Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
mazaskudra @ 15.04.2023 11:02
Paturpināšu savu iepriekšējo tekstu...
Visas lietas ko viņa dara internetā, viņa ir IZVĒLĒJUSIES darīt. Tas nav tā, ka sanāca. Vai nejauši.
Viņa izvēlās pavadīt vai nepavadīt laiku ar bērnu.
Viņa izvēlās pati sev fricīšu un burkānu diētu. Un mērīties. Lai viņas sekotāji būtu tikpat apsēsti ar viņas cipariem tāpat kā viņa.
Viņa izvēlās iet vai neiet dušā. Sevi sakopt, bet izskatīties drausmīgi.
Viņa izvēlās kameras priekšā savam vīram pasīvi agresīvi uzbraukt augumā.
Tās ir viņas izvēles.
Un tad kad cilvēki to pamana un pasaka, ka tā nav okey, tad tie kas pamanīja ir vainīgi?
piekrītu katram vārdam. :)
15.04.2023 11:07 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Paturpināšu savu iepriekšējo tekstu...
Visas lietas ko viņa dara internetā, viņa ir IZVĒLĒJUSIES darīt. Tas nav tā, ka sanāca. Vai nejauši.
Viņa izvēlās pavadīt vai nepavadīt laiku ar bērnu.
Viņa izvēlās pati sev fricīšu un burkānu diētu. Un mērīties. Lai viņas sekotāji būtu tikpat apsēsti ar viņas cipariem tāpat kā viņa.
Viņa izvēlās iet vai neiet dušā. Sevi sakopt, bet izskatīties drausmīgi.
Viņa izvēlās kameras priekšā savam vīram pasīvi agresīvi uzbraukt augumā.
Tās ir viņas izvēles.
Un tad kad cilvēki to pamana un pasaka, ka tā nav okey, tad tie kas pamanīja ir vainīgi?
15.04.2023 11:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.04.2023 08:46
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)

Es savā ziņā piekrītu. Kaut kad dzīvē ir jānolaižās un jātiek pie tā reality check.
Viņa pati taisa cirku. Pati to visu ir iesākusi. Pati dara muļķības un tad tauta un ''heiteri'' ir tie kas galu beigās ir vainīgi?
Tas ir no tās pašas sērijas, kā noziedznieks izdara noziegumu, bet viņu nevar aprunāt, nosodīt un aizvainot, jo viņš taču arī ir cilvēks un ieslīgs depresijā.
Pati vainīga.
Viņa ir izvēlējusies savu dzīvi izlikt tik ļoti publiski, ka nekaunās ar puspliku vāveri un redzamiem nipeļiem lēkāt kameras priekšā tūkstošiem cilvēku acīm. Viņa ir izvēlējusies atrādīt savu paviršumu pret savu ģimeni. Pret vīru un dēlu. Un visi citi brīnumi ko viņa dara. Vienkārši neaptveramas lietas citreiz.
Un jā, tagad izskatās, ka viņai ir depresija un viss iet grīstē, bet kas pie tā ir vainīgs?
Reality check tai meičai vajag. Varbūt beidzot arī būs.
15.04.2023 10:56 |
 
Reitings 1899
Reģ: 22.02.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.04.2023 21:31
zoss tu esi, es nevaru??????? tev kaut kas prātiņā nojucis,ja tu tur redzi kaut ko par viņu bērnu???
Nu 10000% varu apgalvot,ka šitā zoss ir viena no drikšiem vai kāds ļoti pietuvināts. Jo diršas te jau labu laiku,bet nekā nevar līdz galam apdirsties vai pierādīt savus vārdus
Aizvainojoši, rupji komentāri.
15.04.2023 10:37 |
 
Reitings 1899
Reģ: 22.02.2023
sakuraszarins @ 15.04.2023 01:25

Kā tāda lauku govs, kuru slauc katru dienu kutī.?
Aizvainojoši, rupji komentāri.
15.04.2023 10:37 |
 
Reitings 1899
Reģ: 22.02.2023
Jums te dažām visi nav mājās,ar savu prasto necenzēto leksiku tā izteikties par svešiem cilvēkiem.Jums viņi kaut ko parādā?No kādām miskastēm pašas esat izlīdušas?
15.04.2023 10:35 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
SaulcerīteRasa @ 15.04.2023 10:15
zīdainim caureja ir ļoti bīstama. Tik mazs ļoti ātri atūdeņojas. Pašai ir bijusi traka pieredze, mans gan bija drusku lielāks, bet jau tad bija šausmīgi.
nu jā, es gan nezinu vai jau tik lielam, bet mazākam svara zudums var novest pie attīstības traucējumiem.
15.04.2023 10:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jā, protams, bmi nav precīzs rādītājs. Katrā ziņā, es arī nesportoju (nelepojos, drīz sākšu 😄), esmu garāka, smagāka, un mums rādītājs ir gandrīz vienāds. Es neēdu daudz, bet nu normāli, uz diētas galīgi nesēžu, nejūtos kā kaulu kambaris un viņa man arī neizskatās slimi tieva. Bet ir skaidrs, ka pirms grūtniecības izskatījās veselīgāk. Ēšana traucējumi tur noteikti ir.
Viņai tas neveselīgums, manuprāt, varētu būt kaut kādu konkrētu uzturvielu, vitamīnu trūkuma dēļ. Iekrituši vaigi, piepampušas smaganas utt.
15.04.2023 10:29 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
*Cap @ 15.04.2023 09:33
“Mums ir kaut kāds ģimenes ārsts, kas, protams, neceļ klausuli” ir sestdiena????
nē, es nekur nauri kā tādu neaizstāvu. Tas idiots ne labāks, viņu viens otru atraduši 😂😂😂 es par viņas attieksmi pret cilvēkiem kā tādu runāju :)
15.04.2023 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 01.08.2012
Gaisa jaucēja @ 15.04.2023 10:12
Zīdnaim caureja man liekas nav nekāda joka lieta, es jau naktī būtu zvanījusies nevis no rīta. Gada mātei protams primāri ir iefilmēt, vismaz Naurim ir žēl bērnu, sabučo, a tai pohig, gan jau pārdzīvo, ka diena sačakarēta.
zīdainim caureja ir ļoti bīstama. Tik mazs ļoti ātri atūdeņojas. Pašai ir bijusi traka pieredze, mans gan bija drusku lielāks, bet jau tad bija šausmīgi.
15.04.2023 10:15 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
Zīdnaim caureja man liekas nav nekāda joka lieta, es jau naktī būtu zvanījusies nevis no rīta. Gada mātei protams primāri ir iefilmēt, vismaz Naurim ir žēl bērnu, sabučo, a tai pohig, gan jau pārdzīvo, ka diena sačakarēta.
15.04.2023 10:12 |
 
Reitings 1322
Reģ: 06.04.2022
Redzēju jau no paša rīta, ka Elīnas Māmuļā brauc gar spici ar skaisto butterfly mašīnu ( viņu veco) gan jau brauc glābt meitas močīšanas dienu
15.04.2023 10:10 |
 
Reitings 1638
Reģ: 16.02.2021
Interesanti ko šodien viņa darīs. Skries močīt, nogrūdīs slimo Džoistiku auklei? Vai tomēr paliks ar bērnu un vakarā Elīna raudās cik viņai grūta diena bijusi.
15.04.2023 10:06 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Kā man besī tas viņas augstprātīgums - Ah nevaru sazvanīt konsultatīvo tālruni jau 15 minūtes… viņa domā, ka viņa viena zvana? Tak ir citas opcijas arī, ja nevari sazvanīt, kaut vai BKUS
15.04.2023 10:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Sebii @ 15.04.2023 00:04

No pieredzes BMI tiešām nav pareizs. Agrāk trenējos, nebija ne riepas (nedaudz pat presītes līnija iezīmējās), ne kā cita, bet ciskas un ikri bija muskuļos. BMI rādīja, ka es esmu nedaudz ar lieko svaru. Toreiz apģēbrba izmērs bija XS/S augšai un S/M apakšai.
Tāpat gan jau, ka Elīnas gadījumā rāda, ka viņai viss ir ok, bet nu nedomāju, ka viss ir ok. Žēl, ka ne vīrs, ne mamma nevar palīdzēt viņai to saprast.
tieši tā, es pat paskatījos to viņas BMI, it ka viņai vēl normāls svars, bet var redzēt, ka nav veselīgi. Kā jau teicu, man garums tāds pats kā viņai, man izmērs ir vidēji M, šur tur topiniem S un es diez vai gribētu vairāk nomest. Jā, pēc bērna vēders varētu būt mazāks, bet nu nav vēl pagājis tik ilgs laiks un saprotu, ka tā ir daļa no procesa, ka drusku vēderiņš paliek. Un piekrītu tam, kas saka, ka muskuli arī sver un sportojot pēc BMI būs lielāks cipars, bet izskatīsies labāk, jo par kermeni rūpējas un daļa no tā svara ir muskuļi. S - kā small man būtu ok izmērs, jo es esmu īsa (small), bet arī M vietām ir ok, piemēram uz gurniem, jo man tie ir platāki un būtu neprāts badoties, lai to nodzītu, jo arī kaulu uzbūve ir tāda kāda tā ir. Augstāk komentārā es nebiju domājusi, ka re cik es tieviņa, smalciņa un cik didra pareizi dara, es vairāk domāju, ka redzams cik ļoti viņa sev dara pāri un, ka tas var beigties bēdīgi, ja jau nav. Man var nepatikt viņas attieksme par daudzām lietām, biznesa ētika, tādas lietas, bet tas, ka viņa sev dara pāri gan ir diezgan traki un ir ļoti biedējoši, ka viņai nav neviena, kas varētu pasniegt roku un pateikt, ka ir ok ēst normāli, ka viņas vērtība no tā nemainās.
Atceros vēl pirms grūtniecības viņa teica, ka kad bija “apaļāka” īstenībā jutās vislabāk, jo ķermenis bija veselīgs un tā arī bija, nu nav viņa nekad bijusi resna, kur kaut kas jāmet nost; bet man liekas, ka grūtniecības laikā viņa nobijās, ka “uzēdīsies” un vairs nepatiks nevienam, bet tas aizgāja baigajā grāvī un nu jau ir kļuvis par problēmu. Bet arī nezinu kā to var palīdzēt, jo viņa jau neklausās nevienu un gan jau arī mēra BMI, neņemot vērā krūtis, matus :(
15.04.2023 09:34 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
“Mums ir kaut kāds ģimenes ārsts, kas, protams, neceļ klausuli” ir sestdiena????
15.04.2023 09:33 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.04.2023 08:46
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)
un tas āpsis Nauris ir kaut gramu labāks? Kāpēc viņš var viņu terorizēt un apsmiet?
15.04.2023 09:26 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
nē nu jā @ 15.04.2023 07:22

Lai arī neesmu Didrihsonu fane, ne tuvu, šādus komentārus īsti nesaprotu. Nu un ka viņai ir tievas un ļumīgas ciskas? Iedomājos, ja manu katru auguma aprisi tā analizētu, arī daudz ko ļumīgu vai vienkārši “ne ideālu” varētu atrast.
Pēc tā Elīnas reel ar junk food un apaļīgo sievieti tāda vētra sacēlās par body shaming (un rightfully so, jo tas video bija tizls un Elīna kā vienmēr nesaprata vai tēloja, ka nesaprot, kas par problēmu), bet šādi komentāri jau īsti nav labāki. Saprotu, ka tā ir blakne tam, ka viņa publiski izliek apskatei savu ķermeni (vismaz) 100k cilvēku, bet man tomēr šķiet, ka viņu var kritizēt par pietiekami daudz ko, neaizejot galējībās ar komentāriem par katru viņas ķermeņa aprisi.
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)
15.04.2023 08:46 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Tai ietekmeles storijā ar punci viņa vispār izskatās citādāk, daudz sieviskigak un sakoptāk un makeup ar nebija tik traks , tagad liekas arvien trakāk un trakāk.
15.04.2023 08:29 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.04.2023 18:57
Tad ņursiks ir vēl stulbāks, ja uzskata,ka viņa bērniem vajag šo izplūkāto māti, kurai svarīgas ir tikai ciskas, kaut gan pat tās laikam nav,jo viņai ir tievas un ļumīgas,no sāna var redzēt,kad saliec kāju.

Lai arī neesmu Didrihsonu fane, ne tuvu, šādus komentārus īsti nesaprotu. Nu un ka viņai ir tievas un ļumīgas ciskas? Iedomājos, ja manu katru auguma aprisi tā analizētu, arī daudz ko ļumīgu vai vienkārši “ne ideālu” varētu atrast.
Pēc tā Elīnas reel ar junk food un apaļīgo sievieti tāda vētra sacēlās par body shaming (un rightfully so, jo tas video bija tizls un Elīna kā vienmēr nesaprata vai tēloja, ka nesaprot, kas par problēmu), bet šādi komentāri jau īsti nav labāki. Saprotu, ka tā ir blakne tam, ka viņa publiski izliek apskatei savu ķermeni (vismaz) 100k cilvēku, bet man tomēr šķiet, ka viņu var kritizēt par pietiekami daudz ko, neaizejot galējībās ar komentāriem par katru viņas ķermeņa aprisi.
15.04.2023 07:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits