Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Dalia @ 05.05.2023 11:13

Elīna ir MEGA garlaicīga, nekas neinteresē, neko negrib darīt. Kā Nauris tādu mietu pacieš. Draugiem tur iet jautri. Aktīvi, izbauda Dubaiju.
Un Elīna daudz melo.
Ļoti ļoti daudz apgroza informāciju.
“Džeki iet uz sporta zāli” - arī meitenes gāja, tikai ne Elīna. Par to, protama, kušss.
“Es vienīgā tik agri ceļos” - citi jau paspējuši iefilmēt skaistus rīta video, kamēr Elīna fonā aizpamusi pamodusies.
Kamēr citi bauda dzīvi. Peldās, sauļojās, spēlē spēles. Elīna agri iet gulēt un pa dienu aizbildinās, ka “bildējas”.
Bildē ko?
3 komplektus pa visu dienu ar 30000000000 bildēm un tā pat sanāk briesmīgas. Tas arī ir viss darbs - izlikšanās.
Nauris pat gludina viņai tās drēbes. Viss kas Elīnai jādara ir jāstāv kameras priekšā. Pat bildes kāds cits rediģē.
Un no tā - pārvilkt pāris drēbes - Elīna ir ļoti nogurusi, jāpagulšņā dīvānā.
Bet nogurusi ir jo Enerģijas nav no neēšanas.
tapec ka viņa ir ļoti slinka .nu ļoti labi var to redzēt un tas muļķības,ka agri ceļas katru dienu .ja ja vēlas agri ,bet ja nemaldos kad tiešām agri ceļas tad arī storiji agri,bet tā viņai vienmēr standarta storiji bija ap 8-9 no rīta ,bieži vien pat vēlāk. Ņemot vērā ,ka viņa pie tam ir mamma tas šķiet vēl interesantāk,jo nu guļ līdz atsitienam viņa visu laiku ... Strādāt meiča negrib,bet muldet cik strādīga gan māk. Lai gan arī tas jau viņai sagādā grūtības ,jo neviens vairs netic acīmredzamiem meliem
05.05.2023 14:26 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Dalia @ 05.05.2023 14:11

Pajautā jebkurai Elīnas aizstāvei, atbildēs, ka Džeisons tak guļ.
Vispār, gribētos, lai aizstāves pastāsta cik zemiski ir māmuļai iedzert 2 dienu tableti, lai nav jātērē laiks sūknējoties.
Kaut gan teica, ka baros cik vien ilgi var. Nemaz nerunājot, ka pati Džeisonu gan jau nemaz nekad nav barojusi. Ne krūti, ne pudelīti.
Un vispār bērnu nogrūzt tā, lai nav jāredz. Jo tālāk no acīm, jo labāk. Paskat cik priecīga, ka apgrūtinājums nav līdzi. ????

Piekrītu, domāju, ka viņai kā nav tā mātes instinkta, tā arī nebūs. Un domāju, ka tas daļēji saistīts ar viņas pašas bērnību, kur ir stāstījusi, ka nav saņēmusi tēva mīlestību utt, un var just, ka tas viņu ir ietekmējis un tāpēc droši vien nespēj dot patiesu mīlestību arī savam bērniņam, jo pati iekšēji vēl ir bērns, kas nav noformējies un nobriedis. Bez maz vai "man nebija, Tev arī nevajag" vai arī nemaz neprot.
Viņai vajadzēja iziet terapijas kursu pirms bērniņa vai kaut tagad, bet nu to mēs, protams, nesagaidīsim.
05.05.2023 14:23 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Greetaa @ 05.05.2023 13:08
Tiešām, cik vajag laika, lai sabildētu 5 produktus? Neesmu, protams, Elīnas līmeņa profesionāle, bet man šķiet, ka 2h laikā to var izdarīt atliektiem galiem un pārējo dienu baudīt dzīvi ?
Viņa vienkārši negrib to darīt, viņa mākslīgi rada sev darbu, lai nebūtu jāsastopas ar realitāti. Un instagramā šodien tik aizgrābta paziņo, ka OBLIGĀTI, OBLIGĀTI sekotājiem visu parādīs un ņems līdzi, tā it kā tas būtu nezin kāds pienākums un tad visu dienu būs attaisnojums būt telefonā un nerunāt ar citiem. Tajā rīta video arī var redzēt, ka cilvēki negrib, lai viņus filmē, tam čalim dīvānā arī random pasaka - a ko tu neko nedari, uzdod jautājumus un pat neļauj atbildēt. Skumjš cirks, kam tic tikai viņa pati.
Vai kāda ir viņa jautājusi, kāpēc Dž neparādās storijos vai kur viņš ir? Būtu interesanti dzirdēt, ko viņa atbildētu

Pajautā jebkurai Elīnas aizstāvei, atbildēs, ka Džeisons tak guļ.
Vispār, gribētos, lai aizstāves pastāsta cik zemiski ir māmuļai iedzert 2 dienu tableti, lai nav jātērē laiks sūknējoties.
Kaut gan teica, ka baros cik vien ilgi var. Nemaz nerunājot, ka pati Džeisonu gan jau nemaz nekad nav barojusi. Ne krūti, ne pudelīti.
Un vispār bērnu nogrūzt tā, lai nav jāredz. Jo tālāk no acīm, jo labāk. Paskat cik priecīga, ka apgrūtinājums nav līdzi. 😭😭😭😭
05.05.2023 14:11 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Es veljoprojam nevaru izprast tur viņiem visu, ir tak modeles, viņam maksā algu, lai ari viņas bildejas, kapec Elīna 95% tikai to dara? Nu jēga? Nav viņa nekāda top modele
Vai vienkarši tupi bildeties ir vienīgais ko viņa màk? Un ja nedarīs to, tad viss, būs jāmacas apieties ar savu bērnu
05.05.2023 14:09 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Pupsiks* @ 05.05.2023 10:37

Var jau būt, ka šis ir diezgan liels fake, lai publiski atmazgātu komandējumu, būtu tam iemesls.
Ar gadiem jau vajadzētu iemanīties ātri safočēt drēbes, komplekti jau galvā salikti, poza zināma (tās visu laiku ir vienas un tās pašas). Attēlus apstrādā cita persona. Protams, E varētu likt 100x pārfočēt, jo visu laiku nepatīk kā izskatās, nav gana tieva.
Bet kaut kā es vairāk sliecos uz to, ka E vienkārši šādas aktivitātes neinteresē, viņai vispār ir maz interešu. Viņa ir pa slinku, lai izmēģinātu jaunas lietas.

Es paskatījos viņas vecos storijos ,kur viņa ar Nauri ceļoja . Pilnīgs pretstats . Tur gan visu izbaudīja , gan visur gāja . Tagad tāda sajūta ka viņai viss tas apnicis, tikai drēbes un fočēšanās , tas ir viss kas interesē, nu jā kāpēc gan iet uz Ferrari trasi , ja var nofočēt pāris kleitas pie lifta vai debesskrāpja.
05.05.2023 14:06 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
L.. @ 05.05.2023 12:05
No te sarakstītā var likties, ka komandējumos ar likumu noteikts, ka atpūsties nedrīkst, tikai strādāt, un tādēļ nabaga Elīna tiek ņemta līdzi, lai bildētu produktus 24/7 un Nauris varētu izbaudīt atpūtu. Jūs tak saprotat, ka Elīna ir viena no visneinteresantākajiem cilvēkiem, kas nezināmu iemeslu dēļ ir kļuvusi par influenceri?
Elīna nerāda, ka izklaidējas, jo tas ceļojums tiek norakstīts kā komandējums? Aha, protams. Atceraties braucienu ar Annu un viņas vīru, kad, kamēr visi baudīja skatu, Elīna viena sēdēja pie galda, ieurbusies telefonā, lai ieliktu storijus, cik viņiem visiem forši. Elīna Nauri sūta divatā ar savu padoto Annemariju uz akvaparku, jo pati negrib, nepatīk. Labāk palikt iekšā un sēdēt Instagram, kamēr vīrs izklaidējas ar citu.
Elīna neslēpj izklaides, viņai vienkārši tādu nav - nekas neinteresē, nekur negrib iet. Ja Nauris aizvelk, tad uzliek smaidu priekš storija un gan jau pēctam visiem bojā garīgo ar savu telefona bāšanu sejā. Literatūra, māksla, kultūra - Elīnai nepazīstamas lietas.
Šajā ziņā man viņas pat ir žēl. Tev ir iespēja ceļot un baudīt, bet tavs vienīgais baudas akts dzīvē ir Instagram storiji.
Danke, tu vēl labāk pateici to, ko es cenšos pateikt. Elīna nav tas cilvēks, kas slēps to ar ko var noblatot. Un nevar Nauris aizliegt vai pati sevi piespiest nerādīt to, ka izbauda dzīvi, tad ja uz citu fona ir lieliski redzams, ka tiešām neko nedara
05.05.2023 13:50 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Pupsiks* @ 05.05.2023 11:40

Nebrīnītos, ja N stingri pateiktu, ko var un ko nevar likt. Piedraudēt ar naudas samazināšanu vai ko citu. Un neko lieku neliks, ar īsto spiedienu visu var sakārtot.
Ja nebūtu to storiju, live, kur viņa publiski apdirš Nauri tam ticētu, jo tieši tie no Elīnas izskatās visdabiskāk, turklāt nevajag aizmirst, ka pats Nauris liek. Kaut vai Tenerifē, kur kopā ar Annemariju tuseja akvaparkā. Ja viņš liek, kā atpūšās, kāpēc to nevarētu Elīna? Jo jebkurā darba ceļojumā nav aizliegts pēc darba atpūsties. Ja tu brauc komandējumā, tas nenozīmē, ka tu 24/7 strādā. Tu izdari savu uzdevumu un tad droši atpūties. Par savu vai uzņēmuma naudu, tas jau atkarīgs no uzņēmuma. Tā pati Annemarija vēl viens piemērs. Viņa, taču arī ir "operators un aukle-neaukle", bet no viņas nāk storiji, ka atpūšās pēc sesijām.
05.05.2023 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 395
Reģ: 29.01.2009
Es nevaru saprast, tas ko viņa tur reklamē ir tops vai krūšturis? Vienā storijā tops,otrā krūšturis,rezultātā- mūždien pusplika.🧐
05.05.2023 13:42 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Tiešām, cik vajag laika, lai sabildētu 5 produktus? Neesmu, protams, Elīnas līmeņa profesionāle, bet man šķiet, ka 2h laikā to var izdarīt atliektiem galiem un pārējo dienu baudīt dzīvi 😁
Viņa vienkārši negrib to darīt, viņa mākslīgi rada sev darbu, lai nebūtu jāsastopas ar realitāti. Un instagramā šodien tik aizgrābta paziņo, ka OBLIGĀTI, OBLIGĀTI sekotājiem visu parādīs un ņems līdzi, tā it kā tas būtu nezin kāds pienākums un tad visu dienu būs attaisnojums būt telefonā un nerunāt ar citiem. Tajā rīta video arī var redzēt, ka cilvēki negrib, lai viņus filmē, tam čalim dīvānā arī random pasaka - a ko tu neko nedari, uzdod jautājumus un pat neļauj atbildēt. Skumjš cirks, kam tic tikai viņa pati.
Vai kāda ir viņa jautājusi, kāpēc Dž neparādās storijos vai kur viņš ir? Būtu interesanti dzirdēt, ko viņa atbildētu
05.05.2023 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
Ļaunums @ 05.05.2023 00:56
redz. 3gb S/M + 3gb L/XL 100€ jeb 16/17 € pašizmaksa , un tad viņa uzskrūvē riktīgi, lai uzvārītos?

Tie 100€ ir minimālā pasūtījuma summa. Lai redzētu cenu ir jāielogojos profilā.
05.05.2023 13:01 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Tā uzspēlētā bučošanās, laikam tagad mēģina mums iesmērēt, ka šis ir močīšanas un attiecību labošanas kārtējais brauciens. Nabadziņi tā pārstrādājušies, tā noguruši bērnu audzinot, ka katru mēnesi ir jābrauc atpūsties un labot attiecības😀 Es tiešām, tiešām nespēju sagaidīt, kad Elina būs atkal stāvoklī, kad parādīsies vēl vismaz 2 Didrihsoni juniori, nu gribu redzēt, kas notiks tālāk, jo tagad tiešām viņi ir tik gaaaaarlaicigi, ja pirms tam varēja vēl piedāvāt cirku pa velti, tad tagad es pat nespēju nevienu storiju noskatīties līdz galam😀
05.05.2023 12:48 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
cory @ 02.05.2023 23:17

Kā tu zini, ka PTAC neko nedara? Tāpēc, ka Didrihsone neklaigā par sodiem instagram vai tev ir reāla atbilde no PTAC, ka viss ir forši un nav par ko piesieties?
PTACam bija pat atsevišķs posts viņu IG par NL un citām tīkla mārketinga kompānijām, kas reklamē uztura bagātinātājus. Kāpēc par viņu neraksta atsevišķu postu, ja tiek sodīta, bet par citiem gan?
05.05.2023 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
Gudralapsa @ 05.05.2023 12:01
Vispār pa lielam esmu diezgan priecīga par citu cilvēku atpūtām un izklaidēm, bet skatoties to Ņuri un Elīnu braucot tajā mašīnā, izdzīvojot kaut kādu insta krievu sapni, man toč rauj uz augšu. Jo tam apakšā ir tik daudz pretīgu lietu, tās piena tabletes, tikai lai varētu nezuzināt šajā tripā. Dž nogrūzts Dievs zin kur, izskatās, ka viņiem ne silts, ne auksts abiem. Un nav jau tā ka Ņuris nebūtu Spānijā atpūties, aukle ta bija līdz non stop. Kas zin cik vēl melu, mahināciju ir tam visam apakšā. Phee...

Jā, man arī patīk citu cilvēku ceļojumi - gan smeļos iedvesmu saviem braucieniem, gan kavējos atmiņās, kur pati esmu bijusi, skatos, kā tās vietas mainījušās. Bet Didrihsonu ceļojumi ir tiiik garlaicīgi, tur nekā nav. Ok, Dubaija it kā ir interesanta, bet ļoti maz kultūras un nacionālo ēdienu. Bet nu jau entā reize tur un tikai fricīši jau apnikuši.
05.05.2023 12:28 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
No te sarakstītā var likties, ka komandējumos ar likumu noteikts, ka atpūsties nedrīkst, tikai strādāt, un tādēļ nabaga Elīna tiek ņemta līdzi, lai bildētu produktus 24/7 un Nauris varētu izbaudīt atpūtu. Jūs tak saprotat, ka Elīna ir viena no visneinteresantākajiem cilvēkiem, kas nezināmu iemeslu dēļ ir kļuvusi par influenceri?
Elīna nerāda, ka izklaidējas, jo tas ceļojums tiek norakstīts kā komandējums? Aha, protams. Atceraties braucienu ar Annu un viņas vīru, kad, kamēr visi baudīja skatu, Elīna viena sēdēja pie galda, ieurbusies telefonā, lai ieliktu storijus, cik viņiem visiem forši. Elīna Nauri sūta divatā ar savu padoto Annemariju uz akvaparku, jo pati negrib, nepatīk. Labāk palikt iekšā un sēdēt Instagram, kamēr vīrs izklaidējas ar citu.
Elīna neslēpj izklaides, viņai vienkārši tādu nav - nekas neinteresē, nekur negrib iet. Ja Nauris aizvelk, tad uzliek smaidu priekš storija un gan jau pēctam visiem bojā garīgo ar savu telefona bāšanu sejā. Literatūra, māksla, kultūra - Elīnai nepazīstamas lietas.
Šajā ziņā man viņas pat ir žēl. Tev ir iespēja ceļot un baudīt, bet tavs vienīgais baudas akts dzīvē ir Instagram storiji.
05.05.2023 12:05 |
 
Reitings 1667
Reģ: 11.10.2022
Vispār pa lielam esmu diezgan priecīga par citu cilvēku atpūtām un izklaidēm, bet skatoties to Ņuri un Elīnu braucot tajā mašīnā, izdzīvojot kaut kādu insta krievu sapni, man toč rauj uz augšu. Jo tam apakšā ir tik daudz pretīgu lietu, tās piena tabletes, tikai lai varētu nezuzināt šajā tripā. Dž nogrūzts Dievs zin kur, izskatās, ka viņiem ne silts, ne auksts abiem. Un nav jau tā ka Ņuris nebūtu Spānijā atpūties, aukle ta bija līdz non stop. Kas zin cik vēl melu, mahināciju ir tam visam apakšā. Phee...
05.05.2023 12:01 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.04.2023
Manuprāt, E mocās ar ļoti lieliem mazvērtības kompleksiem, kas, protams, iet "roku rokā" ar ēšanas traucējumiem. Visa šī pārspīlētā runāšana, bravūrība ir cenšanās to maskēt. Šis brauciens kopā ar draugiem (?) galīgi nav glaimojošs E, jo ļoti uzskatāmi parāda, kā citi atšķirībā no E, māk atpūsties, priecāties un kompānijā baudīt dzīvi. Sajūta, ka E tur ir kā "piektais ritenis".
05.05.2023 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
2biletes @ 05.05.2023 11:33
Viņas izteicieni ceļojumos daudz pasaka. Kaut vai tagad par to akvāriju vai Tenerifē par vulkānu - par 30-40 eiro tur nav ko redzēt. Vai nu smagi melo vai tiešām dumja. Un liktu uz otro, jo Didra visu liek ig. Tiešām vari noticēt, ka ja viņa ietu uz foršām vietām atpūsties, spētu atturēties?

Nebrīnītos, ja N stingri pateiktu, ko var un ko nevar likt. Piedraudēt ar naudas samazināšanu vai ko citu. Un neko lieku neliks, ar īsto spiedienu visu var sakārtot.
05.05.2023 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 05.05.2023 11:17
Es jau sen saredzu tajā visā, ka tā bildēšanās ir tikai, lai varētu braucienu norakstīt uz firmu, bet ticu arī tam, ka daudz nekas tur nepaliek aizkadrā, tieši no Elīnas puses. Nauris jā, noteikti aizkadrā izbauda visus ceļojumus, bet Elīna domāju tā arī sēž kā pūpēdis pārsvarā apartamentos un turpina simulēt kaut kādu močīšanu. Nu neinteresē viņai nekas. Un jā, tagad jau var teikt droši, Džeisons tika atstāts mājās, tikai tāpēc, ka aukle atteicās braukt, tak bija viņiem plānots visiem braukt, tad, kas mainījās? Noteikti viņi nespēja iedomaties kā tas būtu ņemt Džeisonu līdz bez aukles, fu pretīgi. Pat to bērnu nav pieminējuši, paši jau apzinās, ka ir nožēlojami meļi, mēs visu kopā?
Starp citu, vakar Elina, mums ir jātaisa bildes, VARBŪT viena diena būs tikai brīva- Naura Dzimšanas diena, šodien Elina, nevarējām paņemt daudz lupatu līdz, šodien bildējam tikai 5 produktus (diez cik daudz vispār laika vajag, lai nobildetu 5 produktus?)? kārtējā močīšana imitēšana! Šitā patoloģiskā mele?

Zini kā, viņi apprecējās jauni, abiem bija rozā brilles un augstas ekspektācijas pret otru - viegla dzīve, izskats utt. Tagad pēc vairākiem gadiem laulībā un bērna izskatās, ka tās attiecības ir tikai uz papīra. Gan jau N visu sakārtos un ies prom, lai pašam nav jācieš. Domāju minimāli palīdzēs E, jo viņa taču ir bērna māte, bet nav tur siltu jūtu un arī nebūs.
Un par aukles tēmu runājot - man šķita tik dīvaini, ka viņi tā pēkšņi brauc uz Ventspili. Skaidrs, ka ne jau tāpat vien, jo E tur riebjas. Tad nu ar lielu teātri un mega lielu stratēģisku pieeju aizbrauca, sakodusi zobus 😂 Lai atstātu omītei mazdēlu, jo aukle nekur nebrauks. Neies jau paši pieskatīt savu bērnu. Nav jau nekas traks, bet nu viņu gadījumā tas ir tāds cirks. Un par dēlu nekādu ziņu, it kā viņa nebūtu. Kur E raudas, nez kā manam mīļumiņam iet? Pofig, kā viņam iet. Noteikti nemaz i negrib zvanīt vīramātei 🙈
05.05.2023 11:39 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Devindesmitseptini @ 05.05.2023 10:01
To, cik patiesībā viņa apskata un dara, mēs neredzam. Viņai, lai varētu norakstīt ceļojumu uz uzņēmuma rēķina, ir jāstāsta un jārāda pasaulei, ka viņa brauc strādāt un neko vairs, varbūt it kā pāris vietas apskata tikai. Bet patiesībā kā ir mēs jau nezinam. Ok, šaubos ka iet ēst foršos restorānos, tāpat arī šaubos, ka baseinā tusē (didras fobija no ūdens), bet domāju, ka pastaigā un apbraukā viņi vairāk, nekā parāda. Ja es maldos- tad gan viņa ir max dumja
Viņas izteicieni ceļojumos daudz pasaka. Kaut vai tagad par to akvāriju vai Tenerifē par vulkānu - par 30-40 eiro tur nav ko redzēt. Vai nu smagi melo vai tiešām dumja. Un liktu uz otro, jo Didra visu liek ig. Tiešām vari noticēt, ka ja viņa ietu uz foršām vietām atpūsties, spētu atturēties?
05.05.2023 11:33 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
katetrina @ 05.05.2023 09:31
. OMG nu tad turpin sekot didrai tur gan visu laiku priekš tevis kaut kas notiek. Nez ko tu tur gribi katru dienu ieraudzīt. Nēesi mazliet apsēsta ar didru ka visu laiku vajag kaut ko,nezin ko. Kas ietekmelei jāizdomā vai jāizzīž no pirksta kaut kas,lai apsēstājām interesi apmierinātu. Sviests kaut kāds.
pilnībā manas domas
05.05.2023 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!