Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Didrai nav tvirta āda
Tievs ir ta tievs,bet tā ļenganā āda .🐷🤢🤮
12.04.2023 08:23 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Gardenia @ 12.04.2023 04:18
Kas bija ar to baumu, ka Ņuris ar iepriekšējo dāmu bērnu atstājis citu adopcijai?

Oho, Naurim Džeisons nav pirmais?
12.04.2023 07:21 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Liveandletlive @ 12.04.2023 00:06
Nauris vismaz ēšanas traucējumus nereklame, neizpauž savu nekam nevajadzīgo viedokli (geji, melnādainie utt) , arī nemelo, un domāju, ka abi negrib maksāt nodokļus, tur 50/50. Labāks nav, bet vismaz publiski to neizrāda. Abi vienlīdz lieli loxi, jo tāds tādu atrod.
Nauris nav muļķis,viņš ļoti ,ļoti apdomā ko liek ,lai savu laba čaļa tēlu nesabojātu un pasniegtu cik sieva slikta. Manipulēt viņš ļoti labi māk un vienmēr mācējis,žēl ,ka vēljoprojām viņam tik ļoti daudzas uzķeras
12.04.2023 06:55 |
 
Reitings 8494
Reģ: 05.07.2020
Gardenia @ 12.04.2023 04:18
Kas bija ar to baumu, ka Ņuris ar iepriekšējo dāmu bērnu atstājis citu adopcijai?
Cik sapratu, tad tā meitene audzina bērnu , viņai tagad ir sava ģimene.
12.04.2023 06:40 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Kas bija ar to baumu, ka Ņuris ar iepriekšējo dāmu bērnu atstājis citu adopcijai?
12.04.2023 04:18 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Atgādina Didrihsoni:
12.04.2023 02:18 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
CallMeAnnika @ 11.04.2023 23:43
Ja parasti dzird, ka māmiņas ceļas naktī, jo mazuļi brēc, steidz viņus nomierināt, tad Elīna ceļas nevis lai apraudzītu bērnu, bet nodedzinātu kalorijas. Bērns viņai nepastāv.
trāpīji nevis desmitniekā,bet visā simtniekā! Tik ļoti īstie vārdi par viņu!
12.04.2023 01:01 |
 
Reitings 5877
Reģ: 27.02.2022
Meitenearputniem @ 11.04.2023 23:05
Bet vispār te daudzas stāsta ,ka Nauris nabaga ka pacieš Elīnu,bet vai viņš ir labāks?.
Ja Elīna kamēr nokoļija viņu bija īsti paklausīga un darīja visu ko viņš grib bez vai ,tāgad kad mazais piedzima jau sagajis uz īso un viņa sāk spuroties ka tāds pusaudzis un mēģināt izcīnīt sev vietu tajā ģimenē,bet Nauris jau kretins bijis kopš pirmsākumiem, vienkārši cenšas atstāt labu tēlu un novelt visus grēkus uz sievu .
Tad nu tīri intereses pēc jautājums - kurš jūsuprāt,tajā ģimenē ir lielākais ļaunums?
Zaļais - Elīna
Sarkanais -Nauris?
Nauris vismaz ēšanas traucējumus nereklame, neizpauž savu nekam nevajadzīgo viedokli (geji, melnādainie utt) , arī nemelo, un domāju, ka abi negrib maksāt nodokļus, tur 50/50. Labāks nav, bet vismaz publiski to neizrāda. Abi vienlīdz lieli loxi, jo tāds tādu atrod.
12.04.2023 00:06 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
Berry5 @ 11.04.2023 22:37
Man nez kapēc-ja dzirdu, ka cilvēks neizguļas vai strādā svētkos, pirmā doma ka vai nu nemāk plānot savu laiku vai tusētājs. Kas tev traucē ieiet gulēt desmitos, kvalitatīvi atpūsties? Vienkārši, kapēc regulāri neatpūsties? Īpaši ja esi uzņēmuma vadītājs ar 10 darbiniekiem. Tā celšanās naktī un atslaukt pienu..vispār.. Kas viņai tai galvā darās? Pavisam caurvējš jau? Aizej pie ārsta, tas tak nav normāli. Ko vēl viņa sev nodara tievuma vārdā?
Ja parasti dzird, ka māmiņas ceļas naktī, jo mazuļi brēc, steidz viņus nomierināt, tad Elīna ceļas nevis lai apraudzītu bērnu, bet nodedzinātu kalorijas. Bērns viņai nepastāv.
11.04.2023 23:43 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Minelūše @ 11.04.2023 23:19

Tas gan ir muļķīgs pieņēmums. Daudzi cilvēki cieš no bezmiega, var ielīst gultā kaut astoņos, bet līdz pusnaktij vai pat vēlāk tā arī neaizmigt.
Tas, protams, nav Elīnas gadījums. Vienkārši uzskatīt, ka neizgulēšanās saistīta tikai ar tusēšanu un laika neplānošanu, ir nepareizi.

Es vairāk ticētu tam, ka Elīna nav spējīga savu galvu atslēgt. Prātu.
11.04.2023 23:31 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 11.04.2023 23:01
Man jau šķiet,ka viņa kārtējo reizi melo un nemaz ik pēc 3 h neatslauc to pienu,jo , pirmkārt,tad tas būtu arī regulāri jādara darba vai ārpus mājas ,tātad jāspēj izmazgāt sapakot pienu .
Un , otrkārt,man pirmie bērni ko baroju ar krūti tā skaisti dabīgi paši samazināja patērēto pienu līdz ar vecumu un tāpēc tas diskomforts nemaz nejūtas ,jo tiklīdz kā bērns aug ,uzņem papildus citas lietas ,samazinās pieprasījums un piedāvājums un pa lielam tikai brīdī kad ņēmu nost krūtsbarosanu tikai tad jūtas tas diskomforts un pilnas krūtis ,bet tā pa lielam pietika iztukšot no rīta un vakarā šajā vecumā jau ...
Treškārt, barojot vienmēr bija jādomā par to kas uzvilkts,vai viss līdzi bērnam.,lai varētu pabarot kad nepieciešams ( viņas gadījumā vēl jo vairāk janeda līdzi aparāts) ..
Nu neticu , neizskatās viņa man pēc tādas ,kas pat regulāri atslauktu to pienu ,tad daudz kas viņai baigi ierobežoti būtu tieši ikdienas darbos ,jo jāplāno visu laiku kur un kā
Vai arī vienkārši viņa melo pilnībā par visu un tāpēc neticu nekam vairs

Man arī liekas, ka viņa muld par to sūknēšanos.
Gan jau, ka tad kad grib pabūt viena no visiem, tad iet sūknēties. Sēž kaut kur viena telefonā un sūknējas. Bet šaubos, ka naktī ceļās Džeisonu barot vai sūknēties, muļķības. Jo nu ik pēc 3h noteikti to nedara.
Nākamais, tas nav nemaz tik vienkāršs pasākums. Pareizi saki - pumpītim visur jābūt līdzi. Visu laiku jātīra, jāsapako izslauktais piens. Elīna baigi man neizskatās pēc tās kas skries pumpīti kārtīgi mazgāt kādas 9-10 reizes diennaktī.
Plus, varbūt es kļūdos, palabojiet mani, ja tā... Bet vai tad ja regulāri atslauc, neveidojas nekādi piena sprosti un krūtis baigi nesāp? Jo man tieši šķita, ka tad kad tā piena izzīšana/atsūkšana notiek regulāri viss ir okey. Krūtis ražo, piens tiek patērēts un viss strādā kā fabrikā.
Vismaz man tā bija. Un tad kad piens netiek laicīgi patērēts un paliek tajā krūtī, tad tur veidojas brīnumi.
11.04.2023 23:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Berry5 @ 11.04.2023 22:37
Man nez kapēc-ja dzirdu, ka cilvēks neizguļas vai strādā svētkos, pirmā doma ka vai nu nemāk plānot savu laiku vai tusētājs. Kas tev traucē ieiet gulēt desmitos, kvalitatīvi atpūsties? Vienkārši, kapēc regulāri neatpūsties? Īpaši ja esi uzņēmuma vadītājs ar 10 darbiniekiem. Tā celšanās naktī un atslaukt pienu..vispār.. Kas viņai tai galvā darās? Pavisam caurvējš jau? Aizej pie ārsta, tas tak nav normāli. Ko vēl viņa sev nodara tievuma vārdā?

Tas gan ir muļķīgs pieņēmums. Daudzi cilvēki cieš no bezmiega, var ielīst gultā kaut astoņos, bet līdz pusnaktij vai pat vēlāk tā arī neaizmigt.
Tas, protams, nav Elīnas gadījums. Vienkārši uzskatīt, ka neizgulēšanās saistīta tikai ar tusēšanu un laika neplānošanu, ir nepareizi.
11.04.2023 23:19 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Bet vispār te daudzas stāsta ,ka Nauris nabaga ka pacieš Elīnu,bet vai viņš ir labāks?.
Ja Elīna kamēr nokoļija viņu bija īsti paklausīga un darīja visu ko viņš grib bez vai ,tāgad kad mazais piedzima jau sagajis uz īso un viņa sāk spuroties ka tāds pusaudzis un mēģināt izcīnīt sev vietu tajā ģimenē,bet Nauris jau kretins bijis kopš pirmsākumiem, vienkārši cenšas atstāt labu tēlu un novelt visus grēkus uz sievu .
Tad nu tīri intereses pēc jautājums - kurš jūsuprāt,tajā ģimenē ir lielākais ļaunums?
Zaļais - Elīna
Sarkanais -Nauris?
11.04.2023 23:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Man jau šķiet,ka viņa kārtējo reizi melo un nemaz ik pēc 3 h neatslauc to pienu,jo , pirmkārt,tad tas būtu arī regulāri jādara darba vai ārpus mājas ,tātad jāspēj izmazgāt sapakot pienu .
Un , otrkārt,man pirmie bērni ko baroju ar krūti tā skaisti dabīgi paši samazināja patērēto pienu līdz ar vecumu un tāpēc tas diskomforts nemaz nejūtas ,jo tiklīdz kā bērns aug ,uzņem papildus citas lietas ,samazinās pieprasījums un piedāvājums un pa lielam tikai brīdī kad ņēmu nost krūtsbarosanu tikai tad jūtas tas diskomforts un pilnas krūtis ,bet tā pa lielam pietika iztukšot no rīta un vakarā šajā vecumā jau ...
Treškārt, barojot vienmēr bija jādomā par to kas uzvilkts,vai viss līdzi bērnam.,lai varētu pabarot kad nepieciešams ( viņas gadījumā vēl jo vairāk janeda līdzi aparāts) ..
Nu neticu , neizskatās viņa man pēc tādas ,kas pat regulāri atslauktu to pienu ,tad daudz kas viņai baigi ierobežoti būtu tieši ikdienas darbos ,jo jāplāno visu laiku kur un kā
Vai arī vienkārši viņa melo pilnībā par visu un tāpēc neticu nekam vairs
11.04.2023 23:01 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Man nez kapēc-ja dzirdu, ka cilvēks neizguļas vai strādā svētkos, pirmā doma ka vai nu nemāk plānot savu laiku vai tusētājs. Kas tev traucē ieiet gulēt desmitos, kvalitatīvi atpūsties? Vienkārši, kapēc regulāri neatpūsties? Īpaši ja esi uzņēmuma vadītājs ar 10 darbiniekiem. Tā celšanās naktī un atslaukt pienu..vispār.. Kas viņai tai galvā darās? Pavisam caurvējš jau? Aizej pie ārsta, tas tak nav normāli. Ko vēl viņa sev nodara tievuma vārdā?
11.04.2023 22:37 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
cory @ 11.04.2023 09:19

Vienu gan es nesaprotu- vai tiešām ir jāliek tāds storijs instagram? Nu labi, uzfilmēji, bet redzi, ka vīrs nav baigi priecīgais un nobubina lamu vārdus, paturi to safilmēto materiālu privātajā arhīvā, nevis atrādi 100 tūkstošiem sekotāju. Didrai laikam nekāda filtra nav, vai vienkārši nedalec, ka Naurels palika izbesīts. Varbūt abi kopā. Tāda sajūta, ka šie abi tur cīnās par varu ģimenē, bet tādā tīņu stilā- kurš kuru vairāk nodirsīs, apkaunos vai noliks.
Elīna šķietami neko apkārt neredz, kā tikai sevi.
Godīgi, es gaidu to mirkli, kad Naurim apniks viņa un pasūtīs. Tas tik būs cirks. Jo nu cik ilgi šādi pazemos? Nauris arī nav spicākais zīmulis penālī, tomēr par Didru labāks ir, prāts vismaz ir, uz nelegālām lietām gan, bet smadzene strādā.
11.04.2023 22:35 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
sakuraszarins @ 10.04.2023 18:31
Elīnai, redz esot baigs šoks, cik stulbus jautājumus viņai uzdodot citi.
Bet man viņai arī ir jautājums: A, ko viņa gaidīja???
Ka, viņas auditorija uzdošot viņai baigi labus un gudrus jautājumus. ?
Varēja jau redzēt, cik "labi" viņa atbildēja uz labiem un gudriem jautājumiem Džilindžera intervijā. Viņa nespēj atbildēt uz normāliem jautājumiem. Bet Elīnai normāli jautājumi skaitās tik vien viņas slavēšana un jautājumi par izdomāto močīšanu.
Viņa laikam nav aizdomājusies - kādu iespaidu tu radi par sevi, tādus jautājumus arī uzdod.
11.04.2023 22:17 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
SantaBarbara @ 11.04.2023 16:53
Tie pre-order nav gadījumā jauna shēma? Ka tiek iepirkti tieši tik ,cik pasūtīti no klientiem un apmaksati un papildus nemaz neieperk,lai nebutu pēc tam čakars nopardot!
Pilnīgi tada sajuta ,ka piedava pre order ,noperk konkretu skaitu un ar to arī viss bizness beidzas un nav papildus galvassapes,ja nu gadijuma ieperk par daudz un pēc tam nav kas perk !

Vel smiekligi būtu, ja jaapmaksā pirms un jāraksta koppasutijums 😂
11.04.2023 19:46 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Vispār paskatoties uz Elīnu ir skaidrs, ka viņa sevi nemīl un tas izpaužas: sevis nekopšanā, patstāvīgajās badošanās, vēlmē izmainīt savu izskatu, patstāvīgi melot un liekuļot.
Ka arī tas izpaužas vienaldzīgā attieksmē pret savu bērnu, ka patstāvīgā ļaunā ierēkšanā par savu vīru.
Ja cilvēks nemīl pats sevi, tad viņš nevar mīlēt citus.
11.04.2023 19:30 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ievēroju arī, ka Butterfly instagrams ņem nost like count saviem postiem :D Jo izskatās, ka ar visiem 54k sekotāju pie postiem un tiem video ir mazāk kā 200 like :D
11.04.2023 17:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits