Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5203
Reģ: 25.07.2022
Kad dēliņš slims, bet Tev viņam nav laika, jo būs jāatbild uz jautājumiem, kas iebirs lodziņā 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
15.04.2023 13:40 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Galvenais, ka Didra, tikko bijām bēbīšu skolā, nē, Didra, nav “mēs”, jo Tu tur nebiji, pareizi ir teikt, ka Džeisons-viņš bija, vai arī Džeisons- viņš ar aukli/…. bija bēbīšu skolā.
Džeisonam laikam nebūs neviena bērnības bilde bez saskrāpētas sejas.
Un Elīnai būs atkal iemesls iziet no situācijas, varēs turpināt pumpēt kalorijas nost, jo ārsts tak pateica, ka Džeisonam vajag viņas pienu.
Es nevienā brīdī neticēju tai drāmai ar tām krūtīm, tur 100% nostrādāja kontents IG, plus izjaukt Naurim V-dienas svinēšanu (live kāds prasīja kā viņš nosvinējis, uz ko viņš pateica, ka bijusi labākā V-diena, ļoti labi varēja manīt Elīnas domas par to),gan jau auklei darba laiks gāja uz beigām un Elīnai iestājās panika, ka būs vairākas stundas jāpaliek ar Džeisonu. Tak tas bija smieklīgi, visu dienu skraidīja apkārt, un tad pēkšņi viņai tā sāpot, tik slikti, tak pirms tam jau ir bijis šis teātris IG ar bez maz vai, ka tūlīt pēdējā stundiņa klāt Didrai un, pēc tam nākamais storijs, kā it kā nekas nebūtu noticis.
Un nemetīs viņa vēl pumpēšanos nost, līdz neatradīs citu veidu kā atbrīvoties no kalorijām.
15.04.2023 13:39 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Nu cik ir adekvāti ielikt savu mazulīti,kurš jau acīmredzami caur storiju jūtas slikti, savārdzis, kā jau slimiņš būdams un tad pēc 5 min likt atkal sevi apenēs un jautājumu logu viņu ģimenei. Paņem to mazulīti opītē,pamīļo
15.04.2023 13:34 |
 
Reitings 3854
Reģ: 06.08.2014
amoreamore @ 15.04.2023 12:10
Didrai atkal neviens nepateica, ka bērns nav tikai mīlīgas bildes instagramā, bet tās ir negulētās naktis/caurejas?

Jā, un neviens arī nepateica, ka Džeisona vecumā bērniem jādzer ūdens, jo pēc pēdejā storija saprotu, ka ūdeni viņš nedzerot, jo pārtiekot tikai no didras burkānsaltiņfricīšpiena 🤦🏻‍♀️ Dura.
15.04.2023 13:32 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.04.2023 12:51
pat ja man vai maniem tuvajiem tādas ir, to zināsim tikai mēs,nevis mērīsim savu cisku katru rītu storijos :)
Kāpēc atsevišķi temats ir viņai un nevienam citam? Visi pārējie ir iemesti Ietemeļu diskusijā un visas nl’šicas ir kopā savā diskusijā. Nu nēesam mēs te tās vainīgās, mēs jau apspriežam tikai tāpēc ka mums dot to iemeslu, viņa pati uzvedas tik stulbi,ka to vienkārši nevar neapspriest, nu nevar. ? mūs visas arī kāds apspriež no cilvēkiem,kas mūs zina. Cilvēks tāds ir un nevajag censties apgalvot pretējo,ka tā nav? jo vairāk viņa rādīs,cik viņa ir stulba,neaudzināta un vispār neaptēsta pa dzīvei,jo vairāk te runās. Nerunāšu es, runās cita.
es taču nevienā mirklī neteicu, ka tas ko viņa dara nav stulbi/jocīgi/uzmanībai utt. Runāju par to ka, manuprāt, tur ir nopietnas mentālas problēmas un man personīgi, tiešām paliek bail kas tur büs
15.04.2023 13:24 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Bet viņai tie komplekti arvien trakaki un trakāki paliek , kas tas vispār ir tas triko , ar ādas jaku un zābakiem. Atgādina dāmas no šova "Lauku sēta".
15.04.2023 13:20 |
 
Reitings 5203
Reģ: 25.07.2022
Berry5 @ 15.04.2023 12:19

Es ceru, ka viņi aizbrauks uz BKUS. Tur pediatrs sados bietē par bērna nemākulīgo aprūpi.

Tad Didra sūdzēsies IG cik rupji ārsti, kādas rindas un bla, bla, bla...cik viss ir piiiii
15.04.2023 13:06 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Metaforaas @ 15.04.2023 12:43

Nu vispār maziem bērniem ārsti arī mēdz celt sestdienās , vismaz manā ģimenes ārste tā bija piekodinājusi un iedevusi pat savu numuru, ja nu kas gadījumā. Bet nebrīnos ja viņi zvanīja uz parasto ģimenes kabinetu.
Un par ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni arī ir pieredze , kā tur neviens neceļ.
Bet vispār kas tas ir , bērnam slikti , bet Elīnai galvenais ka iefilmēt to?
Drāma = skatījumi = bizness plaukst un zeļ.
Man ļoti žēl Dž., ja mana mamma 100k cilvēkiem stāstītu par to, ka man ir caureja, es nebūtu laimīga. Labi, saprotu, viņš vēl ir maziņš, bet internetā viss paliek. Bail iedomāties, kas būs, kad viņš sāks iet skolā.
15.04.2023 12:56 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Metaforaas @ 15.04.2023 12:43

Nu vispār maziem bērniem ārsti arī mēdz celt sestdienās , vismaz manā ģimenes ārste tā bija piekodinājusi un iedevusi pat savu numuru, ja nu kas gadījumā. Bet nebrīnos ja viņi zvanīja uz parasto ģimenes kabinetu.
Un par ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni arī ir pieredze , kā tur neviens neceļ.
Bet vispār kas tas ir , bērnam slikti , bet Elīnai galvenais ka iefilmēt to?

Ja tagad ir rota vīrusu uzliesmojums, tad nebrīnos ka uz konsultatīvo tālr ir ilgs gaidīšanas laiks..
15.04.2023 12:53 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Elizabeteputnos @ 15.04.2023 12:04
pēc Tava komentāra spriežu, ka Tev un Taviem tuvajiem nav nekad bijušas nopietnas mentālas problēmas. Tāpēc tā šl situāciju redzi. Diemžēl man ir pieredze un, ja gribam meklēt influenceru aprindās, tad ir pasaules pieredze kur cilvēki reāli lekuši no tiltiem jo viņus internetā nežēlīgi lamāja. Uzskatu, ka ir jāatdala "viņa tāda šitāda un tāda" brīdī, kad ir izteiktas pazīmes tam, ka tur tūlīt būs sprādziens. Un lūdzu nesakiet "pati izvēlējās būt slavenība". Jā izvėlējās, bet tas nenozìmē, ka viņai nav parastu cilvēku problēmas. Mentālā veselība diemžēl LV ir ļoti zemā līmenī un cilvēkiem joprojām nav sapratnes. Ko Tu čivināsi, ja tiešām kaut kas notiks? Klusēsi, vai ne? Tāpat kā skolā lielie dir*ēji. Kamēs kaut kas nopietns neatgadās, visi esam lieli un vareni. Kad kaut kas beidzot atgadās tad ņau "oi mēs jau tikai jokojām..."
pat ja man vai maniem tuvajiem tādas ir, to zināsim tikai mēs,nevis mērīsim savu cisku katru rītu storijos :)
Kāpēc atsevišķi temats ir viņai un nevienam citam? Visi pārējie ir iemesti Ietemeļu diskusijā un visas nl’šicas ir kopā savā diskusijā. Nu nēesam mēs te tās vainīgās, mēs jau apspriežam tikai tāpēc ka mums dot to iemeslu, viņa pati uzvedas tik stulbi,ka to vienkārši nevar neapspriest, nu nevar. 🤣 mūs visas arī kāds apspriež no cilvēkiem,kas mūs zina. Cilvēks tāds ir un nevajag censties apgalvot pretējo,ka tā nav🤣 jo vairāk viņa rādīs,cik viņa ir stulba,neaudzināta un vispār neaptēsta pa dzīvei,jo vairāk te runās. Nerunāšu es, runās cita.
15.04.2023 12:51 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Arahne @ 15.04.2023 11:35
Kāpēc lai ģimenes ārsts celtu klausuli? Ir SESTDIENA!!
Es nevaru, stulbā idiote bļa!

Nu vispār maziem bērniem ārsti arī mēdz celt sestdienās , vismaz manā ģimenes ārste tā bija piekodinājusi un iedevusi pat savu numuru, ja nu kas gadījumā. Bet nebrīnos ja viņi zvanīja uz parasto ģimenes kabinetu.
Un par ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni arī ir pieredze , kā tur neviens neceļ.
Bet vispār kas tas ir , bērnam slikti , bet Elīnai galvenais ka iefilmēt to?
15.04.2023 12:43 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Berry5 @ 15.04.2023 11:58

Wow.
Iedomājaties Didru BKUS uzņemšanā tās stundas? (Tās negulētās naktis BKUS vēl joprojam atceros kā kaut ko brrr) Tur aukli nevar aizsūtīt un asistentus līdzi paņemt arī nevar. Vienīgi gada māte varētu aizsūtīt Nauri.

Es ceru, ka viņi aizbrauks uz BKUS. Tur pediatrs sados bietē par bērna nemākulīgo aprūpi.
15.04.2023 12:19 |
 
Reitings 6950
Reģ: 13.04.2022
Didrai atkal neviens nepateica, ka bērns nav tikai mīlīgas bildes instagramā, bet tās ir negulētās naktis/caurejas?
15.04.2023 12:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.04.2023 08:46
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)
pēc Tava komentāra spriežu, ka Tev un Taviem tuvajiem nav nekad bijušas nopietnas mentālas problēmas. Tāpēc tā šl situāciju redzi. Diemžēl man ir pieredze un, ja gribam meklēt influenceru aprindās, tad ir pasaules pieredze kur cilvēki reāli lekuši no tiltiem jo viņus internetā nežēlīgi lamāja. Uzskatu, ka ir jāatdala "viņa tāda šitāda un tāda" brīdī, kad ir izteiktas pazīmes tam, ka tur tūlīt būs sprādziens. Un lūdzu nesakiet "pati izvēlējās būt slavenība". Jā izvėlējās, bet tas nenozìmē, ka viņai nav parastu cilvēku problēmas. Mentālā veselība diemžēl LV ir ļoti zemā līmenī un cilvēkiem joprojām nav sapratnes. Ko Tu čivināsi, ja tiešām kaut kas notiks? Klusēsi, vai ne? Tāpat kā skolā lielie dir*ēji. Kamēs kaut kas nopietns neatgadās, visi esam lieli un vareni. Kad kaut kas beidzot atgadās tad ņau "oi mēs jau tikai jokojām..."
15.04.2023 12:04 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
SaulcerīteRasa @ 15.04.2023 10:15
zīdainim caureja ir ļoti bīstama. Tik mazs ļoti ātri atūdeņojas. Pašai ir bijusi traka pieredze, mans gan bija drusku lielāks, bet jau tad bija šausmīgi.

Wow.
Iedomājaties Didru BKUS uzņemšanā tās stundas? (Tās negulētās naktis BKUS vēl joprojam atceros kā kaut ko brrr) Tur aukli nevar aizsūtīt un asistentus līdzi paņemt arī nevar. Vienīgi gada māte varētu aizsūtīt Nauri.
15.04.2023 11:58 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
la femmina @ 14.04.2023 14:25
Es nebrīnītos, ja daļa vainas pie sastrēgumiem ir arī tai viņas bombiski apakšveļai, jo tur acīm redzami nekas neatrodas tur kur vajag. Krūtis nospiestas un mūždien kā plauktiņš pie kakla.

Taisnība. Es taču pasūtīju tos viņas bombīgos krūsturus/crop topus😬 Lai Dievs nograbstās - tie taču drīzāk der kādai tīnei. Man uz S izmēru (pasutīju M/L, labāk lai brīvāks, jo baroju ar krūti, atnāca XL/XXL😁), bet šis pats XL/XXL šausmīgi nospiets, krūtis kā ar skoču būtu pietītas, nospiestas. Un iedomājos, ja vēl krutis pilnas ar pieniņu, tad vispār nav ko elpot!
Elīnai ar visiem silikoniem + pieniņs, visas krūtis veļās laukā. Tik briesmigi izskatās! Viņai nav žēl savu krūšu?
Kvalitāte tiem krūsturiem/topiem ir ok, bet nu nēsāt viņus pieaugusi sieviete nevar.
15.04.2023 11:48 |
 
Reitings 844
Reģ: 02.02.2020
Arahne @ 15.04.2023 11:35
Kāpēc lai ģimenes ārsts celtu klausuli? Ir SESTDIENA!!
Es nevaru, stulbā idiote bļa!

Te atkal pierādās, ka visa viņas dzīve ir Instagram. Ko darītu citas mammas, ja bērnam ir caureja? Novērtētu situāciju, pajautātu draudzenēm vai palasītu internetā, ko labāk darīt. Noliktu telefonu un kaut vai stundu gaidītu, kamēr savienos ar konsultatīvo tālruni. Aizietu uz aptieku pakonsultēties vai aizvestu pie kāda dežūrējošā ģimenes ārsta vai pediatra, jo Rīgā tādi noteikti ir ne viens vien. Nu gala beigās, ja liekas, ka galīgi traki, tad brauc uz slimnīcu. Bet nu mēs jau zinām, ka te labāk sacels traci un šausmināsies, kā tas ir, ka viņai tagad un tūlīt neviens neatbild un nepalīdz.
15.04.2023 11:43 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 20:24
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.
Tev ir taisnība par Elīnu, bet nevar palīdzēt cilvēkam, kas pats to neapzinās un negrib sev pats palīdzēt. Ar varu nevienu nevar ievietot kādā klīnikā, ja pats nepiekrīt. Un Elīna domā, ka ar viņu viss ir kārtībā, jo nevar taču "izkrist no aprites".
15.04.2023 11:41 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
LuckyStrike @ 15.04.2023 10:37
Aizvainojoši, rupji komentāri.
ko man tagad darīt? Iet nokaunēties? Piedod,mammu, vairs tā neuzvedīšos🤣🤣🤣🤣
15.04.2023 11:36 |
 
Reitings 3810
Reģ: 27.06.2014
Kāpēc lai ģimenes ārsts celtu klausuli? Ir SESTDIENA!!
Es nevaru, stulbā idiote bļa!
15.04.2023 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits