Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8499
Reģ: 05.07.2020
amoreamore @ 26.12.2022 17:42
Zb jūs visas runāt par annmarijas storijiem un postiem, tak ieliekat skrīnus arī priekš mums pārējām :D
vai ne 😁
26.12.2022 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 1345
Reģ: 13.02.2009
Marcipaaans @ 26.12.2022 16:19
bet iedomājies, viņiem nav nekādas augstākās izglītības. Didra pat tehnikumu nepabeidza. Kāpēc viņi iedomājas, ka var pasniegt biznesa kursus? Ne viņi ko par ekonomiku zina, ne mārketingu. Grāmatas nelasa, pat ziņas neskatās. Nu kā klaunu pāris iedomājies, ka var kādu mācīt ?

Redzi, cilvēks jau to nezin, ka ir stulbs :D un te nu tas pierādas - jo vairāk mācies, lasi, izzini, tad tikai apjēdz, cik maz patiesībā zini. Ok, dalīties ar savu pieredzi par to kā uzņēmums ir kļuvis atpazīstams ir viena lieta, bet nosaukt to par biznesa kursiem.. smieklīgi.😁 un interesanti, ko jaunu “kursos” pastāstīs, visās intervijās jau tauriņa stāsts malts uz riņķi.
26.12.2022 17:42 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
Zb jūs visas runāt par annmarijas storijiem un postiem, tak ieliekat skrīnus arī priekš mums pārējām :D
26.12.2022 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Melllllene @ 26.12.2022 14:16
Elīna ir ietekmīga influencere. Tagad arī, cik sapratu, pārdos kaut kādus kursus. Taču man asiņo acis, kad lasu viņas rakstītos tekstus. ? Vai tad nevar atļauties cilvēku, kurš varēs korekti uzrakstīt viņas domas ? , ja jau pati nevēlas izglītoties.
"Tiekamies vakarā jau uz mūsu stāsta video "
Viņa izsakās tā kā krievvalodīgie, tikai tās frāzes pa tiešo uz latviešu valodu netulkojās, bet viņa jau to nesaprot.
26.12.2022 17:38 |
 
Reitings 8499
Reģ: 05.07.2020
Tā Annemarija noraidīja manu follow request.
26.12.2022 16:37 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
LiepaShmiepa @ 26.12.2022 16:13
Ideja visticamāk nāk no Lankas. Tas tur visām šī tipa sektām ir biznesa guru. Organizē un daļēji vada arī tos biznesa kursikus, uz kuriem Didriķi dodas mācīties.
bet iedomājies, viņiem nav nekādas augstākās izglītības. Didra pat tehnikumu nepabeidza. Kāpēc viņi iedomājas, ka var pasniegt biznesa kursus? Ne viņi ko par ekonomiku zina, ne mārketingu. Grāmatas nelasa, pat ziņas neskatās. Nu kā klaunu pāris iedomājies, ka var kādu mācīt 😀
26.12.2022 16:19 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Marcipaaans @ 26.12.2022 15:52
Vai nevarētu būt, ka tie kursi vai ideja par tiem nāk no sektas? Ar nodomu, piesaistīt vairāk cilvēku, jo galu galā, sektai nāk no tā 10% un Elīna Džilim teica, ka atdod naudu tur. Iedomājieties darījumu - Elīna piesaista jaunus muļķīšus un viņai ļauj nemaksāt desmito tiesu, piemēram ??‍♀️
Es tik tā, fantazeju, jo nu neuzskatu viņus par baigi gudrajiem biznesmeņiem, ņemot vērā, ka pat valoda pieklibo.
Ideja visticamāk nāk no Lankas. Tas tur visām šī tipa sektām ir biznesa guru. Organizē un daļēji vada arī tos biznesa kursikus, uz kuriem Didriķi dodas mācīties.
26.12.2022 16:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Shanellle @ 25.12.2022 21:54
Tai Annemarijai story atkal no Didru bagāžnieka. Nav jau pirmā reize. Žēl noskatīties kā viņu viņi izmanto un ļauj kāpt sev uz galvas.
Kā tas ir - bagāžnieka? Nu nevar visas te Annemariju redzēt, uzskates materiāls būtu jauki.
Enazenaz @ 26.12.2022 07:58
Nu, kur Didriķi atkal aizlaiduši, ka Elīna salikusi vecus storijus? Annemarijai jau bija iepriekš ielikts tas, ko Elīna tikai vakardien salika.
Un nešaubos, ka savu biznesu viņi ir būvējuši uz kāda naudas. Nu nav viņi sākuši ar 5€, jo par to nevar ne uz Poliju aizbraukt, ne mātei audumu nopirt, lai šūtu.
Elīnai ar Nauri esot izdomāts stāsts par visu viņu iepazīšanos un biznesu, lai skanētu iespaidīgāk, tāpēc Elīna tik bieži jaucās stāstītajā. Un šis nāk no viņas “darbā nedraudzējas”

Par kuriem storijiem ir runa?
Toties varu pateikt, ka viņiem drīzumā ir Dubaija atkal plānos :D
Olly30 @ 26.12.2022 11:56
Es skatos lietas plašāk.nevis ciklejos uz vienu uzņēmumu.Ja viņi ir vergturi,tad tādi paši ir vel pāris 10miti.Ja viņi ir mahinātori,tad arī ir pietiekami daudz mahinātoru,kas citreiz līdzi nestāv.Man neder izcelt tos vienus vienīgos grēkāžus un sedēt burbulī,kur apkārt visi balti un pūkaini.Izceļot vienus,noslepj citus.Tas mans personigais viedoklis,jau no skolas laikiem,kad nolika vienu vienīgo,kaut blakus stāvēja vēl trakāki un viņiem par to nekas nebija.

Jā, šausmas, Butterfly/Didrihsonu tēmā nez kāpēc runā tikai par Butterfly un Didrihsoniem, nevis par to, kāds Lembergs ir krimināls un Rieksts krāpnieks 😠😠😠😠
26.12.2022 15:58 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Vai nevarētu būt, ka tie kursi vai ideja par tiem nāk no sektas? Ar nodomu, piesaistīt vairāk cilvēku, jo galu galā, sektai nāk no tā 10% un Elīna Džilim teica, ka atdod naudu tur. Iedomājieties darījumu - Elīna piesaista jaunus muļķīšus un viņai ļauj nemaksāt desmito tiesu, piemēram 🤷🏼‍♀️
Es tik tā, fantazeju, jo nu neuzskatu viņus par baigi gudrajiem biznesmeņiem, ņemot vērā, ka pat valoda pieklibo.
26.12.2022 15:52 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Keksins @ 26.12.2022 14:27
Ja pie jaunākā Didras posta uzrakstīšu komentāru "jo senākas bildes, jo simpātiskāka esi", mani nobloķēs?
Tev fanes pateiks, ka neviens Tavu viedokli neprasīja. Tādus komentārus esmu manījusi un tieši šādas atbildes bija 😀
26.12.2022 15:45 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
https://failiem.lv/u/hp8vb7dze
Links tām, kas bloķētas
26.12.2022 15:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Dāmas, Jūs redzējāt Elīnas storijā to bildi no lifta zaļajā kostīmā? Kas viņai tur uz galvas? Parūka? 🙄🙄
26.12.2022 15:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SmiekliNāk @ 26.12.2022 14:26
ja Tu skatītos plašāk, tad komentāros varētu pamanīt, ka Tev piemīt kritiskā domāšana. Bet šis kkur izpaliek.
Pati jau te tikko uzrakstiji, ka aizstāvi tos, kurus noliek. Tjipa, esot vēl trakāki gadījumi. Jā, varbūt ir trakāki gadījumi, bet citi vismaz melo ticami, atšķirībā no Didrihsoniem. Viņa pati regulāri uzraujas uz saviem meliem. Tieši tāpēc arī šeit tiek apspriesta. Kāpēc neviens negatīvi neapspriež citus buķikus, mājražotājus vai kādu milzīgu uzņēmumu?! Jo šie visi augstāk minētie māk sevi pasniegt, piedomā pie PR un teikšu kā ir - ir klasi augstāk. No Didrihsones nāk prastums, vajadzība pēc haipa un “po jarche, po luchse”. Tas ir viņas asinīs, tā ir viņas būtība.
Ne jau viņa nabadzīte plūcās pa godīgo un cenšas, un visi apkārt posta viņas biznesu. Šajā diskusijā ir pietiekoši daudz sliktu lietu, kuras viņa ir darījusi - ja Tu viņu tā aizstāvi, tad atbalsti to? Preču nemainīšanu, novalkātu drēbju atkārtotu pārdošanu, krāsu uzlabošanu, feiku pārdošanu, attieksmi pret darbiniekiem, mūžīgo žēlošanos “ka man neviens par to neko neteica” (pati šo pieredzēju) utt., utjp. Par sevis uzlabošanu un vīra izrādīšanu dažādos neglaimojošos rakursos pat neminēšu - tas lai paliek viņu iekšējā miskastē.
Es tev pateikšu tā,nevar visus aizstāvēt,nepietiek resursu,bet vienmēr vajag blakus nostādit tās pašas sfēras uzņēmumus (ja runa ir tikai par uzņēmumiem,nemaisot visu kopā) ,lidzīgas cenu kategorijas,(nesalidzini Nike,ar Polijas piegādēm),ja salīdzini ar Alieekspress,arī salidzini ražotājus no ka nāk(jo pilnigi vienādi modeļi ari ir dažādas cenu kategorijās no dažādām fabrikām un kvalitāte krasi atškiras).salīdzini internetā pieejamās atsauksmes,cilvēku atsauksmes,kas iepirkušies tajos uzņēmumos (vismaz divos salidzināšanai) beigu beigās pati iečeko vienā veikalā ,otrā veikalā kvalitāti,vai trešajā.Noskaidro atgriežanas politiku,visos veikalos.Un tad var objektivi spriest,kurš uzņemums sliktāks vai labāks.Ko man tas dos,ja pateiks viens" man tā gadijās ","otrs ir apmierināts " Pats izčeko,ja nepatīk neej veikalā un nepērc.Patīk,pērc.
26.12.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 26.12.2022 14:10
viņiem ir izņemšana uz vietas,kurā ari vajag, lai veikals strādā klatienē.ņemot verā pakomātu noslodzi,nav liels laika patēriņš ieskriet pakaļ savai paciņai.ja esi Rigā,vai brauc mājas no kautkurienes.(Ja neatmaksātos ,strādat klātienē, to arī nedarītu) Viss ir vienā katlā.Tu droši vari domāt savādāk.Paldies tik par to ,ka diskutē šoreiz,
Gan Elīna, gan Nauris ir uzsvēruši, ka var nākt pakaļ klātienē paciņām nākošajā DARBA DIENĀ. Šodien NAV darba diena. Ja šodien var izņemt paciņas, tad jau sanāk, ka Didrihsoni atkal vairākkārt ir melojuši :D
26.12.2022 14:32 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.11.2022
Ja pie jaunākā Didras posta uzrakstīšu komentāru "jo senākas bildes, jo simpātiskāka esi", mani nobloķēs?
26.12.2022 14:27 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 26.12.2022 11:56
Es skatos lietas plašāk.nevis ciklejos uz vienu uzņēmumu.Ja viņi ir vergturi,tad tādi paši ir vel pāris 10miti.Ja viņi ir mahinātori,tad arī ir pietiekami daudz mahinātoru,kas citreiz līdzi nestāv.Man neder izcelt tos vienus vienīgos grēkāžus un sedēt burbulī,kur apkārt visi balti un pūkaini.Izceļot vienus,noslepj citus.Tas mans personigais viedoklis,jau no skolas laikiem,kad nolika vienu vienīgo,kaut blakus stāvēja vēl trakāki un viņiem par to nekas nebija.
ja Tu skatītos plašāk, tad komentāros varētu pamanīt, ka Tev piemīt kritiskā domāšana. Bet šis kkur izpaliek.
Pati jau te tikko uzrakstiji, ka aizstāvi tos, kurus noliek. Tjipa, esot vēl trakāki gadījumi. Jā, varbūt ir trakāki gadījumi, bet citi vismaz melo ticami, atšķirībā no Didrihsoniem. Viņa pati regulāri uzraujas uz saviem meliem. Tieši tāpēc arī šeit tiek apspriesta. Kāpēc neviens negatīvi neapspriež citus buķikus, mājražotājus vai kādu milzīgu uzņēmumu?! Jo šie visi augstāk minētie māk sevi pasniegt, piedomā pie PR un teikšu kā ir - ir klasi augstāk. No Didrihsones nāk prastums, vajadzība pēc haipa un “po jarche, po luchse”. Tas ir viņas asinīs, tā ir viņas būtība.
Ne jau viņa nabadzīte plūcās pa godīgo un cenšas, un visi apkārt posta viņas biznesu. Šajā diskusijā ir pietiekoši daudz sliktu lietu, kuras viņa ir darījusi - ja Tu viņu tā aizstāvi, tad atbalsti to? Preču nemainīšanu, novalkātu drēbju atkārtotu pārdošanu, krāsu uzlabošanu, feiku pārdošanu, attieksmi pret darbiniekiem, mūžīgo žēlošanos “ka man neviens par to neko neteica” (pati šo pieredzēju) utt., utjp. Par sevis uzlabošanu un vīra izrādīšanu dažādos neglaimojošos rakursos pat neminēšu - tas lai paliek viņu iekšējā miskastē.
26.12.2022 14:26 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Pinky winky @ 26.12.2022 14:15
Nu fuj… tas atmazkas jau pieriebies lasît….
bloķē mani nost.neredzēsi😉 Un droši arī pārējās, kurām nav vēlmes diskutēt ir opcija bloķēt.
26.12.2022 14:21 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.05.2013
Elīna ir ietekmīga influencere. Tagad arī, cik sapratu, pārdos kaut kādus kursus. Taču man asiņo acis, kad lasu viņas rakstītos tekstus. 🤯 Vai tad nevar atļauties cilvēku, kurš varēs korekti uzrakstīt viņas domas 😵 , ja jau pati nevēlas izglītoties.
"Tiekamies vakarā jau uz mūsu stāsta video "
26.12.2022 14:16 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Nu fuj… tas atmazkas jau pieriebies lasît….
26.12.2022 14:15 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 26.12.2022 13:12
Vai tiešām strādā pilno darba laiku (neskaitot lielveikalus) un močī ierastajā ritmā?
Vai šie ir tie lielie biznesmeņi, kuri pārdos kursikus, kas nesaprot, ka ietirgojums nebūs ne uz pusi tik liels kā elektrības patēriņš un darbinieku alga, jo dubultā jāmaksā (ja maksā vispār dubultā)?
1. Tik daudzi ir izbraukuši no Rīgas, un šodien, atgriežoties vakarpusē Rīgā, tu tiešām domā, ka pa taisno skries uz Buķiku?
2. Kāpēc iet šodien iepirkties, ja pēc pāris dienām gan jau būs atkal "MEGA" sale ar -20% :D Jo tā ir vismaz 1x nedēļā. Kāpēc iepirkties, kad nav?
3. Zinot, ka nepilngadīgās tur neiepērkas, jo nav pirktspējīgas (vismaz ne viņu stabilā auditorija), tad kundzītēm, kas tur ir patstāvīgās klientes (kā Elīna vienmēr saka) ir ģimenes. Domāju, ka arī laiks tiek pavadīts nevis pa veikaliem, tad ārā kaut kur aktīvi atpūšoties. Jā, kāda jau aizies, bet zinot to, cik "daudz" cilvēku bija Butterfly dienās, tad nu tur šodien būs totāls izmirums.
4. Kuri ir tie veikali, kuri strādā? Un kāda veida - apģērbu? Ar pilnu darba laiku kā ierasts? Tad jau tu noteikti turp devies. Un cik cilvēku bija? Pilns? :D Rinda drošvien līdz durvīm :D :D
viņiem ir izņemšana uz vietas,kurā ari vajag, lai veikals strādā klatienē.ņemot verā pakomātu noslodzi,nav liels laika patēriņš ieskriet pakaļ savai paciņai.ja esi Rigā,vai brauc mājas no kautkurienes.(Ja neatmaksātos ,strādat klātienē, to arī nedarītu) Viss ir vienā katlā.Tu droši vari domāt savādāk.Paldies tik par to ,ka diskutē šoreiz,
26.12.2022 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)