Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Nesaprotu kā kāds ar viņu vispār sadarbojas. Ne viņa māk skaisti noreklamēt, ne pasniegt kko? Nemāk teikumu kopā salikt, biznesmene ibio.
Tāpat tos loccitane krēmus -" kr4 kruts vacuma sarums"
Tikai tāpēc,ka n-tie sekotāji?
04.05.2023 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 06.01.2014
Metaforaas @ 04.05.2023 10:16

Es ar nesaprotu, kas tur bija domāts kāpēc ķirbis un susurs ?

Nekas sarežģīts. Susurs ar sapuvušo ķirbi ir metafora viņiem pašiem. 🤫 Man taču nav jāpaskaidro kurš ir susurs un kurš ķirbis ? 😆
04.05.2023 10:25 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Es nevaru to viņas aprobežotību , speciāli tagad apstādināt pienu un 9 mēnešos sākt barot bērnu ar maisījumu, tikai tāpēc lai kundzei būtu vairāk brīva laika . 9 mēnešos nav vajadzības pienu atsukt ik pēc 3 stundām ,to jau nu viņai vajadzētu saprast , bet izskatās ka galīgi nevēlas tajā iedziļināties.
04.05.2023 10:18 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
BellaCiao @ 04.05.2023 09:49
Par to nelaimīgo kūku vēlreiz, ja tā tapa pēc Elīnas idejas, ļoti interesanti, kā Elīna pasniedza savu domu:”Es gribu susuru uz ķirbja. Bet to ķirbi tādu, lai izskatās vecs un sabojājies”
Tā kaut kā?

Es ar nesaprotu, kas tur bija domāts kāpēc ķirbis un susurs ?
04.05.2023 10:16 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Par to nelaimīgo kūku vēlreiz, ja tā tapa pēc Elīnas idejas, ļoti interesanti, kā Elīna pasniedza savu domu:”Es gribu susuru uz ķirbja. Bet to ķirbi tādu, lai izskatās vecs un sabojājies”
Tā kaut kā?
04.05.2023 09:49 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
mazaskudra @ 04.05.2023 09:13

Man tieši tāpat šķiet. Atbalsti tos, kuriem tas vajadzīgāks. Bet tagad sanāk, ka paši no mazajiem uzņēmumiem dīc visu par brīvu.
Man jau arī gan jau sākumā galvā sakāptu (ja kļūtu par tādu lielu influenceri), ka re, man to un šito dod par brīvu, kosmētiku, ziedu pušķus, gardumus, ikdienas lietas, utt. Bet es diezvai ietu un uzņēmumiem pati instā rakstītu (kā bija ziedu pušķu gadījumā), iedod man šo par brīvu un es apenēs ar tavu produktu palēkāšu. Un kūkai arī slikta reklāma. Protams, visi tagad runā par to kūku, bet vismaz no Didras varēja būt vairāk centība, kaut kāda pievienotā vērtība tajā visā. Atrādīt kārtīgi, izgriest gabaliņu no kūkas. Es tā saprotu, ka par tad ja gribās to reklāmu no Didras un esi gatavs viņai maksāt un dot par brīvu, viņa nepacentīsies, lai to skaisti pasniegtu. Tev jābūt lepnam, ka esi ticis kaut pie 1 sekundes ''screentime'' viņas storijos :D
nu tieši šādas attieksmes dēļ, manuprāt, viņai ir arī tik maz sadarbības, jo neviens negrib ar viņu sadarboties 🤭
04.05.2023 09:45 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
pieneneee @ 04.05.2023 09:03

Tur tā lieta! Mana sapratnē, ja Tu esi veiksmīgs uzņēmējs un pats visu sācis no nulles (ko visu laiku arī dikti stāsta mums), tad Tu tomēr busi saprotošs un pacentīsies arī, vismaz ik pa laikam, kādu jauno uzņēmēju atbalstīt ar savu PIRKUMU no viņa un tad par to pastāsti sava ig. Bet šeit ka’ tikai nahaļavu izbraukt. Vhee, nepatīk šādi cilvēki!

Man tieši tāpat šķiet. Atbalsti tos, kuriem tas vajadzīgāks. Bet tagad sanāk, ka paši no mazajiem uzņēmumiem dīc visu par brīvu.
Man jau arī gan jau sākumā galvā sakāptu (ja kļūtu par tādu lielu influenceri), ka re, man to un šito dod par brīvu, kosmētiku, ziedu pušķus, gardumus, ikdienas lietas, utt. Bet es diezvai ietu un uzņēmumiem pati instā rakstītu (kā bija ziedu pušķu gadījumā), iedod man šo par brīvu un es apenēs ar tavu produktu palēkāšu. Un kūkai arī slikta reklāma. Protams, visi tagad runā par to kūku, bet vismaz no Didras varēja būt vairāk centība, kaut kāda pievienotā vērtība tajā visā. Atrādīt kārtīgi, izgriest gabaliņu no kūkas. Es tā saprotu, ka par tad ja gribās to reklāmu no Didras un esi gatavs viņai maksāt un dot par brīvu, viņa nepacentīsies, lai to skaisti pasniegtu. Tev jābūt lepnam, ka esi ticis kaut pie 1 sekundes ''screentime'' viņas storijos :D
04.05.2023 09:13 |
 
Reitings 8348
Reģ: 11.11.2022
Metaforaas @ 04.05.2023 06:59

Man vispār izbrīna kā viņa ēd ar karoti no visas kūkas, nevis nogriež gabalu ka normāls cilvēks.
Bet nopietni kūku, ko viņa dabūja pa velti uzdāvina Naurim. Vispār nesaprotu , kā nav kauna . Tādi turīgi cilvēki taču. Bet tā vietā lai atbalstītu citu cilvēku uzņēmumus ,rauš tik visu laiku velti, cik var sagrābt.

Tur tā lieta! Mana sapratnē, ja Tu esi veiksmīgs uzņēmējs un pats visu sācis no nulles (ko visu laiku arī dikti stāsta mums), tad Tu tomēr busi saprotošs un pacentīsies arī, vismaz ik pa laikam, kādu jauno uzņēmēju atbalstīt ar savu PIRKUMU no viņa un tad par to pastāsti sava ig. Bet šeit ka’ tikai nahaļavu izbraukt. Vhee, nepatīk šādi cilvēki!
04.05.2023 09:03 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
bouquettt @ 04.05.2023 07:40
Nu izvēlēties Didrihsoni, lai reklamētu sevi, nav diez ko gudri. Ne viņa māk pasniegt lietas, ne viņas sekotāji būs potenciālie klienti tai meitenei. Protams, darbs tai kūkā ieguldīts milzīgs, ne visi tā mācētu uztaisīt, bet tagad vēl šis viss tiek izķengāts pa Ietekmeles kontu. Vai pašai kūku cepējai tagad nesanāk nožēlot to sadarbību.
Man pašai tās mastikas kūkas nepatīk, bet ir cilvēki, kas tādas sūta par lielu naudu. Šķiet, ka šai pašai meitenei bija arī sadarbība ar Zani Strēli, kur bija atsūtīta instrukcija, kā izcept kūku. Tas gan man likās forši. Bet nu mēs jau zinām, ka Didi vajag visu gatavu un pēc iespējas dārgāku

Konkrētā Kūku cepēja cik saprotu nemaz nefokusējas uz Kūku cepšanu, bet gan meistarklasēm, kur māca tādas kūkas cept. Vismaz no viņas IG tā sapratu, arī mājas lapā viss ir par meistarklasēm, nevis Kūku izcenojumiem. Tā ka domāju, ka pati Didra pat nezināja kas viņai īsti bija jāreklamē. Viņai bija jāstāsta, ka ja vēlies iemācīties tādu Kūku cept.. Tad spied uz to un to profilu. Bet tā lauku bābene, kā vienmēr sava stilā Kūku paķengāja ar dakšu un viss.
04.05.2023 08:03 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Nu izvēlēties Didrihsoni, lai reklamētu sevi, nav diez ko gudri. Ne viņa māk pasniegt lietas, ne viņas sekotāji būs potenciālie klienti tai meitenei. Protams, darbs tai kūkā ieguldīts milzīgs, ne visi tā mācētu uztaisīt, bet tagad vēl šis viss tiek izķengāts pa Ietekmeles kontu. Vai pašai kūku cepējai tagad nesanāk nožēlot to sadarbību.
Man pašai tās mastikas kūkas nepatīk, bet ir cilvēki, kas tādas sūta par lielu naudu. Šķiet, ka šai pašai meitenei bija arī sadarbība ar Zani Strēli, kur bija atsūtīta instrukcija, kā izcept kūku. Tas gan man likās forši. Bet nu mēs jau zinām, ka Didi vajag visu gatavu un pēc iespējas dārgāku
04.05.2023 07:40 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Un Didrai atkal izdevās. 0 ieguldījums un visi runā par pretīgo kūku. Gaidam, gaidam rakstiņu.. par to gan laikam tomēr būs jāsamaksā
04.05.2023 07:21 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Greetaa @ 04.05.2023 01:00
Tagad ir tas kūku trends, kur taisa kūkas tādās formās, ka nepateiktu, ja nezinātu, ka tā ir kūka - augļi, neēdamas lietas utt. Un šajā gadījumā "padzīvojis" ķirbis ir uztaisīts ļoti atbilstoši un arī susurs izstrādāts līdz detaļai.
Te domāju, ka Elīna nav spējusi iznest un paskaidrot domu kūkai un noformējumu, tāpēc nav veiksmīga reklāma. Un vispār kāpēc abi randomā divatā to izdomāja apēst vienkāršā vakarā. Saprastu, ja būtu uzaicinājusi ciemiņus un mini pārsteiguma svinības, bet Didra taču vairāk par 2 karotītēm neapēd un tad kūka lido miskastē?
Un vispār, kur ir Dž?

Man vispār izbrīna kā viņa ēd ar karoti no visas kūkas, nevis nogriež gabalu ka normāls cilvēks.
Bet nopietni kūku, ko viņa dabūja pa velti uzdāvina Naurim. Vispār nesaprotu , kā nav kauna . Tādi turīgi cilvēki taču. Bet tā vietā lai atbalstītu citu cilvēku uzņēmumus ,rauš tik visu laiku velti, cik var sagrābt.
04.05.2023 06:59 |
 
Reitings 3654
Reģ: 01.03.2022
minkalinka @ 04.05.2023 00:11
Kaaadeel stuulba? Iisteniibaa ir interesanti pasekot liidzi,jo vinja staasta par to,cik + followeru, kaada un ,cik veiksmiiga sadarbiiba bijusi utmldz!

Un ko viņa stāstīja? Priecājās par sadarbību ar Elīnu? Jo arī slikta reklāma ir reklāma?
Tikai 300 eiro zaudējums
04.05.2023 01:05 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Tagad ir tas kūku trends, kur taisa kūkas tādās formās, ka nepateiktu, ja nezinātu, ka tā ir kūka - augļi, neēdamas lietas utt. Un šajā gadījumā "padzīvojis" ķirbis ir uztaisīts ļoti atbilstoši un arī susurs izstrādāts līdz detaļai.
Te domāju, ka Elīna nav spējusi iznest un paskaidrot domu kūkai un noformējumu, tāpēc nav veiksmīga reklāma. Un vispār kāpēc abi randomā divatā to izdomāja apēst vienkāršā vakarā. Saprastu, ja būtu uzaicinājusi ciemiņus un mini pārsteiguma svinības, bet Didra taču vairāk par 2 karotītēm neapēd un tad kūka lido miskastē?
Un vispār, kur ir Dž?
04.05.2023 01:00 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Tā, kūka reāli izskatās pēc veca, sapelējuša ķirbja. Vispār baigi līdzīgs Didrihsonei.
04.05.2023 00:52 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Kaaadeel stuulba? Iisteniibaa ir interesanti pasekot liidzi,jo vinja staasta par to,cik + followeru, kaada un ,cik veiksmiiga sadarbiiba bijusi utmldz!
04.05.2023 00:11 |
 
Reitings 272
Reģ: 19.03.2023
Uuuuun visi video ar kūku tutū. 😜😜
03.05.2023 23:10 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
minkalinka @ 03.05.2023 23:01
Es sekoju tai kûku cepējai. Starpcitu bija diezgan interesanti pasekot liidzi staastam par sadarbiibu ar Stuzhuku. Cik it nemaz nav bijis viegli un,cik meneshiem ilgi pati rakstijusi menedzerim. Reklaamai no Stuzhukas bija jabut jau sen, bet vinja ielika to tikai nesen,pirms 2-3dienaam. Savukart, sadarbiiba ar Eliinu tiesam bija domata tagad,kad ari vinja notika. Sadarbiba bija barteris- kuuka pret reklaamu.
diezgan stulba tad tā kūku cepēja ,ja publiski ziņo šīs sadarbības neizrunājot visu ar otro pusi. Tā jau sev to ig popularitāti starp influenceriem nedabus,ja nemāk muti turēt
03.05.2023 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Nav storiju no Elīnas un forumā klusums. :D Viņu aizmirstu pēc nedēļas.
03.05.2023 23:06 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Es sekoju tai kûku cepējai. Starpcitu bija diezgan interesanti pasekot liidzi staastam par sadarbiibu ar Stuzhuku. Cik it nemaz nav bijis viegli un,cik meneshiem ilgi pati rakstijusi menedzerim. Reklaamai no Stuzhukas bija jabut jau sen, bet vinja ielika to tikai nesen,pirms 2-3dienaam. Savukart, sadarbiiba ar Eliinu tiesam bija domata tagad,kad ari vinja notika. Sadarbiba bija barteris- kuuka pret reklaamu.
03.05.2023 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!