Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.
Principā jau ir tā preces pašizmaksa +uzcenojums (peļņas % ar visām izmaksā)= ja nav pvn maksātājs pārdod par šo cenu, ja kļūst par pvn maksātāju, tad rēķinos norāda cenu +PVN. Bet vispār PVN ir baigi sarežģītais nodoklis. Un ja nav PVN maksātājs viņa nevar aprēķināt priekšnodokli.
28.04.2023 12:47 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Esha @ 28.04.2023 12:38
Sekoju arī viņas draudzenei Annai. Viņai šorīt story par kabrita kā sadarbību. Interesanti, ka tieši nesen Didra atrādīja kaudzi ar kabritas produkciju, ko paši pirka ?
nu šis laikam visu izskaidro. Ņemot vērā,ka viņa ļoti reti atklāti pasaka,ka ir sadarbība,bet vienmēr dirš,ka paši pērk
28.04.2023 12:43 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
Pelnrukšķīte @ 28.04.2023 10:54

Agrāk bez PVN varēja būt līdz 10 000 latiem gadā. Toreiz strādāju iestādē, kur bija 2 uzņēmumi un viens no tiem maksāja pvn, bet otrs nē. Tad man bija no dažādiem jāizraksta rēķini un jāseko līdzi, lai nepārsniedz tos 10k.
tagad obligāti jāreģistrējas kā PVN maksātajam, ja 12 gadu laikā apgrozījums sasniedz 40 000. Būtībā jau SIA ir izdevīgi būt PVN maksātajam, jo var atskaitīt priekšnodokli. Pakalpojumu uzņēmumies, tas nebūs tik izdevīgi.
28.04.2023 12:41 |
 
Reitings 128
Reģ: 30.05.2022
Sekoju arī viņas draudzenei Annai. Viņai šorīt story par kabrita kā sadarbību. Interesanti, ka tieši nesen Didra atrādīja kaudzi ar kabritas produkciju, ko paši pirka 😀
28.04.2023 12:38 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
https://failiem.lv/u/wjfn29wey
1.kāpēc apkārt uzacij viss ir balts un 2. Kas tā par jaunu modes tendenci,kur laineris satiekas ar uzaci?🤣🤣🤣🤣🤣
28.04.2023 12:37 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
L.. @ 28.04.2023 12:22

Parasti to smaidiņu, kas aiz "negaršo maisījumi" asociēju ar melošanu. Kā jums? Likās, ka Džeisons sen jau ir pieradināts pie maisījumiem, bet šorīt Didra saka, ka, nē, negaršo, mammas piens labākais, maisījumu spļauj laukā.
es arī šo nesaprotu. Jo jau visu 9 mēnešu garumā maisījumu viņai storijos pavīd visu laiku. Ko tad viņi pērk,ja negaršo?
Un ko vēl es nesapratu, kāpēc uzreiz pērk to kabritu?😅 lai parādītu,ka var atļauties vai ko?😅 ok varbūt es kaut ko nesaprotu un nezinu,uzreiz atvainojos,bet kabrita,cik noprotu ir uz kazas piena bāzes un to vairāk pērk,ja bērniņš nepieņem neko citu,nu vai arī grib parādīt,ka var atļauties pirkt pa 50 eiro, 18 eiro vietā🤣 jo viņa vakar vai aizvakar storijos prasīja kā citām mammām bērni aptamilu pieņēmuši. Es nez,man radies tāds priekšstats,ka ja viss ir ok,tad uzreiz ņem aptamilu, ja kaut kas ne tā,tad iet meklē citu variantu,kaut to paši kabritu.
28.04.2023 12:33 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014

Parasti to smaidiņu, kas aiz "negaršo maisījumi" asociēju ar melošanu. Kā jums? Likās, ka Džeisons sen jau ir pieradināts pie maisījumiem, bet šorīt Didra saka, ka, nē, negaršo, mammas piens labākais, maisījumu spļauj laukā.
28.04.2023 12:22 |
 
Patīk
Reitings 28264
Reģ: 12.10.2022
Sebii @ 28.04.2023 08:49
Kas tad tā par valodu skoliņu, kur šī nolēmusi mācīties? ?
Interesanti, cik ilgi viņa mācīsies. Būs tāpat kā ar dejām - atrāda pāris nodarbības un viss :D
28.04.2023 12:09 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.

Agrāk bez PVN varēja būt līdz 10 000 latiem gadā. Toreiz strādāju iestādē, kur bija 2 uzņēmumi un viens no tiem maksāja pvn, bet otrs nē. Tad man bija no dažādiem jāizraksta rēķini un jāseko līdzi, lai nepārsniedz tos 10k.
28.04.2023 10:54 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
micīte @ 28.04.2023 09:19
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.

Un ar “man to visu sačinī grāmatvede” es domāju mana uzņēmuma nodokļu jautājumus, nevis Didrihsones līmeņa mahinācijas 😅 Atceros tikai, ka pirms vēl kļuvu par PVN maksātāju tur bija diezgan liels čakars un kad strādāju ar ne ES uzņēmumiem nevajadzēja to PVN (viņu gadījumā pērkot no Turcijas), bet sadarbojoties ar ES (viņu gadījumā Polija) jau vajag tāpat un tad vismaz daļu no tas naudas un PVN var apiet tā, jo ja pareizi atceros, tad atkal tikai Latvijas robežās tirgojoties tas PVN var nebūt. Bet es varbūt tagad arī kaut ko jaucu, varbūt kāda zinošāka var mani palabot, jo man interesanti ko viņi tur muhļījas ar tiem 50 dažādiem uzņēmumiem, varu tikai iedomāties to murgu visiem atskaites taisīt utt., kaut kādam labumam tur ir jābūt.
28.04.2023 09:23 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Es īsti nesaprotu pati, man to visu sačinī grāmatvede, bet, man liekas, ka līdz kaut kadai summai bija, ka nevajag būt PVN maksātājam, attiecīgi Tu preci pārdod ar visu PVN (nu teiksim mājas lapā parādās summa + PVN), bet skaitot uz vienu no mazajiem uzņēmumiem, kuri nenopelna gadā X summu, tas PVN nav no uzņēmuma jānomaksā, jo uzņēmums nav PVN maksātājs. Un tad sanāk, ka katram šim uzņēmumam, kur viņi pārdod pa pilno cenu, bet nav PVN maksātājs, tā PVN summa ir vēl papildus uzcenojums beigās un viņiem ir vēl lielāki ienākumi. Es gan nezinu cik precīzi šis ir, jo pati nodokļos baigi neorientējos, bet man tā izskatās.
Un es vēl tikko domāju, ka diez kā viņi ar pavadzīmēm tiek galā, jo tur tak katram uzņēmumam vajadzētu savu inventāru utt, bet es domāju vai tik nav tā, ka visu iepērk galvenais uzņēmums un tad mēneša beigās sataisa pavadzīmes pēc vajadzības, kur Butterfly ir pārdevis piem 150 bikses ButterFLAY un tas otrs atkal pa nullēm izpārdevis un kopumā, ja nāk pārbaude uz veikalu, tad viss ir kārtībā, gan papīri, gan viss. Vienīgi, ja nāktu mazos pārbaudīt varētu būt bēdīgāk. Un tāpēc arī galvenajam uzņēmumam ir tāds apgrozījums, jo visticamāk atspoguļo reālo apgrozījumu pa visiem uzņēmumiem kopā, jo sadala pa vairakiem, kurus visus ar preci apgādā galvenais. Būs jāpaskatās, vai ir ielikts kā vairumtirdzniecība pēc gada pārskata, tad varētu būt, ka shēma ir tāda.
28.04.2023 09:19 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
Kas tad tā par valodu skoliņu, kur šī nolēmusi mācīties? 😅
28.04.2023 08:49 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
sakuraszarins @ 28.04.2023 02:24
Es sapratu, kāpēc Elīna neatbalsta gejus, jo viņa baidās, ka citādi Nauris aizmuks? Reti kurš gejs izskatās pēc geja tik ļoti, kā Didrihsona kungs.

Cik var par geju saukāt. Tiešām kā mazi bērni.
28.04.2023 07:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.04.2023
cory @ 28.04.2023 04:26

Atradu pāris rakstus online, ja nu kāda vēl par šo nav tikpat informēta, kā es, tad izrādās tur runa iet ne tikai par nodokļu nemaksāšanu, bet arī par naudas atmazgāšanu aptuveni 1.5 eiro miljonu apmērā.
Principā no tā visa,ko es izlasīju, šī daļa izklausījās diez gan līdzīga tam ar ko tagad Didrihsoni nodarbojas: Lerchek esot maksājusi nodokļus izmantojot atviegloto nodokļu maksāšanas sistēmu individuālajiem komersantiem, kas pelna līdz 150 miljoniem rubļu gadā, bet patiesībā Vaļeras ieņēmumi esot bijuši daudz lielāki. Viņa no saviem fitnesa maratoniem esot iekasējusi daudz vairāk, nekā tie 150 miljoni rubļu un, lai slēptu patiesos ieņēmumos, fitnesa maratona ieņēmumi esot skaitīti uz dažādu viņai pietuvinātu cilvēku kontiem, kas arī bija reģistrējušies, kā individuālie komersanti.
Miss Didī jau arī savus veikala pasūtījumus liek apmaksāt uz dažādiem kontiem, kas visi nepieder Butterfly.

Varbūt.
Bet Elīna ar Nauri visos to dārgos ceļojumus noraksta uz veikalu.
Tāpēc jau brauc ķipa strādāt, komandējumos.
28.04.2023 06:53 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
cory @ 28.04.2023 04:26

Atradu pāris rakstus online, ja nu kāda vēl par šo nav tikpat informēta, kā es, tad izrādās tur runa iet ne tikai par nodokļu nemaksāšanu, bet arī par naudas atmazgāšanu aptuveni 1.5 eiro miljonu apmērā.
Principā no tā visa,ko es izlasīju, šī daļa izklausījās diez gan līdzīga tam ar ko tagad Didrihsoni nodarbojas: Lerchek esot maksājusi nodokļus izmantojot atviegloto nodokļu maksāšanas sistēmu individuālajiem komersantiem, kas pelna līdz 150 miljoniem rubļu gadā, bet patiesībā Vaļeras ieņēmumi esot bijuši daudz lielāki. Viņa no saviem fitnesa maratoniem esot iekasējusi daudz vairāk, nekā tie 150 miljoni rubļu un, lai slēptu patiesos ieņēmumos, fitnesa maratona ieņēmumi esot skaitīti uz dažādu viņai pietuvinātu cilvēku kontiem, kas arī bija reģistrējušies, kā individuālie komersanti.
Miss Didī jau arī savus veikala pasūtījumus liek apmaksāt uz dažādiem kontiem, kas visi nepieder Butterfly.

Tas jau visiem skaidrs ka viņi ko šmauc , dzīvokli pa 200 tūkstošiem jau nu nenopirksi par vienu apģērbu veikalu .
28.04.2023 06:29 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
Bambusiks @ 28.04.2023 00:35

Viņiem ir arests un nedrīkst lietot soc tīklus.
Draud pat cietums

Atradu pāris rakstus online, ja nu kāda vēl par šo nav tikpat informēta, kā es, tad izrādās tur runa iet ne tikai par nodokļu nemaksāšanu, bet arī par naudas atmazgāšanu aptuveni 1.5 eiro miljonu apmērā.
Principā no tā visa,ko es izlasīju, šī daļa izklausījās diez gan līdzīga tam ar ko tagad Didrihsoni nodarbojas: Lerchek esot maksājusi nodokļus izmantojot atviegloto nodokļu maksāšanas sistēmu individuālajiem komersantiem, kas pelna līdz 150 miljoniem rubļu gadā, bet patiesībā Vaļeras ieņēmumi esot bijuši daudz lielāki. Viņa no saviem fitnesa maratoniem esot iekasējusi daudz vairāk, nekā tie 150 miljoni rubļu un, lai slēptu patiesos ieņēmumos, fitnesa maratona ieņēmumi esot skaitīti uz dažādu viņai pietuvinātu cilvēku kontiem, kas arī bija reģistrējušies, kā individuālie komersanti.
Miss Didī jau arī savus veikala pasūtījumus liek apmaksāt uz dažādiem kontiem, kas visi nepieder Butterfly.
28.04.2023 04:26 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Es sapratu, kāpēc Elīna neatbalsta gejus, jo viņa baidās, ka citādi Nauris aizmuks? Reti kurš gejs izskatās pēc geja tik ļoti, kā Didrihsona kungs.
28.04.2023 02:24 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.04.2023
cory @ 28.04.2023 00:02
Vai kāda zin, kā Miss Didī elkam ler_chek beidzās ar to nodokļu nemaksāšanu, par ko viņa raudāja storijos? Šobrīd profils privāts, nevar palūrēt.

Viņiem ir arests un nedrīkst lietot soc tīklus.
Draud pat cietums
28.04.2023 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
Vai kāda zin, kā Miss Didī elkam ler_chek beidzās ar to nodokļu nemaksāšanu, par ko viņa raudāja storijos? Šobrīd profils privāts, nevar palūrēt.
28.04.2023 00:02 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna ir lētuma un bezgaumīguma definīcija.
27.04.2023 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits