Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 08.05.2023 14:17
Nu es arī drīzāk lieku uz to, ka instagram nobloķēja profilu, jo domāja, ka tam "uzbrūk hakeri", dēļ tā, ka gan jau Buķika darbinieces tur ir ielogojušās no Latvijas un paralēli Miss Didī ar savu fočētāju sēž tajā profilā no Emirātiem. Ņemot vērā, ka IP adreses nesakrīt un Emirāti nav standarta vieta, no kuras kāds sēž šajā profilā, tad čau! un Buķika profils drošības nolūkos nobloķēts.

Itkā jā, vienīgi viņi ceļojot jau vairākas reizes ir bijuši ielogojušies gan no Lv gan citurienes
08.05.2023 14:53 |
 
Reitings 1792
Reģ: 28.01.2023
mazaskudra @ 08.05.2023 14:51

Man īstenībā aizdoma, ka tikai viņi jau nav kinda izšķīrušies. Un attiecības tēlo Instagrama dēļ un publikas dēļ.
Abiem diviem vienam par otru acīmredzami ir vienalga.

Diemžēl tā laulībā, īpaši pēc bērniņa piedzimšanas mēdz notikt 😔, ka iestājas sasalums. Visu jau var labot, protams, ja grib, bet pats no sevis tas nenotiks.
08.05.2023 14:53 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Kāda jēga no tā butterfly profila, ja visas tās šmotkas Elīna tāpat atrāda savā profilā, pa vidu fricīšiem?
08.05.2023 14:52 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
RaFaello1994 @ 08.05.2023 14:42
Dāmas man jau liekas, ka uzcepa drāmu jo Nauris atpūšas bez viņas ar citām miečām kompānijā. Šeit gribu mazliet atkal izvirzīt versiju par to, ka viņam kaut kas varētu būt ar to Jūliju. Jo šodienas Naura story var redzēt ka viņš viens sauļojas, bet tomēr var būt ne viens ( aiz kadra). Jo tanī brīdi aiz muguras nāk visa kompānija pie Naura, bet bez Jūlijas, jo iespējams Jūlija sēž uz blakus krēsla. ?
Vēl var attīstīt teoriju ka pēc Jūsu vakardienas ieliktajām bildēm kur Nauris ar jūliju auto vizinās sēžot blakus dažas lapas atpakaļ Elīna paķēra stresu un Jūlijai nācās palikt strādāt, lai būtu tālāk No Naura. ? nu pasakiet, ka man vienai liekas aizdomīgi. ? plus padomājot par to cik pretīga palikusi Elīna, nebūtu jau brīnums ka ja blakus nostājas Jūlija, skaista kopta un tīra Naurim varētu sagribēties pārkāpt ticību. ? bet ļoti reāli liekas arī tas, ka vakar dēļ paceltas sarunas par iespējamo aizmugures dzīvi ar Jūliju pēkšņi ir kaut kāda traģēdija kā ar to piena sastrēgumu, lai ātri Nauri dabūtu mājas un prom no Jūlijas

Man īstenībā aizdoma, ka tikai viņi jau nav kinda izšķīrušies. Un attiecības tēlo Instagrama dēļ un publikas dēļ.
Abiem diviem vienam par otru acīmredzami ir vienalga.
08.05.2023 14:51 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Teica, ka tūlīt būs tiešraide. Tas gan bija 40 minūtes atpakaļ. Nav histērijā nokritusi?
08.05.2023 14:50 |
 
Reitings 1792
Reģ: 28.01.2023
mereditagreja @ 08.05.2023 14:37
Bet vispār, meitenes, sakiet, kā ir? Es esmu patiesi laimīga dzīvē, pašai divi mazi bērni, jaunākā mēnesi jaunāka par Džeisonu, bet nu viņa mums ir apčubināta max daudz, tāpat kā brālis, mīļota, ucināta, visur dodamies tikai kopā, jo gribu rādīt bērniem pasauli. Bet te man nesaskan ar Didru - viņa saka, ka patiesi laimīgajiem neskauž citu dzīve, nedarīs hui**, atvainojos, bet nu es goda vārds priecājos par šo viņu čp. Lai nolaižas dāma uz zemes. Atradusies visvarenā, neaizskaramā. Pinkšķ kā sūdu dirsā norāvusi, jo profils pazaudēts. Kad visi runāja sliktu par viņas bērnu, par viņu pašu kā mammu, tad viss bija chill. Viss forši. Riebjas tā pretīgā vecene. Nesaprotu tikai, kā man var tik ļoti riebties cilvēks, kuru neesmu nekad redzējusi un nepazīstu ?

Arī neskauž viņu dzīve nemazdrusciņ. Man viņa besī jo piesārņo sociālo tīklu vidi ar stulbu, nekam nederīgu informāciju, jo kaut kā ir savākusi sev ievērojamu skaitu fanīšu, kas paplestu muti klausās visā ko viņa stāsta, tic tam un ņem par piemēru un visbeidzot viņi uzskata savas klientes, jaunas meitenes, par tik stulbām, ka domā, ka var viņām notirgot sūdu, kam pašizmaksa daži eiro par 30 un vairāk eiro un uzdot to par afigenna kruto un kvalitatīvo apģērbu. Pie kam to tirgojot pat nepievērst uzmanību galvenās modeles izskatam, lai tas būti cienījams. Piesārņo viņi mūsu sabiedrību ar stulbumu un es nezinu kā lai tiek no viņiem vaļā 🤷‍♀️
08.05.2023 14:49 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu bļin, tur viss skaidrs kāpēc ir nobanots profils. Daļa sēž no LV, daļa grib tikt iekšā no Dubaijas. Kādi 10 telefoni no visādām pasaules malām vienlaikus darbojās pa profilu, laiko bildes, atbild uz komentāriem, liek storijus. Algoritms uzskata to par spamu un neko nesaprot. Nobano profilu kamēr skaidrība būs.
Elīna tikmēr uzreiz neko nezinādama liek raudulīgos storijus un vaino heiterus. Plēš matus no galvas ārā. Lai instagrams nobanotu profilu kaut kādu heiteru dēļ būtu visai LV jāsalasās un tas profils jāreporto. Tur bez maz vai kiberuzbrukumu vajag. Elīnīt, nevienam tas tavs Butterfly profils nav tik svarīgs, lai ietu uz tādām lietām. Neesi tu tik svarīga.
08.05.2023 14:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Heiteri tak viņas privāto profilu nosūdz un čakarē, ne jau Buķika
08.05.2023 14:44 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.01.2023
Dāmas man jau liekas, ka uzcepa drāmu jo Nauris atpūšas bez viņas ar citām miečām kompānijā. Šeit gribu mazliet atkal izvirzīt versiju par to, ka viņam kaut kas varētu būt ar to Jūliju. Jo šodienas Naura story var redzēt ka viņš viens sauļojas, bet tomēr var būt ne viens ( aiz kadra). Jo tanī brīdi aiz muguras nāk visa kompānija pie Naura, bet bez Jūlijas, jo iespējams Jūlija sēž uz blakus krēsla. 😀
Vēl var attīstīt teoriju ka pēc Jūsu vakardienas ieliktajām bildēm kur Nauris ar jūliju auto vizinās sēžot blakus dažas lapas atpakaļ Elīna paķēra stresu un Jūlijai nācās palikt strādāt, lai būtu tālāk No Naura. 😀 nu pasakiet, ka man vienai liekas aizdomīgi. 😀 plus padomājot par to cik pretīga palikusi Elīna, nebūtu jau brīnums ka ja blakus nostājas Jūlija, skaista kopta un tīra Naurim varētu sagribēties pārkāpt ticību. 😀 bet ļoti reāli liekas arī tas, ka vakar dēļ paceltas sarunas par iespējamo aizmugures dzīvi ar Jūliju pēkšņi ir kaut kāda traģēdija kā ar to piena sastrēgumu, lai ātri Nauri dabūtu mājas un prom no Jūlijas
08.05.2023 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
🦋 profilu pilnīgi mierīgi varēja nobloķēt pats IG, ja pieslēdzas no vairākiem telefoniem un no dažādām valstīm. Sistēmai tas šķiet aizdomīgi. Kā arī iespējams kāds no lietotājiem ir atvēris ziņu ar vīrusu, līdzi kā iepriekšējā reizē. Varētu būt arī sūdzības par bildēm, par plikumiem utt.
Protams darbs šajā profilā ir ieguldīts un skaidri redzams, ka E tā ir visa viņas dzīve un esība, bet N miers pārsteidz - viņam šis viss ir tik ļoti noriebies. Ja pirmajā reizē šķita, ka iespringst, tad tagad ir mierīgs kā pitons. Tas, manuprāt, par kaut ko liecina - ka tas taurenis viņam vairs nav tik svarīgs, tāpēc E vienīgā iznesas ar šo teātri. Viņam ir savi ienākumu avoti.
08.05.2023 14:42 |
 
Reitings 1570
Reģ: 09.06.2015
“Nav jau runa par to, ka mēs kaut ko ne tā būtu izdarījuši, bet tie ir vienkārši nelaimīgi cilvēki, heiteri.”
Un tā par visu- par nodokļu nemaksāšanas sodiem, CSN pārkāpumiem, Dž aprūpes pārkāpumiem, nu jau arī instagram kontiem.
Vainīgi visi citi, es balta un pūkaina. 🤮
08.05.2023 14:40 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
Ko viņa reāli darīs tagad? Panikas lēkme noteikti
08.05.2023 14:39 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Metaforaas @ 08.05.2023 14:37
Nebrīnos ja Elīna pieprasīs ka jābrauc atpakaļ uz Latviju dēļ tā, ka profils nobanots.
nē,jo tur bērns ir 🤣🤣🤣
08.05.2023 14:39 |
 
Reitings 1561
Reģ: 29.01.2023
Bet vispār, meitenes, sakiet, kā ir? Es esmu patiesi laimīga dzīvē, pašai divi mazi bērni, jaunākā mēnesi jaunāka par Džeisonu, bet nu viņa mums ir apčubināta max daudz, tāpat kā brālis, mīļota, ucināta, visur dodamies tikai kopā, jo gribu rādīt bērniem pasauli. Bet te man nesaskan ar Didru - viņa saka, ka patiesi laimīgajiem neskauž citu dzīve, nedarīs hui**, atvainojos, bet nu es goda vārds priecājos par šo viņu čp. Lai nolaižas dāma uz zemes. Atradusies visvarenā, neaizskaramā. Pinkšķ kā sūdu dirsā norāvusi, jo profils pazaudēts. Kad visi runāja sliktu par viņas bērnu, par viņu pašu kā mammu, tad viss bija chill. Viss forši. Riebjas tā pretīgā vecene. Nesaprotu tikai, kā man var tik ļoti riebties cilvēks, kuru neesmu nekad redzējusi un nepazīstu 😂
08.05.2023 14:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Nebrīnos ja Elīna pieprasīs ka jābrauc atpakaļ uz Latviju dēļ tā, ka profils nobanots.
08.05.2023 14:37 |
 
Reitings 8244
Reģ: 05.07.2020
Diina @ 08.05.2023 14:17
Ietekmele un visas pārējas,banojam cik varam Elīnas profilu un kido!!
ik pa laikam uzmetu report uz didras mērīšanās storijiem, bezcerīgi. Tur tiešām kaut kam wow jānotiek,lai viņas pašas profilu nobanotu.
08.05.2023 14:34 |
 
Reitings 1561
Reģ: 29.01.2023
Kamēr Elinčikam pasaules gals, tikmēr Nauris bauda atpūtu akvaparkā, kur var doties arī ar bērniem, jo arī viņiem tur būs ko darīt 🥹 bet var arī bez, lai nav tā, ka nesakrīt domas ar sieviņas teikto
08.05.2023 14:33 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
Varbūt pati nobanoja, lai varētu patēlot cietēju, par pupiem jau vairs raudāt nevar 😂
08.05.2023 14:30 |
 
Reitings 304
Reģ: 11.12.2014
Kāda sakritība, atstāta viena un atrada iemeslu raudāšanai un atkal Nauri "nevar sazvanīt" 😂 varbūt viņš viņu vienkārši bloķē uz to brīdi kamēr atpūšas ar draugiem, lai tā neterorizē katru minūti 😂👍🏼
08.05.2023 14:29 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
cory @ 08.05.2023 14:25
Kā jau es teicu…
Nevis heiteri, bet pašu tupums atkal.

Jā, par šo arī aizdomājos...
Varbut arī kads heiteris pacentās zinot IG par dažadām IP adresēm...
Kas to lai zin, kā patiesībā...
Bet tas ka E tagat taisa drāmu, nu c'moon! Vismaz neregisies viņas plekainais ķermenis un bombīgās krūtis!
08.05.2023 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)