Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 305
Reģ: 15.06.2022
Kas ir modžo?
Grūti saprast par ko iet runa, kad viņa runā kkādā cietuma vai tirgus žargonā 🤷🏼‍♀️😀
19.01.2024 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Un TG lieliski redzēt var uz eliptiskā trenažiera no sāna, ka mūsu tievulītei n fake baked workoutienei, core vispàr nav stingrs un puza gāžas uz priekšu+ riepiņa apakšā ir. 😄✌🏼 Čau , Elīn..
Tas tā, lai tu zini, ka badošanās ne vienmēr nozīmē perfekts augums.
Pie auguma strādā , nevis to uztur uz burkāniem, kas savukàrt nav diètiskie dārzeņi..āboliem un citiem cukuriem..
Es dodu gadus 5 un viņa čau galīgs. No jaunu meiteņu tirgus ārā uz neatgriešanos.. + mož ar pliku plesi būs jau.. āda tā jau dirsā veca, bet padedzināsim soļikā vēl.. 😄✌🏼
19.01.2024 12:50 |
 
Reitings 1725
Reģ: 13.01.2023
Izskatās, ka Elīnai primārais sporta zālē ir ierakstīt kādu no saviem ģeniālajiem sprediķiem. 😁
19.01.2024 11:57 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ar piegādes maksām tā mēdz būt, ka LV uzņēmēji grēko un neatmaksā sūtīšanas izmaksas, ja atgriež preci un atgriešanas izmaksas var nākties segt pašam. Tas nav aizliegts. Bet nu var jau arī saprast to uzņēmēju - viņam par velti to paciņu neviens neanulē, ja esi atgriezis preci, tikai tāpēc, ka tev neder un vēlies samainīt vai vienkārši nepatīk. Uzņēmējam jābankrotē uz piegādes izmaksām vien. Lielam uzņēmējam ar lielu apgrozījumu tomēr vieglāk nosegt šīs izmaksas.
Kvalitāte ir cits jautājums - fanītes sajūsmā lauž krēslus, cik bombīgi afigenni kvalitatīvi apģērbi, bet loģiski domājošs cilvēks, ja nepieciešams, tādas kvalitātes drēbes sūta Sheinā vai Temu, rēķinoties ar kvalitāti un cenas attiecību.
19.01.2024 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
sauliiite.paula @ 19.01.2024 11:18

Nuuu Siluets arī piekopj šādu praksi, saskāros, ka prece nederēja, pakomāta izmaksas man bija jāsedz. Sanāk 2 reizes maksāju. Atmaksāja tikai preces vērtību.

Nu es pasūtīju no Somijas, piegāde bija 10 EUR, bet biju savas vainas pēc nepareizo krāsu vienai lietai norādījusi, arī vajadzēja 10 EUR par atgriešanu maksāt. Sapratu, ka izdevīgāk būs notirgot pašai. Savukārt, no viena Itālijas veikala piegāde bija par brīvu un arī atgriešana tāpat, tā ka nav tāda noteikta standarta.
19.01.2024 11:41 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.06.2022
Konča @ 19.01.2024 11:14

Atgriešanas izmaksas sedz pircējs, bet butterfly bija jāatgriež naudu gan par preci, gan piegādes izmaksas.

viņi to neizdarīja 😬 ai lai paliek, negribu ar viņiem vispār saistīties nekādos jautājumos vairs 😂😂
19.01.2024 11:25 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.06.2022
Lyncha @ 19.01.2024 10:18

Ieliec bildi vai aizsūti Ietekmelei. Lai citi neieberžas.

man nav bildes, es uzreiz noformēju atpakaļ paciņu. par bildēšanu tajā brīdī pat neaizdomājos 😂 gribējās ātrāk tikt vaļā no tām šausmām.
19.01.2024 11:22 |
 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
Konča @ 19.01.2024 11:14

Atgriešanas izmaksas sedz pircējs, bet butterfly bija jāatgriež naudu gan par preci, gan piegādes izmaksas.

Nuuu Siluets arī piekopj šādu praksi, saskāros, ka prece nederēja, pakomāta izmaksas man bija jāsedz. Sanāk 2 reizes maksāju. Atmaksāja tikai preces vērtību.
19.01.2024 11:18 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.06.2023
Pareģone @ 19.01.2024 08:12
tie termo legingi ir tāds s..ds ? aiz neko darīt pasūtīju pirmo reizi kaut ko baķerflajā onlineveikalā. ārā tieši bija auksts un uz veikaliem iet galīgi negribējās. vienvārdsakot, kad atnāca izslavētie termo legingi paliku uz pauzes. reklāmā bija ar baltu iekšpusi, atnāca ar melnu, pēc izskata pilnīgi savādāki, nekā reklāmā. materiālu taustot es viņas drīzāk nosauktu par PSRS retūzenēm, nu briesmīgas un no termo tur ne smakas. apakšā pie potītēm nekas nebija nošūts, it kā bezvīļu kā vienā tiešraidē Elīna pēc tam teica. bet nu man tādas būtu kauns nēsāt. izmēri vispār neatbilst, un vēl tāda sajūta, ka uz īsiem līdz 160cm cilvēkiem būtu tikai ok. Tas bija mans pirmais un pēdējais pirkums šajā veikalā ?
preci atgriezu atpakaļ un man naudu atgrieza, vienīgi par omnivu samaksāju 2x, kas sanāk mīnusā kādi nepilni 7€ ? es uzskatu, ka vismaz pie atgriešanas omniva jāapmaksā baķerflajam, jo online veikalā pērkot nevar zināt vai derēs utt., tapēc pastāv risks, ka prece tiks atgriezta. Bet nu kur tad nu biznesmeņi vēl omnivu apmaksās ??

Atgriešanas izmaksas sedz pircējs, bet butterfly bija jāatgriež naudu gan par preci, gan piegādes izmaksas.
19.01.2024 11:14 |
 
Reitings 263
Reģ: 19.03.2023
Pareģone @ 19.01.2024 08:12
tie termo legingi ir tāds s..ds ? aiz neko darīt pasūtīju pirmo reizi kaut ko baķerflajā onlineveikalā. ārā tieši bija auksts un uz veikaliem iet galīgi negribējās. vienvārdsakot, kad atnāca izslavētie termo legingi paliku uz pauzes. reklāmā bija ar baltu iekšpusi, atnāca ar melnu, pēc izskata pilnīgi savādāki, nekā reklāmā. materiālu taustot es viņas drīzāk nosauktu par PSRS retūzenēm, nu briesmīgas un no termo tur ne smakas. apakšā pie potītēm nekas nebija nošūts, it kā bezvīļu kā vienā tiešraidē Elīna pēc tam teica. bet nu man tādas būtu kauns nēsāt. izmēri vispār neatbilst, un vēl tāda sajūta, ka uz īsiem līdz 160cm cilvēkiem būtu tikai ok. Tas bija mans pirmais un pēdējais pirkums šajā veikalā ?
preci atgriezu atpakaļ un man naudu atgrieza, vienīgi par omnivu samaksāju 2x, kas sanāk mīnusā kādi nepilni 7€ ? es uzskatu, ka vismaz pie atgriešanas omniva jāapmaksā baķerflajam, jo online veikalā pērkot nevar zināt vai derēs utt., tapēc pastāv risks, ka prece tiks atgriezta. Bet nu kur tad nu biznesmeņi vēl omnivu apmaksās ??

Ieliec bildi vai aizsūti Ietekmelei. Lai citi neieberžas.
19.01.2024 10:18 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.06.2022
tie termo legingi ir tāds s..ds 😱 aiz neko darīt pasūtīju pirmo reizi kaut ko baķerflajā onlineveikalā. ārā tieši bija auksts un uz veikaliem iet galīgi negribējās. vienvārdsakot, kad atnāca izslavētie termo legingi paliku uz pauzes. reklāmā bija ar baltu iekšpusi, atnāca ar melnu, pēc izskata pilnīgi savādāki, nekā reklāmā. materiālu taustot es viņas drīzāk nosauktu par PSRS retūzenēm, nu briesmīgas un no termo tur ne smakas. apakšā pie potītēm nekas nebija nošūts, it kā bezvīļu kā vienā tiešraidē Elīna pēc tam teica. bet nu man tādas būtu kauns nēsāt. izmēri vispār neatbilst, un vēl tāda sajūta, ka uz īsiem līdz 160cm cilvēkiem būtu tikai ok. Tas bija mans pirmais un pēdējais pirkums šajā veikalā 😂
preci atgriezu atpakaļ un man naudu atgrieza, vienīgi par omnivu samaksāju 2x, kas sanāk mīnusā kādi nepilni 7€ 🫣 es uzskatu, ka vismaz pie atgriešanas omniva jāapmaksā baķerflajam, jo online veikalā pērkot nevar zināt vai derēs utt., tapēc pastāv risks, ka prece tiks atgriezta. Bet nu kur tad nu biznesmeņi vēl omnivu apmaksās 😂😂
19.01.2024 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
Didra tirgo bēšīgu bītlenīti, ar īpaši labu kvalitāti, kam spīd cauri melns krūšturis un stāsta "jūs jau visi zināt manu mīlestību pret bītlenītēm". Vai tad tikko no Zakopanes nebija piecdesmit storiji ar to, ka bītlenes viņai ne pārāk piestāv, bet mamaša esot viņu pārliecinājusi, ka tā melnā bītlene viņai tomēr ļoti piestāvot. Stāvēja vēl vannasistabā pie spoguļa un gudri analizēja, ka ar paceltiem matiem, tiešām bītlene uz viņas tik slikti neizskatoties. Var jau būt, ka šitajā bēšās bītlenes reklāmā, tas bija sarkasms, kuru es nesapratu, bet man jau vairāk liekas, ka atkal kārtējā d*ršana 😁
19.01.2024 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
magdalena333 @ 18.01.2024 09:17
Man tās atlaides (90% sortiments) asociējas ar veikala bankrotu, ka Tu vēlies visu izpārdot.
Skaidrs, ka viņi piekopj tādu lēto mārketingu (jo vienkārši paši savā būtībā ir lēti). Nāk viņiem katru dienu “jaunumiņi”, kurus redz ados ar 20% atlaidi? Da kurš sevi cienoš veikals tā dara?, kas tas par jaunumiņu, kurš jau jāpārdo ar atlaide, man normāla domājoša cilvēka prātā liekas, ka atnākusi brāķēta piegāde, tāpēc tirgo uzreiz nocenotu?

Ja papēta viņu pagājušā gada finanšu pārskatu, tad var redzēt, ka salīdzinot ar vēl gadu iepriekš, viņiem ir ļoti augusi pozīcija krājumi, kas faktiski ir visas Buķika lupatas noliktavā. Ar tām mūžīgajām atlaidēm, viņi vienkārši mēģina samazināt savus lupatu krājumus, bet ņemot vērā, ka abi divi ir baigie biznesmeņi un kapeiku p*sēji, tad protams neko neatdos par pašizmaksas cenu, lai tikai atbrīvotos no neejošajiem krājumiem un samazinātu noliktavas apmērus. Tapēc arī Didra, kā aizsvilusies, lēkā katru dienu savus storijos, sludinot 20% atlaides un cerot, ka kāds tās preces nopirks ar 20% atlaidi.
18.01.2024 20:57 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.01.2024
noidea @ 18.01.2024 19:49

Es uzrei iedomājos par šo, gan jau ka Didra darās līdzīgi
?si=fj77aFFg9dKJOK1y

Pretīgi iedomāties, ja tas tuncis Ņuris (vistuvākā persona) viņai neko nesaka un vēl skalo smadzeni par to, kādai jāizskatās. Ja viņš būtu normāls vecis, tad vismaz mēģinātu viņu izvest no šī neēšanas kulta, bet, šķiet, ka viņu viss apmierina un Elīnai jau pašpārliecinātība ir tuvu nullei, galvenais, lai viņas mačo ar vienpaku būtu apmierināts, par savu pašsajūtu nospļauties.
18.01.2024 20:49 |
 
Reitings 345
Reģ: 12.10.2023
Pāris dienas atpakaļ minēju par austiņām - šodien telegram E: "man nav austiņas, viss slikti", atbilde no N: "kur ir tavas austiņas, kāpēc tu viņas nenēsā?" 😂😂😂
18.01.2024 20:43 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Malibu Steisija @ 15.01.2024 13:46

Es tāpat tad nesaprotu tos viņas cilvēkus apkārt. Vai tad viņs tiešām tāda iedomīga kaza, ka neviens pat no ģimenes viņai neko nevar pateikt? Es nespēju iedomāties to situāciju pie galda tad...
''Davaj, uztaisam bildi. Annemarij, paga, iedod man savu zupas šķīvi, nolikšu sev priekšā, lai izskatās, ka mans.''
Dzīvojot ar cilvēku taču var redzēt vai viņš ēd vai nē. Un it īpaši, ja speciāli taisa teātri storijiem un video. ''Izdari šitā, lai izskatās, ka ēdu'' ''Šeit video izgriez tur kur izspļāvu ārā, lai izskatās, ka apēdu'' ''Atvēršu muti līdz atsitienam, lai izskatās, ka milzīgu kumosu paņēmu'' ''Iedod man to šķīvi es pateikšu, ka tas manējais''
Un cilvēkiem, kas turpat apkārt nekas par to nav sakāms? Un ja ir kāds teicis, tad nav viņai pielecis. Ar pliku ''es uz diētas'' jau nu tur vairs neatrunāties.

Es uzrei iedomājos par šo, gan jau ka Didra darās līdzīgi
?si=fj77aFFg9dKJOK1y
18.01.2024 19:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
Elīnai ir talants jebkuru ēdienu sacūkot, jebkuru ceļojumu pataisīt nebaudāmu, stilu izveidot zem katras kritikas un pēdējais...savu izskatu totāli sacūkot ... matus, uzacis, lūpas....
Tas ir kā skatīties uz klaunu....Pat klauni izskatās daudz labāk.
18.01.2024 19:23 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Ireeen @ 18.01.2024 18:38
tā kā Mortīcija Adamsa

Mortīcija Ādamsa ir skaistuma ikona. Didrai līdz tādai kā līdz mēnesim, atpakaļ un vēlreiz līdz mēnesim
18.01.2024 18:47 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
barbieyyy @ 18.01.2024 14:50
Nu tāds ķēms. Taka uz klaunu parādi,dzīvē noteikti ir vēl briesmīgāk.?
https://failiem.lv/f/8qb8j3yuf5
tā kā Mortīcija Adamsa
18.01.2024 18:38 |
 
Reitings 268
Reģ: 01.05.2022
https://failiem.lv/f/8qb8j3yuf5

Es Jums saku, tās ir drausmas kas viņai uz seju un kādā daudzumā.
Es vējoprojām nesaprotu, kā viņa pati sevi neredz ka tas jau ir par traku :D
Ja es domāju ka UK dāmas izceļas ar kosmētikas daudzumu, tad šim nestāv klāt :D
18.01.2024 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits