Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 531
Reģ: 23.01.2022
Marcipaaans @ 22.11.2022 22:28
bet Centrāltirgus arī ir atpazīstams!!!! Arī Sinsay ir atpazīstams. Nu kaut tād idiotes Kambalas kosmētika ir atpazīstama. Ar to es gribēju teikt, ka no Forbes es gaidīju patiesus uzņēmējus, nu tādus, ar patiesām zināšanām un patiesu ieguldījumu, kā tas ask.fm dibinātājs, un kaut kāda fotoprinta īpašnieks, kurš tagad pelna miljonus ASV, jo vnk “rubī fišku”… a te tirgo feikus, poļu lupatas un esi Forbes žurnālā… cik zemu žurnāls ir kritis attiecībā pret uzņēmēju kritērijiem???

Tajā Forbes ir arī Evelīna Pārkere, tā kā to žurnālu vispār nevar uztvert nopietni
22.11.2022 23:06 |
 
Reitings 231
Reģ: 01.08.2022
PatrishaS @ 22.11.2022 23:06

Tajā Forbes ir arī Evelīna Pārkere, tā kā to žurnālu vispār nevar uztvert nopietni

Pirms pāris gadiem Forbes pārstāvis zvanīja uz kādu pašvaldības iestādi savai paziņai ar lūgumu- vai jums tur nav tur kāds daudzsološais, ko ielikt reitingā. Tāds ir Forbes, kopš tiem laikiem saprotu, ka tur var iekļūt jebkurš un nebrīnītos, ja par naudu “uzņēmēja” ED šādu iespēju var arī nopirkt.
22.11.2022 23:27 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.05.2021
.Eksperte. @ 22.11.2022 22:46
Kapēc. Vajag. Tos. Zīmējumus. Uz. Fotosesiju.
Ārprāts vienkārši! ĀRPRĀTS!
Kas nākamais? Nokrāsos zilu seju un taisīs bombīgo fotosesiju nākamajam žurnālam?

Jau bija. Paskaties viņas citplanētiešu foto sesiju, kad bija stāvoklī
22.11.2022 23:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 12.04.2022
Es laikam labāk gribētu,lai viņu uz TV interviju uzaicina māmiņu klubs. Kopā ar Džeisonu. Un tās Sievietes viņu nointervē un pajautā jautājumus par bērniņu. Tad būtu īstais cirks viņas sekotājām,kas netic tam,ka viņa viņu visu laiku nogrūž kaut kur prom. Un Džeisonam būtu pirmās pāris h viņa dzīvē kopā ar Didī. Nesaku,ka vajadzīgi,bet tur mēs redzētu realitāti,jo galīgi nebūtu viņas ierastie jautājumi un vide.
23.11.2022 00:06 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
chiepa16 @ 23.11.2022 00:06
Es laikam labāk gribētu,lai viņu uz TV interviju uzaicina māmiņu klubs. Kopā ar Džeisonu. Un tās Sievietes viņu nointervē un pajautā jautājumus par bērniņu. Tad būtu īstais cirks viņas sekotājām,kas netic tam,ka viņa viņu visu laiku nogrūž kaut kur prom. Un Džeisonam būtu pirmās pāris h viņa dzīvē kopā ar Didī. Nesaku,ka vajadzīgi,bet tur mēs redzētu realitāti,jo galīgi nebūtu viņas ierastie jautājumi un vide.
Ko tas dotu? Viņa vienkārši melotu. Un apvainojusies stāstītu, kā viņu, nabaga jauno māmiņu, visi apbižo ar pārmetumiem.
23.11.2022 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 2597
Reģ: 25.05.2009
.Eksperte. @ 22.11.2022 22:46
Kapēc. Vajag. Tos. Zīmējumus. Uz. Fotosesiju.
Ārprāts vienkārši! ĀRPRĀTS!
Kas nākamais? Nokrāsos zilu seju un taisīs bombīgo fotosesiju nākamajam žurnālam?

Atkal kārtējā fotosesija, kur piecas dažādas operas sabāztas kopā-Nāriņas Arielas pērles matos, sliktās meičas fake tetovējumi, gari samta zābaki, apkārti Turcijas zelta briļuki un Laras kroftas bize, kas jūk ārā jo ir par smagu. Kapēc vienreiz nevar kaut ko gaumīgi izdarīt?
23.11.2022 00:57 |
 
Reitings 2314
Reģ: 05.12.2021
Kam es piekrītu.... Iespējams to Forbes vietu viņa ir nopelnījusi tīri tāpēc, ka to Butiku ir uzkrutjījusi līdz tādiem apmēriem. Jā, viss pieder Naurim, bet vai Nauris bez Elīnas būtu ar tādu naudu kā ir tagad? Viņa ar savu muldēšanu, nemitīgo fočēšanos, live un storijiem ir to mazo lupatu bodi pacēlusi tādā līmenī, kā iespējams, Nauris nekad nevarētu.
Un visas stulbības ko viņa dara savā ziņā arī ceļ viņas reitingus. Jo pārdot lētas poļu lupatas ar 200 % uzcenojumu ir jāmāk. Tas kāts siluets un līdzīgas bodes. Vai kādam ir tādi apgrozījumi?
Protams tur ir melnā kasē, un visi tie ceļojumi, lai iepirktu pa lēto un mazās algas un bla bla bla, bet...... Gorities pa visiem TV raidījumiem, žurnāliem un vnk raust piķi no lupatām.... Ir jāmāk. Par pārējo man vnk nav komentāru
23.11.2022 07:11 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
krixis3 @ 23.11.2022 07:11
Kam es piekrītu.... Iespējams to Forbes vietu viņa ir nopelnījusi tīri tāpēc, ka to Butiku ir uzkrutjījusi līdz tādiem apmēriem. Jā, viss pieder Naurim, bet vai Nauris bez Elīnas būtu ar tādu naudu kā ir tagad? Viņa ar savu muldēšanu, nemitīgo fočēšanos, live un storijiem ir to mazo lupatu bodi pacēlusi tādā līmenī, kā iespējams, Nauris nekad nevarētu.
Un visas stulbības ko viņa dara savā ziņā arī ceļ viņas reitingus. Jo pārdot lētas poļu lupatas ar 200 % uzcenojumu ir jāmāk. Tas kāts siluets un līdzīgas bodes. Vai kādam ir tādi apgrozījumi?
Protams tur ir melnā kasē, un visi tie ceļojumi, lai iepirktu pa lēto un mazās algas un bla bla bla, bet...... Gorities pa visiem TV raidījumiem, žurnāliem un vnk raust piķi no lupatām.... Ir jāmāk. Par pārējo man vnk nav komentāru
bet vai tik tiešām jāceļ slavas zālē tāda Suda bode vai tomēr vajadzētu celt gaisa uzņēmumi ,kas ir ar godigaku praksi. Un būsim reāli viss sen tur iet pa grunti un viņu zelta stunda ir norietējusi. Nesošu vairāk par 5 gadiem ne butikam ne laulibai
23.11.2022 07:17 |
 
Reitings 16361
Reģ: 21.10.2022
cory @ 23.11.2022 00:57

Atkal kārtējā fotosesija, kur piecas dažādas operas sabāztas kopā-Nāriņas Arielas pērles matos, sliktās meičas fake tetovējumi, gari samta zābaki, apkārti Turcijas zelta briļuki un Laras kroftas bize, kas jūk ārā jo ir par smagu. Kapēc vienreiz nevar kaut ko gaumīgi izdarīt?

Didra ir slima mazohiste . Kā tagad atceros - stāvoklī būdama , katru nedēļu uz kailā vēdera ar marķieri 1D versijā 😀 tika skricelēti uz miesas grūtniecības nedēļu cipari !
23.11.2022 08:11 |
 
Reitings 8244
Reģ: 05.07.2020
Liveandletlive @ 22.11.2022 21:15
davaj pajautā kāds. A moš Nauris sapikoja, lai uzliek uz vāka.
kur jāraksta ? Varu izdarīt.
23.11.2022 08:25 |
 
Reitings 8244
Reģ: 05.07.2020
chiepa16 @ 23.11.2022 00:06
Es laikam labāk gribētu,lai viņu uz TV interviju uzaicina māmiņu klubs. Kopā ar Džeisonu. Un tās Sievietes viņu nointervē un pajautā jautājumus par bērniņu. Tad būtu īstais cirks viņas sekotājām,kas netic tam,ka viņa viņu visu laiku nogrūž kaut kur prom. Un Džeisonam būtu pirmās pāris h viņa dzīvē kopā ar Didī. Nesaku,ka vajadzīgi,bet tur mēs redzētu realitāti,jo galīgi nebūtu viņas ierastie jautājumi un vide.
viņa nepiekristu uz tādu iet 100% !
23.11.2022 08:35 |
 
Reitings 1284
Reģ: 04.11.2022
Mayaaa @ 23.11.2022 08:35
viņa nepiekristu uz tādu iet 100% !

Cik dzirdēts, tad arī nepiekrita, jo ļoti aizņemta
23.11.2022 08:50 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis? es, piemēram, tiku audzināta nabadzīgos apstākļos, vecāki mani bieži vien atstāja vecvecākiem (līdz kādiem 2 gadiem, kamēr sāku iet dārziņā), lai paši varētu strādāt, bet es to laiku tāpat neatceros un tas nekādā veidā neietekmēja manas attiecības ar māti apzinātā vecumā. attiecības mums ir cieņpilnas un mīlošas, es palīdzu mātei materiāli utt.
nepārprotiet, es saprotu atšķirību starp to laiku, kad daudziem vecāki pelnīja iztiku un citas izvēles nebija. Didra izvēlas strādāt, kad to var nedarīt, bet runa nav par to. mēs varam abstrahēties no Didras temata, man tiešām interesē vai tā mātes klātbūtne neapzinātā vecumā nav pārvērtēta? un es pat vairāk nerunāju par krūts barošanu, jo par to viedokļi arī cik saprotu mēdz dalīties, es tieši vairāk par auklēšanu, gulēšanu un laika pavadīšanu kopā, kamēr bērns ir mazulis.
cik daudzas no jums ir runājušas un vilkušas paralēles par to laiku, kad jūs bijāt mazuļi un vecāku iesaisti bērnkopībā, kā tas atspoguļojās uz jūsu attiecībām vēlāk, esat par to domājušas? tiešām ir tā, ka tās, kuras auklēja 24/7 ir labākās attiecībās ar saviem vecākiem, nekā tās, kurām vecāki, piemēram, vairāk pievērsa uzmanību, kad bērns jau bija mazliet vecāks?
PS. kā var noprast pēc jautājuma, man bērnu nav, tādēļ es tikai spriedelēju, bet man tiešām šo visu lasot ir tāda nesaprašana, vai šī Didras kritizēšana nav mazliet pārspīlēta, jo itkā man jau bija līdzīgs variants (un es domāju, ka daudzām no mums tā bija), bet tas neietekmēja manas attiecības ar māti ne skolas laikos, ne vēlāk.
23.11.2022 09:04 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis?

Tīri no psiholoģijas/psihiatrijas viedokļa pirmajos 2 dzīves gados bērnam veidojas drošā piesaiste. Parasti tā ir mamma vai tētis. Ja tās nav vai tā tiek atņemta cilvēka personība tiek jau pamatos izjaukta un bieži (ne vienmēr protams) rodas personības traucējumi- emocionāli nestabilas personības utt.
Protams daudzi vecāki ir spiesti atstāt bērnus pie vecvecākiem, jo strādāja tajos laikos jau agrā vecumā, BET jautājums, ko piemēram tavi vecāki darīja pēc darba? Ja viņi atnākot no darba pavadīja vakaru ar tevi, kā mīloši vecāki, tev tomēr bija iespēja izveidot drošo piesaisti. Nav jābūt kopā 24/7, bet bērnam ir jābūt prioritātei brīžos, kad esat kopā. Didrihsoniem bērns nekad nav prioritāte, pat tad, kad viņi ar to bērnu ir kopā- viņš pārsvarā izskatās, kā kaut kur nomests fonā savā krēsliņā uz grīdas, stūrī, nevienam nevajadzīgs. Skumji.
Tīri no personīgās pieredzes- kad piedzima bērni, es karjeru atliku uz gadu pēc katra bērna, lai pavadītu laiku pilnvērtīgi ar viņiem tieši šajā vecumā. Kad viņi paaugās, sanāca intensīvākais karjeras posms, kad jāstrādā bija ļoti smagas stundas. Bet nekad nav bijušas problēmas ar attiecībām ar bērniem, jo viņi ir patstāvīgi un neuztraucas, ka esmu prom, jo saprot, ka mamma/tētis ir viņu drošais pamats.
23.11.2022 09:17 |
 
