Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@mcare ta jau visi saka zem anonimiem profiliem ka ir bijusi, biji un izbiji un kraji visu gadu 😏
16.05.2023 13:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@berry5 butu taka uz 40 gadiem jasaprot ka visu ko liek interneta navpatiesiba vai ari milenial baaba to nesaprot jo ir parak atpalikusi. tu noteikti ari esi viena no tam kas spiez uz visiem epastiem, kad tev atsuta zinu un tic visam kad pajauta nofotografet karti no abam pusem. nu nenormali naivi ja tu tiesam doma ka cilveki liek visu ieksa netaa un ari tam tici. top shop reklamas ari stasta nenormalakas lietas un tu noteikti ari esi ta kura ir pierunata uz kosmodisku, cik tev gados datoru iedeva rokas vecaa?
16.05.2023 13:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
caramel1589 @ 16.05.2023 13:07
@devindesmitseptini ej uztaisi viram est nevis dirs daudz par to kur nav tava dala, mutes jums visam taka izplesti tuupļi un it ipasi tev

Mazo draudziņ, kas šoreiz tā nokaitināja? Atkal sacepies tāpēc, ka meitenes atkal tavu orientāciju apspriež?
Nedusmo, nāc ārā no skapja un dzīve kļūs daudzkārt laimīgāka :)
16.05.2023 13:08 |
 
Reitings 148
Reģ: 15.01.2022
caramel1589 @ 16.05.2023 12:57
@Mcare, Latvijā ir tādi cilvēki? Latvijā visi ir nabagi, viena no nabadzīgākajām valstīm eiropā, labi ja 3 miljonari šeit ir,te nav par ko rakstīt. Kautkāda didrihsone ir noplenijusi vairāk kā jūs visas tapēc esat tik niknas, ejat pat teret laiku sudzēties policijām un bāriņtiesām. Jūs te sapņojat kautkados komentaros, ja man butu iespeja but Dubaija, tad es… nu ko tu, visur skrietu ka nabags kas nekur neredzejis tapec tik svarigi baudit celojumu, jo jus tada varbut 1x muza aizbrauksiet un tad ka tik kautkur aiziet. Cilvekiem kuriem ir naudiņa nav tik traki jāraujas visur ka foruma plukatam. Jus veltat laiku kautkadiem sudiem, tapec jums nauda ari nav un katrs berns ari no sava veča, noteikti. kautkada mikrorajona smaka šeit ir.

😁😁😁
Dubaija sapņu zeme,izklausās Tev😁
Esmu tur bijusi,neuztraucies,bet ir ļoti daudz vietas uz pasaules,kuras apskatīt,tapēc turpinu ceļot ne uz Dubaiju ento reizi pēc kārtas.Un laiku šim forumam veltu precīzi max 10 min dienā,nesaktos seriālus,šis man dzīvais seriāls😁
Naurix sacepies😭😭😭jo visi negrib uz Dubaiju katru gadu😂
16.05.2023 13:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
caramel1589 @ 16.05.2023 13:00
@berry5 tu esi noteikti vairakas reizes krapta, to var jau nolasīt no teksta, jus visas nodiršat 1 cilveku un tad kad jums kautko pasaka tad arprats cik neinteliģenti. Jums vienkarsi preti noliek spoguli un jus vel aizvien neredzat sevi

Nauriiii .....
16.05.2023 13:07 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@devindesmitseptini ej uztaisi viram est nevis dirs daudz par to kur nav tava dala, mutes jums visam taka (Dzēsts) un it ipasi tev
16.05.2023 13:07 |
 
Reitings 1390
Reģ: 13.09.2021
Berry5 @ 16.05.2023 12:58
Interesanti, ka ik pa laikam uzpeld kāda supergodīgā, kura 1.reizi uzzin par forumu, apsaukā par žurkām, aitām, bebriem (kaut kas tur vēl ir bijis), saka ka te sēžot resnas šķirtenes, bērni ir pusei, bez savas dzīves. Ā un jaucas svešā dzīvē-kuru paši supervaroņi izliek apskatei.
Jums neliekas, ka tur viena un tā pati zem grādiem to raksta?

Protams, vai Naurīts aiz seksa trūkuma sapsihojas un plosās!😂
16.05.2023 13:06 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
caramel1589 @ 16.05.2023 12:59
@mcare a kas tev galviņa ka tu esi spriedeja kas citiem galviņā? a kas tev galviņa? ka tikai kautko sudigu pateikt vaine? tas ari tev ir galviņā. paurbini degunu kamer sikie skola, varbut gudraka paliksi

izlaiduma kleita meitai pati neatradīsies, aiziet, škic prom!
16.05.2023 13:04 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@mazaskudra man nav jaseko nevienam lidzi jo man neinterese svesa cilveka dzive tiesi tapec es socialos tiklus ka insta facebook nemaz nelietoju. Tur ir pats slimakais, ka tev interese ko vina tur liek, man goda vards neinterese. tev interese jo tu ka plukata dzivo mikrorajona kur nav ko darit, celojuma ari neesi bijusi jo velc galus kopa katraas menesa beigas un vieniga izklaide ir paskatities ka citi tirgo drebes un vai aazga naudu vai neatmazga, nu vot iemacisies tu atmazgat tad sapratisi. bet nu ar stulbiem cilvekiem tas ta nenotiek. ne visiem galvina uz pleciniem lai nopelnitu vairal pa minimalo un tas ir tas kas ari grauz rakstot no lizinga telefonu un ireta dzivokla
16.05.2023 13:04 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@berry5 tu esi noteikti vairakas reizes krapta, to var jau nolasīt no teksta, jus visas nodiršat 1 cilveku un tad kad jums kautko pasaka tad arprats cik neinteliģenti. Jums vienkarsi preti noliek spoguli un jus vel aizvien neredzat sevi
16.05.2023 13:00 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Mcare @ 16.05.2023 12:52

Nez kapēc tāds forums ir tik populārs par Didriķiem,Kivičiem un NLšņicām???
Par normāliem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem NAV!!!!

Tieši tā. Pati ir nopelnījusi.
Un tu caramel1589 arī vari iet ārā no šejienes un nelasīt. Paseko kādu brītiņu līdzi tam ko viņa dara. Pačeko viņas melus, viņas stulbības, viņas prasto valodu, viņas attieksmi pret savu bērnu. Žēl gan, ka viņa tieši šitās dienas lien no ādas ārā, lai izskatītos pēc perfektās sievietes. Pirms pāris nedēļām kas tur bija… uhhhh.
16.05.2023 13:00 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@mcare a kas tev galviņa ka tu esi spriedeja kas citiem galviņā? a kas tev galviņa? ka tikai kautko sudigu pateikt vaine? tas ari tev ir galviņā. paurbini degunu kamer sikie skola, varbut gudraka paliksi
16.05.2023 12:59 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Interesanti, ka ik pa laikam uzpeld kāda supergodīgā, kura 1.reizi uzzin par forumu, apsaukā par žurkām, aitām, bebriem (kaut kas tur vēl ir bijis), saka ka te sēžot resnas šķirtenes, bērni ir pusei, bez savas dzīves. Ā un jaucas svešā dzīvē-kuru paši supervaroņi izliek apskatei.
Jums neliekas, ka tur viena un tā pati zem grādiem to raksta?
16.05.2023 12:58 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@Mcare, Latvijā ir tādi cilvēki? Latvijā visi ir nabagi, viena no nabadzīgākajām valstīm eiropā, labi ja 3 miljonari šeit ir,te nav par ko rakstīt. Kautkāda didrihsone ir noplenijusi vairāk kā jūs visas tapēc esat tik niknas, ejat pat teret laiku sudzēties policijām un bāriņtiesām. Jūs te sapņojat kautkados komentaros, ja man butu iespeja but Dubaija, tad es… nu ko tu, visur skrietu ka nabags kas nekur neredzejis tapec tik svarigi baudit celojumu, jo jus tada varbut 1x muza aizbrauksiet un tad ka tik kautkur aiziet. Cilvekiem kuriem ir naudiņa nav tik traki jāraujas visur ka foruma plukatam. Jus veltat laiku kautkadiem sudiem, tapec jums nauda ari nav un katrs berns ari no sava veča, noteikti. kautkada mikrorajona smaka šeit ir.
16.05.2023 12:57 |
 
Reitings 148
Reģ: 15.01.2022
Naurix izklausās kā Elīnas suteners,tētis,priekšnieks tagad MĒS darīsim tā un paštonējošam,pagaidām,liekam punktu,ja mans vīrs tā runātu - jomajo. Sanāk,ka Elīnai tiešām tukšums tajā galviņā😔
16.05.2023 12:57 |
 
