Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Nu izskatās ka Elīna sāk spēlēt pārgurušo. Neticu nevienam viņas vārdam, narciss kuram vajag regulāru uzmanību par katru cenu. Mobings nenostrādāja, pliki nipeļi nenostrādāja - davai mēģinam veģetatīvo distoniju palaist? Varbūt aizies? Varēs pa intervijām vazāties, raudāt tiešraidēs.. Pefekti!
Šķiršanos laikam baigi negrib apstrādāt- turpinās tēlot laimīgo ģimenīti.
14.04.2023 20:46 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Kenty @ 14.04.2023 19:44
Jēziņ!ieslēdziet tak stop pogu! Ko jūs to bērnu aiztiekat!Ne taviem berniem ar viņu jadzivo!Ne tev viņa jagrib! Cik var!
eu gudriniece. Kurā vietā es ko pateicu par bērnu? Kur? Zoss, pārlasi 3x vai acis ej izmazgā. Runa iet par to,ka didra ir pretīga māte un viss
14.04.2023 20:36 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 20:24
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.

Viņi abi ir viens otra vērti.
14.04.2023 20:34 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Lula @ 14.04.2023 20:08

Es sen jau saku, ka viņa nav slimīgi kaulaina.
Ciskām nav ne vains btw, vienkārši nav gluži kaulu kambaris, kā citas saka. Viņa ēd, nav tikai tā knakstināšanās

Viņa ir 162 cm, cik tas svars tur bija? 51-52kg? Nu ja skatās pēc bmi, tad svars nav tik traks.Nu labi, jānoņem nost vel implanti un mati. Nezinu cik tie sver.
Principā jau nav tik kritisks tas svars, bet tie mati, safilerotā seja, netîrais “iedegums”, oversized implanti, vel tās flamingo pozas,tas viss liek pārējam ķermenim izskatīties kārnākam.
14.04.2023 20:30 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.
14.04.2023 20:24 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
CallMeAnnika @ 14.04.2023 15:36
Domāju, ka šķiršanās ar Nauri varētu būt vienīgais, kas Elīnu spētu atmest realitātē, kad ikdienā nebūtu vairs Taurenis, bombīgās fotosesijas un "mīlošā" ģimene, kura tāpat nav jeb tai nekāda vērtība netiek piešķirta.
Nauris toties sameklētu meiču, kura brauktu ar viņu atpūsties, dotos ārpus mājas ēst, ietu uz sporta zāli, piedalītos dažādās aktivitātēs un katru dienu neknābātu. Nauri, padomā par šo. Tu izdarīsi ne tikai sev, bet arī Elīnai pakalpojumu, jo šobrīd viņa slīkst ļoti dziļi.
bet kurš Naurim piķi pelnītu un uz kuru vainu noveltu par visu? Naurim.vajag Elīnu ka grēkāzi tik pat ļoti cik elinai Naura māku ,jo viņš jau atbild par finansēm.. tā kā atpūsties arī nakamajam upurim nesanāks (ja Nauris ir sociplopats,kurš sagraus jebkuras sievietes dzīvi un iedzīs viņu kompleksos)
14.04.2023 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
annya @ 14.04.2023 15:52
A uz kurieni ar tādu triko var iet? ? Uz darbu birojā? Bērnudārzā? Lai arī cik laba figūra man būtu, es pat uz veikalu nespētu tādā aiziet.. ?

Es to pašu domāju. Atmetot visus cenas un kvalitātes jautājumus, tīri praktiski - kur ar tādu kombinzonu var iet? Uz Rimi pirkt saldētās friškas? Ar to jaku un zābakiem... neizskatās labāk.
Es pilnīgi ticu, ka Nauris drīz sāks skatīties vnk uz šķiršanās pusi. Viņš nešķiet fanātiski tajā savā sektā iekšā, ka paliktu ar viņu tjipa ticības dēļ. Visi biznesi ja pareizi saprotu, uz viņa vārda.
Didra vairs pat instagrammam necenšas notēlot, ka viņu baigi mīlētu. Izsaka visādas stulbas piezīmes. Domāju, ka viņam drīz tas reāli pieriebsies.
14.04.2023 20:16 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
mon_moiselle @ 14.04.2023 19:35
Naurim ir pēdējais brīdis notīties no viņas. Īstenībā viņam salīdzinājumā ar Didu nav ne vainas. Savam vecumam daudz sasniedzis un salīdzinoši apķērīgs. Cits viņa vecumā bruģi liek.
Bet…. Ar Didru viņš jau vismaz pēdējo gadu strauji pietuvojas Kombuļu, Burku un Kiviču līmenim. Ja sākumā viņš bez Didras nekas nebija un viņa bija daudz/maz pieņemama, tad tagad viņš kļūst par tādu pašu klaunu un pajoli kā tā nevīžīgā un prastā blozga un viņš būtu veiksmīgāks bez viņas.
Nauri, ja šo lasi- klausi padomu un tinies no viņas, kamēr neesi pavisam par apsmieklu palicis. Tu vari labāk!

Nu kurā vietā viņš bus veiksmīgāks? Nebūtu tādas Elīnas, nebūtu butterfly. Viņi viens otru lieliski papildina , cik viņš dīvains, tik viņa.
14.04.2023 20:16 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
sauliiite.paula @ 14.04.2023 17:49

Kas viņai bļāviens notiek ar smaganām?????
kādu laiku atpakaļ šo teicu.. visi kroņi, tie ir regulāri jātīra pie higiēnista. Izskatās, ka iespējams, kroņi ir nepareizi ielikti, jo spiež smaganu. Bet tad būtu jābūt sāpēm.. otrs variants, smaganu slimība. Tad ir jāņem kroņi nost un jātaisa "scaling and root planing" kas ir dziļā zobu tīrīšana, noņem zobakmeni un pārējo. Jebkurā gadījumā tas ir jāizmeklē, citādi var zaudēt zobus, kas apskšā kroņiem.
14.04.2023 20:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Diina @ 14.04.2023 18:34

Ciksas tāpat lielas priekš viņas tievēšanas,viss atkarājas nav smuki.?

Es sen jau saku, ka viņa nav slimīgi kaulaina.
Ciskām nav ne vains btw, vienkārši nav gluži kaulu kambaris, kā citas saka. Viņa ēd, nav tikai tā knakstināšanās
14.04.2023 20:08 |
 
Reitings 1199
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.04.2023 18:57
Tad ņursiks ir vēl stulbāks, ja uzskata,ka viņa bērniem vajag šo izplūkāto māti, kurai svarīgas ir tikai ciskas, kaut gan pat tās laikam nav,jo viņai ir tievas un ļumīgas,no sāna var redzēt,kad saliec kāju.
Jēziņ!ieslēdziet tak stop pogu! Ko jūs to bērnu aiztiekat!Ne taviem berniem ar viņu jadzivo!Ne tev viņa jagrib! Cik var!
14.04.2023 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 14.06.2011
Naurim ir pēdējais brīdis notīties no viņas. Īstenībā viņam salīdzinājumā ar Didu nav ne vainas. Savam vecumam daudz sasniedzis un salīdzinoši apķērīgs. Cits viņa vecumā bruģi liek.
Bet…. Ar Didru viņš jau vismaz pēdējo gadu strauji pietuvojas Kombuļu, Burku un Kiviču līmenim. Ja sākumā viņš bez Didras nekas nebija un viņa bija daudz/maz pieņemama, tad tagad viņš kļūst par tādu pašu klaunu un pajoli kā tā nevīžīgā un prastā blozga un viņš būtu veiksmīgāks bez viņas.
Nauri, ja šo lasi- klausi padomu un tinies no viņas, kamēr neesi pavisam par apsmieklu palicis. Tu vari labāk!
14.04.2023 19:35 |
 
Reitings 7379
Reģ: 09.09.2021
Lai kā es atbalstītu Elīnu, bet video, kur Naurim pasniedz to dzimšanaa dienas dāvanu, nav jūtams siltums starp viņiem. Ir redzams, ka Nauris vēlas savādāku Elīnas attieksmi, apsveikšanu ar dāvaniņu, kafejnīcu, kopīgu būšanu divatā.
14.04.2023 19:02 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Tad ņursiks ir vēl stulbāks, ja uzskata,ka viņa bērniem vajag šo izplūkāto māti, kurai svarīgas ir tikai ciskas, kaut gan pat tās laikam nav,jo viņai ir tievas un ļumīgas,no sāna var redzēt,kad saliec kāju.
14.04.2023 18:57 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
L.. @ 14.04.2023 18:38

Vai nebija tā, ka par nākamo bērnu jaunu mašīnu dabūs? Man tāds iespaids radās no "Iečeko slavenību" Naura teiktā.
Lai nu kā, bet Nauris grib lielu ģimeni, tā kā gan jau drīz picas kastē būs apsveikums ar bēbi #2.

Kas dabus ? Elīna ? Ķipo dzemdē tik , nopirkšu tev briljantus, mašīnu?
14.04.2023 18:51 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Mayaaa @ 14.04.2023 18:04
tā būs viņu lielākā kļūda!!!

Vai nebija tā, ka par nākamo bērnu jaunu mašīnu dabūs? Man tāds iespaids radās no "Iečeko slavenību" Naura teiktā.
Lai nu kā, bet Nauris grib lielu ģimeni, tā kā gan jau drīz picas kastē būs apsveikums ar bēbi #2.
14.04.2023 18:38 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
la femmina @ 14.04.2023 18:14
Bomba! Atstāšu to šeit.

Ciksas tāpat lielas priekš viņas tievēšanas,viss atkarājas nav smuki.😀
14.04.2023 18:34 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Elīnas nageti izskatās pēc sasalušām,sakaltušām suņa kakām uz ietvēm, tad kad sniegs nokūst.🤮🤕🤣🤣😅
14.04.2023 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Bomba! Atstāšu to šeit.
14.04.2023 18:14 |
 
Reitings 65
Reģ: 18.09.2022
Bubuu @ 14.04.2023 18:04

Es gan vairāk domāju, cik sarežģīti ar tādu uz tualeti aiziet. Īpaši ja pat krūšturītis nav apakšā, tad plikai jānoģērbjas lai pačurātu ?

Nav laika čurāt, jāmočī 😁😁😁
14.04.2023 18:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)