Reitings 27224
Reģ: 11.02.2015
iiieviiite
Es uzskatu, ka man ar vecākiem ir emocionāli vēsākas attiecības tieši tā iemesla dēļ, ka - vajadzības spiesti! - mēdza ielikt sētiņā un iet strādāt lauku darbus. Mamma pati teica - atnācu, redzu, ka noraudājusies, bet satinusies pati sedziņā un aizmigusi. Ir ļoti liels bloks pateikt "mīlu tevi" mammai, tētim vispār nekad ko tādu neteiktu (skolas laikā par tēti vienmēr bija jociņš, lai uzmin, kurā klasē togad ar māsu iesim). Kaut no malas mums it kā ir ļoti labas attiecības, cieņa, palīdzēšana utt. Bet emocionālajā ziņā - redzu, ka citiem tādas izpausmes nāk organiskāk laukā.
Un, protams, tajos laikos ar bērniem nebija tādas auklēšanās, kā es veltu šodien savam bērnam. Kaut pašai piens ātri beidzās, pat naktī no pudeles barojot, to darīju, cieši piekļaujoties, lai ir tas āda, smarža kontakts.
Protams, lai dēls izaug un tad redzēs to īsto ainu, bet redzu, ka emocionāli mīļāks, drošāks paust savas jūtas viņš ir jau tagad mazotnē.
23.11.2022 09:18 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
iiieviiite @ 23.11.2022 09:04
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis? es, piemēram, tiku audzināta nabadzīgos apstākļos, vecāki mani bieži vien atstāja vecvecākiem (līdz kādiem 2 gadiem, kamēr sāku iet dārziņā), lai paši varētu strādāt, bet es to laiku tāpat neatceros un tas nekādā veidā neietekmēja manas attiecības ar māti apzinātā vecumā. attiecības mums ir cieņpilnas un mīlošas, es palīdzu mātei materiāli utt.
nepārprotiet, es saprotu atšķirību starp to laiku, kad daudziem vecāki pelnīja iztiku un citas izvēles nebija. Didra izvēlas strādāt, kad to var nedarīt, bet runa nav par to. mēs varam abstrahēties no Didras temata, man tiešām interesē vai tā mātes klātbūtne neapzinātā vecumā nav pārvērtēta? un es pat vairāk nerunāju par krūts barošanu, jo par to viedokļi arī cik saprotu mēdz dalīties, es tieši vairāk par auklēšanu, gulēšanu un laika pavadīšanu kopā, kamēr bērns ir mazulis.
cik daudzas no jums ir runājušas un vilkušas paralēles par to laiku, kad jūs bijāt mazuļi un vecāku iesaisti bērnkopībā, kā tas atspoguļojās uz jūsu attiecībām vēlāk, esat par to domājušas? tiešām ir tā, ka tās, kuras auklēja 24/7 ir labākās attiecībās ar saviem vecākiem, nekā tās, kurām vecāki, piemēram, vairāk pievērsa uzmanību, kad bērns jau bija mazliet vecāks?
PS. kā var noprast pēc jautājuma, man bērnu nav, tādēļ es tikai spriedelēju, bet man tiešām šo visu lasot ir tāda nesaprašana, vai šī Didras kritizēšana nav mazliet pārspīlēta, jo itkā man jau bija līdzīgs variants (un es domāju, ka daudzām no mums tā bija), bet tas neietekmēja manas attiecības ar māti ne skolas laikos, ne vēlāk.

Bērna attīstībā nav nekā svarīgāka par viņa dzīves pirmo gadu. Viss, kas ar bērnu notiek viņa pirmajā dzīves gadā, tiek ierakstīts viņa zemapziņā un noteiks lielāko daļu viņa automātiskās reakcijas vēlākā dzīvē, attieksmi pret sevi un citiem cilvēkiem. Var ieguglēt tādu terminu kā piesaiste. Protams, nav obligāti, ka piesaistes persona ir māte, tā var būt arī cita persona, bet svarīgi, ka tā ir viena un nemainīga, un reaģē uz bērna vajadzībām.
23.11.2022 09:24 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Man savukārt, neliek mieru doma, ka vienmēr, kad Džeisons tiek atrādīts, viņš ir satīts segās un iesprādzēts krēsliņā. Kā viņš vispār varēs iemācīties kustēties? Džeisonam jau ir četri pilni mēneši, viņam caurām dienām jau būtu jādzīvojas uz zemes. Mana meita šajā vecumā jau sāka celties četrāpus, bet Džeisons knapi galvu var noturēt. Vai Džeisons vispār ir vesels bērns?
23.11.2022 09:32 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Vēl jau arī tas, ka šībrīža darbības ļauj kaut kādā mērā paredzēt nākotni - ja mazu zīdainīti uz nedēļu atstāj pie omes, lai brauktu uz tirgu, un pēc atgriešanās kaut kādi karuseļi un pēkšņas deju nodarbības ir interesantākas par zaudētā laika pavadīšanu ar savu pirmdzimto, tas tomēr par kaut ko liecina no gādīgo vecāku puses. Ja tādu mierīgu bēbi negrib, kura vajadzības paredzēt un apmierināt salīdzinoši nav ļoti sarežģīti, vai gribēs puņķainu, niķīgu divgadnieku, trīsgadnieku?
Par nesprādzēšanu mašīnā pat nerunājot.
23.11.2022 10:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Elemelekaramele @ 23.11.2022 09:32
Man savukārt, neliek mieru doma, ka vienmēr, kad Džeisons tiek atrādīts, viņš ir satīts segās un iesprādzēts krēsliņā. Kā viņš vispār varēs iemācīties kustēties? Džeisonam jau ir četri pilni mēneši, viņam caurām dienām jau būtu jādzīvojas uz zemes. Mana meita šajā vecumā jau sāka celties četrāpus, bet Džeisons knapi galvu var noturēt. Vai Džeisons vispār ir vesels bērns?
katrs bērns attīstas savos tempos. Tamdēļ arī vecuma normas ir tādas izstieptas pa vairākiem mēnešiem . Nevar visus salīdzināt.
Bet fakts, ka būtu jādzīvojas daudz pa zemi gan ir taisnība, it īpaši ja ir kaut reizi apvēlies. Jo vairāk bērns uz zemes darbojas bez visādiem traucēkļiem, kā TV, un ar bērnu kopā daudz rotaļājas, jo labāk apgūst ķermeni, attīsta kustības utt. Didrihsoniem tam nav laika. Viņiem aktīvs bērns nav vajadzīgs, jo traucēs močīt. Laiks ir tikai veikalam, bezjēdzīgām fotosesijām un nu arī visam citam, lai tik no mazā aizmuktu prom.
23.11.2022 10:05 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
DebaPeba @ 23.11.2022 10:05
katrs bērns attīstas savos tempos. Tamdēļ arī vecuma normas ir tādas izstieptas pa vairākiem mēnešiem . Nevar visus salīdzināt.
Bet fakts, ka būtu jādzīvojas daudz pa zemi gan ir taisnība, it īpaši ja ir kaut reizi apvēlies. Jo vairāk bērns uz zemes darbojas bez visādiem traucēkļiem, kā TV, un ar bērnu kopā daudz rotaļājas, jo labāk apgūst ķermeni, attīsta kustības utt. Didrihsoniem tam nav laika. Viņiem aktīvs bērns nav vajadzīgs, jo traucēs močīt. Laiks ir tikai veikalam, bezjēdzīgām fotosesijām un nu arī visam citam, lai tik no mazā aizmuktu prom.

Pilnīgi precīzi - viņiem nav vajadzīgs aktīvs bērns, bet gan tāds, kas sēž beņķī un skatās apkārt, kamēr mammīte apenēs lēkā kameras priekšā. Citādi nedod dievs Džeisons ievelsies kadrā un atņems visu uzmanību
23.11.2022 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!