Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 457
Reģ: 07.06.2022
Uzdāvināja kaut kādu desas lunķa vīriešu pušķi, kvasu. Kur baloni? Ovācijas? Konfetī? Vai vismaz buča. Kaut kā pliekani :D bet nu jā, bombiski svētki jau drīkst būt tikai pašai Elīnai.
13.04.2023 16:01 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
Gudralapsa @ 13.04.2023 14:49

Es ar pa radio šodien dzirdēju:" Šodien vārda dienas svin Nauris", un nodomāju, ka ar nepacietību gaidu, kā Elīna apsveiks savu vīriņu! ?
Elīnai atkal būs attaisnojums - negribēju pa dienu sveikt, jo Nauris aizņemts (lai gan nezināja, ka vīram vārda diena), tad nu apsveikšu tagad vakarā (tad, kad kāds pateica) :D
13.04.2023 15:38 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
Meitenearputniem @ 13.04.2023 13:41
man ļoti patīk nosaukums klusās influenceres,ja tā ir mana tēma..tur vismaz nav uzkrītoša reklāma,ir skaistas gaumigas bildes un iedvesmo pat bez reklāmām. Ietekmelu topā biju sarakstījusi sarakstu ar šādām influencerem
Ienācu palasīt Butterfly diskusiju, bet sākumā šķita, ka esmu Ietekmeļu diskusijā iegājusi.
Elīna tik garlaicīga kļuvusi, ka pat viņas diskusijā vairs nerunā par viņu, bet citiem - jēgpilniem profiliem. 🥳
13.04.2023 15:36 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Greetaa @ 13.04.2023 14:49
Storijos par Ryanair ratiem var redzēt Elīnas reakciju, kad kaut kas nenotiek pēc viņas prāta - viņa jau te neies "čikāties" ar Ryanair, lai izpildītu to, kas noteikts pēc Ryanair politikas.
Nesaku, ka forša situācija, bet tajā pašā laikā savus klientus čakarēt gan var mierīgi, neatgriežot naudu vai piedāvājot 3eur kompensāciju defekta dēļ. No ietekmeles storijiem vispār var izsecināt, ka "nav birciņas - nav problēmas", paši nogriež pirms nosūtīšanas, lai nebūtu nekas jāatgriež vai jāatmaksā.
Viņai absolūti nospļauties par saviem klientiem, ne reizi tiešā tekstā nav pateikusi klientiem paldies par to, ka viņi ir, nerūpējas par normālu klientu apkalpošanu un vispār nesajēdz, ka klients ir visa pamatā. Bet kad princese saskaras ar citu kompāniju klientu apkalpošanu, tad pilni storiji par to, kā redz citi pret viņu, nabadzīti, atļaujas ? Un ja nu kāds cits viņas preces čeku (kura nav), būtu izmetis miskastē vai arī tie būtu to klientu pēdējie līdzekļi kā viņa min savos ratu storijos? Hipokrāte.
P.S. Diez Naurim šogad kaut ko uzdāvināja svētkos pārmaiņas pēc?

Naurim tak ir dziesma "Dieva dāvana", neko vairāk viņam nevajag
13.04.2023 15:31 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Storijos par Ryanair ratiem var redzēt Elīnas reakciju, kad kaut kas nenotiek pēc viņas prāta - viņa jau te neies "čikāties" ar Ryanair, lai izpildītu to, kas noteikts pēc Ryanair politikas.
Nesaku, ka forša situācija, bet tajā pašā laikā savus klientus čakarēt gan var mierīgi, neatgriežot naudu vai piedāvājot 3eur kompensāciju defekta dēļ. No ietekmeles storijiem vispār var izsecināt, ka "nav birciņas - nav problēmas", paši nogriež pirms nosūtīšanas, lai nebūtu nekas jāatgriež vai jāatmaksā.
Viņai absolūti nospļauties par saviem klientiem, ne reizi tiešā tekstā nav pateikusi klientiem paldies par to, ka viņi ir, nerūpējas par normālu klientu apkalpošanu un vispār nesajēdz, ka klients ir visa pamatā. Bet kad princese saskaras ar citu kompāniju klientu apkalpošanu, tad pilni storiji par to, kā redz citi pret viņu, nabadzīti, atļaujas 😁 Un ja nu kāds cits viņas preces čeku (kura nav), būtu izmetis miskastē vai arī tie būtu to klientu pēdējie līdzekļi kā viņa min savos ratu storijos? Hipokrāte.
P.S. Diez Naurim šogad kaut ko uzdāvināja svētkos pārmaiņas pēc?
13.04.2023 14:49 |
 
