Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 28107
Reģ: 11.02.2015
Jebkādam meistaram prasa, kāds laiks ir pieejams, nevis paziņo, kad, redz, madāma kliente var ierasties un kad viņai ir ērti.
Cilvēkam drīkst būt arī brīvdiena pat ar visām bērēm, t.i., svētdiena. Tādēļ to meistare nemaz neizskatīja kā opciju un nepiedāvāja - pieņemt svētdienā.
Kaut kādā ziņā piekrītu, ka no malas var izskatīties pēc haipa no meistares puses.
Bet. Es domāju, cilvēkam tiešām dziļi personīgi aizēda, un vēl apzinoties, ka citiem tā madāma izliekas par svēto, iedvesmotāju un meičuku lielāko draugu, kad realitātē attieksme ir zemāk par zemu.
Nu tas ir kā ziņot par nejēdzībām. Šai gadījumā - par personīgu un emocionālu nejēdzību.
28.01.2022 09:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kādā sakara vēl manikīrei būtu jāattaisnojas kurš ir nomiris... tālāk vairs nav kur
Man nevienā brīdī prātā neienāca, ka tas varētu būt sabraficets. Elīnas stilā, tikai es biju šokā, ka tik traki ir
28.01.2022 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Ināra Lontone @ 28.01.2022 09:01
Es nezinu, vai esmu vai neesmu aizstāve, jā nesmuki, ka līdzjūtību neizteica, bet ... manikīre varēja uzrakstīt, ka vecmamma. tagad daudzi mirst un ja es kā klients dzirdu bēres, ir tādi, kas no darb aizskrien uz 2 stundām, jo drauga brālens nomiris. Tā ka manikīre varēja tomēr pastavīgam klientam pateikt godigi sory - ļoti tuvs cilvēks. Otrs - Didra jau piedāvā arī svētdienu. Kāpēc jātaisa tāds haips, nu nevari sestdien, skaidrs, bet svētdien tak nav bēres. Un jā zinu , tūliņ man visas klups krāgā, BET... Didra vienmēr šo manikīri ir reklamējusi un tā ir bijusi reklāma 90K cilvēkiem. Citi manikīri par to var tikai sapņot. Jā attiecīgi tāpēc šī manikīre ir pieņēmusi viņu ārpus darba laika - dots pret dotu. Tagad izskatās savākusi lielu klientu loku pateicoties Didrai un nu var lekties, viņa ir slikta, necilvēks untt... man viss tas izskatās pēc lēta haipa un daudzas tagad iesaistās , lai tika paceltu reitingus. Es pie šīs manikīres neietu, ja šādi mazgā veļu. Pati komunicēt nemāk un tad klients ir vainīgs.

Bet kāda starpība, kas nomirst? Ja gribas atvadīties no cilvēka un viņš ir svarīgāks meisterei par Elīnas nagiem. Nav tā, ka cilvēki raujas iet uz bērēm. Tātad, ja apmeklēsi viņas, tas cilvēks IR bijis svarīgs.
Un par to svētdienu vispār… Iedomājies situāciju: Omītes bēres notiek dzimtas kapos. Divu stundu braucienā no Rīgas. Visa ģimene pēc bērēm atbalsta viens otru, atminas labās lietas. Piemin aizgājušo. Bet meistere metīsies uz Rīgu, lai SVĒTDIENĀ uzliktu Elīnai nagus. Kurš cilvēks vispār sagaida, ka otrs tā rīkosies pēc bērēm? Empātija 0. Veselais saprāts arī diemžēl 0
28.01.2022 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
reina @ 28.01.2022 09:11
Jebkādam meistaram prasa, kāds laiks ir pieejams, nevis paziņo, kad, redz, madāma kliente var ierasties un kad viņai ir ērti.
Cilvēkam drīkst būt arī brīvdiena pat ar visām bērēm, t.i., svētdiena. Tādēļ to meistare nemaz neizskatīja kā opciju un nepiedāvāja - pieņemt svētdienā.
Kaut kādā ziņā piekrītu, ka no malas var izskatīties pēc haipa no meistares puses.
Bet. Es domāju, cilvēkam tiešām dziļi personīgi aizēda, un vēl apzinoties, ka citiem tā madāma izliekas par svēto, iedvesmotāju un meičuku lielāko draugu, kad realitātē attieksme ir zemāk par zemu.
Nu tas ir kā ziņot par nejēdzībām. Šai gadījumā - par personīgu un emocionālu nejēdzību.

Man tāda sajūta, ka meisterei vnk bija sakrājušās visas Elīnas izdarības un šis bija pēdējais piliens. Tad nu lai staigā tālāk ar saviem kapļiem un meklē jaunu cilvēku, kas pacietīs viņu.
28.01.2022 09:23 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man sāk rasties aizdoma,ka viņa no sava adītā kostīmā neizkāpj ārā. Viņai nav pašai pretīgi ar tādu staigāt jau kuri dienu pēc kārtas? Viss taču sasvīst, savelkas ar dažādiem aromātiem,bet viņa turpina staigāt un vēl uz Cabare aiziet savā bombīgajā kostīmā. Bet ja jau matus kopš svētdienas nav izmazgāju,tad jau laikam nav par ko brīnīties😑
Un par manikīru komentējot-gan manai meistarei,gan man ir bijušas situācijas gan netiekam,viņa nevar pēkšņi paņemt,tad vai nu meklēju kādu citu,vai tomēr izkārtoju dienu,kad viņa var mani paņemt. Lai cik populāra un slavenā kliente,tomēr ģimene ir daudz svarīgāka.
Un zinot to,ka Didra neuzskata par vajadzīgu atteikt ārsta vizīti,bet gan aizbraukt uz Turciju,tad no viņas var daudz ko sagaidīt.
28.01.2022 09:24 |
 
Reitings 251
Reģ: 10.05.2021
Silla @ 28.01.2022 08:44
Un par tajām bombiskajam 15nedelu bildēm, ielikusi bildes pie ziliem baloniem, znacit grib vel vienu Nauri.

Un varēs nosaukt par Jenotu 😁
28.01.2022 09:27 |
 
Reitings 251
Reģ: 10.05.2021
blacke @ 28.01.2022 09:05

Neesmu nekad redzējusi,ka viņa Julitu būtu reklamējusi vai kaut kur tagojusi.

Arī nekad neesmu redzējusi.
Meistarei noteikti viss būs okey un klientu netrūks.
28.01.2022 09:28 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Didra vienmēr šo manikīri ir reklamējusi un tā ir bijusi reklāma 90K cilvēkiem. Citi manikīri par to var tikai sapņot.

- nekad viņa nav viņu reklamējusi, pat storijus likusi, kā viņai taisa nagus vai no tās vietas. takā šeit galīgi garām komentārs.
ja tiešām ir tādi cilvēki, kuri saprot Didru šajā situācijā, tad, visticamāk, šiem cilvēkiem kaut kas nav kārtībā ar empātiju pret apkārtējiem, visticamāk, viņiem tādas emocijas nav un viņi patiešām nesaprot, par ko visi šūmējās. šādi cilvēki droši vien arī par saviem radiniekiem ilgi neskums. OK, tādi cilvēki arī ir, bet pat šādiem cilvēkiem ir jāsaprot, ja lielākā daļa cilvēku uz to tik asi reaģē - tad drošvien tam ir iemesls, ne? citādāk sanāk tāds neforšo īpašību apkopojums - empātijas trūkums, kas mijas ar kategoriskumu uzskatos un nespēju analizēt.
28.01.2022 09:35 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Ja nu patīk arī Twitter diskusijas lasīt, te vēl tweets par Elīnu:
https://twitter.com/MatissJekabsons/status/1486787160216940545?t=S6rjbUusQHluw4UVolgfLA&s=19
28.01.2022 09:40 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
paturpinot, Didrihsoniem ir kaut kas no šī visa ir, ne? es pat teiktu 100% atbilstība (uzreiz atvainojos, ja kāds jau ir licis te šos citātus, raksts no Delfiem par narcisiem un sociopātiem)
bieži neuzskata, ka pieņemtie noteikumi attiecas arī uz viņiem. Tas izpaužas, piemēram, nepieklājīgās vai necieņas pilnās situācijās, kur sabiedrība ievēro pieņemtās normas. Tāpat komunikācijā ar šāda tipa cilvēkiem ir iespējams censties pielāgoties vai pat ieplānot notikumus, kas atbilst viņa grafikam, tomēr narciss var pat neierasties.

Empātijas jeb līdzjūtības vai līdzi jušanas spējas būtībā narcisiem neeksistē. Viņi nespēj izprast un arī izjust cita cilvēka sāpes – gan fiziskas, gan emocionālas. Ņemot vērā šo faktu, bieži var rasties situācijas, kurās narciss izmet neiecietīgu komentāru vai piezīmi. Līdzīgi kā ir empātijas zudums, šāda tipa cilvēki vienmēr runās par savām problēmām un ticēs, ka apkārtējiem tās patiesi rūp.

Šāda tipa cilvēki bieži salīdzina sevi ar citiem, it īpaši tiem, kuri ir veiksmīgāki. Tas pats notiek arī pretējā virzienā, ja narciss kļūst veiksmīgs, viņam šķiet, ka apkārtējie ir skaudīgi attiecībā uz viņu.

Viena no acīm redzamākajām iezīmēm ir pārlieku izteikta sava svarīguma izpausme un izcelšana citu vidū. Piemēram, kārtējo reizi norādot, cik svarīga ir viņa klātbūtne vietā, laikā un situācijā. Nereti sevis izcelšana, kā svarīgākajiem notikumu gaitā, tiek saistīta arī ar savu sasniegumu norādīšanu. Nevajadzētu jaukt izteiktu pašpārliecinātību ar narcisa nepārtraukto sevis slavināšanu – tas notiek gandrīz katru dienu, radot pamatīgu traci, ja apkārtējie nenovērtē "īpašos sasniegumus".

Tas ietekmē arī, kā tiek izvēlēta otrā pusīte, lielākoties priekšroku dodot izskatam, nevis tādām īpašībām, kā laipnība un rūpes par otru. Ja narcisa partneris izskatās labi, tad tas palielina viņa paštēlu.

ierasta parādība ir arī citu izmantošana savtīgos nolūkos. Ja uzņēmuma vadītājs vai nodaļas priekšnieks sirgst ar narcisismu, rūpīgi izvērtē vai tev netiek darīts pāri, tev pat nenojaušot. Nereti šādās situācijās, piemēram, darbiniekam netiek veltīts respekts vai objektīvs darba novērtējums. Līdzīgi norit arī draugu situācijās – kamēr tev nav kas īpašs, ko dot draugam-narcisam, nav nekādu ziņu un intereses.
28.01.2022 09:44 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
Es gribētu apgalvot, ka viņi netika vakar uz Moulin Rouge 🤪😀
Dress Code – Moulin Rouge patrons are required to wear elegant and smart clothing. Sporty and casual clothing including sneakers, t-shirts, shorts, flip flops are not allowed.
28.01.2022 09:50 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ināra Lontone @ 28.01.2022 09:01
Es nezinu, vai esmu vai neesmu aizstāve, jā nesmuki, ka līdzjūtību neizteica, bet ... manikīre varēja uzrakstīt, ka vecmamma. tagad daudzi mirst un ja es kā klients dzirdu bēres, ir tādi, kas no darb aizskrien uz 2 stundām, jo drauga brālens nomiris. Tā ka manikīre varēja tomēr pastavīgam klientam pateikt godigi sory - ļoti tuvs cilvēks. Otrs - Didra jau piedāvā arī svētdienu. Kāpēc jātaisa tāds haips, nu nevari sestdien, skaidrs, bet svētdien tak nav bēres. Un jā zinu , tūliņ man visas klups krāgā, BET... Didra vienmēr šo manikīri ir reklamējusi un tā ir bijusi reklāma 90K cilvēkiem. Citi manikīri par to var tikai sapņot. Jā attiecīgi tāpēc šī manikīre ir pieņēmusi viņu ārpus darba laika - dots pret dotu. Tagad izskatās savākusi lielu klientu loku pateicoties Didrai un nu var lekties, viņa ir slikta, necilvēks untt... man viss tas izskatās pēc lēta haipa un daudzas tagad iesaistās , lai tika paceltu reitingus. Es pie šīs manikīres neietu, ja šādi mazgā veļu. Pati komunicēt nemāk un tad klients ir vainīgs.

Didra nekad to manikiri nav reklamejusi!
28.01.2022 09:52 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Silla @ 28.01.2022 08:43
viņa vienkārši bezatbildīga. Arī es, kad biju stāvoklī meklēju jebkuru informāciju “vai drikst est to…vai drikst darīt to….vai drikst… vai ir labi, ka…” utt. A šamējai izskatās, ka viss pie dirsas. Uzedisim svaigu lasi, iedzersim kafiju utt. Pajole.

Jūs pašas redzējāt ka pēdējajā vizītē galvenais ir bilde, ko ielikt insta, bet ar ārstu runa Nauris, kas nesaprot pilnīgi neko..
28.01.2022 09:53 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man patīk kā viņa visu laiku piemin tos sertifikātu s, gan jau atkal burkšķēja, ka re kā te dara, Latvijā tikai kkādi stulbi noteikumi, kur vēl iD prasa :D
28.01.2022 09:53 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Ināra Lontone @ 28.01.2022 09:01
Es nezinu, vai esmu vai neesmu aizstāve, jā nesmuki, ka līdzjūtību neizteica, bet ... manikīre varēja uzrakstīt, ka vecmamma. tagad daudzi mirst un ja es kā klients dzirdu bēres, ir tādi, kas no darb aizskrien uz 2 stundām, jo drauga brālens nomiris. Tā ka manikīre varēja tomēr pastavīgam klientam pateikt godigi sory - ļoti tuvs cilvēks. Otrs - Didra jau piedāvā arī svētdienu. Kāpēc jātaisa tāds haips, nu nevari sestdien, skaidrs, bet svētdien tak nav bēres. Un jā zinu , tūliņ man visas klups krāgā, BET... Didra vienmēr šo manikīri ir reklamējusi un tā ir bijusi reklāma 90K cilvēkiem. Citi manikīri par to var tikai sapņot. Jā attiecīgi tāpēc šī manikīre ir pieņēmusi viņu ārpus darba laika - dots pret dotu. Tagad izskatās savākusi lielu klientu loku pateicoties Didrai un nu var lekties, viņa ir slikta, necilvēks untt... man viss tas izskatās pēc lēta haipa un daudzas tagad iesaistās , lai tika paceltu reitingus. Es pie šīs manikīres neietu, ja šādi mazgā veļu. Pati komunicēt nemāk un tad klients ir vainīgs.
Par manikīri pie kuras didra taisa nagus, uzzināju tikai pēc šīs ļoti nesmukăs situācijas, tā ka didra neko nav reklamājusi.
28.01.2022 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Pāķi Parīzē - vot kas viņi ir!
28.01.2022 10:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Es arī pirmo reizi dzirdu par to nagu meistari, nekad neesmu redzējusi, ka viņa reklamētu viņu!
Atceros, ka kādreiz reklamēja Annas pērli un pirms pāris mēnešiem bija story, kur teica, ka Anniņa (Anna no pērles) viņu izglābusi un vakarā pati pieņēmusi uztaisīt nagus, bet ka reklamētu šo meistari, neesmu manījusi!
Lai gan pēc stila un dizainiem bija saprotams, ka pēdējā laika nagus viņa netaisa pērlē.
28.01.2022 10:32 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
vivii @ 28.01.2022 10:32
Es arī pirmo reizi dzirdu par to nagu meistari, nekad neesmu redzējusi, ka viņa reklamētu viņu!
Atceros, ka kādreiz reklamēja Annas pērli un pirms pāris mēnešiem bija story, kur teica, ka Anniņa (Anna no pērles) viņu izglābusi un vakarā pati pieņēmusi uztaisīt nagus, bet ka reklamētu šo meistari, neesmu manījusi!
Lai gan pēc stila un dizainiem bija saprotams, ka pēdējā laika nagus viņa netaisa pērlē.

Bet nav jau jāreklamē pats meistars! Pietiek jau arī ar salonu. Tas pats vien ir. Anna ir īpašniece, meistares tiek pie klientiem. Unvienmēr Didra ir slavējusi vietu kur iet, tā kā nevajag tagad te d****, ka nav.
28.01.2022 10:41 |
 
Reitings 1450
Reģ: 03.03.2020
Ināra Lontone @ 28.01.2022 10:41

Bet nav jau jāreklamē pats meistars! Pietiek jau arī ar salonu. Tas pats vien ir. Anna ir īpašniece, meistares tiek pie klientiem. Unvienmēr Didra ir slavējusi vietu kur iet, tā kā nevajag tagad te d****, ka nav.

Vecā, nomierinies! Šai meistarei nav nekāda sakara ar to salonu! Elīna jau labu laiku neapmeklē Annas pērli!
28.01.2022 10:45 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Ināra Lontone @ 28.01.2022 10:41

Bet nav jau jāreklamē pats meistars! Pietiek jau arī ar salonu. Tas pats vien ir. Anna ir īpašniece, meistares tiek pie klientiem. Unvienmēr Didra ir slavējusi vietu kur iet, tā kā nevajag tagad te d****, ka nav.
jocīga esi? Tā Meistere nestrādā Annas pērlē. Viņa individuāli strādā un pieņem Jūrmalā. Te ir tas, ka nezini neko, kaut ko sagrābsti un pļeckā te savu viedokli.
28.01.2022 10:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits