Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1005
Reģ: 11.04.2010
Viņa čīkst tikai par tām cenām, kuras nevar norakstīt uzņēmuma izdevumos - disnejlenda, muzejs, kreisais kebabs utt. Gan jau tās bulkas un kafijas var norakstīt, bet čakars. Bet jā, no malas izskatās superneloģiski, ka cilvēks izšķiež tūkstošus, lai aizlidotu un dažas dienas paliktu Parīzē ar pavadošo svītu (tātad izmaksas vismaz x3 nekā tas, ja brauktu divatā ar Dž, jo papildus jāmaksā algas kalponei un auklei), bet streso par dažiem eiro kebabā vai kafijā.
30.12.2023 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 301
Reģ: 29.03.2010
EsRedzējuKa @ 30.12.2023 12:00

Baro taču ar "lielo puiku ēdienu"

Vāks. Tam sīcim taču jau ir jāēd normāls ēdiens, nevis jāsūc piena maisījums..🤦‍♀️ Jautājums, vai visspār Didra zina kādam mērķim tas maisījums paredzēts.🤦‍♀️
Bet ten jau laikam tas pats variants kas Kivičiem, ka sīkais pārtiek no piena maisījuma.🤣🤣🤣🤦‍♀️
30.12.2023 18:29 |
 
Reitings 729
Reģ: 01.02.2023
be.beta @ 30.12.2023 17:43

šī priekš manis arī ir lielākā mīkla, vai viņi tiešām ir TIK stulbi, vai tikai izliekas haipa dēļ? :D
Viņa tiešām ir Stulba un ar lielo burtu. Tādas lietas nenotēlosi. Runas veids, attiesksme pret visu parāda stulbumu, lētumu ,prastumu. Tādu tik vēl pameklēt. Nauris arī lēnām sāk nolaisties uz sievas līmeni. 🤷🏻‍♀️
Un šo stulbumu tālāk palīdz iznest forums, ietekmele, twiters.
30.12.2023 18:31 |
 
Reitings 3975
Reģ: 08.09.2015
Didrihsoni ir kā tādi mazohisti, katru reizi kliedz un raud cik Parīzē dārgi, bet brauc jau 10x😀
Es vēl nekad neesmu dzirdējusi kādu influenceri vai draugus, kas stāstītu par Parīzi, bet katra teikuma galā, “bet Parīze ir tik dārga.
Bāc, tad vienojies ar savu vīru, ka tas galamērķis ir priekš jums par dārgu, un nebraucat tur!
Man, protams, nolasās, ka tā ir tāda zīmēšanās, ka tas dārgums ir visu laiku jāpiemin, lai palielītos, redziet, ir dārgi, bet mēs braucam, jo varam atļauties, redziet, šis ir wow, super dārgi, bet mēs Didriķi varam atļauties tāpēc tur ejam😀
30.12.2023 18:31 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
aaaaja @ 30.12.2023 18:07
Man reāli kauns metas, kā viņi uzvedas.. savā ziņā reprezentē tautu. Tāda sajūta, ka aizbraukuši kārtējo reizi visu tikai apdir$t- cik viss slikti un dārgi. Es kad pirmo reizi biju Parīzē, mēs ar draudzenēm noīrējām maziņu dzīvoklīti pa kapeikām, lai tik būtu kur pārlaist nakti, jo pa dienu visur kur braucām- apskatīt visas skaistās vietas un lietas. Priekš kam tad vajag lux naktsmītni, ja jāčīkst par cenām?
Tai laikā studēju un naudiņa nebija pārāk daudz, bet nevienu brīdi neienāca prātā kaut ko čīkstēt, bet centos maksimāli izbaudīt un sagaršot Franciju ar tai raksturīgo nevis lielveikalā blenzt uz čipsiem un šokolādēm. Nu pilnīga lo$ene. Neizglītotība spraucas pa visām malām laukā. Nemaz nerunāšu par Luvras apmeklējumu, tādus džungļus kā viņi vēl vajadzētu pameklēt..
+++ tavam teiktajam par to, ka nespēj neko novērtēt, piedzīvot, izbaudīt.
Domāju, ka apkārtējie uzskata, ka tie ir krievu tūristi.
30.12.2023 18:46 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
*Bella* @ 30.12.2023 18:11
Nuu reāli pastulbs cilvēks viņa ir. Visu laiku čīkst cik viss dārgs un ka viņai tik ļooti žēl naudas, bet tai pat laikā jau pārstāju skaitīt kuro reizi šī gada laikā viņa ceļo uz Parīzi. ?Tas tā kā sūdzēties par savu bijušo, visiem stāstīt kāds viņš ir mērglis un tāpat 100x atgriezties pie viņa. ?
Tā nav dārdzības problēma.
Elīna nekamā nesaskata vērtību, viss viņai ir slikti, tāpēc arī viss šķiet dārgi. Viņas buķika lupatas skaitās lēti, jo viņai tās šķiet labas, jo tāpēc viņa ir modele. Ja Elīna sāktu priecāties par dzīvi un novērtētu lietas sev apkārt, viņas domāšana par naudu, dārdzību un kapeikp*šanu mainītos. Nevajag būt izšķērdīgiem, bet ja tu aizbrauc ceļojumā, tad rēķinies ar tādām cenām, izbaudi to kruasānu un kafiju par 10 eiro nevis gruzies. Drīz varēsi atgriezties Latvijā, močīt un rīt brokoļus no #patipirku Augļu servisa, uzdzerot pa virsu #patipirku Kafijas bankas kafiju.
30.12.2023 18:55 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 30.12.2023 18:28
Viņa čīkst tikai par tām cenām, kuras nevar norakstīt uzņēmuma izdevumos - disnejlenda, muzejs, kreisais kebabs utt. Gan jau tās bulkas un kafijas var norakstīt, bet čakars. Bet jā, no malas izskatās superneloģiski, ka cilvēks izšķiež tūkstošus, lai aizlidotu un dažas dienas paliktu Parīzē ar pavadošo svītu (tātad izmaksas vismaz x3 nekā tas, ja brauktu divatā ar Dž, jo papildus jāmaksā algas kalponei un auklei), bet streso par dažiem eiro kebabā vai kafijā.
Kas notiek, ja aukle paprasa nopirkt kafiju? Elīna sāk skaitīt, ka viss dārgi, tāpēc nepirks, lai pati pērk?
30.12.2023 18:59 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 30.12.2023 18:31
Didrihsoni ir kā tādi mazohisti, katru reizi kliedz un raud cik Parīzē dārgi, bet brauc jau 10x?
Es vēl nekad neesmu dzirdējusi kādu influenceri vai draugus, kas stāstītu par Parīzi, bet katra teikuma galā, “bet Parīze ir tik dārga.
Bāc, tad vienojies ar savu vīru, ka tas galamērķis ir priekš jums par dārgu, un nebraucat tur!
Man, protams, nolasās, ka tā ir tāda zīmēšanās, ka tas dārgums ir visu laiku jāpiemin, lai palielītos, redziet, ir dārgi, bet mēs braucam, jo varam atļauties, redziet, šis ir wow, super dārgi, bet mēs Didriķi varam atļauties tāpēc tur ejam?
Nezinu gan, vai viņi vēlas parādīt, ka to var atļauties.
Pagājušā braucienā Nauris sēja mezglā savu Frankfurtes cīsiņu, jo negribēja maksāt 1,50 par tualetes apmeklējumu.
30.12.2023 19:02 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
magdalena333 @ 30.12.2023 18:31
Didrihsoni ir kā tādi mazohisti, katru reizi kliedz un raud cik Parīzē dārgi, bet brauc jau 10x?
Es vēl nekad neesmu dzirdējusi kādu influenceri vai draugus, kas stāstītu par Parīzi, bet katra teikuma galā, “bet Parīze ir tik dārga.
Bāc, tad vienojies ar savu vīru, ka tas galamērķis ir priekš jums par dārgu, un nebraucat tur!
Man, protams, nolasās, ka tā ir tāda zīmēšanās, ka tas dārgums ir visu laiku jāpiemin, lai palielītos, redziet, ir dārgi, bet mēs braucam, jo varam atļauties, redziet, šis ir wow, super dārgi, bet mēs Didriķi varam atļauties tāpēc tur ejam?

Es arī nesaprotu - ko tad brauc, ja viss tev ir dārgi! Un visu laiku līdzi ir aukle un filmetāja. TIEŠĀM??? Tās ir ģimeniskas brīvdienas? Vai tiešām nevar aizbraukt trijatā un tiešām izbaudīt ĢIMENISKAS brīvdienas?
Debīlisma kalngals! Tai lašai auklei un Annemarijai nav savas ģimenes/draugi ar kopā sagaidīt Jauno gadu??? Cik viņām maksā, kad viņas skrien pakaļ Didrihsoniem?
30.12.2023 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012
elkonis @ 30.12.2023 14:19
Vispār nesaprotu to cenu uzskaiti. Ja jau tu brauc uz Parīzi 7. reizi, nu tad tev ir kāda saprašana par cenām, ne? Vai viņai katra reize ir kā pirmā?
Bagātie nevar izbaudīt ceļojumu, jātaupa kā var. Tad kāda jēga braukt ceļojumā, ja tev jāēd rosols muzejā un jāčīkst, ka cenas lielas? Un vispār, ko viņi muzejā pazaudēja. Ķekša dēļ varēja jau arī savējos atbalstīt un aiziet uz kādu mākslas izstādi tepat Rīgā.

Tiešām! Ja nevar atļauties ceļot uz Parīzi, tad nav jālec augstāk par savu pakaļu - var aizbraukt tepat uz Lietuvu, Igauniju, Poliju. Otrs - kad viņa atjēgsies, ka visas viņas izmaksas dubulto tas, ka līdzi sev velk svītu ar apteksnēm? Ja mēs ar vīru uz katru ceļojumu līdzi stieptu vēl vismaz 2 pieaugušos, mums arī būtu jāpārskata ģimenes ceļojumu galamērķi.
30.12.2023 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012
CallMeAnnika @ 30.12.2023 16:30
Ja viņi tā čīkst par cenām, es neticu, ka pilnīgi visu atmaksā auklei un Annemarijai. Varbūt vēl auklei atmaksā, bet nesamaksā nekādu algu par Dž pieskatīšanu, tā teikt - ceļojums ir tava alga.

Komandējums ar dienas naudu tas noteikti nav 🤣 Gan jau pasniedz kā dāvanu aploksnē ar sarkanu banti!
30.12.2023 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012
*Bella* @ 30.12.2023 18:11
Nuu reāli pastulbs cilvēks viņa ir. Visu laiku čīkst cik viss dārgs un ka viņai tik ļooti žēl naudas, bet tai pat laikā jau pārstāju skaitīt kuro reizi šī gada laikā viņa ceļo uz Parīzi. ?Tas tā kā sūdzēties par savu bijušo, visiem stāstīt kāds viņš ir mērglis un tāpat 100x atgriezties pie viņa. ?

Neaizmirsti, ka šie veiksminieki, biznesa haizivis, grib par naudu mācīt citiem attīstīt biznesu, pelnīt piķi 🤣
īsais kurss noteikti sastāv no "lai arī cik cilvēku sastāvā jūs dodaties komandējumā, visi vienmēr var ielīst vienā taksī - bērnībā taču esat tā braukuši", "telefonus lādējam kafejnīcās, tur arī izmantojam labierīcības, bet neko nepērkam vai ēdam līdzpaņemto", "Svētkos pieaicinām visus iespējamos sadarbības partnerus, bet izliekamies, ka #pašiperkam - tā sekotājiem radīsiet iespaidu, ka jums ir nauda"
30.12.2023 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 1005
Reģ: 11.04.2010
Es beidzot sapratu - viņa tak tās savas kalpones neuzskata par cilvēkiem, tāpēc neieskaita izdevumos, nepiemin viņas un vispār izliekas, ka algot 2x cilvēkus "ģimenes brīvdienās" ir tāds pats tehniskais un neizbēgamais izdevums kā kofera iegāde. Tie jau nav cilvēki, bet dzīvi gadžeti, kas viņus apkalpo. Un kāpēc gan par gadžetiem būtu jāmaksā vairāk taksometrā? Šoks un netaisnība, mēs tak tikai trīs personas...
30.12.2023 20:08 |
 
Reitings 2872
Reģ: 14.09.2023
Mani šokē “mēs būtu saspiedušies” taksī ar bērnu. Jau saspiedusies, kur tad nu vēl? Bet piekrītu tām, kas saka, ka nevajag doties ceļojumā, kas nav pa kabatai. Tad jau labāk aizbraukt kaut kur tuvāk, bet tā, lai cenas nebojā prieku un atpūtu. Tajā pat laikā, mani tiešām šokē, ka viņi turpina maldināt cilvēkus, melot (ja godīgi pateiktu, kur drēbes pērk, godīgi apmainītu, tad nevienam nebūtu ko sūdzēties) un reklamēt bīstamu dzīvesveidu gan ar badošanos, gan nerūpēšanos par sevi, gan bērna “iespiešanu” mašīnā, un tomēr atrodas cilvēki, kas uzskata, ka viņa tiek izsmieta. Daži komentāri ir stulbi un par gaumi tiešām nestrīdas, bet izteikt viņai kritiku par melošanu, neveselīga dzīvesveida vai bērna veselības apdraudēšanas popularizēšanas kaunināšana nav tas pats, kas bulijot. Par uzacīm ierēkt - jā, mazliet stulbi, lai krāso kā grib, bet ir tēmas, kur viņas popularizētais dzīvesveids vai attieksme pret klientiem ir viņas slikto izvēļu un sliktas gribas rezultāts. Arī šis ceļojums - melot, ka tiek galā ar bērniņu vieni, ka Parīze jau tikai biezajiem pa kabatai. Viss tur ir meli, bet kādai mammai var reāli saspiest pa pogām, jo šķiet, ka viņai nekas nesanāk un kāda vēl Parīze :(
30.12.2023 20:30 |
 
Reitings 1221
Reģ: 12.10.2023
Leldukslau @ 30.12.2023 16:02
https://vm.tiktok.com/ZGeYu9HUy/
Atgādina kaut ko ?

Nav jau smuki tā par priekšnieces draudzeni pasmieties 🤭😂😂😂
30.12.2023 22:13 |
 
Reitings 3285
Reģ: 05.12.2021
Ko jūs te cepjaties, ka nav ko braukt ceļojumā, kurā nevari atļauties. Jeziņ. Viņa taču nebrauc ceļojumā, lai atpūstos un sagaidītu Jauno gadu. Viņa brauc pēc lupatām. Un lai aizmālētu acis stāsta, ka romastisks brauciens divatā un ar Dž. Protams, aukle un Annemarija nav ierēķinātas. Pa luvru jau arī vazājās, lai nosistu laiku līdz dzīvoklim. Tagad Disnejlenda, lai nav jāsēž tikai mājās. Ko vēl parādīs. Dirseji ibio nevis ceļotāji.
30.12.2023 22:29 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
CallMeAnnika @ 30.12.2023 18:59
Kas notiek, ja aukle paprasa nopirkt kafiju? Elīna sāk skaitīt, ka viss dārgi, tāpēc nepirks, lai pati pērk?

Ja jau Buķikā esot krājkasīte, kurā esot jāmaksā par saimnieces tik dāsni atmestajām bulciņām un katru izdzerto kafiju, tad kur nu kalponēm var kafiju Parīzē atļauties 🙈
30.12.2023 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012
krmmm @ 30.12.2023 20:08
Es beidzot sapratu - viņa tak tās savas kalpones neuzskata par cilvēkiem, tāpēc neieskaita izdevumos, nepiemin viņas un vispār izliekas, ka algot 2x cilvēkus "ģimenes brīvdienās" ir tāds pats tehniskais un neizbēgamais izdevums kā kofera iegāde. Tie jau nav cilvēki, bet dzīvi gadžeti, kas viņus apkalpo. Un kāpēc gan par gadžetiem būtu jāmaksā vairāk taksometrā? Šoks un netaisnība, mēs tak tikai trīs personas...

precīzi!
30.12.2023 23:19 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Jukooo @ 30.12.2023 11:53
Bomži iebraukuši Parīzē ? “cik ir tava dārgākā kafija?”

Es goda vārds viņu apsēstību ar cenām nesaprotu. Esmu neesmu nekāda miljonāre, bet neskaitāmas reizes esmu bijusi dažādu valstu Starbucks un dažādās citās kafejnīcās, un es nekad neesmu skatījusies uz cenām, ja es patiešām gribu izdzert to kafiju/apēst kūku/utt. un man tas sagādā patīkamas emocijas, tad es to daru. Man dienā pilnīgi pietiek ar vienu kafiju. Protams, ja Elīna dienā pļumpē 6-7 kafijas, tad 8 eur var kļūt par problēmu.
30.12.2023 23:21 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Ilgi gaidītais storijs par Disnejlendas McDonalds ir klāt. Diemžēl izpalika fricīšu un mērcīšu kvalitātes kontroles un cenu atskaite.
30.12.2023 23:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!