Reitings 1664
Reģ: 11.10.2022
IceCream @ 13.04.2023 12:24
Ņuri! Daudz laimes vārda dienā!
Didrai, protams, 0 sakāmā šai sakarā. Gan jau vakarā atcerēsies.

Es ar pa radio šodien dzirdēju:" Šodien vārda dienas svin Nauris", un nodomāju, ka ar nepacietību gaidu, kā Elīna apsveiks savu vīriņu! 😊
13.04.2023 14:49 |
 
Reitings 27847
Reģ: 11.02.2015
Oo nē, pēc daudzajiem ieteikumiem sanāk, ka mēs neesam vienkārši neveiksmīgas, resnas, neglītas rozā lezbes, kas tikai skaudības dēļ heito??? 😁 Bet gan ir forši ietekmeļi, kuri mums patīk un iedvesmo, un tad ir šeit apspriestie "skaļie" influenceri, kuri 3/4 LV besī un tāpēc arī par viņiem smejas?
✨🌈 Who knew 🌈✨
😁😁
13.04.2023 13:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
KasteEsTe @ 13.04.2023 11:47

Protams, kas kuram aktuāls. Ēdienu blogeres jau šeit pieminetās man arī patīk, jau sekoju un arī patīk gatavot. Vēl #naškotiesZane kontents man patīk. Marija Jansone, tā kas Zeltinas meita.
Jā, šīs pieminetās ir "klusās" influenceres, bet ar tīkamu un baudāmu saturu.
man ļoti patīk nosaukums klusās influenceres,ja tā ir mana tēma..tur vismaz nav uzkrītoša reklāma,ir skaistas gaumigas bildes un iedvesmo pat bez reklāmām. Ietekmelu topā biju sarakstījusi sarakstu ar šādām influencerem
13.04.2023 13:41 |
 
Reitings 1442
Reģ: 03.03.2020
CallMeAnnika @ 13.04.2023 11:53
Tas ir pagājušā gada tops, no kura ņemta tā bilde, kad jau sadalītas nominācijas. Golin mājaslapā nav šī gada nominanti publicēti, tikai Facebook.

Ok, pardon.
Šogad tajā sadaļā ir Sabīne Kalēja, arī Ex Didras meiča
13.04.2023 13:04 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ieraudzīju šo uzreiz Didra prātā ienāca
https://failiem.lv/u/yk7xkzmfx
13.04.2023 13:00 |
 
Reitings 21431
Reģ: 18.08.2022
IceCream @ 13.04.2023 12:24
Ņuri! Daudz laimes vārda dienā!
Didrai, protams, 0 sakāmā šai sakarā. Gan jau vakarā atcerēsies.

Tad ,kad seit izlasīs tad ari atceresies 😀
13.04.2023 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 2652
Reģ: 29.01.2009
Ņuri! Daudz laimes vārda dienā!
Didrai, protams, 0 sakāmā šai sakarā. Gan jau vakarā atcerēsies.
13.04.2023 12:24 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Interesanti, cik lielus pi*dulej dabūja Annemarija,ka beidza likt vispār Džeisonu savā ig pēc mūsu apspriešanas te 😅
13.04.2023 11:59 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
KasteEsTe @ 13.04.2023 10:31

Ir vispār kāds influenceris, kam LV būtu patīkami sekot? Kurš tiešām stāsta/reklamē par to kas vinam svarīgs? Es sekoju krievu dārzniecēm un ir ļoti patīkami skatīties storyus ar to pašu ikdienu, jo iesaka reāli noderīgas lietas. Jā, arī viņas iesaka kādus tur šampūnus, kerēmus, bet nu nesverās un nemērās tukstošu sekotāju priekšā! Viņas ir dabīgas. Elīna šausmīgi samākslo savu ikdienu, savu slimīgo ēšanu un svēršanos/mērīšanos! Viņai seko daudz mazgadīgas meitenes, kura "ietekmējoties" var sākt iztikt tikai nk burkāniem! Nu nav viņai aizraujošs kontents! Visu laiku lupatas, lupatas, lupatas un rīšana/nerīšana.
Man kā jaunajai māmiņai interesētu kā bērniņš attīstās, kam pievērt uzmanību, potes, ēdiens, naktsmiers, u.c., nevis kā viņa ik pēc 3h sūknējās un čīkst ka neguļ. Džeisonam vispār 0 emocijas uz savu "māmiņu". Un kronis visam bija, kad nākošajā dienā pēc dzemdībām šī ļurina savu vēderu un reklamē savu bezvīļu apakšveļu. Nopietni? Kapēc nepievērsies bērnam? Kad viņa mācijās mainīt pamperu? Kaut kāda neaptēsta kaza!
un nākošajā jau dienā laikam izskrējusi viena sēdējusi mašīnā,kamēr Nauris sēž ar nepilnu dienu vecu mazuli. Cepuri nost tādam tēvam, bet es manliekas neuzticētos pat māsiņām atstāt,kurām tā ir profesija,kur vēl tēvam,lai cik viņš labs, īpaši pirmo mazuli. Kaut gan, pēc runām te, mazulis varbūt ne pirmais😂😂😂 ok tas kā joks.
Manuprāt,kad viņa aizskrēja “atpūsties” “galvu izvēdināt” viņai vienkārši atnāca tā apgaisme,ka tagad ir viss, tas mazulis maina viņas dzīvi,jo nekad vairs nebūs kā agrāk. Viņam mammu vajag katru minūti. Kaut gan viņa atrada veidus kā dzīvot kā agrāk un bērnam pa lielam ir tikai mamma bildēs,nekas vairāk.
13.04.2023 11:58 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
BellaCiao @ 13.04.2023 10:02
https://failiem.lv/u/ujky6jbd7
Tas ir pagājušā gada tops, no kura ņemta tā bilde, kad jau sadalītas nominācijas. Golin mājaslapā nav šī gada nominanti publicēti, tikai Facebook.
13.04.2023 11:53 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Meitenearputniem @ 13.04.2023 11:31
vēl patīk rasa novicka un ļoti skaists bebiskonts ir vasigne ,bet tur gan skaistas bildes un nav reklamas

Protams, kas kuram aktuāls. Ēdienu blogeres jau šeit pieminetās man arī patīk, jau sekoju un arī patīk gatavot. Vēl #naškotiesZane kontents man patīk. Marija Jansone, tā kas Zeltinas meita.
Jā, šīs pieminetās ir "klusās" influenceres, bet ar tīkamu un baudāmu saturu.
13.04.2023 11:47 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Meitenearputniem @ 13.04.2023 11:31
vēl patīk rasa novicka un ļoti skaists bebiskonts ir vasigne ,bet tur gan skaistas bildes un nav reklamas

Paldies par ieteikumiem👍
Nu Elīna jau pašu s**u pārdos! Nu var jau reklamēt tās savas lupatas, tikai iemācies to pasniegt skaisti, nevis vulgāri, ne par tādu cenu un tā valoda😵 Jomajo - ta kā tāda tirgus bāba (kas viņa patiesība arī ir)
Un kurš duraks tvaiko apgērbu sev uz auguma? (Sodienas story)
13.04.2023 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
micīte @ 13.04.2023 11:27
wildspirit_lv reklamē seksīgu apakšveļu, ko pašas uzņēmums arī taisa, bet kā didra māk prastas apenes noreklamēt vulgāri, tā šī dāma erotisko apakšveļu spēj noreklamēt gaumīgi. Ēd normāli (uz Lieldienām šašliks, dārzeņi, normāla, sabalansēta ēdienkarte, gan pa kārumam, gan dārzeņi, augļi). Formā sevi uztur ejot uz zāli, šādus tādus vingrojumus no viņas esmu pašpikojusi, bet nav arī konstants sporta zāles saturs. Brauc ceļojumos un rāda tiešām foršas vietas, ko apskatīt, kādu nomaļu pludmali, labus restorānus, skaistus skatus utt.
Kopumā jā, ir gan reklāma sevis izlolotam produktam, kas ražots Latvijā, gan veselīgs (un reizem mazliet grēcīgs :) ) dzīvesveids, gan jēgpilni ceļošanas video, reizem pa kādam jokam, labas atziņas par sava ķermeņa mīlēšanu. Tur gan nav bēbīšu saturs, viņai cik saprotu bērns jau liels, bet tāpat foršs saturs. Reizem patinu garām, kā jau ar jebkuru profilu, bet no vietējo influenceru kontiem, šis tiešām ir jēgpilns un ar pievienoto vērtību.

Par Danu varu piekrist. Arī galvā viss ir tā kā vajag, sakarīga sieviete.
13.04.2023 11:33 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Meitenearputniem @ 13.04.2023 11:08
kas nu kuram ir aktuāls un interesants. man piemēram, dārzkopība pilnībā neinteresē,bet interese interjers ,ikdienā pilsētas dzīvē . Patīk Ilona Bogdane
vēl patīk rasa novicka un ļoti skaists bebiskonts ir vasigne ,bet tur gan skaistas bildes un nav reklamas
13.04.2023 11:31 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
KasteEsTe @ 13.04.2023 10:31

Ir vispār kāds influenceris, kam LV būtu patīkami sekot? Kurš tiešām stāsta/reklamē par to kas vinam svarīgs? Es sekoju krievu dārzniecēm un ir ļoti patīkami skatīties storyus ar to pašu ikdienu, jo iesaka reāli noderīgas lietas. Jā, arī viņas iesaka kādus tur šampūnus, kerēmus, bet nu nesverās un nemērās tukstošu sekotāju priekšā! Viņas ir dabīgas. Elīna šausmīgi samākslo savu ikdienu, savu slimīgo ēšanu un svēršanos/mērīšanos! Viņai seko daudz mazgadīgas meitenes, kura "ietekmējoties" var sākt iztikt tikai nk burkāniem! Nu nav viņai aizraujošs kontents! Visu laiku lupatas, lupatas, lupatas un rīšana/nerīšana.
Man kā jaunajai māmiņai interesētu kā bērniņš attīstās, kam pievērt uzmanību, potes, ēdiens, naktsmiers, u.c., nevis kā viņa ik pēc 3h sūknējās un čīkst ka neguļ. Džeisonam vispār 0 emocijas uz savu "māmiņu". Un kronis visam bija, kad nākošajā dienā pēc dzemdībām šī ļurina savu vēderu un reklamē savu bezvīļu apakšveļu. Nopietni? Kapēc nepievērsies bērnam? Kad viņa mācijās mainīt pamperu? Kaut kāda neaptēsta kaza!
wildspirit_lv reklamē seksīgu apakšveļu, ko pašas uzņēmums arī taisa, bet kā didra māk prastas apenes noreklamēt vulgāri, tā šī dāma erotisko apakšveļu spēj noreklamēt gaumīgi. Ēd normāli (uz Lieldienām šašliks, dārzeņi, normāla, sabalansēta ēdienkarte, gan pa kārumam, gan dārzeņi, augļi). Formā sevi uztur ejot uz zāli, šādus tādus vingrojumus no viņas esmu pašpikojusi, bet nav arī konstants sporta zāles saturs. Brauc ceļojumos un rāda tiešām foršas vietas, ko apskatīt, kādu nomaļu pludmali, labus restorānus, skaistus skatus utt.
Kopumā jā, ir gan reklāma sevis izlolotam produktam, kas ražots Latvijā, gan veselīgs (un reizem mazliet grēcīgs :) ) dzīvesveids, gan jēgpilni ceļošanas video, reizem pa kādam jokam, labas atziņas par sava ķermeņa mīlēšanu. Tur gan nav bēbīšu saturs, viņai cik saprotu bērns jau liels, bet tāpat foršs saturs. Reizem patinu garām, kā jau ar jebkuru profilu, bet no vietējo influenceru kontiem, šis tiešām ir jēgpilns un ar pievienoto vērtību.
13.04.2023 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits