Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
AnnijaB @ 05.07.2020 16:47
????? gribi teikt,ka Tu katru drēbi mazgā atsevišķi, jo, piemēram, 3 blūzēm ieteicamā temp. 30grādi, citām 40 grādi, vienai citai lupatai ieteicams ar rokām mazgāt... nu nevajag te fleitēt. Nu ne jau es esmu atsaldēta. Parādi ko esi iegādājusies pie Elīnas veikalā, lai tagad kladzinātu kā vista. Es neesmu nevienā pusē. Bet te jau personīgi tikai Elīnu apvaino. Nu tak sāc draudzēties ar to galvu, un beidz apvainot visus citus, kuri ir neitrāli cilvēki un nav nevienā pusē. Jo redz negrib aprunāt cilvēku kopestiski. Neviens nav labāks par viņu, ja tik daudz var apvainot cilvēku.
Jā, mazgāju visu atbilstoši norādījumiem. Drēbes pērku reti, bet pērku dārgas un kvalitatīvas, tāpēc esmu maksimāli saudzīga pret tām. Pie Elīnas nekad neko neesmu pirkusi un nepirkšu, jo Elīnas drēbes galīgi nav mans stils. Turklāt, man pietiek ar draugu un paziņu pieredzi. Man nevajag nopirkt sūdu lai saprastu, ka tas ir sūds. Pati sāc draudzēties ar galvu. Tas, ka man ir dahuja iemesli, lai neatbalstītu šādu negodīgu biznesu, nepadara mani par heiteri, aprunātāju utt. Es taču pilnīgi neko nepareizi nepateicu. ? Neaptēstais cilvēks ?
05.07.2020 17:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
MayFlower @ 05.07.2020 16:47
atslodzei nedaudz Elīnas ar kazbārdiņu ??
https://prnt.sc/tc730b
https://prnt.sc/tc748t

Tā smejos ?
05.07.2020 17:17 |
 
Reitings 13
Reģ: 05.07.2020
Lasu šo diskusiju jau diezgan sen, bet laika gaitā sagribējās arī man kaut ko ierakstīt.
Kāpēc Jūs, dāmas, esat tik ļoti toksiskas un tik ļoti kritizējat citu cilvēku dzīvi un darbības?
Vai tad tam 21.gs. ir liela nozīme, ko katrs ēd, liek uz sejas vai dara? Latvijā katrs pelna kā grib, jo naudas vienmēr nepietiek. Tas ir normāli, ja savs uzņēmums. Protams, Elīnai un Naurim viss nebūs perfekti, tas viss notiek tikai ar laiku. Jūs domājat, ka viņi maz cenšas? Elīna tikai to vien zina, kas ir darbs un vēlreiz darbs. Arī viņas mamma daudz strādā, šuj apģērbu.
Tas, ka Aliexpresā ir līdzīgas, kaut vai identiskas drēbes, neliecina par to, ka tās uzreiz ir no Ķīnas. Cik man zināms, ļoti daudzām Butterfly drēbēm ir laba kvalitāte un veikalam kā tādam ir labas atsauksmes, bet sākās visur diskusijas, tā aiziet, kritizēsim, kāds ir veikals, cik "uzpampusi" izskatās Elīna, kādas Naurim ir acis, bikses un uzvedība un vēl daudz visa kā.
Loģiski, katram ir sava gaume un nevienam nav uzreiz iespējams izpatikt. Tas pat nav viņu mērķis. Viņu mērķis ir iegūt labus klientus un pārdot savu preci. Savā ziņā es pat nebrīnos, kāpēc Elīna bloķē visus nelabvēļus, ja diendienā raksta tādas lietas, es arī bloķētu.
Un vēl kas, kāda starpība, kā viņa izskatās, raksta vai runā?
Cilvēkam patīk mākslīgais skaistums, ok, viņa savu naudu var tērēt kā grib. Raksta ar drukas kļūdām - tātad steidzās. Viņa taču ir darbā un klienti nāk, un sūta, un nav svarīgi, ka tur viens vai divi burti ir nepareizi. Tas ir cilvēcīgi. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Tas ir viņas vārdu krājums, "bomba, kičīgi, utt."
Viņasprāt, ar tādu attieksmi var iegūt vairāk klientus. Lai arī dara, ko vēlas. Lai viņiem viss izdodas. Vēlējos piebilst, es neesmu nekāda Elīnas aizstāve, atnācu te izteikt tikai savas domas, un citām pateikt to, ka nav svarīgi, kā jūs citu apsaukāsiet, jūs nekad ar to nekļūsiet labākas!
05.07.2020 17:27 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Crazy Eyes @ 05.07.2020 17:01
Jā, mazgāju visu atbilstoši norādījumiem. Drēbes pērku reti, bet pērku dārgas un kvalitatīvas, tāpēc esmu maksimāli saudzīga pret tām. Pie Elīnas nekad neko neesmu pirkusi un nepirkšu, jo Elīnas drēbes galīgi nav mans stils. Turklāt, man pietiek ar draugu un paziņu pieredzi. Man nevajag nopirkt sūdu lai saprastu, ka tas ir sūds. Pati sāc draudzēties ar galvu. Tas, ka man ir dahuja iemesli, lai neatbalstītu šādu negodīgu biznesu, nepadara mani par heiteri, aprunātāju utt. Es taču pilnīgi neko nepareizi nepateicu. ? Neaptēstais cilvēks ?
šobrīd Tu centies aizvainot mani, jo neglaudu Tev pa spalvai. Nu neesi Tu nekāda bravūrīgā, ja spēj tikai censties citus aizvainot, jo nedara kā gribi Tu. Patiešām nožēlojami. Vari droši neatbildēt, ar tevi diskusijā neielaidīšos. Nav vērts
05.07.2020 17:28 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
KeitiiB @ 05.07.2020 17:27
Lasu šo diskusiju jau diezgan sen, bet laika gaitā sagribējās arī man kaut ko ierakstīt.
Kāpēc Jūs, dāmas, esat tik ļoti toksiskas un tik ļoti kritizējat citu cilvēku dzīvi un darbības?
Vai tad tam 21.gs. ir liela nozīme, ko katrs ēd, liek uz sejas vai dara? Latvijā katrs pelna kā grib, jo naudas vienmēr nepietiek. Tas ir normāli, ja savs uzņēmums. Protams, Elīnai un Naurim viss nebūs perfekti, tas viss notiek tikai ar laiku. Jūs domājat, ka viņi maz cenšas? Elīna tikai to vien zina, kas ir darbs un vēlreiz darbs. Arī viņas mamma daudz strādā, šuj apģērbu.
Tas, ka Aliexpresā ir līdzīgas, kaut vai identiskas drēbes, neliecina par to, ka tās uzreiz ir no Ķīnas. Cik man zināms, ļoti daudzām Butterfly drēbēm ir laba kvalitāte un veikalam kā tādam ir labas atsauksmes, bet sākās visur diskusijas, tā aiziet, kritizēsim, kāds ir veikals, cik "uzpampusi" izskatās Elīna, kādas Naurim ir acis, bikses un uzvedība un vēl daudz visa kā.
Loģiski, katram ir sava gaume un nevienam nav uzreiz iespējams izpatikt. Tas pat nav viņu mērķis. Viņu mērķis ir iegūt labus klientus un pārdot savu preci. Savā ziņā es pat nebrīnos, kāpēc Elīna bloķē visus nelabvēļus, ja diendienā raksta tādas lietas, es arī bloķētu.
Un vēl kas, kāda starpība, kā viņa izskatās, raksta vai runā?
Cilvēkam patīk mākslīgais skaistums, ok, viņa savu naudu var tērēt kā grib. Raksta ar drukas kļūdām - tātad steidzās. Viņa taču ir darbā un klienti nāk, un sūta, un nav svarīgi, ka tur viens vai divi burti ir nepareizi. Tas ir cilvēcīgi. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Tas ir viņas vārdu krājums, "bomba, kičīgi, utt."
Viņasprāt, ar tādu attieksmi var iegūt vairāk klientus. Lai arī dara, ko vēlas. Lai viņiem viss izdodas. Vēlējos piebilst, es neesmu nekāda Elīnas aizstāve, atnācu te izteikt tikai savas domas, un citām pateikt to, ka nav svarīgi, kā jūs citu apsaukāsiet, jūs nekad ar to nekļūsiet labākas!
tūlīt tevi apvainos, apsaukās un centīsies nozākāt. Labāk nebutu neko rakstījusi.
05.07.2020 17:29 |
 
Reitings 13
Reģ: 05.07.2020
AnnijaB @ 05.07.2020 17:29
tūlīt tevi apvainos, apsaukās un centīsies nozākāt. Labāk nebutu neko rakstījusi.

Man jau vienalga, lai apvaino, kas grib. Tā arī parādīs savu zemo intelekta līmeni un to, kas patiesībā ir.
Žēl, ka ir šādi cilvēki Latvijā, tiešām žēl.
05.07.2020 17:31 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
AnnijaB @ 05.07.2020 17:28
šobrīd Tu centies aizvainot mani, jo neglaudu Tev pa spalvai. Nu neesi Tu nekāda bravūrīgā, ja spēj tikai censties citus aizvainot, jo nedara kā gribi Tu. Patiešām nožēlojami. Vari droši neatbildēt, ar tevi diskusijā neielaidīšos. Nav vērts
Fine by me! Tev tāpat prātiņš pa švaku, lai iesaistītos ar mani diskusijās! ?
05.07.2020 17:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.06.2020
turbopeka @ 05.07.2020 15:41
Kristine atsledza diskusiju jo nespeja vaors dzest komentarus kur atklaj ari vinas dzivi. ? tomer nozelojams cilveks, ka jau vareja to noprast, sava dzive huina un tapec megina otru pazemot. Saka mest rakstus pret vinu pasu, kur atklajas ka ne tuvu nav sveeta turklat fantaze daudz par savu dzivo kas nav taisniba. Nozelojami

Nu saņēma savu "15 min fame" tagad starā "čūska" ?
Latvijā jau sen par tādu "Kristīni" ir aizmirsts, laikam gribēja atgādināt par sevi ?
Reti riebīgs cilvēks
05.07.2020 17:39 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.06.2020
Kas par Kristīni? Kaut ko palaidu garām ?
05.07.2020 17:41 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.03.2020
KeitiiB @ 05.07.2020 17:27
Lasu šo diskusiju jau diezgan sen, bet laika gaitā sagribējās arī man kaut ko ierakstīt.
Kāpēc Jūs, dāmas, esat tik ļoti toksiskas un tik ļoti kritizējat citu cilvēku dzīvi un darbības?
Vai tad tam 21.gs. ir liela nozīme, ko katrs ēd, liek uz sejas vai dara? Latvijā katrs pelna kā grib, jo naudas vienmēr nepietiek. Tas ir normāli, ja savs uzņēmums. Protams, Elīnai un Naurim viss nebūs perfekti, tas viss notiek tikai ar laiku. Jūs domājat, ka viņi maz cenšas? Elīna tikai to vien zina, kas ir darbs un vēlreiz darbs. Arī viņas mamma daudz strādā, šuj apģērbu.
Tas, ka Aliexpresā ir līdzīgas, kaut vai identiskas drēbes, neliecina par to, ka tās uzreiz ir no Ķīnas. Cik man zināms, ļoti daudzām Butterfly drēbēm ir laba kvalitāte un veikalam kā tādam ir labas atsauksmes, bet sākās visur diskusijas, tā aiziet, kritizēsim, kāds ir veikals, cik "uzpampusi" izskatās Elīna, kādas Naurim ir acis, bikses un uzvedība un vēl daudz visa kā.
Loģiski, katram ir sava gaume un nevienam nav uzreiz iespējams izpatikt. Tas pat nav viņu mērķis. Viņu mērķis ir iegūt labus klientus un pārdot savu preci. Savā ziņā es pat nebrīnos, kāpēc Elīna bloķē visus nelabvēļus, ja diendienā raksta tādas lietas, es arī bloķētu.
Un vēl kas, kāda starpība, kā viņa izskatās, raksta vai runā?
Cilvēkam patīk mākslīgais skaistums, ok, viņa savu naudu var tērēt kā grib. Raksta ar drukas kļūdām - tātad steidzās. Viņa taču ir darbā un klienti nāk, un sūta, un nav svarīgi, ka tur viens vai divi burti ir nepareizi. Tas ir cilvēcīgi. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Tas ir viņas vārdu krājums, "bomba, kičīgi, utt."
Viņasprāt, ar tādu attieksmi var iegūt vairāk klientus. Lai arī dara, ko vēlas. Lai viņiem viss izdodas. Vēlējos piebilst, es neesmu nekāda Elīnas aizstāve, atnācu te izteikt tikai savas domas, un citām pateikt to, ka nav svarīgi, kā jūs citu apsaukāsiet, jūs nekad ar to nekļūsiet labākas!

Šīs diskusijas dalībniecēm sen ir skaidrs, ka drēbes ko viņa iepērk nenāk no Ķīnas (aliexpress)bet gan Polijas vai Lietuvas.
Un par pareizrakstību gan nepiekritiīšu, ka nav laika, tāpēc var tik daudz kļūdu pieļaut atbildot klientiem. Tas tomēr daudz ko liecina par uzņēmumu, cik pieklājīgi un pārdomāti, kā arī cik gramatiski pareizi tiek atbildēts klientiem. Redzēju screenshot no meiteņu sarakstēm ar butterfly- tomēr uzskatu ka būtu vismaz jasasveicinas, ja kāds uzraksta, jāuzrunā uz - jūs ,nevis tu. Utt. Viņai vēl daudz jāmācās
05.07.2020 17:43 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Devon @ 05.07.2020 17:39

Nu saņēma savu "15 min fame" tagad starā "čūska" ?
Latvijā jau sen par tādu "Kristīni" ir aizmirsts, laikam gribēja atgādināt par sevi ?
Reti riebīgs cilvēks

Pirms gudri izrunāties, noskaidro visus faktus. Tas posts Facebook sākotnēji bija redzams tikai Kristīnes draugiem, ne plašākai publikai. Tad meitenes sāka teikt, ka tādas lietas nav jāslēpj un, lai padara šo postu publiski pieejami visiem! Kapiš?! Tad arī cilvēki sāka dalīties ar savu negatīvo pieredzi un likt bildes ar bojātajiem apģērbiem.
Pateicoties šim, kādam cilvēkam tagad būs iespēja ietaupīt, nopirkt preci un bez problēmām saņemt naudu atpakaļ, ja prece būs brāķēta.
05.07.2020 17:44 |
 
Reitings 223
Reģ: 19.02.2017
Tiem, kas tik ļoti raujas aizstāvēt butterlfy, man tikai viens jautājums.
Es saprotu, ka pieredze visiem ir dažāda, bet.. Kā jūs reaģētu, ja saskartos vismaz ar vienu nepatīkamo situāciju, kuru ir aprakstījušas citas klientes?
05.07.2020 17:53 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Kā didra teica- sākumā bijām kā tauriņš kūniņā, tad izpletām spārnus un esam tauriņš.
Bet viņa nepadomāja, ka taureņi reiz aizlido, maigi izsakoties?
05.07.2020 17:57 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.06.2020
Anna721 @ 05.07.2020 17:41
Kas par Kristīni? Kaut ko palaidu garām ?

Ieraksti google Kristīne Miljone ??
Tā ir tā varone, kas ielika fb to postu.
05.07.2020 18:05 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Es saprotu, ka pieredze visiem ir dažāda, bet.. Kā jūs reaģētu, ja saskartos vismaz ar vienu nepatīkamo situāciju, kuru ir aprakstījušas citas klientes?

Risinātu kā saprātīgi un pieauguši cilvēki. Aizietu un izrunātu problēmu klātienē!
05.07.2020 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu un ka ielika postu, tur bija tas pats kas šeit. Tikai šoreiz vairs ne anonīmi un ar reāliem pierādījumiem.
Tas pats kas 2 gadu, garumā un viss. Kāds pateica atklāti, tas arī viss.
05.07.2020 18:13 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Baigi jau reāli pierādijumi, piemeram bija rozā māksligas aadas jaka, bu es nezinu ks ar jaku lai cik slikta kvalitate ta but, ir jadara lai ta paliktu taada kaa bildee.. daudzas drebes ozskatijas nevis brakis, bet “uzvilku, pavelkaju, nepatika, gribu atgriezt... “ gan jau ka kaada nomvisam sudzibam ari ir patiesa, bet tas kas bija tajaas bildees, nu piedodiet...
un Kristāls apzaga darba vietu un notrinās uz ārzemēm, komentos to rakstija, un si tik dzēsa un blokeja, beigas iznema postu.
05.07.2020 18:20 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nu un ka ielika postu, tur bija tas pats kas šeit. Tikai šoreiz vairs ne anonīmi un ar reāliem pierādījumiem.
Tas pats kas 2 gadu, garumā un viss. Kāds pateica atklāti, tas arī viss.

Bet es viņu tā arī nesapratu. Priekš kam viņai tas? Ja visas tā pat jau visu zināja. Saprotams, ka popularitāti gribēja iegūt, jo tas bija skaidrs, ka būs tūkstošiem share un komentu.
05.07.2020 18:20 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Mazaa_saulite @ 05.07.2020 18:20

Bet es viņu tā arī nesapratu. Priekš kam viņai tas? Ja visas tā pat jau visu zināja. Saprotams, ka popularitāti gribēja iegūt, jo tas bija skaidrs, ka būs tūkstošiem share un komentu.
ielika postu lai varetu izstastit cik majas un masinas nopirkusi anglija, ka viirs ir anglis un cik veiksmigs bizness ir :D tikai ta visa cik vareja noprast bija plika dirsana.
05.07.2020 18:21 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
turbopeka @ 05.07.2020 18:20
Baigi jau reāli pierādijumi, piemeram bija rozā māksligas aadas jaka, bu es nezinu ks ar jaku lai cik slikta kvalitate ta but, ir jadara lai ta paliktu taada kaa bildee.. daudzas drebes ozskatijas nevis brakis, bet “uzvilku, pavelkaju, nepatika, gribu atgriezt... “ gan jau ka kaada nomvisam sudzibam ari ir patiesa, bet tas kas bija tajaas bildees, nu piedodiet...
un Kristāls apzaga darba vietu un notrinās uz ārzemēm, komentos to rakstija, un si tik dzēsa un blokeja, beigas iznema postu.

Es arī tieši to pašu padomāju. Man ir vairāk kā divus gadus nonēsāta mākslīgās ādas jaka no NewYorker. Kā zināms, tur arī nav pati labākā kvalitāte. Bļāviens, man tikkai tagad sāk parādīties kaut kādi mazi defekti. Kā, nu kā var vispār dabūt ko tādu gatavu ādas jakai. Ja nu vienīgi likusi mazgāties nez cik grādos un žāvētājā turējusi. Nevar nēsājot tādu defektu dabūt.
05.07.2020 18:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits