Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 07.05.2023 11:36

Man izskatās, ka tā uzpūstā personība publiskajā vidē varbūt kompensē to, ka ģimenes dzīvē viņai nav nekādas teikšanas.

Viņai katrs sīkums kaut ko kompensē. Viņas ēšanas paradumi, viņas ģērbšanās stils, viņas izskats, viņas plikā gorīšanās, viņas extra personība, viņas trakā patika uz ziediem un baloniem, viņas ''atklātība'' un ''nesamākslotība'', viņas mātes jūtas, viņas melošana, viņas attiecības, galējības, viss viss viss. Katra lieta kaut ko kompensē. Visas tās lietas viņu ir aizvedušas kaut kur galīgi... Baigais kokteilis beigās sanāk
07.05.2023 12:42 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…
Same here. Dubaija, manuprāt, ir cool tieši tiem, kam vajag noblatot par "izcilo karjeru un biezo maku". Man ir cits domu gājiens. Gribēšu Max luxury - Vegasa, Monako, Losandželosa. Gribēšu ultra moderni - Tokija. Gribēšu karstumu un cepties - Teksasa, Maldīvas, Ēģipte. Gribēšu dabas skatus - Norvēģijas fjordi, Himalaji, Alpi, Lielais kanjons, Bali, Grieķija utt. Dubaija ir paņemt no visa pa drusciņai un noblatot, ka, re es varu atļauties.
07.05.2023 12:40 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
https://failiem.lv/u/mnus4eebw viņai tie tesmeņi ir nereāli nokarājušies. Es saprotu,ka tas dēļ piena,neko par to nesaku, BET! Kur tad tā nereāli bombīgā bezvīļu apakšveła,kuru nēsā katru dienu un kura neeeeereāli kruta satur krūtis augšā? 😅😅
07.05.2023 12:35 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Viņi Dubaijā ir 4. (?) reizi. Man radās pārdomas pēc viņas storija par to, kāpēc neņēma līdzi Dž.
Ok, tas droši vien bija pareizs lēmums neņemt līdzi, bet vai tiešām šis iztusēšanās brauciens bija tik neatliekams uz Dubaiju, kur jau vairākkārt ir bijuši?
Tik pārguruši, taču visu šo laiku viņiem regulāri kāds palīdz, Dž ir jau bijis atstāts vairākas reizes, paši katru mēnesi kaut kur lido... Bet tiek pasniegts tā, it kā abi nabagi 24/7 divus gadus būtu bijuši ieslodzīti ar mazo Dž.
Saprotu, ka vecākiem ir jāatpūšas, bet viņu gadījumā tas neiet kopā. Un mazajam nav pat gads!
Viņi laikam domāja, ka bērniņš būs fun & games, bet tā ir, kad paši galvā vēl bērni.
07.05.2023 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
Kiko Milano ir labi produkti, bet nav tiiik kruti kā E saka. Ikdienas kosmētika par pieņemamu cenu. Tagad var nopirkt arī LV, tā kā nav nekas tāds.
07.05.2023 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Diina @ 07.05.2023 12:04
Kā arī viņas kosmētikas produkti nemaksā katrs 45 eur bet gan līdz 13 eur uz akciju pat 7eur.
Pati arī esmu pirkusi gan Eiropā gan Dubaijā un pat tur par 5 lietām ko iegādājos no tā kosmētilas brenda nebija pāri 100 eur..
Viņai kks čista nav kārtībiņā ar galviņu un gariņu.

Yes! Tepat Latvijā to viņas Dubaijas 45€ bronzeri var iegādāties pa 14€!
https://theo.lv/products/kiko-flawless-fusion-bronzer-powder-bronzeris/
07.05.2023 12:19 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Kā arī viņas kosmētikas produkti nemaksā katrs 45 eur bet gan līdz 13 eur uz akciju pat 7eur.
Pati arī esmu pirkusi gan Eiropā gan Dubaijā un pat tur par 5 lietām ko iegādājos no tā kosmētilas brenda nebija pāri 100 eur..
Viņai kks čista nav kārtībiņā ar galviņu un gariņu.
07.05.2023 12:04 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Ņuris ir Elīnas candy meitenītis..😀😅tik fucking gejiski...
07.05.2023 12:01 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Elīna gribot maksimāli izbaudīt ceļojumu, tāpēc Džeisons neesot līdzi. Es atvainojos, bet ko tieši viņa maksimāli izbauda, ja nevienās aktivitātēs nepiedalās? 🤣
07.05.2023 11:57 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Ekhoo @ 07.05.2023 11:25

Nu tāpēc, ka viņa viena pati visu vakaru/nakti netiktu galā ar bērnu! Viņa taču viena ar bērnu nav bijusi NEKAD. Nevienu pašu dienu viņa nezin ko nozīmē mammot visu dienu vienai pašai, barot, pamperot, mazgāt, pa vidam pagatavot pusdienas/vakariņas. Tas bērns ir tāds visu kopīgais.
Ko viņa darītu, ja sīkais saslimtu un būtu jāliekas nodaļā, piemēram? Jau toreiz ar ātrajiem stāvēja malā un filmēja, kamēr mediķi visu Naurim skaidroja

Es domāju Didrai bērnu uzticēt nevar,viņa viņu nespētu aprūpēt un pieskatīt,viņa ir bīstama savam bērnam,labāk aukles un citus cilvēkus ar sejēgu.
Man liekas šī storija dēl pat varētu džeisonu aizmirst uz mašīnas jumta vai kaut kur atstāt..
Vēl viņa noteikti varētu viņu vaniņņa aplaucēt jo diezvai zin par t ūdens.. aizrīties mazais varētu no ēdiena.
Domāju māzā dēļ labāk citas "mammas".
07.05.2023 11:56 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
cory @ 07.05.2023 11:41
Didrihsone visu laiku par šo braucienu: “Džeki to, džeki šito, Nauris ar džekiem… Džeki ar Nauri…” nevienu brīdi nepiemin, ka tur būtu vēl citas dāmas līdzi. Klausoties Didru, rodas iespaids, ka viņa atbraukusi kopā ar džekiem un tapēc, ka Nauris visu laiku kopā ar džekiem, tad viņai redz ir “attaisnojums” močīt, jo, ko tad viņai citu darīt, neies jau ar džekiem pa džeku lietām ?

Ja jau Nauris ar džekiem,ko tad Elīnu tur ņēma līdz sr viņu jau ir kā mazu bērnu,tikai ierobežojumi un nepatikšanas,niķīgums un mērkaķa prātā.
07.05.2023 11:53 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Lula @ 07.05.2023 11:37

Jā, man arī 0 intereses, mākslīga plastmasas pilsēta ar virspusējām izklaidēm. Un vēl tā ir valsts, kur sievietes tiek apspiestas, brīnos kā Elīna ar savu pliko pakaļu tur fočējās vakar.

Dubaijā jau sen neviens netiek apspiests. Tas, kā Elīna ir apģērbusies, ir pilnīgi normāli tūristu vidū te jau sen. Ja vien ar plikām krūtīm pa ielu neies, neviens viņai neko neaizrādīs. Diemžēl 😅
07.05.2023 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Didrihsone visu laiku par šo braucienu: “Džeki to, džeki šito, Nauris ar džekiem… Džeki ar Nauri…” nevienu brīdi nepiemin, ka tur būtu vēl citas dāmas līdzi. Klausoties Didru, rodas iespaids, ka viņa atbraukusi kopā ar džekiem un tapēc, ka Nauris visu laiku kopā ar džekiem, tad viņai redz ir “attaisnojums” močīt, jo, ko tad viņai citu darīt, neies jau ar džekiem pa džeku lietām 😄
07.05.2023 11:41 |
 
Reitings 3651
Reģ: 01.03.2022
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Es vēl atceros laikus, kad Dubaija bija kaut kas iespaidīgs, jo nebija vēl lidojumi uz turieni. Un visi kas aizbrauca bija varoņi, bet tagad tur bijuši tik daudzi un lidojumi ir viegli pieejami, neliekas nekas īpašš - vienas mājas un nauda.
Tad jau labāk uz New York
07.05.2023 11:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Jā, man arī 0 intereses, mākslīga plastmasas pilsēta ar virspusējām izklaidēm. Un vēl tā ir valsts, kur sievietes tiek apspiestas, brīnos kā Elīna ar savu pliko pakaļu tur fočējās vakar.
07.05.2023 11:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 07.05.2023 11:16

Es šaubos par to, ka viņa pati grib līdzi iet.
Pirmkārt, pati vienmēr atrod iemeslus, lai neietu.
Otrkārt, labi zinam, ka viņai ar reālu cilvēku kontaktu ir kā ir.
Un treškārt, man šķiet, viņai tiešām labāk patīk laiku pavadīt vienai savā pasaulē. Un ar tiem cilvēkiem, kas to viņas pasauli atbalsta - fotogrāfiem, filmētājiem. Jo instagramā cilvēki viņā klausās un skatās, man liekas, ka tajā cilvēku lokā, kur viņa ir tagad, visiem ir vienalga par viņu. Kā jau iepriekš minēja, neviens Elīnu savos storijos un bildēs neliek, neviens nelien ar viņu kopā bildes taisīt, visi izliekas, ka viņas tur nav. Viņa ir tāda, kas grib būt uzmanības centrā, bet šie cilvēki viņu tur neliek.
No viņas vienmēr var redzēt to, ka grib būt pasaules naba. Viskošākā, visgudrākā, runāt un stāstīt. Te nevienam viņas muļķības neinteresē. Es domāju, ka arī pārējās meičas vnk ņirdz par viņas mūžīgo izģērbšanos un savas apakšveļas atrādīšanu.
Ja tā grupiņa būtu sajūsmā par viņu un liktu viņu kompānijas centrā, tici man Elīna visur dotos ar viņiem un visu darītu. Nav jau viņa arī nekāda galīgā klusā pelīte, kas tikai istabā sēž. Uz intervijām dodas, uz raidījumiem, savu puspliko vadžeinu atrāda internetā, runā beztolkā visu laiku, dalās ar savu dzīvi.

Man izskatās, ka tā uzpūstā personība publiskajā vidē varbūt kompensē to, ka ģimenes dzīvē viņai nav nekādas teikšanas.
07.05.2023 11:36 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Bļāviens un ir Dubaija nevis Dubaja. Es kā Elīna. 🤣🤣🤣
07.05.2023 11:35 |
 
Reitings 965
Reģ: 23.02.2023
mazaskudra @ 07.05.2023 11:16

Es šaubos par to, ka viņa pati grib līdzi iet.
Pirmkārt, pati vienmēr atrod iemeslus, lai neietu.
Otrkārt, labi zinam, ka viņai ar reālu cilvēku kontaktu ir kā ir.
Un treškārt, man šķiet, viņai tiešām labāk patīk laiku pavadīt vienai savā pasaulē. Un ar tiem cilvēkiem, kas to viņas pasauli atbalsta - fotogrāfiem, filmētājiem. Jo instagramā cilvēki viņā klausās un skatās, man liekas, ka tajā cilvēku lokā, kur viņa ir tagad, visiem ir vienalga par viņu. Kā jau iepriekš minēja, neviens Elīnu savos storijos un bildēs neliek, neviens nelien ar viņu kopā bildes taisīt, visi izliekas, ka viņas tur nav. Viņa ir tāda, kas grib būt uzmanības centrā, bet šie cilvēki viņu tur neliek.
No viņas vienmēr var redzēt to, ka grib būt pasaules naba. Viskošākā, visgudrākā, runāt un stāstīt. Te nevienam viņas muļķības neinteresē. Es domāju, ka arī pārējās meičas vnk ņirdz par viņas mūžīgo izģērbšanos un savas apakšveļas atrādīšanu.
Ja tā grupiņa būtu sajūsmā par viņu un liktu viņu kompānijas centrā, tici man Elīna visur dotos ar viņiem un visu darītu. Nav jau viņa arī nekāda galīgā klusā pelīte, kas tikai istabā sēž. Uz intervijām dodas, uz raidījumiem, savu puspliko vadžeinu atrāda internetā, runā beztolkā visu laiku, dalās ar savu dzīvi.

Tieši tā, lielākoties jau visiem gribas ietagot vai vismaz nejauši parādīt, ja tusē ar kādu “slavenību”, bet te, ja nezinātu, tad noteikti pat nesaliktos kopā, divi dažādi ceļojumi, dažādas izklaides.
Sanāk, ka kauns likt. Cita varianta nav. Nu ok, mož didriķe piekodinājusi, lai jamo neliek, mazums stāvēs ar kājām kopā nevis savā modeļpozā 😂
07.05.2023 11:33 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Man arī tā Dubaija nav top10 sarakstā īsti. Liekas jau forši apskatīt tādu riktīgu pilsētu, kur viss notiek, dārgas mašīnas, skaisti cilvēki, utt. Bet man drīzāk patiktu pirms tam aizbraukt pa džungļiem pavazāties vai pa kalniem :D
Bet Didrai jau ir svarīgi iespaidīgs fons instagramam, palielīties, ka kaut kur ceļo, un nosaukt jauno kolekciju krutas pilsētas vārdā. Un Dubaija atķeksē visu to.
07.05.2023 11:30 |
 
Reitings 8497
Reģ: 05.07.2020
07.05.2023 11:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits