Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Esmu no mazpilsētas ar 7k iedzīvotājiem. Mēs visi viens par otru zinam un pazīstam. Esmu redzējusi didras lupatas tikai 1x un meitenei,kura nav no labākā gala. Nepārspīlēju, pat te viņas lupatas nevelk😅😅😅😅
21.04.2023 21:35 |
 
Reitings 3440
Reģ: 01.03.2022
Pamanījāt?
Elīnas #pati pirku, bet īstenībā #reklāma, jo tikai samelojos, ka pati pirku, jo tā ir apmaksāta sadarbība - vesela storiju rinda kā Pati iesaka produktu, bet viss storijos ietāgots - vieta vai produkts, viss vienmēr redzams.
Bet kad kaut kas nav līdz galam - nekad neietāgo vai neatzīmē, ne kas tas ir, ne kur dabūja vai bija. Ar to nedalās. Jo redz viņi “ļoti noslogoti”. Mele
21.04.2023 20:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 21.04.2023 20:35

Vai tiešām var uzreiz tā pateikt, ka drēbes tieši no Butterfly? Ietekmeles profilā, piemēram, ik pa laikam parādījās bildes no citiem veikaliem, kur var nopirkt tādas pašas vai ļoti līdzīgas drēbes lētāk. Nu netirgo Butterfly kaut ko unikālu, arī citur ja ne tieši tādas pašas, tad vismaz līdzīga stila drēbes var atrast. Tāpēc nav teikts, ka tās tevis minētās sievietes ir iepirkušās tieši tur. Tās gan tikai manas pārdomas, dzīvojos tepat ap Rīgu, tāpēc nezinu, varbūt citās pilsētās tiešām lielāks Butterfly atbalstītāju skaits. ?

Tas gan, manuprāt, katrā pilsētā ir pa vienam poļu šmotku veikalam, un tas piedāvājums ir gandrīz identisks. Ja tiešām mazpilsētās vairāk cilvēku ģērbjas tādā stilā, tad tas varētu būt izskaidrojamst tā, ka citādāki veikali vienkārši pilsētā nav pieejami.
21.04.2023 20:39 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
CallMeAnnika @ 21.04.2023 18:53
Piedodiet, ja kādu aizskaršu, jo tas noteikti nav par visām, bet Rīgā sievietēm ir lielākas ambīcijas (jo vairāk iespēju), augstāks pašnovērtējums, svarīgāk, kādu iespaidu un kādu statusu rada apkārtējo acīs, tāpēc arī nesūta Butterfly drēbes. Neesmu es vairāk par 10 sievietēm pāris gadu laikā redzējusi kaut ko no viņas veikala, vismaz ne Bestsellerus, kas iekrīt acīs, jo reklamē 101x nedēļā.
Laukos jau tas bez maz vai kā brends, ka kruta, ja saņem un uzvelk kaut ko no Rīgas veikaliem un populārās influenceres.
Šeit arī esmu redzējusi vairākus komentārus, kur min, ka negrib pirkt lietas, kaut vai kaut kur citur, bet kas ir ļoti līdzīgas vai tādas pašas kā Butterfly, jo asociēsies ar Didrihsoniem. Viņi ir kā zīmogs uz pieres :D
Man lauki atrodas ap 50 km no Liepājas, kur dzīvo ap 5k iedzīvotāju, un šad tad tur aizbraucot var manīt Butterfly kardiganus un garos baltos zābakus. Lai gan aizbraucot uz Liepāju, kas vairs nav lauki, tur arī ne mazums vien ir redzēti tie paši džemperi, korsetes un tās bikses, kur viena stara balta, otra melna. Var jau būt , ka citur pirktas drēbes, bet nu tie Elīnas "bestselleri" ļoti krīt acīs. Tad tā ir apbrīnojama līdzība.
Nākošreiz jāuztaisa sociālais eksperiments, jāpieiet klāt, jāpaprasa, kur pirka šīs skaistās drēbītes un kā ar kvalitāti :D

Vai tiešām var uzreiz tā pateikt, ka drēbes tieši no Butterfly? Ietekmeles profilā, piemēram, ik pa laikam parādījās bildes no citiem veikaliem, kur var nopirkt tādas pašas vai ļoti līdzīgas drēbes lētāk. Nu netirgo Butterfly kaut ko unikālu, arī citur ja ne tieši tādas pašas, tad vismaz līdzīga stila drēbes var atrast. Tāpēc nav teikts, ka tās tevis minētās sievietes ir iepirkušās tieši tur. Tās gan tikai manas pārdomas, dzīvojos tepat ap Rīgu, tāpēc nezinu, varbūt citās pilsētās tiešām lielāks Butterfly atbalstītāju skaits. 😄
21.04.2023 20:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Metaforaas @ 21.04.2023 20:11

Nu man personīgi lauki asociējas ar fermu , govīm un aitām , nevis ar pilsētu, kurā ir 5 tūkstoši iedzīvotāji. Diezgan muļķīgs salīdzinājums, manuprāt īsti lauķi tādu Elīnu vispār nezin. ? Laukos ar korseti un baltiem zābakiem, nu nopietni? Man šķiet lielākās fanes viņai ir pusaudzes .

Tā jau arī ir, lauki ir lauki, pilsēta ir pilsēta. Bet nu, tas jau tas klasiskais rīdzinieku teiciens, ka viss ārpus galvaspilsētas ir lauki. :D
Nu, cik redzēts, gan Rīgā gan mazākās pilsētās viena daļa cilvēku ģērbjas stilīgi, sakarīgi, otra ir buķika kategorijā.
Tepat forumā jau daudzas meitenes ir teikušas, ka nesaprot mūsdienu stilu, platās bikses utml, tāpēc patīk šis tas no poļu šmotkām, jo atbilst ierastajam stiliņam. Nez vai visas ir no Latvijas mazpilsētām.
21.04.2023 20:23 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
CallMeAnnika @ 21.04.2023 18:53
Piedodiet, ja kādu aizskaršu, jo tas noteikti nav par visām, bet Rīgā sievietēm ir lielākas ambīcijas (jo vairāk iespēju), augstāks pašnovērtējums, svarīgāk, kādu iespaidu un kādu statusu rada apkārtējo acīs, tāpēc arī nesūta Butterfly drēbes. Neesmu es vairāk par 10 sievietēm pāris gadu laikā redzējusi kaut ko no viņas veikala, vismaz ne Bestsellerus, kas iekrīt acīs, jo reklamē 101x nedēļā.
Laukos jau tas bez maz vai kā brends, ka kruta, ja saņem un uzvelk kaut ko no Rīgas veikaliem un populārās influenceres.
Šeit arī esmu redzējusi vairākus komentārus, kur min, ka negrib pirkt lietas, kaut vai kaut kur citur, bet kas ir ļoti līdzīgas vai tādas pašas kā Butterfly, jo asociēsies ar Didrihsoniem. Viņi ir kā zīmogs uz pieres :D
Man lauki atrodas ap 50 km no Liepājas, kur dzīvo ap 5k iedzīvotāju, un šad tad tur aizbraucot var manīt Butterfly kardiganus un garos baltos zābakus. Lai gan aizbraucot uz Liepāju, kas vairs nav lauki, tur arī ne mazums vien ir redzēti tie paši džemperi, korsetes un tās bikses, kur viena stara balta, otra melna. Var jau būt , ka citur pirktas drēbes, bet nu tie Elīnas "bestselleri" ļoti krīt acīs. Tad tā ir apbrīnojama līdzība.
Nākošreiz jāuztaisa sociālais eksperiments, jāpieiet klāt, jāpaprasa, kur pirka šīs skaistās drēbītes un kā ar kvalitāti :D

To varētu arī ietekmēt tas, ka Rīgā tomēr ir veikals.
Neaizstāvu Elīnu, bet ja tu aiziesi uz tādiem veikaliem kā Sinsay vai NewYorker, tur būs pilns ar tādām drēbēm kā Elīnai, it īpaši tādi zābaki ir topā tagad. Grozi kā gribi, bet viņas drēbēs (vai vismaz tā stila) ģērbjas arī rīdzinieces.
Mani personīgi tāda tipa stils neuzrunā, bet gana daudzi cilvēki gan LV, gan ārpus robežām ģērbjas tā. Gan ādas jakās, gan tajos kombinezonos, gan zābakos. Vienīgais, varbūt ne tik koši.
21.04.2023 20:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
CallMeAnnika @ 21.04.2023 18:53
Piedodiet, ja kādu aizskaršu, jo tas noteikti nav par visām, bet Rīgā sievietēm ir lielākas ambīcijas (jo vairāk iespēju), augstāks pašnovērtējums, svarīgāk, kādu iespaidu un kādu statusu rada apkārtējo acīs, tāpēc arī nesūta Butterfly drēbes. Neesmu es vairāk par 10 sievietēm pāris gadu laikā redzējusi kaut ko no viņas veikala, vismaz ne Bestsellerus, kas iekrīt acīs, jo reklamē 101x nedēļā.
Laukos jau tas bez maz vai kā brends, ka kruta, ja saņem un uzvelk kaut ko no Rīgas veikaliem un populārās influenceres.
Šeit arī esmu redzējusi vairākus komentārus, kur min, ka negrib pirkt lietas, kaut vai kaut kur citur, bet kas ir ļoti līdzīgas vai tādas pašas kā Butterfly, jo asociēsies ar Didrihsoniem. Viņi ir kā zīmogs uz pieres :D
Man lauki atrodas ap 50 km no Liepājas, kur dzīvo ap 5k iedzīvotāju, un šad tad tur aizbraucot var manīt Butterfly kardiganus un garos baltos zābakus. Lai gan aizbraucot uz Liepāju, kas vairs nav lauki, tur arī ne mazums vien ir redzēti tie paši džemperi, korsetes un tās bikses, kur viena stara balta, otra melna. Var jau būt , ka citur pirktas drēbes, bet nu tie Elīnas "bestselleri" ļoti krīt acīs. Tad tā ir apbrīnojama līdzība.
Nākošreiz jāuztaisa sociālais eksperiments, jāpieiet klāt, jāpaprasa, kur pirka šīs skaistās drēbītes un kā ar kvalitāti :D

Nu man personīgi lauki asociējas ar fermu , govīm un aitām , nevis ar pilsētu, kurā ir 5 tūkstoši iedzīvotāji. Diezgan muļķīgs salīdzinājums, manuprāt īsti lauķi tādu Elīnu vispār nezin. 😁 Laukos ar korseti un baltiem zābakiem, nu nopietni? Man šķiet lielākās fanes viņai ir pusaudzes .
21.04.2023 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 21.04.2023 18:53
Piedodiet, ja kādu aizskaršu, jo tas noteikti nav par visām, bet Rīgā sievietēm ir lielākas ambīcijas (jo vairāk iespēju), augstāks pašnovērtējums, svarīgāk, kādu iespaidu un kādu statusu rada apkārtējo acīs, tāpēc arī nesūta Butterfly drēbes. Neesmu es vairāk par 10 sievietēm pāris gadu laikā redzējusi kaut ko no viņas veikala, vismaz ne Bestsellerus, kas iekrīt acīs, jo reklamē 101x nedēļā.
Laukos jau tas bez maz vai kā brends, ka kruta, ja saņem un uzvelk kaut ko no Rīgas veikaliem un populārās influenceres.
Šeit arī esmu redzējusi vairākus komentārus, kur min, ka negrib pirkt lietas, kaut vai kaut kur citur, bet kas ir ļoti līdzīgas vai tādas pašas kā Butterfly, jo asociēsies ar Didrihsoniem. Viņi ir kā zīmogs uz pieres :D
Man lauki atrodas ap 50 km no Liepājas, kur dzīvo ap 5k iedzīvotāju, un šad tad tur aizbraucot var manīt Butterfly kardiganus un garos baltos zābakus. Lai gan aizbraucot uz Liepāju, kas vairs nav lauki, tur arī ne mazums vien ir redzēti tie paši džemperi, korsetes un tās bikses, kur viena stara balta, otra melna. Var jau būt , ka citur pirktas drēbes, bet nu tie Elīnas "bestselleri" ļoti krīt acīs. Tad tā ir apbrīnojama līdzība.
Nākošreiz jāuztaisa sociālais eksperiments, jāpieiet klāt, jāpaprasa, kur pirka šīs skaistās drēbītes un kā ar kvalitāti :D

Iespējams arī, ka Rīga vairs tik aktīvi nepasūta, jo seko Ietekmelei un vispār rīdzinieces sapratušas, kas šis par “bombīgu biznesiņu”.
Es nejūtos slikti, valkājot 🦋 džemperi - man patīk un savu funkciju pilda labi. Bet nu vairs tur neko nesūtīšu - principa dēļ, lai šo cirku neatbalstītu.
21.04.2023 19:07 |
 
Patīk
Reitings 28264
Reģ: 12.10.2022
Dola @ 21.04.2023 12:52
Rīgā ir lielākais iedzīvotāju īpatsvars, bet Elīnai pasūtījumu skaita ziņā tā ir tikai 4.vietā.
Piedodiet, ja kādu aizskaršu, jo tas noteikti nav par visām, bet Rīgā sievietēm ir lielākas ambīcijas (jo vairāk iespēju), augstāks pašnovērtējums, svarīgāk, kādu iespaidu un kādu statusu rada apkārtējo acīs, tāpēc arī nesūta Butterfly drēbes. Neesmu es vairāk par 10 sievietēm pāris gadu laikā redzējusi kaut ko no viņas veikala, vismaz ne Bestsellerus, kas iekrīt acīs, jo reklamē 101x nedēļā.
Laukos jau tas bez maz vai kā brends, ka kruta, ja saņem un uzvelk kaut ko no Rīgas veikaliem un populārās influenceres.
Šeit arī esmu redzējusi vairākus komentārus, kur min, ka negrib pirkt lietas, kaut vai kaut kur citur, bet kas ir ļoti līdzīgas vai tādas pašas kā Butterfly, jo asociēsies ar Didrihsoniem. Viņi ir kā zīmogs uz pieres :D
Man lauki atrodas ap 50 km no Liepājas, kur dzīvo ap 5k iedzīvotāju, un šad tad tur aizbraucot var manīt Butterfly kardiganus un garos baltos zābakus. Lai gan aizbraucot uz Liepāju, kas vairs nav lauki, tur arī ne mazums vien ir redzēti tie paši džemperi, korsetes un tās bikses, kur viena stara balta, otra melna. Var jau būt , ka citur pirktas drēbes, bet nu tie Elīnas "bestselleri" ļoti krīt acīs. Tad tā ir apbrīnojama līdzība.
Nākošreiz jāuztaisa sociālais eksperiments, jāpieiet klāt, jāpaprasa, kur pirka šīs skaistās drēbītes un kā ar kvalitāti :D
21.04.2023 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 21.04.2023 18:17
Bet kā viņa kaut ko varēs ielikt, piemēram, Liepājā un Daugavpilī? :D

Paciņas gan jau ir izsūtītas. Un tā balsošana jau bija tikai tāpat vien, lai būtu aktivitāte. Viņi jau zina tās aktīvakās pilsētas, un tad nu izsūtīja jau piemēram vakar.
21.04.2023 18:26 |
 
Patīk
Reitings 28264
Reģ: 12.10.2022
bouquettt @ 21.04.2023 11:31
Es nesaprotu, ko viņa lieto, ka ir tik uzvilkusies visu laiku ? būs kaut kas neeeereaaaals pilsētās. Gan jau saliks paciņas random pakomātos, lai čiksītes skrien pēc bombīgajām zeķēm
Bet kā viņa kaut ko varēs ielikt, piemēram, Liepājā un Daugavpilī? :D
21.04.2023 18:17 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Noskatījos raidījumu ar Saulieti. Viņa pateica, ka tie, kuri saka, ka buķika drēbes ir no aļika ir stulbi. Jo redz vajag pavadzīmes. Es nesaku, ka tās drēbes ir no aļika. Tomēr riktīgi nesmuki tā runāt. No aliexpresa pārdevējiem var dabūt pavadzīmes, ja nepieciešams. Un vispār pašiem fonā storijā rēgojās milzīga kaste no Ķīnas. Elīna ir mele un Sauliete pati ir stulba.
21.04.2023 14:54 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Lula @ 21.04.2023 11:14
Vienai viņas uzacij gabals trūkst šorīt :D Kā var nepamanīt, ka aizmirsts iekrāsot vienā daļā ...
Un atkal loku čupa uz galvas, no rīta atskaitījās, ka mati visu nakti žuva un neizžuva, tāpēc nepatīk bieži mazgāt. Nu bet tad izfēno? Kur ir problēma.

Ja ir vājprātā sabojāti salmi, tad ir tā ka viņi nežūst. Tā ir stadija pirms tie pamet galvu. Elīna savus matus ļoti netaupa.
21.04.2023 14:44 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Lorra @ 21.04.2023 13:18
Man arī šķiet, ka Elīna tā vairs nepakļaujas Naurim, nezinu vai pareizi saklausīju, bet likās, ka saka Naurim labāk patīkot taisni, bet viņa kā vienmēr uztaisa milzīgo frizūru.

Viņa tak vienmēr kladzināja, ka Naurim patīk izlaisti mati, saka, ka sasieti astē nepiestāv.
Mēs te šausminājāmies, kāpēc viņa tam tik ļoti pakļaujās, astē sasieti, tak ir normāli… bet šī, kā parasti nolēma pārspīlēt un sāka taisīt pruskau frizūras un visas citas šausmas uz kuru fona noteikti Nauris Dievu lūdz, lai viņa uztaisa matus parastā astē 😀
21.04.2023 14:33 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Elīna jau vairākkārt ir teikusi, ka viņas tēvs ir bijis stingrs utt., kas rada iespaidu, ka viņiem nav siltas attiecības. Domāju, ka tas ir viens no iemesliem (pirmais, loģiski, ir atkratīties no bērna) dot bērnu pamatā Naurim, jo viņai pašai tas ir bērnībā trūcis un viņai tas liekas kaut kas ļoti romantizēts, ka bērns veido saikni ar tēvu. Tikai stulbi, ka viņa aizmirst, ka arī ar mammu tā saikne ir jāveido, tas nenotiek atstājot bērnu kaut kur, un tad cerēt, ka viņam mamma būs tuvākā persona.
Par to atstāšanu - man joprojām ir bēdīgi, sevišķi vasarās, kad vecākie bērni brauc pie vecvecākiem. Ar prātu saprotu un viss ir labi, bet dziļi sirdī man viņu ļoti pietrūkst. Liekas tukša māja, dienas ne tādas un nav ierastās kņadas. Bet par Elīnas gadījumu nevajadzētu brīnīties, viņa taču pati paziņoja, ka mātes instinkts viņai nebija. Grūti jau atzīt, ka arī tagad nav parādījies, bet gan jau pēc gadiem pateiks arī to.
21.04.2023 14:29 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lorra @ 21.04.2023 13:18
Man arī šķiet, ka Elīna tā vairs nepakļaujas Naurim, nezinu vai pareizi saklausīju, bet likās, ka saka Naurim labāk patīkot taisni, bet viņa kā vienmēr uztaisa milzīgo frizūru.

nu jā, arī dzirdēju pēc Mellas, kad viņa teica, ka Nauris sailgojies pēc taisniem matiem.
Tāpēc man ir tā dīvaini, ka visas saka, ka Nauris viņu sabojājis. Nauris tikai cik saprotu, tiešām, par zobiem pateica attiecību sākumā, ka jāsalabo un Elīna gribēja lielākas krūtis un Nauris bija tikai par. Pārējie visi brīnumi ir Elīnas pašvērtējuma radīti
21.04.2023 14:24 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
Man arī šķiet, ka Elīna tā vairs nepakļaujas Naurim, nezinu vai pareizi saklausīju, bet likās, ka saka Naurim labāk patīkot taisni, bet viņa kā vienmēr uztaisa milzīgo frizūru.
21.04.2023 13:18 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Rīgā ir lielākais iedzīvotāju īpatsvars, bet Elīnai pasūtījumu skaita ziņā tā ir tikai 4.vietā.
21.04.2023 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Svaigi uzlikti mati. Nē, atkal jābojā ar tām frizūrām un nenormālo matu lakas daudzumu. Gan jau atkal nedēļu ar to staigās vai vairāk.
21.04.2023 12:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
pepija @ 21.04.2023 11:30
bet redzejat ka Nauriks nemaz nepadodas ta Elinai...si saka,ka vinai nepatik vina barda,lai nodzen,bet sis neka..vinam patik un viss....nav ka Elina paklaujas vinam un visu sevi partaisa,lai tik vinam patiktu

Es šaubos, ka Elīna vairs Naurim pakļaujas un sevi pārtaisa takā viņam patīk. Zobus sataisīja un krūtis ielika, lai Nauris būtu apmierināts, bet tālāk jau sākās viņas pašas lietas.
Viņa palielināja lūpas, jo viņas bija diezgan mazas un lai deguns izskatītos mazāks.
Tad viņa zobus sataisīja. Un tad arī tās palielinātās lūpas izskatījās mazas ar tiem zirga zobiem. Palielināja vēl.
Viņai ir permanents, lai nav tā jākrāsojas, bet tāpat krāsojas (nesaprotu, bet ok)
Paštonējošo viņa liek, jo viņai labāk patīk kā izskatās tumšāka āda.
Un matus liek, jo grib viskuplākos un visgarākos.
Vairs jau Naura lietas te nekur nav. Pupeļi bija priekš Ņura un par zobiem viņš esot pateicis, ka jāsalabo. Tas arī viss
21.04.2023 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!