jau otro reizi. Es varu derēt, ka tas ir no pilnībā nenoņemtas kosmētikas. Būsim reālas, ja viņa nemazgājas regulāri, ko pati ir atzinusi, tad kapēc lai viņa mazgātu skropstas. Man pašai personīgi ar laiku sāk riebties viņas mazgāt, bet jādara, lai nesakrājas visādi sūdi aiz viņām. Turklāt zinot kā viņa lieto acu kosmētiku, es domāju, tur baigi viss piebirst pilns. Un nav brīnums, ka acis iekaist. Turklāt es nesaprotu, kā var nedot atpūtu tām skropstām? Tas laikam individuāli, bet man neliekas ok gadiem sev lipināt viņas klāt. Man liekas ir jādod arī attelpa mazlietiņ.
23.11.2022 15:08 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
.Eksperte. @ 23.11.2022 15:04

Man būtu par sevi nenormāls kauns, ja tāda būtu uz žurnāla vāka. Nu kas tas par sviestu?
Man liekas, ka cilvēkam vienkārši nav nekādas paškritikas vai racionālas domāšanas.

Kura vispār izdomāja to ideju,ka viņa būs uz vāka?
Viņa tā neteica. Bildēs būšot iekšā žurnālā
23.11.2022 15:20 |
 
Reitings 3623
Reģ: 01.03.2022
Skatos uz to Elīnas “bombīgo frizūru” un nevaru vien beigt brīnīties cik briesmīgi izskatās mati un koptēls. Apskatījos Instagramā to viņas “super frizierīti” Kristīni.
Viens no viņas postiem ir ar apakšierakstu, ka kāda dāma braukusi virsū, ka ir slikta friziere, jo māk taisīt tikai lokas.
Kristīne papīkstēja, ka ir profesionāle un kāda nekauņa viņai aizrāda.
Bet spriežot pēc Elīnas frizūrām, kuras viena par otru briesmīgākas - tai sievietei ir taisnība, Kristīne taisa briesmīgus matus Elīnai!
Reputācija noteikti ir sabojāta. Es pie tādas frizieres neietu, kura izskatās, ka ir padevusies ar dzīvi. Mati ir briesmīgi!
23.11.2022 15:38 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Dalia @ 23.11.2022 15:38
Skatos uz to Elīnas “bombīgo frizūru” un nevaru vien beigt brīnīties cik briesmīgi izskatās mati un koptēls. Apskatījos Instagramā to viņas “super frizierīti” Kristīni.
Viens no viņas postiem ir ar apakšierakstu, ka kāda dāma braukusi virsū, ka ir slikta friziere, jo māk taisīt tikai lokas.
Kristīne papīkstēja, ka ir profesionāle un kāda nekauņa viņai aizrāda.
Bet spriežot pēc Elīnas frizūrām, kuras viena par otru briesmīgākas - tai sievietei ir taisnība, Kristīne taisa briesmīgus matus Elīnai!
Reputācija noteikti ir sabojāta. Es pie tādas frizieres neietu, kura izskatās, ka ir padevusies ar dzīvi. Mati ir briesmīgi!
Kristīnîte arī komentārus dzēš 😀 no rīta pie cita posta, kur viņa sūdzas, ka ir pārmetumi (saprotams, ka zemtekstā ir runa par didras matiem) par to, ka nekvalitatîvs darbs bijis. Ka viss atkarīgs no nēsātāja. Un tad viena pateica, ka bize jau no sākta gala bija neakurāta un šķība. Koments pazuda 😀 gan jau arī forumu lasa, ka šitie taisnošanās posti top 😀
23.11.2022 16:10 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Elemelekaramele @ 23.11.2022 12:00

Piekrītu, protams, ka neredzam 24/7, bet neredzu jēgu izmantot babybjornu tikai storiju laikos, jo viņš vēl nekur aiziet pats nespēj, ne storiju laikos, ne citā laikā. Domā, pirms tam Naurim viņš bija rokās un tad ielika krēslā un taisīja kafiju? Viņš nekad nav redzēts rokās, viņš nekad redzēts dzīvojamies uz grīdas. Vienīgais brīdis, ko esmu redzējusi, kad viņš vispār var pakustināt rociņas un kājiņas - kad maina pamperu. Nē, es domāju, ka viņš savu nomoda laiku pavada krēslā. Un pēc izteikumiem par kašķīgiem vakariem un fonā Džeisonu krēslā, domāju, ka viņš vnk raud tajā krēslā vakaros. Ja kāds domā, ka tāpēc Didra izņems viņu no tā krēsla un ļaus attīstīties tā, kā zīdainim tas būtu jādara, domāju, ka jūs maldāties. Uzgriezīs skaļāk TV.

Pamanīju, ka ap to laiku, kad viņam parādijās tonusiņš, tad Didra sāka likt storijus, ka mazais vakaros ir nemierīgs.
23.11.2022 16:11 |
 
Reitings 2464
Reģ: 05.12.2021
Dalia @ 23.11.2022 15:38
Skatos uz to Elīnas “bombīgo frizūru” un nevaru vien beigt brīnīties cik briesmīgi izskatās mati un koptēls. Apskatījos Instagramā to viņas “super frizierīti” Kristīni.
Viens no viņas postiem ir ar apakšierakstu, ka kāda dāma braukusi virsū, ka ir slikta friziere, jo māk taisīt tikai lokas.
Kristīne papīkstēja, ka ir profesionāle un kāda nekauņa viņai aizrāda.
Bet spriežot pēc Elīnas frizūrām, kuras viena par otru briesmīgākas - tai sievietei ir taisnība, Kristīne taisa briesmīgus matus Elīnai!
Reputācija noteikti ir sabojāta. Es pie tādas frizieres neietu, kura izskatās, ka ir padevusies ar dzīvi. Mati ir briesmīgi!
Nu bet atcerieties, ka viņa Elīnai taisa to ko Elīna vēlas. Par tām antenām un ne mazgāšanu, taču Elīnas story teica lai tā nedara neviens. Protams, ka reputāciju tas ietekmē. Grūti spriest kāpēc turpina. Acīmredzot, pietiekami ienesīgi
23.11.2022 16:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
PatrishaS @ 23.11.2022 15:20

Kura vispār izdomāja to ideju,ka viņa būs uz vāka?
Viņa tā neteica. Bildēs būšot iekšā žurnālā

Da vienalga, kaut pēdējā lapaspusē. Viņa būs žurnālā.
23.11.2022 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!