Reitings 148
Reģ: 15.01.2022
caramel1589 @ 16.05.2023 12:21
Ziniet, esmu šokā, meklēju meitai kleitu, man nav sociālie tīkli, pāris reizes esmu redzējusi delfos par Didrihsoni rakstus, nu neesmu fans, bet meklējos kleitu un atsauksmes par apģērbu veikaliem uzgāju šo formu. Nu vai ziniet, tiešām tādā sabiedrībā dzīvojam, kur sievietes šādi runā, tik nenormāli slimīgi lien iekšā svešā dzīvē, un tik tālu ielīdušas, ka pat vaktē, kur cilvēks dzīvo, kur brauc, un jums visticamāk pusei ir pašām savi bērni, visticamāk puse no jums ir pamestam un nevajag brīnīties “kapēc?” jo noteikti kautkas tik čuskisks un pretīgs nav paciešams blakus. Vai arī jums pārāk maz interesēja personīgā dzīve un ar sīku kropli esat atstātas vienas tapēc tagad meklējat, kur izgāzst dusmas pēc savas 8 stundu maiņas darba dienā. Jeibogu, tik pretīgas aitas te ir savākušās. Jūs tak esat slimas… Tie ir nereāli veselības traucējumi izsekot kur kāds ceļo, un tik slimīgi, ka tukstošiem lapās dirst. Vel par izglītību, jūs pašas visas te strādājat ar savām augstākajām pie cilvēkiem, kuriem visticamāk nav izglītības, jo nu ne visi izglītoti cilvēki ir gudri. Bļeg kāda jums darīšana stulbas bābas? Ejat tak ārā, izbaudat pavasari. Vai tiešām uz otra nolikšanas rēķina jūs jūtaties labāk???

Nez kapēc tāds forums ir tik populārs par Didriķiem,Kivičiem un NLšņicām😁😁😁
Par normāliem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem NAV!!!!
16.05.2023 12:52 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
caramel1589 @ 16.05.2023 12:49
@divdesmitseptini nejau man ir 50 komentāri šajā foruma, jūs visas esat nelaimīgas žurkas, pamestam, nevienam nevajadzīgas, tapēc arī esat tik niknas. 30 gadnieku krīze, jo dzīve takā fabrikā, no rīta viram, ja tāds vispar ir gatavo est, aizved bernu uz darzinu, pasez telefonu, nekur pasaule nav bijusas, jo nav laika, labak nevis iet nopelnit,bet padirst pa kadu. Es runāju tieši tā, kā ar plukatām ir jārunā. Rupji, pretīgi zemiski. Ej knapinies no algas līdz algai, kā tu to vislabāk māki ?

Jāiet par ekstrasensu varbūt, ja jau tik labi pārzinat manu un citu forumiešu dzīves. Tikai žēl, ka viss pilnīgi greizi 😀
16.05.2023 12:52 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.03.2023
@divdesmitseptini nejau man ir 50 komentāri šajā foruma, jūs visas esat nelaimīgas žurkas, pamestam, nevienam nevajadzīgas, tapēc arī esat tik niknas. 30 gadnieku krīze, jo dzīve takā fabrikā, no rīta viram, ja tāds vispar ir gatavo est, aizved bernu uz darzinu, pasez telefonu, nekur pasaule nav bijusas, jo nav laika, labak nevis iet nopelnit,bet padirst pa kadu. Es runāju tieši tā, kā ar plukatām ir jārunā. Rupji, pretīgi zemiski. Ej knapinies no algas līdz algai, kā tu to vislabāk māki 🫠
16.05.2023 12:49 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
caramel1589 @ 16.05.2023 12:21
Ziniet, esmu šokā, meklēju meitai kleitu, man nav sociālie tīkli, pāris reizes esmu redzējusi delfos par Didrihsoni rakstus, nu neesmu fans, bet meklējos kleitu un atsauksmes par apģērbu veikaliem uzgāju šo formu. Nu vai ziniet, tiešām tādā sabiedrībā dzīvojam, kur sievietes šādi runā, tik nenormāli slimīgi lien iekšā svešā dzīvē, un tik tālu ielīdušas, ka pat vaktē, kur cilvēks dzīvo, kur brauc, un jums visticamāk pusei ir pašām savi bērni, visticamāk puse no jums ir pamestam un nevajag brīnīties “kapēc?” jo noteikti kautkas tik čuskisks un pretīgs nav paciešams blakus. Vai arī jums pārāk maz interesēja personīgā dzīve un ar sīku kropli esat atstātas vienas tapēc tagad meklējat, kur izgāzst dusmas pēc savas 8 stundu maiņas darba dienā. Jeibogu, tik pretīgas aitas te ir savākušās. Jūs tak esat slimas… Tie ir nereāli veselības traucējumi izsekot kur kāds ceļo, un tik slimīgi, ka tukstošiem lapās dirst. Vel par izglītību, jūs pašas visas te strādājat ar savām augstākajām pie cilvēkiem, kuriem visticamāk nav izglītības, jo nu ne visi izglītoti cilvēki ir gudri. Bļeg kāda jums darīšana stulbas bābas? Ejat tak ārā, izbaudat pavasari. Vai tiešām uz otra nolikšanas rēķina jūs jūtaties labāk???

No rakstības stila var daudz pateikt par cilvēku. Jūsējais apraksta tieši to, ko uzrakstījāt par forumniecēm. :)
16.05.2023 12:41 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Nu mieru, tikai mieru… viņa to pudeli taisīja 1mo un vienīgi reizi gan jau, no vienas x nekas nenotiks 🤣
16.05.2023 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits